• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چگونگی اغاز المپیاد شیمی

تابستون میخونید یانه؟چه طور؟

• میخونم ولی هنوز برنامه نریختم

رای‌ها: 28 40.0%
  • نمیخونم مگه بیکارم

رای‌ها: 8 11.4%
  • میخونم به طور وحشتناک

رای‌ها: 13 18.6%
  • سرسری یه نگاهی میندازم

رای‌ها: 6 8.6%
  • نمیدونم

رای‌ها: 7 10.0%
  • صبح تاشب خرخونی میکنم

رای‌ها: 16 22.9%
  • بستگی داره

رای‌ها: 7 10.0%

• رای‌دهندگان
    70

اُزگَل

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
نشد. فعلا نمونه دولتی جاویدان
شهر
تهران کوچک
سال فارغ التحصیلی
1400
یا الله
به نظر مبارک شخص شما از یه دبیرستان نمونه دولتی سطح بالا در حد تیزهوشان تو تهران که هدف کلی مدرسه کنکور هستش چقدر من شانس دارم.
۱- کاملا قبولی
۲-تلاش میخواد
۳-اگه تیزهوشان بودی بهتر بود
۴- نه شانسی نداری
۵-اضافه هاشم بده همکلاسیات بخورن.

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی
یا الله
به نظر مبارک شخص شما از یه دبیرستان نمونه دولتی سطح بالا در حد تیزهوشان تو تهران که هدف کلی مدرسه کنکور هستش چقدر من شانس دارم.
۱- کاملا قبولی
۲-تلاش میخواد
۳-اگه تیزهوشان بودی بهتر بود
۴- نه شانسی نداری
۵-اضافه هاشم بده همکلاسیات بخورن.
اگه خوب بخونین و برای این مسیر تلاش کنید شانس دارید چه داخل مدرسه انرژی اتمی باشید چه توی محروم ترین مدرسه!

اُزگَل

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
نشد. فعلا نمونه دولتی جاویدان
شهر
تهران کوچک
سال فارغ التحصیلی
1400
اگه خوب بخونین و برای این مسیر تلاش کنید شانس دارید چه داخل مدرسه انرژی اتمی باشید چه توی محروم ترین مدرسه!
ممنون من عادت بدی که دارم برای انجام کاری چون میدونم مشاور ها الکی امید و انگیزه میدن حتما باید از کسانی که تو این راه هستن بشنوم و واقعا شما و امثال شما تو این سایت خیلی لطف به من دارید

تازه وارد

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام من دهمی ام اول بین المپیاد شیمی و زیست شک داشتم طبق پیشنهاد مشاور اومدم شیمی سه هفته کلاس داشتیم و در اخر هم یک فیلترینگ کلاس ها خیلی خوب بودن ولی خب نتونستم خودمو به سطح کلاس و بچه ها برسونم و در اخر هم فیلتر شدمولی به طور کلی سوالام ایناست چه طوری درس بخونم؟از کجا بفهمم اصلا به درد المپیاد می خورم یا نه؟بمونم المپیاد یا نه؟ و اینکه الان سه راه دارم بیخیال المپیاد شم برم پژوهش برم با مسول المپیادمون صحبت کنم و در اخر خودم تو خونه بخونم مرحله ۱ ازمون بدم اگه قبول شدم دوباره برم سر کلاس بشینم ممنون می شم راهنماییم کنید

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
سلام من دهمی ام اول بین المپیاد شیمی و زیست شک داشتم طبق پیشنهاد مشاور اومدم شیمی سه هفته کلاس داشتیم و در اخر هم یک فیلترینگ کلاس ها خیلی خوب بودن ولی خب نتونستم خودمو به سطح کلاس و بچه ها برسونم و در اخر هم فیلتر شدمولی به طور کلی سوالام ایناست چه طوری درس بخونم؟از کجا بفهمم اصلا به درد المپیاد می خورم یا نه؟بمونم المپیاد یا نه؟ و اینکه الان سه راه دارم بیخیال المپیاد شم برم پژوهش برم با مسول المپیادمون صحبت کنم و در اخر خودم تو خونه بخونم مرحله ۱ ازمون بدم اگه قبول شدم دوباره برم سر کلاس بشینم ممنون می شم راهنماییم کنید

