• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اولين همايش فيزيک فرزانگان4مشهد

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : اولين همايش فيزيک فرزانگان4مشهد

سلام
مهلت ارسال مقالات تا 15 فروردین تمدید شد، البته 15 فروردین کل مقاله رو باید بفرستید نه چکیده اش رو. ( دیگه لازم نیست چکیده اش رو زودتر بفرستید، کل مقاله یا همون آزمایش رو تا 15 فروردین بفرستید.)
+ ثبت نام در همایش هم تا همون 15 فروردینه.
:D

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : اولين همايش فيزيک و زندگی

سلام
نتایج داوری های مقالات امروز مشخص شد. 5 مقاله برای ارائه به صورت سخنرانی در همایش پذیرفته شدند که در زیر آورده شدند :

1. ساخت نانو کامپوزیت مقاوم به امواج ماورا بنفش - مهناز قربانیان، دبیرستان فرزانگان 3
2. امواج موبایل و میزان تاثیرات مخرب آن - سینا آزمون، دبیرستان امام رضا
3. کاربرد سلول های خورشیدی - محمد جواد شوشتری، دبیرستان هاشمی نژاد 3
4. کاربر فیزیک در بیومکانیک حرکت دندان و اجزای فعال در ارتودنسی و ارتوپد فک و صورت - عادله کریمانی، دبیرستان فرزانگان 4
5. فیزیک حتی آشپزخانه - انسیه سالاری، دبیرستان فرزانگان

کسانی که مقاله فرستادند و مقالات شون بین مقالات پذیرفته شده نیست، موظف به تهیه پوستر برای مقاله شون هستند. در روز همایش، با نظر شرکت کننده ها و داوران، از چند پوستر برتر تقدیر خواهد شد.
داوری آزمایش ها در روز همایش انجام میشند. در آن روز برای هر آزمایش یک میز در نظر گرفته خواهد شد و سه آزمایش برتر از نظر شرکت کننده ها (با پارامتر هایی مثل جذابیت آزمایش و ... ) برگزیده خواهند شد.

+ همایش پنج شنبه 5 اردیبهشت از ساعت 8 صبح الی 1 ظهر برگزار میشود که برنامه کامل برنامه ها رو به زودی قرار داده میشه.

بعد اینکه اگر سوالی هست، در خدمت هستم! :D
به امید دیدارتون در اولین همایش فیزیک و زندگی (;

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سلام
همایش فردا پنج شنبه، ساعت 8 تا 1:30 برگزار میشه. مکانش : بلوار فردوسی، ابتدای بلوار شهید قرنی، مرکز سمپاد، سالن شهید بهشتی

به امید دیدار!

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

.. :-s حیف شدا!!!

من وقت مقاله دادن نـداشتم اما میخواستم بیام صرفا برای دیدن و استفاده از همایش! ..

دگ نـمیشه بیایم آزاد همینطوری؟! .. آخه من هفته آخر اسفند و در عید مشکلاتی داشتم و ایمیل نـزدم برای شرکت آزاد در همایش و ... که گفته بودین! :-?? 8->

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

دوستان مشهدی پاشین بیاین جمیعا :-"

سپیده.

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان3
شهر
شهر _آدم های _افسرده.

سلام دوستان،
اگه بخوایم چکیده مقاله ها تونو داشته باشیم باید از کجا بهشون دسترسی پیدا کنیم؟ سایت نداره همایشتون؟
مقاله ساخت نانو کامپوزیت مقاوم به امواج ماورا بنفش ( مهناز قربانیان، دبیرستان فرزانگان 3) مدنظرم هست ،خوب میشد اگه چکیده شو پیدا میکردم. :)

