• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اولين همايش فيزيک فرزانگان4مشهد

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : اولين همايش فيزيک فرزانگان4مشهد

به نقل از Majids :
یه چیزی، همایش از فرزانگان چاره، شرکت کننده ها هم اغلب فرزانگانی و هاشمی نژادی، چرا مدارس شاهد و امام و رضا و اینا باشن؟ بی دلیل اتهام نمیزنم ولی امروز تا جایی که من دیدم مشکلات از طرف این مدارس بود، حالا یه سری چیزایی که اسمشو بذاریم شوخی و اینا اصا مهم نیست، ولی مشکلات خیلی جدی تر هم بود
و حتی مدرسه خودمون! بعد از تایم تنفس هرکی تو مدرسه ما بود کامل قاطی جو همایش شد، و حتی قبل از اون، ما که اومدیم تو اسممون رو چک کردن ولی نمیدونم چی شد که بعد هرکی میدید همایشه بدون پرسش میومد پشت سر ما میشست؟
+ولی خود همایش خوب بود، اون بخش آزمایشاش خیلی خوب بود که متاسفانه از سمت ما هیچی دیده نمیشد (من یه حرفی زدم بعد فهمیدم کلا نفهمیدم آزمایشو :-") اون معلم فیزیک بانی مراسم هم کاملا موجود مهربون خوبی بود، من دلم میسوخت در نقاطی براش :د خوب همه چیزو جمع میکرد، با جنبه و ... 8->
خب ما پوستر رو برای مدارس شاهد، نمونه دولتی و غیر انتفاعی های خوب شهر فرستادیم. همایش در سطح شهر مشهد بود و در سطح سمپاد و مدارس سمپاد برگزار نشده بود. (البته خیلی از همایشایی که مدارس سمپاد برگزار میکنند همین طوریند!)
بله، این یک مشکل بود. ما گفته بودیم اگه جای خالی داشته باشیم، پذیرش میشید. جای خالی داشتیم و هر کی اومد پذیرش شد.
ممنون! بله، خانوم سلیمی واقعا زحمت کشیده بودند و واقعا دست شون دردنکنه.

به نقل از F@R!D€H :
آغا... :D
مسائلواينقد سخت نگيريد!
حرف آقاي يوسف نيا هر چي بود،مطمئنا کل کلا واتفاقات بعدي،تحت تأثيراين حرف نبود!
ايشون خودشون که دوباره صحبت کردن وحسن نيتشونو نشون دادن و نميدونم چرا کل کل راه افتاده بودواينا!
ولي درکل خوب بود،هم داخل سالن،هم بيرون،هم همه ي اتفاقات،چون بالاخره يه تجربه هس همه ي اينا!!
بايکديگر هم مهربان باشيد... :D
آره والا! :D بیخیال بابا! همه چی حل شد (;
مرسی فریده جان >:D<

