• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادات و انتقادات

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی
پاسخ : قوانین انجمن - پیشنهادات و انتقادات

خب اينطور مطلبا خبرن مثلاً . بعد ميتونن يه طور ديگه و بدون كپي پيست گفته شن ، تهشم دو تا سوال بيارن و بقيه نظرشونُ بگن !
به نقل از TFire :
من اصلا بحثم سر لايك و بقيه انجمنا نيس. تو نجوم نميشه مث رياضي و فيزيك فعاليت كرد به نظر من همون تشكر و ابراز هم عقيده بودن فعاليته! الانم حرف زدن فايده نداره، بيخي نرگس :D
فعاليته ، اما نه فعاليت مفيد !

pariya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
یه حماقتی کردیم یه زمانی :|

ببین تو وقتی اطلاعاتت کامل نیست نمیتونی خبری رو دست کاری کنی و به زبون خودت بگی....
بعد مثلا آخرش چه سوالی بپرسن ؟ :D
سوال بپرسن : کشف این سیاهچاله چه تاثیری بر شرایط اقتصادی وسیاسی ایران دارد ؟ :D

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

چرا کاملا اينکارو ميشه کرد !
مثلا اين که "جايي خوندم که يه فضاپيما فرستادن فلان جا . بنظر شما چه اطلاعاتي به زمين ميفرسته ؟ اصلا ارزش داشت اينقد هزينه شه ؟ و.."

pariya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد

چی کار کنیم تمایل داشته باشید بحث های نجومی کنید ؟ :D (سواله واسم واقعا )

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

به نظر من نجوم از مبحثاييه كه خيليا دوست دارن، اما همه اطلاعات براي بحثُ ندارن. به خاطر همين عمده‌ي فعاليت يه عدّه تو اين جا رو، فقط بقيه مي‌خونن و شركت نمي‌كنن! :-??

pariya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد

خب یه جوری اعلام وجود کنن دیگه :D

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

انجمن نجوم خیلی خلوت شده ، ینی بود ، بیاید با همفکری یه طرحی چیزی پیاده کنیم تا شلوغ‌تر شه ;;)

el nino

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
هوافضا

خب یه مسئله ای هست که تاپیکایی مثه این یا این معمولا توشون بحث میشه و اموزشی هستن یه جورایی ، چون حتی اونایی که نجومی نیستن میان نظر میدنُ سوالاشون رو میپرسن
یه تاپیکی هم مثه این برای همین منظور ایجاد شده ، ولی استقبالی نمیشه ! شاید چون موضوع به اندازه ی کافی خوب نیست ...

الان اگه بخوایم تاپیکی مثه همین چند پله پایین تر رو احیا کنیم ، کسی موضوع خاصی داره که بخواد در موردش بحث بشه ؟؟!

اگه پیشنهاد دیگه ای هم هست ، بگین لطفا ! :)

Urania

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان آبادان و خرمشهر
شهر
آبادان

بنظر من یه دلیل میتونه این باشه که بچه ها درک درستی از نجوم ندارن اگه تاپیک هایی درباره ی موضوعات جالب زده بشه مثه کرم راه و ماده ی تاریک و ... شاید بچه ها هم بیشتر جذب بشن

el nino

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
هوافضا

به نقل از Lady moon :
بنظر من یه دلیل میتونه این باشه که بچه ها درک درستی از نجوم ندارن اگه تاپیک هایی درباره ی موضوعات جالب زده بشه مثه کرم راه و ماده ی تاریک و ... شاید بچه ها هم بیشتر جذب بشن
ولی یه مسئله ای هست ، اونم اینه که بچه ها معمولا توی بحث هایی که یه خورده تخصصی میشه ، شرکت نمیکنن !!!

اما فک کنم در کل موضوعات کیهان شناسی برای اکثریت جالب تر باشه ....

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از Leonora :
ولی یه مسئله ای هست ، اونم اینه که بچه ها معمولا توی بحث هایی که یه خورده تخصصی میشه ، شرکت نمیکنن !!!