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد

همون سایت مدرسمون هست ؛farz4.ir

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از سپیده. :
سلام دوستان،
اگه بخوایم چکیده مقاله ها تونو داشته باشیم باید از کجا بهشون دسترسی پیدا کنیم؟ سایت نداره همایشتون؟
مقاله ساخت نانو کامپوزیت مقاوم به امواج ماورا بنفش ( مهناز قربانیان، دبیرستان فرزانگان 3) مدنظرم هست ،خوب میشد اگه چکیده شو پیدا میکردم. :)
سلام
چکیده مقالات رو نمیدیم و تو ساایت هم نیست! من میتونم به ایشون بگم که خودشون اگه میخوان، چکیده مقالشون رو بهتون بدند (;

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خدمت دوست عزیزمون باید بگم که طرح خانوم قربانی ، وقتی ما همایش کرمان بودیم ، ایشون هم این طرح رو فرستاده بودن و اونجا هم رتبه دوم یا سوم رو آوردن در بخش ارائه... :)
سایت همایش کرمان رو سرچ کنید ، شاید باشه داخلش (;

mah sa

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

و بايد بگم تو سايت كرمان چكيده ها رو نميذارن D: و چكيده ها فقط توى كتابچه اى بود ك تو كرمان دادن

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

خب خب خب :د
من جدا بخاطر جو ناجوری که ایجاد شد عذر میخوام، جو یجوری تغییر کرد که به رقابت برون جـنس‍‌‍ی انجامید و پسرا و دخترا گویا گارد گرفتن مقابل هم، ینی چیزی که اصلا نمیدونم چه ربطی به حرف من داشت و چطور اینطوریش کردن،‌ به هر حال به عنوان همایش اول برگذار شد و امبدوارم از همایش های بعدی بهتر بشه .
بابت حرفی که روی سن زدم خیلی دوس داشتم یه پرسش پاسخی در ابتدا باشه، اینکه بشه سوال پرسید و دفاع بشه و حرف پیرامونشون زد چون بنظر من اصلا علت همایش اینطوری این هست و الا چه فرقی با همایش غیر حضوری خواهد داشت که یسری مقالات مرده و خشک تحویل داده میشند، اگه بجای 5 تا ارائه سه تا میذاشتید اما سه تا قوی بودن میشد یه حرفی داشت و شکل اراپه میگرفتن به خودشون بهتر میشد.
1 2 3 4 من به چنین چیزایی یگم اراپه ی استاندارد و دارای اعتبار ؛ و واقعا توقع نمیره بچه ها بتونن اینطور اراپه داشته باشن، اما ارائه ها از توقعی که داشتم پایین تر بود و به حد خوندن روی متن و شبیه ویکی پدیا میرسید و شاید صرفا جمع آوری اطلاعات و نه مقاله و بعضی تا حد همین کارای کلاسی نزول داشتن، من بعضی این اراپه هارو جلو معلم آمارمون بدم ازم قبول نمیکنه؛ برای ارائه ی مطلبم راجب سینگولاریتی من فقط 4 ساعت رو پاورم وقت گذاشتم، اینکه تمام عکس ها دقیق به جا و با مفهوم باشه از متن پرهیز کنم و کاملا باهش هماهنگ باشم تا بتونم درست انتقالش بدم و تسلط داشته باشم، دیگه این حداقلی هست که من حس میکنم اراپه باید بهش توجه کنه و هماهنگی بیشتری رو میطلبه. وقتی بچه ها گوش نمیدادن یا حرف میزدن تا حدیش حاصل از ضعف ارائه بود،‌ من این نارضایتی رو خواستم از این ضعف بیان کنم؛ اراپه در حد سخیف و هو بود بعضا و اون جونی که ارائه میبایست داشته باشه به چشم نمیخورد[nb]البته از بعضیا اصن بر نمیاد یه همچین چیزی ،که من منظورم اون ها نیستن چون مثلا اون خانومه که داش اراپه میداد در این حد بود که صداش میلرزید ما این ور داشتیم شرط میبستیم به گریه میفته یا