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Majids :
یه چیزی، همایش از فرزانگان چاره، شرکت کننده ها هم اغلب فرزانگانی و هاشمی نژادی، چرا مدارس شاهد و امام و رضا و اینا باشن؟ بی دلیل اتهام نمیزنم ولی امروز تا جایی که من دیدم مشکلات از طرف این مدارس بود، حالا یه سری چیزایی که اسمشو بذاریم شوخی و اینا اصا مهم نیست، ولی مشکلات خیلی جدی تر هم بود [nb]این به عنوان توصیه، این بحث رو ادامه ندیم چون خوب نیست بیشتر روش زوم کنیم[/nb]
و حتی مدرسه خودمون! بعد از تایم تنفس هرکی تو مدرسه ما بود کامل قاطی جو همایش شد، و حتی قبل از اون، ما که اومدیم تو اسممون رو چک کردن ولی نمیدونم چی شد که بعد هرکی میدید همایشه بدون پرسش میومد پشت سر ما میشست؟
+ولی خود همایش خوب بود، اون بخش آزمایشاش خیلی خوب بود که متاسفانه از سمت ما هیچی دیده نمیشد (من یه حرفی زدم بعد فهمیدم کلا نفهمیدم آزمایشو :-") اون معلم فیزیک بانی مراسم هم کاملا موجود مهربون خوبی بود، من دلم میسوخت در نقاطی براش :د خوب همه چیزو جمع میکرد، با جنبه و ... 8->
اسمش همایش مخصوص سمپاد ک نیس
همایش همایشه
مهمونی اختصاصی و خصوصی ک نیس عزیزم :))
پس همه میتونن شرکت کنن
ولی ی انتقاد حالا باشه::
میدونم سال اولتونه ولی نظارت بر افرادی ک شرکت کردن واقن کم بود
ینی حدود بیس نفر از مدرسه ی ما اوندن داخل ک فضا رو ب گند کشیدن
یکیشون در آخر ی کار بدی کرد ک همه الان دارن ب من گیر میدن
باید مث همایش رضا صادقی ی کارای برلی هر شرکت کننده نیزدین
اینی ک گفتم دیگه ربطی ب سال اول بودن نداره ها
هر همایشیو نگا کنی ب هر شرکت کننده ی کارتی میدن
ب تظرم اگه ب همایش دیگه ی نیمچه نگاهی میکردین همایشتون سطحش بالاتر میرف

MiMeh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فــرزانگان II
شهر
مـشـــــــهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

مسئولان كجا بودن؟ چيكار كردن؟؟؟
يه همچين وحشي بازي هاي واقعن شرم آوره! >:p (منظــــــــــــــــــــــــورم با عاملان اصـــلي اختشاشه!!!)
زير آرم سمپاد با هم دعوا ميكنن بقيه چي فك ميكنن؟؟!انگار قوم مغولن

اورژانس هم اومد؟؟چشون شد اونايي كه در گير شده بودن؟؟؟

كسي فيلمي چيزي نگرفته بشينيم نيگا كنيم؟! :D

ftnt

کاربر حرفه‌ای
شهر
مشهد

آقا نگا ببین دارن سرِ چی بحث میکنن...

لازم دیدم نظر خودمو هم بگم...

حرفای آقای یوسف نیا هیچم بد نبود...مخصوصا بعد اون اجرا اولیِ خیلی هم به جا بود...من خودم وقتی اون خانوم داشت حرف میزد کلی سرخُ سفید شدم...یعنی بهتر نبود واقعا یکم بیشتر کار میکرد تو ارائه دادن؟
خوب جنبه داشته باشیم لطفا...مثلا که چی اون دختر خانوم میاد میگه کسی که لیاقتِ نظر دادن نداره،نظر نده...آیا واقعا این حرف خودش بی شخصیتی نیست،که اَ یه نفر با این لحن انتقاد کنه!؟
اون آقایی هم که رفتن بالا و گفتن پسرا فلاننُ بهمانن،ایشون هم حرف جالبی نزدن!مثلا که چی؟جای این حرف اونجا بود؟
چرا تا یه همچین چیزی پیش میاد سریع مسئله رو جنسیتی میکنین خوب؟
چرا نیومدیم با این دید نگا نکردیم که نوید به عنوان یک انسان رفت و نظرشو گفت...

در مورد دعوام خوب واقعا نمیدونم چی بگم...اینطور بحثا رو نباید کش داد،و آیا توهین نمیشه به شما،که یه عده ای سرِ یه دختر دعوا بیفتن با هم؟!
حالا فرقی نمیکنه،سر یه دختر،یا پسر...
بعدم یه عده ای فک کنم جنبه ی این چیزارو ندارن!من که میخواستم گریه کنم،نه واسه این که ترسیدم،واسه این که حتی تصورشم نمیکردم پسرای مثِ منو تو هم بخوان یه همچین کارایی بکنن!
کمی در رفتارتون تجدید نظر کنین لطفا...

خیلی خیلی هم دست دبیر عزیزمون،خانم سلیمی درد نکنه،که با درایتش نذاشت همایش از مسیرِ خودش منحرف بشه... >:D<

بخشِ بیرونُ آزمایش آقای ثروت هم بهتر از بقیه بودن...

