• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون سنجش . جامع اول

با توجه به همزمانی 2 آزمون آخر سنجش با کانون در کدامیک شرکت خواهید کرد؟

• هردو سنجش

رای‌ها: 21 67.7%
  • هردو کانون

رای‌ها: 3 9.7%
  • یکی سنجش یکی کانون

رای‌ها: 4 12.9%
  • برای تصمیم گیری مردد هستم

رای‌ها: 3 9.7%

• رای‌دهندگان
    31
  • Poll closed .
  • شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی
عرضم به حضورتون که...
اولا خسته نباشید...نوروز زیباتون :D بخیر..
عیبی نداره ..3 ماه دیگه همچی نفس بکشیییییم =P~
الان منتظر توضیح که نیستید؟ :-w :D
اسم تاپیک واضحه...همین دیگه

آزمون خوبیه ازین جهت که جامع آماری نزدیک به کنکور داره...
ایرادش اینه که نتیجه ش دیر میاد...در حدود 2-3 هفته پیش..

هستن کسانی که شک دارن که شرکت کنن یا نه... میتونه یه مشاوره هم باشه برای اونا

از چند نفر از بچه ها دعوت کردم اگه توصیه ای ...نکته ای دارن بیان بگن...مفیده
============================================
اطلاعیه
آزمونها به ترتیب در :6اردیبهشت 27 اردیبهشت و 17 خرداد برگزار میشه
برای آزمون اول تا 20 فروردین......آزمون دوم تا3 اردیبهشت و آزمون 17 خرداد تا 24 اردیبهشت مهلت ثبت نام دارید...

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : آزمون سنجش . جامع اول

خب سال ما جامع اول فکر کنم 23 فروردین اینا بود... اما الان رفتم دیدم امسال 6 اردیبهشته... درسته؟ واسه همین من پارسال فقط سوالا رو گرفتم و تو خونه حل کردم...

خب امسالم با اینکه تقریبا 2 هفته افتاده عقب اما بازم یه عده خیلی کمی هستن که تا اون موقع درسارو تموم میکنن(تازه بدون جمع بندی ُ اینا) پس سر جلسه باید اماده باشید که واسه اینکه جواب یه سری سوالا رو ندونید چون نخوندید یا اینکه یادتون رفته(اون مورد دوم بیشتر رو اعصاب آدم میره) پس باید خودتو واسه این شرایط اماده کنین تا استرس غلبه نکنه و بتونید در حد آمادگیتون جواب بدید. (الان یهو جوگیر نشید کلا ریلکس برین سر جلسه بگین من که هنوز کامل نخوندمو یکی در میون سوالارو حل کنینا...)

میگن مدل سوالای کنکور مثل 3 تا جامع سنجشه...یعنی مثلا اگه شیمی سخت بدن شیمی کنکورم سخته...سال ما شیمی سنجش وحشتناک بود..یکی 80 اینا میزد خدا شیمی بود دیگه...اما کنکور زیاد سخت نداد...در عوض زیست رو که تا حدودی سخت داده بودن تو کنکورم همون جور اومد...یا مثلا فکر کنم هم کنکور هم سنجش واسه ریاضیا اختصاصیاشون رو اسون تر از کنکور قبلی داده بودن(الان ریاضیا بیان تایید کنن :-" مطمئن نیستم) خلاصه ش اینکه به این نکته هم توجه کنین اما خیلی هم براش انرژی نزارین...در حد گوشه چشمی اینا :D

خب یه مسئله دیگه هم اینکه میگن رتبه این 3 تا سنجش خیلی شبیه کنکوره...اما فکر کنم این مسئله مربوط به 3 4 سال پیش باشه...پس اعصاب خودتون رو واسه رتبه هاتون خُرد نکنید...مثه بقیه ازمونا جنبه اموزشیشو در نظر بگیرین...البته جو استرسش خوبه...چون واسه یه شرایطی مثل کنکور آماده تون میکنه...