سلام دوستم :)
ببین اول باید ببینی هدفت از المپیادی شدن چیه .. می خای کنکور رو دور بزنی یا برا دل خودت می خونی ... اگه برا کنکوره ول کنی برات بهتره چون ادم نم تونه و تا هدف بزرگ رو با هم دنبال کنه ... ولی حالا اصلا می خای کنکور رو دور بزنی بزن ولی با دل و جون المپیاد خوندن رو بزار هدف اصلیت... برای نحوه درس خوندن ، من قصد تبلیغ ندارم ولی موسسه طلایی ها مشاوره های درسی خوبی می ده ... اول چند تا تست شخصیت شناسی و بعد هم تحلیل آزمونا.. نگران نباش .. ب درد المپیاد هم می خوری ... دکتر قمشه ای بودن ک می گفتن وقتی آرزویی ب دلت میوفته بدون حتما تواناییش رو داری :).. ببین تو ب سطح کلاس نرسیدی قبول ولی ب نظر من یکم بشین مطالبی ک یکم از بچه ها عقب تری رو جدی بخون و همسطحشون شو .. نگران نباش و نگو نم شه ک خوب هم میشه :) کلاس رفتن هاتو ادامه بده و همزمان مطالبی ک یکم برات سخت بودن رو سفت و سخت بخون ... شیمی المپیاد و کلا درس فوق العاده شیرینیه ک من عاشقشم .. تو هم اگه یکم با جدیت بیشتر بخونی جاهای عقب موندتو همه چی حل میشه :) فایتینگ و موفق باشی

تازه وارد

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
ممنون از راهنماییت اخه اصلا بحث اینجاست که از ۶ نفر کلاس نفر ۶ ام شدم و وقتی درصد ها از ۶۵ تا ۴۸ بود من ۱۳ درصد زدم از این می ترسم که ادامه شم مثل قبل باشه.ی معلم داشتیم نی گفت هر کی مرحله ۱ قبول نشه گیج اول العظمه من ب این فکر می کنم که فیلتر رو رد شدم ب مرحله ۱ نرسیدم دیگه من چ قد داغونم.فکر کنم خیلی ایه یاس خوندم :)

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
ممنون از راهنماییت اخه اصلا بحث اینجاست که از ۶ نفر کلاس نفر ۶ ام شدم و وقتی درصد ها از ۶۵ تا ۴۸ بود من ۱۳ درصد زدم از این می ترسم که ادامه شم مثل قبل باشه.ی معلم داشتیم نی گفت هر کی مرحله ۱ قبول نشه گیج اول العظمه من ب این فکر می کنم که فیلتر رو رد شدم ب مرحله ۱ نرسیدم دیگه من چ قد داغونم.فکر کنم خیلی ایه یاس خوندم :)

اصلا خودت رو ضعیف نبین ...تو با خودت روراست باش .. موقع کلاس ها و اون ازمونه اونطور ک راضی باشی خوندی ؟ اگه اره با ی مشاور خوب حرف بزن واگه نه بدون ک صد درصد اگه یکم بیشتر تو این ی هفته تلاش کنی مشکلی پیش نمیاد .. نگران نباش .. درضمن .اصناهمیت نده ب حرف معلمتون ک میگه هر کی مرحله اول رو رد نکنه گیجه .. الان شما دهم میرین؟اگه اره ک اصلا عیبی نداره وقت دارید هنوز .. اگه نه باید برنامتون رو فشرده تر کنین .. هیچ کاری غیر ممکن نیست :)

Zeinab04

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۷
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
باز می گم کلاس ها رو برید...

NaHaL01

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
تلگرام
اصلا به این درصدا توجه نکن من امتحان اولمو صفر درصد زدم مشکلی نیست:D
نکته اینه که ناامید نشی و تلاش کنی.

گوشه

ابله اعظم
نام مرکز سمپاد
علامه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
انشاالله «طلای شیمی»
دانشگاه
اگر«University of Miami»
رشته دانشگاه
MBA
سلام.
اول یه تشکر بخاطر پدید اوردن همچین انجمنی که قطعا برای کسانی مثل من قطعا حیاتی است واجبه. تشکر.
من سال دهم هستم
دقیقا ۲۰ روز دیگه المپیاد مرحله اول ازمایشی رو به روی منه.
مدرسه گفته اگه قبول بشم بعضی از درس های مزخرف رو به نوعی حذف میکنه یعنی میزاره نرم سر کلاس برم کتاب خونه المپیاد بخونم پس برای واقعا حیاتیه.
شرایط من هم مختصر اینه:
مورتیمر۱
تا ۹
شیمی ۳ مبتکران نظام قدیم بهمن بازرگان
استوکیومتری کامل
۲۰۰۰ مسئله
فصول ۱,۲,۳,۸ و قسمتی از ۹
شیمی دهم نشرالگو نظام جدید
همراه مدرسه تا فصل ۲
حالا هرچی با خوندن این شرایط به ذهنتون اومد اعم از مشاوره ، مقایسه، عقب بودن یا جلو بودنو.... رو بگین لطفا.
سپاس فراوان.

بالا