همین...

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از @ /\/ i \/\/ :
مسئولان كجا بودن؟ چيكار كردن؟؟؟
يه همچين وحشي بازي هاي واقعن شرم آوره! >:p
زير آرم سمپاد با هم دعوا ميكنن بقيه چي فك ميكنن؟؟!انگار قوم مغولن

اورژانس هم اومد؟؟چشون شد اونايي كه در گير شده بودن؟؟؟

كسي فيلمي چيزي نگرفته بشينيم نيگا كنيم؟! :D
مسولا داشتن عکس یادگاری میگرفتن :))
من و صالح فقط جای میدون فردوسی چون حمله به ما دوتام کردن دعوا کردیم وگرنه داشتم نگا میکردم فقط
اگه دقت کنین بچه های .... هاش 3 همایش علمیو با محل الباتی اشتبا گرفته بودند

• شروع کننده موضوع

گردآفريد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

الان همه رفتن دارن زندگيشونو ميكنن ما اينجا نشستيم داريم حرص رفتاراي بقيه رو ميخوريم!
الان باز يكي مياد پست فائزه رو نقل قول ميكنه كه:نخيرم آقاي يوسف نيا كار اشتباهي كردن....
و چه كسي فكر ميكند به حال آقاي يوسف نيا؟!!!!! :D :-"
ببندين اين بحث دعوا و انتقادو اينارو ديگه!
الان يكي بياد بخونه اينارو يا بره سمپادياي مشهدو بخونه فك ميكنه ما با كلد كمريو اينا رفتيم همايش صرفا جهت....

+آغا تو اين بازيه كه منو انسيه بازي كرديم بعد انسيه برد مثلا....
نامردي بود همش خوردم به ميز ريخت اون مهره ها.... :|

+ ميشه لطفا اسم تمام كادر داوريو با مشخصات كامل(يني كارشناس چه رشته اي هستن و از كجا هستن) بذارين؟!!

artemis ej

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٢
شهر
مشهد
مدال المپیاد
داشتيم يه زماني...

پوريا كاملا با حرفت موافقم...
ولي اون قسمت دوم حرفات
اره بخدا خيلي خوب بود
اون پسره كه ميخواست منو بزنه... :-" اصن عصبانييييي =))
و دوباره با حرف مجيدز هم موافقم
احساس ميكنم اون جو انتهايي رو اونا خراب كردن....
خصوصا اون پسر چس سبزه قد بلنده مشكي وشيدي بود... اخ اخ ميخواستم بزنمش ....
اخه به تو چه ما چطوري چيديم.....
ولي بعد خوب از خجالتشون دراومديم.... :-" يني اومدم... :-" :D

ولي خوب كلا.... البته اشاره ميكنم يكي از همزن دوستان هاشمي نژادي كاري كرد كه لازم ميدونم اينجا كمي اشاره كنم
تا شايد يكم خجالت بكشه از كار زشتش....
اقا كلا خوب بود ديه.... به منو دوستام خعلي خوش گذش.... >:D<

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

ها راستی یه پیشنهادی دارم !
اینکه بهتره کل هسته همایش دختر نباشن !
چون اینجوری واقعا برقرار کردن سکوت سخت هستش ...
مثلا یه عزیزی 2 بار میاد به یه گروه پسر میگه ساکت باشن ، دفعه سوم که میاد بگه ، چند تا تیکه میشنوه ازشون ، مطمئنا دفعه بعدی دیگه میگه ولشون کن بذار حرف بزنن ! (این تیکه انداختن ها هم بحث همون شعور و ایناست ، کاریش نمیشه کرد :D )
خوب بعد اینجوری مطمئنا زیاد میشه سر و صدا دیگه ...
هسته همایش اگه هم پسر باشه و هم دختر عالیه (که بعیده کسی اجازه بده !،
فقط پسر هم باشه خوبه چون دخترا معمولا کمتر تیکه میندازن اگه کسی بیاد بهشون بگه ساکت باشن :D (حالا اینم زیاد مطمئن نیستم ولی احساس میکنم اینجوریه :D)