دیگه یه مسئله تصحیحه! من خودم سنجش دو رو برام ریاضی فیزیک شیمی رو 10 20 % کمتر از اونی که زده بودم حساب کرده بود...بعد از اون هی ملت میگفتن وای چرا چندتا چندتا وارد پاسخ نامه میکنیو اینا(من یه صفحه حل میکردم بعد وارد پاسخ نامه میکردم) خلاصه اینکه مارو وادار کردن دونه دونه بزنیم ازمون بعدیو...اما من اخرش کنکورو صفحه به صفحه زدم :-" و درصدام هم درست بود.
منظور اینکه اولا اگه پاسخ برگتون درست تصحیح نشده بود خون خودتونو کثیف نکنین :D...پیش میاد...دستگاهاشون بیخوده حتما...کنکور احتمال همچین چیزایی پایین میاد. دوما اگه واقعا بد وارد میکنین از همین الان خودتون رو عادت بدین به درست و محکم پر کردن (الان اگه من درصدام درست نبود :-" نمیزاشتم! ) چون واقعا حیفه ادم سوالو حل کنه دستگاه نخونه!

یه چیز دیگه هم اینکه شاید اولین آزمونی باشه که از نظر زمانی شبیه کنکوره...ممکنه خسته بشین...پس حتما خوراکی اینا با خودتون ببرین...هر مدل خوراکی اینا میخواین الان موقعیت خوبیه تست کنین :-" (مثلا به ما میگفتن ابلیمو عسل گلاب اینا یا خرما گردو (شکلات احتمال کثیف کردن پاسخ برگ هست) :-") + وقت خوبیه که واسه اخرین بار ترتیب زدن درساتونو مشخص کنین...مشخص کنین کی میخواید استراحت کنین اینا... یعنی تو این ازمونا هی تست کنین روشایی رو که میگن و هر کدوم رو که باهاش راحت ترین انتخاب کنین و از اون به بعد اونجوری ازمون جامع بدین...در اصل تو این چندتا ازمون روش مدیریت ازمون کنکورتون رو مشخص کنین.

بعد از ازمونم بیاین تحلیل اینا...بعد از اون جایی که نتایج دیر میاد وارد یه مرحله سختی به نام انتظار میشین :D تو این مدت هی ملت میان میگن 10 تا درس 100 زدیم اینا :-" (اما اینجا باید "کو گوشه شنوا" بشین و :-" باشین کلا) ببینین این ازمونی بوده که تقریبا 2 ماه زودتر دادین و تو این 2 ماه میتونین خیلی خودتونو بالا بکشین یا برعکس افت کنین...پس به این ازمونم مثه ازمونای دیگه نگاه کنین...ببینید میتونید وقتی از همه ی مباحث سوال میاد مبحثو تشخیص بدین یا نه باید بیشتر کار کنین...یا اینکه چطور بدون خسته شدن ازمون بدید...مباحثی که خوندید رو ببینین اشکالاتون کجاشه و ... خلاصه اینکه بیخودی استرس نگیرین یا بیخیال نشین که هنوز وقت هست.

دیگه زیادی حرفیدم...البته بیشتر واسه همه ازمونا سنجش بود...موفق باشین >:D<

nima_ar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
لاهیجان

من هنوز ثبت نام نکردم ! میشه الانم این کارو کرد؟
تاریخ ازمون های بعدیش کی هست؟ به قلمچی میخوره؟
به نظرتون کدومو برم؟

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

اره
هنوز میشه ثبت نام کرد
برو :sanjeshserv.org یا ir یا com :D

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

مدرسه فک کنم یه سری جامعشو ثبت نام کرده . اینام جزوشه؟

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از شواليه سبز :
مدرسه فک کنم یه سری جامعشو ثبت نام کرده . اینام جزوشه؟
آره
فقط مطمئن شو که هر 3تاشو ثبت نام کرده باشی..