اما فک کنم در کل موضوعات کیهان شناسی برای اکثریت جالب تر باشه ....
آره ولی باید دقت کنیم که اکثر مسایل کیهان‌شناسی تهش به فیزیک نوین امروز میرسه و خوب چون تخصصی میشه یه مقداری سخت میشه و بحث‌های کیهان‌شناسی معمولا اولش خیلی طرفدار داره ولی بعد که یه مقدار دقیق میشه دیگه حوصله ملت سر میره ;;)

به نقل از Lady moon :

منظور من از جذابیت ، مثلا تشکیل یه تیم برای ماهنامه نجوم سمپادیا بود که با همکاری هم و ایمیل و بقیه چیزا هر ماه یه ماه‌نامه بیرون بدیم و این خودش باعث جذابیت کار میشه و از عموم بچه‌ها هم مقاله بگیریم ;;) یا مثلا همکاری بچه‌هایی که توی یک شهر هستند برای یک فعالیت نجومی ، این رو روش فکر کنید لطفا ;;)

سمپادی_ss

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.

بنظرم اگه راجع به بحث های روز تاپیک بزنیم هم مخاطب بیشتری داره هم شاید اطلاعات افراد بیشتر باشه راجع بهش! :-?

el nino

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
هوافضا

به نقل از sampadi7 :
بنظرم اگه راجع به بحث های روز تاپیک بزنیم هم مخاطب بیشتری داره هم شاید اطلاعات افراد بیشتر باشه راجع بهش! :-?
دقیقا چه جور بحث روزی ؟؟!!! :-?
اخه بحث روز میتونه یه خبر باشه ، که معمولا بحثی ایجاد نمیکنه و یا حتی ممکنه تخصصی باشه که بازم بحثی ایجاد نمیکنه !!! :-s

به نقل از clever child :
منظور من از جذابیت ، مثلا تشکیل یه تیم برای ماهنامه نجوم سمپادیا بود که با همکاری هم و ایمیل و بقیه چیزا هر ماه یه ماه‌نامه بیرون بدیم و این خودش باعث جذابیت کار میشه و از عموم بچه‌ها هم مقاله بگیریم ;;) یا مثلا همکاری بچه‌هایی که توی یک شهر هستند برای یک فعالیت نجومی ، این رو روش فکر کنید لطفا ;;)
ماهنامه فکر خوبیه ، بستگی داره چند نفر بخوان همکاری کنن ...

فعالیت نجومی !
به نظر میرسه این تلسکوپ رادیویی رو فقط شما میسازین ، به نظرم بهتره با یه ابزار ساده تر شروع کنیم و از یه پدیده اطلاعات ثبت کنیم تا اینکه بخوایم یه دفه با رادیویی شرو کنیم !

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از Leonora :
دقیقا چه جور بحث روزی ؟؟!!! :-?
اخه بحث روز میتونه یه خبر باشه ، که معمولا بحثی ایجاد نمیکنه و یا حتی ممکنه تخصصی باشه که بازم بحثی ایجاد نمیکنه !!! :-s
ماهنامه فکر خوبیه ، بستگی داره چند نفر بخوان همکاری کنن ...

فعالیت نجومی !
به نظر میرسه این تلسکوپ رادیویی رو فقط شما میسازین ، به نظرم بهتره با یه ابزار ساده تر شروع کنیم و از یه پدیده اطلاعات ثبت کنیم تا اینکه بخوایم یه دفه با رادیویی شرو کنیم !
آره ، اگه میشه تو با مدیرا صحبت کن توی هدلاینه بالای پیج اصلی سایت که اخبار رو میزنن این ماهنامه رو بزنن ، بعد اگه خواستی من هماهنگی و ثبت‌نام بچه‌ها رو تنظیم می‌کنم و بچه‌ها رو بعدا بر اساس علایق و حرفشون تقسیم می‌کنیم ;;) نظرت چیه ؟

el nino

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
هوافضا

به نقل از clever child :
آره ، اگه میشه تو با مدیرا صحبت کن توی هدلاینه بالای پیج اصلی سایت که اخبار رو میزنن این ماهنامه رو بزنن ، بعد اگه خواستی من هماهنگی و ثبت‌نام بچه‌ها رو تنظیم می‌کنم و بچه‌ها رو بعدا بر اساس علایق و حرفشون تقسیم می‌کنیم ;;) نظرت چیه ؟
نه به این زودی !
اول باید یه سری کلیات رو مشخص کنیم ، بعد بریم سراغ اخبار !!