نه، اگه این بخواد ارائه ی درستی و یه پرسش پاسخی داشته باشه برا دفاعیه از مقالش که جان به جان آفرین تسلیم میکنه :د[/nb]، گرچه بقولی شاید بهتر بود که به خودت میگفتم یاسمن یا چنین چیزی ولی من راستش بهش خب فک نکرده بودم شاید، و شاید بی دقتی کردم و همین عامل ایجاد جو شد و تا حدی هم اصلا درک نمیشد که کی اینجا مسئوله بین اون خانوما و میشه باهش حرف زد و فک نمیکردم گفتن چنین چیزی به یاسمن که اون بین میشناختمش آیا کارآمد هست یا بیهودس و نقشی درش نداره.
به هر حال من سعی میکردم در حاشیه حرف هام و صحبت هام رو با ارائه دهنده های پسر مطرح کنم و خیلی استقبال میکردن و این بد بود که اینا چنین صحبتایی و راهنمایی برا ارائشون قبلش نگرفته بودن و یجوری بنظرم اینا کلن با ارائه نا آشنا بودن و کاری براش نکرده بودن اصلا در حالی که بنظر من بخش مهمیه و باید داوری داشته باشه ارائه ی اون فرد. من اولش که قبل عید بود گفتم مقاله ای چیزی بدم بعد گفتم نه وقت نمیشه که درست چیزی داد و تا حدی الکی خودم رو ضایع کردم اما اونجا به حدی رسید که من میتونستم در لحظه همونجا یه پاور بسازم وقت بگیرم بیام بالا از اطلاعات بعضا نا منسجم و پراکنده ی خودم بهتر از اون ارائه ها ارائه داشته باشم.[nb]احتمالا سال بعد من و JZM یه مقاله و ارائه ی دونفره داشته باشیم الان امیدوار شدم به خودم :د[/nb]
به نظرم در کل سطح و دقت لازم و اون جایگاه و هماهنگی که ارائه میبایست داشته باشه نداشت، میبایست بیشتر روش کار بشه و به سطح قابل قبولی میرسید که امیدوارم سالای بعد بهتر بشه :د
آزمایش ها ی فیزیکی جالبی بودن اونایی که آقای ثروت انجام داد و در بحث حفظ فان ماجرا و از خشکی در آوردن جدا خوب بودن ،‌همچنین محتوای صحبت دکتر رحیمی جالب توجه و مطلب خوبی از نظر من بودش فقط حالا چون بنده خدا پیر بود جذاب نمیتوضیحید اونقد و البته به این کتاب که راجبش بعد باهش صحبت کردم نمیرسید اما محتوا لایک بود برام :د
بخش بیرون از سالن جالب تر شدش و خیلی خوب نبود اما برای اولین بار خوب بودش و کلی دوستان رو هم که تونستیم اونجا ببینیم و البته جنگال جالب بود من قبلا دیده بودم شلدون اینا بازی میکردن ولی خودم تا حالا بازی نکرده بودم و با جواد بازی کردیم و بسیار اینجا اعتراض دارم زیرا که ما بهترین جنگال بازای میتینگ شدیم و سه ردیف شماره تموم کرده و کلی ادامه دادیم و چون بحث رقابتی بود سر یه قضیه بسیار هیجان دار محسوب میشد برامون و بعد خانومه اومده میگه جم کنید جم کنید وقت تمومه تاسارو ورداشت برد :| بعد نوبت منه میخوام برم اینا مسپولاش میگفتن بباز بریم بعد از اون ور میگن خلوت کنیم جلوشو باد بیاد بیفته بعد کلا نامردی بود و باعث شد تو حرکت آخر با استفاده از نیروی طبیعی باد جواد ببره و این واقعا نپذیرفتنیه چون شما برای اولین بار باعث شدید این بتونه تو یه چیزی از من ببره اصن قبول نیست ، این تا حالا نتونسته بود تو چیزی منو شکست بده بعد هعی اینو بعد بازی میگفت و من شمارو مسيول میدونم :)) در حدی که گواهینامه ی برد جنگال بهش میدن، والا، جا داشت جو سازی کنم در این ضمینه هم :-" رای مارو پس بدین :-" . در کل و جدا از شوخی بازی جذابی رو بود. :لایک
ویرایش: حقیقت پشت میز نمیماند! :د
JENGA.jpg