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

Niloof@r ِ عزیزمون همه ی حرفارو واستون خیلی کامل با تجربه ی فوق العادش گفت ! ازش استفاده کنین :D

فقط یه چیزی رو بگم
افرادی هستن که کلن آزمون اول یا دوم سنجشو نمیرن نمیدن ، میپرسی چرا ؟ میگن واسه چی برم وقتی هنوز تموم نکردم و جمع بندیم مونده و این حرفا : | ... ( ناگفته نمونه که این افراد غالباً همون افرادین که وقتی از سر کنکور میان بیرون همون بحث تضعیف روحیه و این که واای چقد فلان درس آسون بوده و بالای 90 میزنمو راه میندازن :-" ) عزیزان ، سعی کنید حتی الامکان آزمونای سنجش هر 3 تا رو شرکت کنید ،حتی اگه همه رو نخوندینو جمع بندیا مونده و این حرفا ، از چند نظر میتونن این آزمونا مفید باشن :
1- دادن ِ آزمونای سنجش یه جورایی حتی اگه رتبه و ترازاتون اونی نشه که مد نظرتون بوده ، چون دیگه نزدیکای کنکوره ، شما رو سوق میده به سمت هدفتون و تلاشای آخرتون ! از ما شنیده بگیرید این حرفو ... این بحثی که خیلیا میگن وای نه میریم میدیم دیگه روحیه مون رو هم از دست میدیم هم چرته ;;) چون دیگه شماها دارید کم کم نزدیک میشید به پله ی آخر ، این موقع ها هم اگه نخواید تلاش کنید همه چی بر باد میره ... یه جورایی ناخواسته هم قلبتون به تپش میفته و تا جای توانتون درس میخونید سر اینکه حتی اگه رتبه ی سنجشتون اونی نشه که میخواستید ... ما یه نفری از دوستامون بود با رتبه ی 460 و خورده ای منطقه 1 ریاضی که با کمک همین 3 تا آزمون سنجش و درسایی که حتی بعدفرصت تعطیلاتش خوند ( میگفت من چرا تا الان درس نخوندم که فلانی ِ خر :-" الان رتبه اش از من بهتر میشه ) تونست این رتبه رو بگیره ...
2- طبق همون ویژگی های شبیه کنکور و موقعیت شبه ای که نیلوفر گفت ... حتی اگه آزمون اول رو نرفتین ندادین ، دومی رو حتمن شرکت کتید !
3- میدونید چیه ، اگه رتبه ها تون خوب شه انتظار خودتون از خودتون بالا میره واسه کنکور هم ، خیلی تاثیر میزاره ، با خودتون میگید من که این سه تا آزمون رو خوب دادم ، پس اون جامع ِ آخری رو هم ( کنکور ِ خودمونو میگم :-") باید خوب بدم !

یه بحثی سر آزمونای سنجش عدمتن گریبان گیر بچه ها میشه ،همونیه که نیلوفر اشاره کرد بهش ! خیلیا میگن که روال ِ سوالای سنجش حکم ِ نوع و روال ِ سوالای کنکور رو هم داره ! نه ! اینطور نیست ، خواهشن این دم آخری الکی با قلب خودتون با این حرفا بازی نکنید ، والا ما که این سنت رو توی سوالای کنکورمون ندیدیم !

و اینکه ، سر ِ آزمونای سنجش ، با خودتون روراست باشید ! البته من همیشه به بچه ها میگفتم سر ِ همه ی آزمونایی که در طی سال میدادن با خودشون روراست باشن ! ینی چی ؟ مثلن سر آزمون میبینی یه سوال از مدار اونم از اون پیچیده ها اومده ، اگه بلد نیستی بعد آزمون نیا نرو با خودت بگو که آقا من خونده بودمو 1000 تا تست زده بودمو باید حل میکردم چرا نکردم ! میری اون یه دونه سوالو با پاسخنامه اش حل میکنیو میگی ایشالا دفعه ی دیگه سر آزمون معجزه میشه و اینجور سوالارو حل میکنم ! نه عزیزم ! معجزه کجا بود ، به نفعته که سر ِ این آزمونا بفهمی کجاهارو هنوز لنگ میزنی ، خیلی وقت خوبیه که اینجور چیزا دستت بیاد ، و بری یکم روشون وقت بزاری و کار کنی ...