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

سر همین ماجراهای پست دادن 7 تا دیس دادین(دهنتون سرویس :D)
بعد ی خانومی گف پاک کن ک آبروم میره و من پاک نکروم و بعد هر چی پست داشتمو دیس داد(عقده ای و پر رو :-" )
ولی بابت سه چیز دیگشم تشکر میکنم ::
1-خواهر و مادر سمپادیاییمونو دیدیم :-" :D
3-آدامس خرسی پوریا رو براش گرفتم :-" و بستنی شاد خودمو :)) (مجید ب تو ربطی نداره :-" )
2-بعد مدتها ی دعوای حسابی دیدیم و نیمه حسابی کردیم :))
و یه چیز دیگه اینکه اون موشک آبیتون خیلی افتضاح :(
ینی .....
دومینو ب لطف سکانس های خواهران و برادران ..... :-"
و اینکه آهنگ های اهداع جوایزتون باید یکم شاد باشه
من اون آهنگو دفعه آخر تو جشن تکلیفم داشتم ک دعا میخوندم :))
کلا حالت پند و اندرز داش
آهنگ خواستین بگین :-"
و در آخر اینکه چون سال اولتونه از همایش های دیگه ک سابغه بیشتری دارن ی نیمچه کمکی میگرفتین بد نبود :)
آها یه چیز دیگم یادم اومد::
کلا افرادی ک رفتن بالا سن بارای کنفرانس(دختران) کم مونده بود گریه کنن :))
باو چ وعضش بود؟؟ :-/
هر لحظه بغضشون بیشتر میشد و ..... :))
روو اونام کمی کار بشه در کل :-"
همین دیگه...تموم کردم

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

بازم تشکر میکنم از تمام عوامل همایش
به عنوان اولین سال خیلی خوب بود
اینجا جا داره بگم دوست عزیز،خواهر یا برادر عزیزی که آمار میخواستی خیر سرت در بیاری
اول فکر منحرفتو درست کن بعد حرف الکی بزن :)
اگه من گوشیم دستم بود داشتم انگری برد بازی میکردم یا به بقیه دوستام میگفتم کجا هستیم :))
و این که دعوای آخر یه جورایی چهره همایشو خیلی خراب کرد
جوری که بعضیا اومدن به من گفتن این چه همایش خرابی بوده که شما رفتین که آخرش پلیس اومده :|

راستی قسمت حباب درست کردن
حبابه منو یه نفر ترکوند وگرنه از همه پایدار تر بود :))
بازم ممنون برای همه چی

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از F@R!D€H :
+ ميشه لطفا اسم تمام كادر داوريو با مشخصات كامل(يني كارشناس چه رشته اي هستن و از كجا هستن) بذارين؟!!
1. خانم سلیمی ، کارشناش ارشد فیزیک اپتیک
2. خانم صاحب نیا - نمیدونم
3. خانم عظیمی - نمیدونم
4. آقای عباسی - دکترای فیزیک (فکر کنم)
5. آقای عتیقی - نمیدونم
6. آقای موسوی - مسئول پژوهشسرای ناحیه 1 هستند و در زمینه فیزیک هم فعالیت میکنند، نمیدونم

+ دوستان، همایش تموم شده بود، کادر اجرایی هیچ کدوم نفهمیدند و چند نفر تو خیابون افتادند به جون هم! که من الآن دارم اینجا میشنوم. از دوستان عزیز خواهش میکنم کشش ندید و جو اینجا رو هم به اون سمت نبرید؛ به ما ربطی نداشت که در این تاپیک در موردش بحث بشه.