دیگه اینکه تو بقیه ی قسمتاش مث پذیرش و نظم و چارچوب کلیش به عنوان اولین همایش خوب بودید و ممنون .
بعد جالبم بود برام که من اولین نفری بودم که ثبت نام داشتم براش ، تا حدی هم بهمش ریختم حالا بنده خدارو :د
و در کل متشکر بابت زحمتایی که کشیدید و امیدوارم که بهتر بشه. :)

mahnazi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد

همایش خوبی بود!
ولی ای کاش بتونیم با رفتار خودمون احترام خودمون رو حفظ کنیم...
کاش بزرگتر بودیم و فرق ی همایش علمی رو با ی میتینگی که به کل کل دختر و پسر تبدیل شد رو میفهمیدیم...
کاش میفهمیدیم شهید علیمحمدی با دادن خونش چی میخواست بهمون بگه...
.
.
.
و ای کاش زحمت چند ماهه مسئولین و بچه های فرزانگان4 رو با رفتار بچگونمون هدر نمیدادیم...

artemis ej

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٢
شهر
مشهد
مدال المپیاد
داشتيم يه زماني...

سلام دوستان عزيز
اول از همه به بچه هاي فرزانگان چهار يه خسته نباشيد مسابي ميگم
خيلي زخمت كشيده بودن
كه البته كم لطفي برخي دوستان اين خستگيو تو تنشون نشوند
ولي اون قسمت خارج از سالن خيلي خوب بود
در انتهاي همايش هم يه اتفاقي افتاد كه جدا من متاثر و متاسف شدم
دوستان من ما با هم دوستيم
به چشم ديگه به هم نگاه نكنيم و همچنين عضو يه خانواده
ادم اين كارو با هم خونولدش نميكنه دوست من!
در هر صورت خيلي خوب بود
خسته نباشيد دوستان
ضمنا اون اقاي منتقد هم جو بسيار بدي ايجاد كردن كه دادن ديسلايك هم كافي نيست به خاطر حرف اولشون
ادم حرفو ميسنجه بعد ميزنه
نميدونم خانوم سليمي چطوري جلو خودشو گرفت كه چيزي نگفت و طبيعيش كرد
ميدونم خيلي ناراحت شد فقط

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

من دوبار گفتم وقت بذارین برا سوال پرسش و حرف بعد ارائه مقالات بشون.
ملت واقعا بی جنبن جو راه انداختن یهو ، آخه کی به پسر دخترا کار داشت که اینا بهم پریدن؟!
دوم اینکه من هرچی دارم نرمال تر بیان میکنم اینا تو پرشون نخوره بنده خدا ها حساس بودن نمیشه، بابا موجودی با اطلاعات فیزیکی در حد اول دبیرستان با چنین ارائه هایی در غالب همایش رو به رو میشد به شعور علمیش توهین شده بود. نمیدونم چطوری روشون میشد این ملت[nb]یه مورد که ادعای ارائه هم داشت آخر یه چیزی بهش بدهکار بودیم.[/nb]، حرفم رو به مسئپولاش نبود بلکه اونجا از بچه میخواستم که پویا تر باشن که بس ناجور نابود کرده بودن ، ینی در این حد که طرف دیشب گفته بود که ما مث اینکه باید یه ارائه ای هم بدیم و بعد تا شب بازی کرده بود گفته بودش حالا صبح زود بیدار میشم یه پاور میسازم حله دیگه و بعدم قبل هماپش فوری یه چیزی جور کرده بود اومده بود . خیلی حمایت کردم که فحش ندادم به اینا!
من میخواستم انتقادمو وقتی تنور هنوز داغه بگم نه بعد همایش تو انتقادات پیشنهادات چون هنوز مقالات ادامه داشت و خواستار این بودم در بعد پویاتر و هماهنگ تر شه.
[nb]من نمیخواستم اینجور حرف بزنم به خاطر پستا حس کردم لازمه که بی جواب نذارم[/nb]