تو آزمونای سنجش بچه ها یکم استرسشون زیاده ، میگن شبیه کنکوره و نزدیکشه و خب حق هم دارن ...( تقریبن دیگه توی این آزمونا میفهمید دارید به زمانی نزدیک میشید که یه شمایید ، یه دفترچه کنکور و یه خدا ! هیچ دوستی هم اطرافتون نیست! ) میدونیم سخته ، خودتونم میدونید استرس شما نه تنها چیزی رو حل نمیکنه ، بلکه توانایی شما رو توی حل سوالاتی که بلدید و میتونید حل کنید هم کاهش میده ... خودتونو متقاعد کنید که واسه چی دارید آزمون سنجش میدید و نتیجه اش به چه دردتون میخوره .... شما میخواید یه محکی بزنید خوانده هاتون رو در کنار جمع کثیری از بچه هایی که مثله شمان و اون ها هم هر کدوم به یه نحوی میخوان نتیجه ی آزمون سنجشون مطلوب باشه ! پس به فکر خودتون باشید !

موفقیت تک تکتون آرزوی همه ی بچه های سایته ! (;

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

من نشستم یه هدف گذاری کردم واسه خودم
ادبیات رو که 2 ماهه نخوندم...بعدا شاید جمعش کنم
اگه 60-70 بزنم کافیه برام(جامع 1)
عربی اما کلاس رفتم نوروز......دیگه اگه نره بالای 75 که هیچی ...دلخور میشم از خودم
دینی و زبان هم در حد 60 کافیه فعلا برام
اختصاصیا رو هم اگه برسونم به 50 راضیم
به جز شیمی که واسه 60-70 میرم..
:)

• لایک
امتیازات: gjit

dr.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

شما که این حرفا رو زدید من رفتم ثبت نام کردم :)...ولی من کاملا دارم با قلم چی پیش میرم..چیکار کنم :-??

amir.mr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلايه داران
شهر
اهواز
مدال المپیاد
زيست،رياضي...همشونم در حد مرحله اول :D
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي

اقا ميگم چنتا سؤال
١)واااااقعن واااااقعن دو سه هفته تصحيحش طول ميكشه؟؟؟
٢)كنكورياي سال قبل،رتبه هاتون تو سه تا جامع چقد شبيه به كنكورتون بوده؟اخه ي كنكوري پارسال داشتيم تو فاميل،تو سه تا سنجش بهترين رتبش ٣٨٠ بود،بعد تو كنكور شد١٥٠.يني چجورياس؟ميشه رو رتبش حساب كرد؟
٣)واسه يكي مث من كه داره با برنامه قلمچي پيش ميره(و اونم كه خب تو خرداد تقريبن تموم ميكنه) خوبه بره ازمونو شركت كنه،حتا اگه مباحث رو كامل نخونده باشه؟؟

gjit

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

باتوجه به اینکه میگن شباهتش به سوالات کنکور شایعس :D و سطح سوالاتش از کنکور خیلی آسونتره
چه برتری به کانون داره که بخوایم شرکت کنیم؟
مثلا جامعه آماریش چقدر از جامع های کانون بیشتره؟

1024

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
مدال المپیاد
یادش به خیر قدیما...
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
بازم ریاضی!

به نقل از یـلـدا :
باتوجه به اینکه میگن شباهتش به سوالات کنکور شایعس :D و سطح سوالاتش از کنکور خیلی آسونتره

نه اگه کنکورتون مثه کنکور ما باشه که از سنجشم آسون تره
به نقل از .:amir.mr:. :
اقا ميگم چنتا سؤال
١)واااااقعن واااااقعن دو سه هفته تصحيحش طول ميكشه؟؟؟
٢)كنكورياي سال قبل،رتبه هاتون تو سه تا جامع چقد شبيه به كنكورتون بوده؟اخه ي كنكوري پارسال داشتيم تو فاميل،تو سه تا سنجش بهترين رتبش ٣٨٠ بود،بعد تو كنكور شد١٥٠.يني چجورياس؟ميشه رو رتبش حساب كرد؟
٣)واسه يكي مث من كه داره با برنامه قلمچي پيش ميره(و اونم كه خب تو خرداد تقريبن تموم ميكنه) خوبه بره ازمونو شركت كنه،حتا اگه مباحث رو كامل نخونده باشه؟؟
1)آره واقعا طول میکشه
2)نه!به هیچ وجه!
من تو آزمون اول رتبه ی کشوریم از رتبه ی منطقه ی کنکورم بهتر شد!!
و بدترین رتبه م تو سنجش 65% رتبه ی واقعی کنکورم شد!