+ لازم به ذکره که بگم فیلم موقع بازی دومینو ها و وقتی خراب شد وجود داره! و تمام کسانی که اونجا بودند هم معلومند :-" هیچی فقط گفتم دوستان بدونند :-" :D

+ آهنگ موقع اختتامیه تا جایی که یادمه pavane بود از chris spheeris که واقعا موسیقی عالی داره به نظر من! درسته کمی آرومه ولی خب با شرایط اختتامیه هم خونی داشت و اون جوری نبود که آدم بخواد گرش بگیره؛ آرامش بخشه به نظرم (;

+ اگر انتظامات، چند تا پسر هم بودند خیلی بهتر میشد. من یک بار اون قدر تذکر دادم به چند نفر که دیگه بهشون چیزی نگفتم و فقط نگاشون کردم؛ بلکه خودشون بس کنند!

+ ممنونم از همه، بابت نظرتون و پیشنهادتون. ما از تجربه ی بقیه هم استفاده کردیم، شرایط اجازه نمیداد که برای همه کارت بزنیم. من هم قبول دارم که نباید این اتفاق و پذیرش افراد متفرقه صورت میگرفت.به هر حال، تجربه ای بود برای سال های آینده (;

+ باز هم ممنونم >:D<

سپیده.

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان3
شهر
شهر _آدم های _افسرده.

به نقل از mahsa94 :
چكيده ها فقط توى كتابچه اى بود ك تو كرمان دادن
دوستانی که کرمان بودید ،امکانش هست براتون که چکیده ِی این مقاله رو بهم بدید؟

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از سپیده. :
دوستانی که کرمان بودید ،امکانش هست براتون که چکیده ِی این مقاله رو بهم بدید؟
به مهناز میگم، خودش بهت بده (;

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

من یک متنی رو از قبل آماده کرده بودم بگم خدمتتون. :))

انتقاد خیلی جدی ای وارد بود به محوراصلی که واسه ی همایش انتخاب کردین. ینی در ارتباط با موضوع "کاربرد فیزیک در زندگی" نمیشد کار پژوهشی خیلی خاصی انجام داد، مقاله ی خانم قربانیان هم با این که خیلی خیلی سطحش خوب بود هیچ ربطی به موضوع همایش نداشت و صرفن به دلیل این که داورا نمیخواستن بود تنها مقاله ی سطح بالای همایش رو رد کنن پذیرفته شده بود. وگرنه آیا نانوکامپوزیت مقاوم چیزیه که در زندگی روزمره ی ما استفاده بشه؟ :D اگه اینجوریه منم یه مقاله میدادم مثن در مورد بوزن هیگز در حد خیلی بالاتر از همایش دانش آموزی و میگفتم خب اینم بالاخره به زندگی ربط داره. بهتر میشد اگه در کنار این موضوع چندتا موضوع تخصصی تر هم انتخاب میکردین تا بعد کسی نتونه بگه سطح مقاله ها فلان بود.

مشکل دیگه سالن برگزاری همایش بود، جاهای خیلی مناسب تری میشد انتخاب کرد که هم فضا واسه آزمایش داشته باشه هم بزرگتر باشه و امکاناتش بیشتر.
یه چیزی که خیلی تو این سالن منو اذیت میکرد این بود که هرگز نشه فراموش لامپ اضافه خاموش. :-" نور میفتاد رو پرده به سختی چیزی دیده میشد.

بقیه چیزا به عنوان سال اول خیلی هم خوب. :D ما چون خودمون پارسال همایش داشتیم میدونم چه قدر کارای هماهنگی و ایناش سخته و مسائل پیش بینی نشده زیاد. ممنون از همه ی کسایی که زحمت کشیدن واسه برگزار شدنش. 8->

ارنواز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 / فرهنگ
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
باستان شناسی

به نقل از F@R!D€H :
+آغا تو اين بازيه كه منو انسيه بازي كرديم بعد انسيه برد مثلا....
نامردي بود همش خوردم به ميز ريخت اون مهره ها.... :|
اصلنم نامردی نبود میخواست حواست باشه به میز نخوری! :-"
من خیلیم با شایستگی تمام بردم بازیو ;;)
آخرشم بهم اتود جایزه دادن! اتفاقا اتودم گم شده بود چیز خوبی بود :))