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

جدا خیلی زحمت کشیدین دوستان و با توجه ب تجربه خودم میدونم الان خیلیییی خسته این
مخصوصا اون خانوم ک داد میزد چ جوشی میزد :D
تو این همایش نوید انتقاداتی کرد
این همایش سال اولشه و طبیعیه سطح مقالاتش اینجوری باشع و ب مرور زمان درس میشه
بعدشم اگه انتقادی داشتین باید ب خود مسولان میگفتین و نباید آبروی اون آدما رو اونجوری ببرین
ب هر حال اونام زحمت کشیدن و شنیدن این حرفا براشون سخته
بازم از تمام دوستان ممنونم *-:

jzm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت _ مخازن هیدروکربوری
تلگرام
اینستاگرام

امیدوارم سال دیگه هم بگیرین
از الان هم نوید یک کنفرانس و مقاله خوب و مشترک از من و نوید میدم :D
راستی در کل همایش خوبی بود باعث شد سه تا ایده ی آتیشی واسه خوارزمی به ذهنم برسه

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

من حرفی که تو سمپادی های مشهد زدم ، ایجا هم میذارم دوباره :
خوب بود ، عزیزان اگه جنبه میداشتن خوب تر میشد :)
بعنوان اولین همایش بنظرم خیلی هم عالی بود ولی خوب جای کار داره هنوز (;
سطح مقالات و پوستر و اینا متوسط بودش ، سال های بعد بهتر هم میشه 100 % (;
فقط میگم اگه دوستان یکم متوجه میشدن که همایش هست نه محلی برای کل کل بین دختر و پسر عالی میشد :D

خلاصه خسته نباشید به همه عزیزان که این همایشو راه انداختن :ایکس
و اینکه من هر چی ، هر چقدر منتظر موندم یکی که میره اون بالا برا گرفتن جایزه و میگه که میکروفون رو بهش بدن ، بیاد و یه کاری بکنه که آروم بشه جوّ ! ولی دیدیم نخیر !
پسر میره بالا میکروفونو میگیره میگه نوید خععععععلی هم خوب گفتش !
دختر میره بالا میکروفونو میگیره میگه نوید خععععععععلی هم بد گفتش !
:-w

بعد یه چیزیو به اون دسته از عزیزانی که موقع دومینو چیدن مزاحم کار هم میشدن بگم :
این حرکت که مثلا 2 نفر با هم لجن ، بعد یکی بره کار اون یکی رو خراب کنه با یه لگد و مشت خیلییییییییییییییی حال میده ! نه ؟؟ :)
ولی نه برا سن من و شما ! برا بچه دبستانی ! دبستان هم نه ! مهد کودک ! برا اونا ته ته لذت هستش که بری گند بزنی به کار طرف مقابلت ولی جدا برا شما که دبیرستانی بودین هم باحال بودش ؟ :) ، اگه الان میگین آره آره خیلی هم باحال بود ، حال دختره رو گرفتیم ، جیغش رفت هوا و این چیزا جدا بهتون پیشنهاد میکنم یه تجدید نظری در مورد شخصیتتون بکنید (;