البته مثالایی هم میشناسم که مثلا طرف رتبه کنکورش یک پنجم بهترین رتبه ی سنجشش شده!
3)آره شرکت کن

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از یـلـدا :
ان چنانم اسون نبود...کانون که تا اونجا که یادمه جامع هاش سخت تر بودن. سنجشم ریاضی فیزیکش اسون بود واسه ما تجربیا که تقریبا مثه سطح کنکور بود (کنکور شاید ریاضیش بیشتر وقت گیر بود)
کلا هر کی یه ازمون دیگه شرکت میکنه میاد این ازمونای سنجشو شرکت میکنه. پس جامعه آماری هر ازمونی بیوفته رو سنجش کمتر میشه(البته اوج جامعه اماری سنجش ازمون سوم بود که 100 هزار نفر بودن). در نتیجه جَوِش بیشتر شبیه کنکور میشه و واسه محک زدن بهتره.
بعدم کلا میگن هیچ ازمونی شبیه کنکور نیست. دلیلشم به نظر من فقط جو همون موقع کنکوره. وگرنه سوالاش از فضا که نیومدن.

gjit

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

پایان آزمون دفترچه پاسخ تشریحی میدن؟ گفتم اینا که 2هفته معطلش میکنن کارنامه بدن شاید اینم ندن :D
کارنامش مثل کارنامه های کانون مفصله؟ تخمین رتبه و اینا؟

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از یـلـدا :
پایان آزمون دفترچه پاسخ تشریحی میدن؟ گفتم اینا که 2هفته معطلش میکنن کارنامه بدن شاید اینم ندن :D
کارنامش مثل کارنامه های کانون مفصله؟ تخمین رتبه و اینا؟
آری میدن. خیلیم شیکِ. شبیه روزنامه برگه هاشم چسبیده به هم :D واسه صرفه جویی تو سرمایه ملی مملکتم :-" فونتش اخرین فونتیه که با چشم غیر مسلح قابل خوندنه :D
خب من از تو فایل کنکورم که همه جور چیز به درد نخوری گیر میاد یه کارنامه سنجش پیدا نمودم از ازمون جامع دوم خودم (اصلنم % خنده دار نیست :-". با اینکه اشتباه صحیح شد ولی خب رتبه ش به نظر میاد شبیه تره کنکورمه تا سنجش 3 :-") دیگه ظاهر و باطن اینه مگه اینکه امسال عوض شده باشه. اون توضیحات بیشترم که نوشته فکر کنم توضیح زیر گروه اینا بود. حالا تشخیص مفصل و غیر مفصلش با خودت.
12614775991368475473.png

dr.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

نمری کل که 12000 شده همون ترازه؟/

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از dr.gh☯ :
نمری کل که 12000 شده همون ترازه؟/
آری. مدل تراز دهیشون مثله گزینه 2 ایناست و کنکورم همون جوریه.

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

جامعه آماری جامعه آماری که میگن که اندازه کانونه که :D

کارنامتونو میذارین خوب درصدا و رتبه و اینا رو سانسوری چیزی کنین دم کنکوری آدم نا امید میشه :|

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از BUG :
جامعه آماری جامعه آماری که میگن که اندازه کانونه که :D

کارنامتونو میذارین خوب درصدا و رتبه و اینا رو سانسوری چیزی کنین دم کنکوری آدم نا امید میشه :|
اره خب انچنانم زیاد نیست. جامع 3 هم 100 هزار اینا بود. اما خب بقیه که این ازمونا شرکت نمیکنن بیشتر نقش دیوار دارن به نظر میرسه :-"

اقا این ازمونو من 2 3ماه دیگه دادم یعنی! یعنی مثلا % کنکورم باید میبوده اینا...شما هنوز وقت دارین خیلی بهتر از اینم بشین. (;

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

میگم این ی دونه از آزموناش یکی میوفته با کانون
من شنیدم قدیما کانون روز قبلش میگرفته آزمونش رو از بچه ها
عایا امسال هم این کار رو میکنه؟ :-?
یا بیخیال یکی ش شیم؟ سنجش یا کانون؟ :-"

×این رتبه سنجش و اینام چرته این هم مدرسه ای ما سنجش ش رو گفت که 100و خورده ای شده و کلی ناراحت شده (رتبه 6ریاضی شد :D )

بالا