+ به نظرم بهتره اول تاپیکای ساخت ابزار نجومی و گردهمایی نجومی به سرانجامی برسن ، بعد یه کار دیگه رو شروع کنیم ...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

اون مسابقه ای که برگزار شد،خب خیلی خوب بود و استقبال شد و اینا،من میگم هر ماه یا هر فصل یه مسابقه اون جوری برگزار شه خیلی خوبه،حالا مثلا مثه اون یکی دو مرحله ای نباشن همشون

el nino

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
هوافضا

به نقل از آیدا-ق :
اون مسابقه ای که برگزار شد،خب خیلی خوب بود و استقبال شد و اینا،من میگم هر ماه یا هر فصل یه مسابقه اون جوری برگزار شه خیلی خوبه،حالا مثلا مثه اون یکی دو مرحله ای نباشن همشون
اما خب نمیشه که فقط با مسابقه بچه ها جذب انجمن بشن !! 8->
و اینکه مسابقه دردسر داره !!! :D
به صورت فصلی مشکلی نیست ، اما ماهانه ... :-s

• لایک
امتیازات: N.M

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از Leonora :
نه به این زودی !
اول باید یه سری کلیات رو مشخص کنیم ، بعد بریم سراغ اخبار !!

+ به نظرم بهتره اول تاپیکای ساخت ابزار نجومی و گردهمایی نجومی به سرانجامی برسن ، بعد یه کار دیگه رو شروع کنیم ...
واسه دعوت به همکاری دیه ، خبر میدیم هرکی می‌خواد همکاری کنه بیاد بگه ;;) واسه فراخوانش باید عمومی اعلام کنیم دیه

Urania

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان آبادان و خرمشهر
شهر
آبادان

به نظرم بد نیست چند نفر چند نفر با هم دو_سه تا گروه تشکیل بدیم و در باره ی یکی از مباحث نجوم تحقیق کنیم .این تحقیقات رو می تونیم به جشنواره ها ارائه بدیم شاید هم رتبه بیاریم سایر هماهنگی ها رو هم از طریق همین سایت انجام می دیم .چطوره؟ :-? :-? :-? :-? :-?تاپیکش رو بدم؟ :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

× Leonora : به نظرم بهتره اول تاپیکای ساخت ابزار نجومی و گردهمایی نجومی به سرانجامی برسن ، بعد یه کار دیگه رو شروع کنیم ...

clever child

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Allame Helli.II
شهر
Tehran
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
Tehran Polytechnic
رشته دانشگاه
Electrical Engineering

به نقل از Lady moon :
به نظرم بد نیست چند نفر چند نفر با هم دو_سه تا گروه تشکیل بدیم و در باره ی یکی از مباحث نجوم تحقیق کنیم .این تحقیقات رو می تونیم به جشنواره ها ارائه بدیم شاید هم رتبه بیاریم سایر هماهنگی ها رو هم از طریق همین سایت انجام می دیم .چطوره؟ :-? :-? :-? :-? :-?تاپیکش رو بدم؟ :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

× Leonora : به نظرم بهتره اول تاپیکای ساخت ابزار نجومی و گردهمایی نجومی به سرانجامی برسن ، بعد یه کار دیگه رو شروع کنیم ...
اینم فکر خوبیه ، ولی مشکلی که هست اینه که اینجوری اون کسایی که توی شهرهای مختلفن یه ذره واسه همکاری مشکل دارن ینی اگه افراد گروه از یک شهر باشن خیلی بهتر میشه

بالا