آقا/آغا در کل خیلی خوب بود به نظرم! به من که خیلی خوش گذشت البته دوستان مستحضرند من برای همایش و مقاله ها نیومده بودم :-" :-" :-" :D

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از MissMarvelous :

انتقاد خیلی جدی ای وارد بود به محوراصلی که واسه ی همایش انتخاب کردین. ینی در ارتباط با موضوع "کاربرد فیزیک در زندگی" نمیشد کار پژوهشی خیلی خاصی انجام داد، مقاله ی خانم قربانیان هم با این که خیلی خیلی سطحش خوب بود هیچ ربطی به موضوع همایش نداشت و صرفن به دلیل این که داورا نمیخواستن بود تنها مقاله ی سطح بالای همایش رو رد کنن پذیرفته شده بود. وگرنه آیا نانوکامپوزیت مقاوم چیزیه که در زندگی روزمره ی ما استفاده بشه؟ :D اگه اینجوریه منم یه مقاله میدادم مثن در مورد بوزن هیگز در حد خیلی بالاتر از همایش دانش آموزی و میگفتم خب اینم بالاخره به زندگی ربط داره. بهتر میشد اگه در کنار این موضوع چندتا موضوع تخصصی تر هم انتخاب میکردین تا بعد کسی نتونه بگه سطح مقاله ها فلان بود.

مشکل دیگه سالن برگزاری همایش بود، جاهای خیلی مناسب تری میشد انتخاب کرد که هم فضا واسه آزمایش داشته باشه هم بزرگتر باشه و امکاناتش بیشتر.
یه چیزی که خیلی تو این سالن منو اذیت میکرد این بود که هرگز نشه فراموش لامپ اضافه خاموش. :-" نور میفتاد رو پرده به سختی چیزی دیده میشد.

بقیه چیزا به عنوان سال اول خیلی هم خوب. :D ما چون خودمون پارسال همایش داشتیم میدونم چه قدر کارای هماهنگی و ایناش سخته و مسائل پیش بینی نشده زیاد. ممنون از همه ی کسایی که زحمت کشیدن واسه برگزار شدنش. 8->
درباره موضوعات لایگ :لایک
فقط برای نور صفحه و اینا::
اون پشت پرده سبزا اتاق فرمان هس ک میشه لامپا رو روشن و خاموش کرد.
سالن های دیگم امکاناتی فک نکنم از این بیشتر داشته باشن
منتها با کوچیکی سالن موافقم در کل
و این ک حاهای دیگه مول بیشتر میخوان
اینحا نهایتا ی تومن میشه ولی ارزون ترین جای دیگه ک مال خود آموزش و پرورش هس با کلی تخفیف سال پیش با ما شیش تومن فک کنم تا کرد حالا دیگه چ برسه ب امسال ک هزینه ها .... :-"

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

به نقل از August - 24601 :
بابت حرفی که روی سن زدم خیلی دوس داشتم یه پرسش پاسخی در ابتدا باشه،
میدونید به نظرمن اینکه بدون هیچ هماهنگی و... هرکی میکروفون دستش برسه حرفاشُ بزنه فی النفسه مشکل داره واینکارباعث شد یه جورباب بشه توهمایش وحتی نظمشُ آوردپایین ومن به شخصه با اون دستا وسوتا وتیکه ها فک میکردم تو جنگ شادی نشستم جای همایش .
دوستان میتونید اینو به عنوان نصیحت یه خواهرکوچیکترقبول کنید مشکلی داشتید روی برگه ی سفیدی که توی پوشه بنفشه بود مینوشتید میدادید به خانوم سلیمی مثلا،هم مودبانه تربود هم یه جورایی توهین وایجاداختلال دربرنامه های همایش نبود.

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

کلا افرادی ک رفتن بالا سن بارای کنفرانس(دختران) کم مونده بود گریه کنن :))
باو چ وعضش بود؟؟ :-/
هر لحظه بغضشون بیشتر میشد و ..... :))
روو اونام کمی کار بشه در کل :-"
نه حالا جز دومین دختر ، بنظرم خانوم قربانیان که آخریشون بود از همشون بهتر بود... البته خوب تجربشون هم بیشتر بود خیلی ... هم سال 91 کرمان حضور داشتن با همین طرح و هم سال 90 بودن و ارائه هم داشتن و مقام هم آوردن ... خلاصه انتظار میرفت خوب ارائه بدن که خوب هم بودش ...
آفای شوشتری هم که امسال دیدیمشون تو همایش کرمان ، کارشون خوب بود واقعا ...

حالا بقیه یکم استرس داشتن (خصوصا یکی از دخترا که لرزش صدا مشخص بود) دیگه دست کادر همایش نبود :D تجربه میشه دفعات بعدی درست میشه ..

میدونید به نظرمن اینکه بدون هیچ هماهنگی و... هرکی میکروفون دستش برسه حرفاشُ بزنه فی النفسه مشکل داره واینکارباعث شد یه جورباب بشه توهمایش وحتی نظمشُ آوردپایین ومن به شخصه با اون دستا وسوتا وتیکه ها فک میکردم تو جنگ شادی نشستم جای همایش .
دوستان میتونید اینو به عنوان نصیحت یه خواهرکوچیکترقبول کنید مشکلی داشتید روی برگه ی سفیدی که توی پوشه بنفشه بود مینوشتید میدادید به خانوم سلیمی مثلا،هم مودبانه تربود هم یه جورایی توهین وایجاداختلال دربرنامه های همایش نبود.
100 % :لایک
بدترین کار ممکن این بود که هر کی میخواست بهش میکروفون رو میدادن تا بیاد حرف بزنه ! (;
+ اگر انتظامات، چند تا پسر هم بودند خیلی بهتر میشد. من یک بار اون قدر تذکر دادم به چند نفر که دیگه بهشون چیزی نگفتم و فقط نگاشون کردم؛ بلکه خودشون بس کنند!
اینم لایک میشه (;

sahar.R

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
زیست شناسی دوره 17

من از طرف خودم و دوستان برای برگزاری این همایش واقعا تشکر می کنم...
مخصوصا خانوم سلیمی...
ولی می خواستم بگم همه چی خوب بود البته اگه جمع یکم دوستانه تر ودور از انتقادات بی جهت بود شاید بهتر برگزار می شد.....

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از MissMarvelous :

خب نگاه کنید، هدف اصلی برگزاری این همایش، صرفا برگزاری یک همایش خشک فیزیک نبود، هدف ما در راستای صحبت های دکتر رحیمی میشه گفت بود. ما میخواستیم فیزیک رو به عنوان یک درس شیرین که تو زندگی بسیار کاربرد داره نشون بدیم. مثلا ما انتظار مقاله هایی داشتیم که خودشون بررسی کرده باشند که مثلا تو خونه، چه استفاده هایی از فیزیک میشه. یا مثلا فیزیک تو انتخاب کفش چقدر موثره و... . که هم کار پژوهشی خوبی بود و هم بسیار جالب میشد و تحقیقات زیادی هم داشت. حالا این انتظار ما بود، ولی زندگی رو نمیشه صرفا به خوردن و خوابیدن ربط داد. درسته که مقاله مهناز تو زندگی روزمره ی ما که همین خوردن و خوابیدن هست ربطی نداشته باشه ولی در کل تو زندگی مون نقش داره. مثلا واسه لوله کشی و آبرسانی، این کاری که کردند خیلی مفیده و میشه ازش استفاده کرد.

خب میتونستی بهم بگی واسه نور سالن؛ من یا آخر سالن و یا ردیف اول بودم و اصلا این موضوع رو حس نکردم. بعد واسه سالن هم در نظر داشته باشید که ما هیچ اسپانسری نداشتیم و تمام خرج هایی که واسه همایش کردیم، صرفا از بودجه مدرسه بود. حتی به ما گفتند که کارت زدن برای شرکت کننده های آزاد هزینه ی اضافی هست! حالا ایشاا... سال دیگه یه اسپانسر خوب پیدا میکنیم.

ممنون! >:D<

بالا