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سلام
اول از همه دوستان تشکر میکنم که اومدید، حضور داشتید، کم کاری های ما رو تحمل کردید، انتقاد کردید و ممنون بابت پیشنادات تون.
و یک معذرت خواهی بکنم اگر مشکلی وجود داشت (که غیر منتظره بود) یا اگر کادر اجرایی همایش در بعضی موارد اعصابشون کمی خورد شده بود و ممکنه حرفی زدند که ناراحت شده باشید ( و خود من که واقعا از این موضوع عذر میخوام و واقعا ببخشید، آخه یکم خودتونو بذارید جای ما... ).
این همایش اولین همایشی بود که برگزار میشد، توسط یک مدرسه ی نوپای دو ساله، که بزرگای مدرسه ما بچه های دوم دبیرستانیم! و این یک کار مشترک بود از دوم ریاضی های دبیرستان فرزانگان 4. (بدون اسپانسر درست حسابی و با وجود مشکلاتی که وجود داشت). مطمئننا در هر همایشی یک سری مشکلاتی ممکنه وجود داشته باشند که از دست کسی هم در اون موقع چیزی ساخته نیست. ما نمیتونستیم به بچه ها بگیم که سطح مقاله هایی که واسمون میفرستند رو ببرند بالا؛ مقاله هایی که ارائه شدند، از بین 23 مقاله، توسط 6 داور داوری شده بودند که در روز همایش ارائه داشته باشند. خیلی از ارائه دهنده ها به نظر اولین باری بود که ارائه داشتند و این، تجربه ی اول شون بود. وقتی یک بچه اول میخواد شروع کنه به راه رفتن، باید تشویقش کرد، حتی اگه خیلی هم بیفته و نتونه درست راه بره. نه اینکه از همون تجربه ی اولش بهش بگیم چرا میفتی و خوب راه نمیری؛ شاید ما که تجربه ی ساعت ها راه رفتن درست رو داریم، از نگاه کردن به تلو تلو خوردن اون خسته بشیم و حوصلمون سر بره، اما شاید با این کار اون رو نا امید کنیم برای ادامه ی راه. شاید اون هیچ وقت دیگه انگیزه ای برای راه رفتن پیدا نکنه...
در هر صورت، امیدوارم همایش خوب بوده باشه، لذت برده باشید، استفاده کرده باشید و تونسته باشیم پس از چند ماه تلاش، یک روز خوب رو واستون به وجود بیاریم.
و واقعا ممنونم!
و اینکه نه من و نه کادر اجرایی از دست هیچکس ناراحت نیستیم و تمام چیزی که ما میخواستیم این بود که چند ساعت در کنار هم یک همایش فیزیک جالب داشته باشیبم و امیدواریم همینطور بوده باشه و بابت کم کاری ها و مشکلات احتمالی به وجود اومده واقعا عذر میخوایم. (;
به امید برگزاری کشوری دومین همایش فیزیک و زندگی :)

Majids

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

یه چیزی، همایش از فرزانگان چاره، شرکت کننده ها هم اغلب فرزانگانی و هاشمی نژادی، چرا مدارس شاهد و امام و رضا و اینا باشن؟ بی دلیل اتهام نمیزنم ولی امروز تا جایی که من دیدم مشکلات از طرف این مدارس بود، حالا یه سری چیزایی که اسمشو بذاریم شوخی و اینا اصا مهم نیست، ولی مشکلات خیلی جدی تر هم بود [nb]این به عنوان توصیه، این بحث رو ادامه ندیم چون خوب نیست بیشتر روش زوم کنیم[/nb]
و حتی مدرسه خودمون! بعد از تایم تنفس هرکی تو مدرسه ما بود کامل قاطی جو همایش شد، و حتی قبل از اون، ما که اومدیم تو اسممون رو چک کردن ولی نمیدونم چی شد که بعد هرکی میدید همایشه بدون پرسش میومد پشت سر ما میشست؟
+ولی خود همایش خوب بود، اون بخش آزمایشاش خیلی خوب بود که متاسفانه از سمت ما هیچی دیده نمیشد (من یه حرفی زدم بعد فهمیدم کلا نفهمیدم آزمایشو :-") اون معلم فیزیک بانی مراسم هم کاملا موجود مهربون خوبی بود، من دلم میسوخت در نقاطی براش :د خوب همه چیزو جمع میکرد، با جنبه و ... 8->

• شروع کننده موضوع

گردآفريد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

آغا... :D
مسائلواينقد سخت نگيريد!
حرف آقاي يوسف نيا هر چي بود،مطمئنا کل کلا واتفاقات بعدي،تحت تأثيراين حرف نبود!
ايشون خودشون که دوباره صحبت کردن وحسن نيتشونو نشون دادن و نميدونم چرا کل کل راه افتاده بودواينا!
ولي درکل خوب بود،هم داخل سالن،هم بيرون،هم همه ي اتفاقات،چون بالاخره يه تجربه هس همه ي اينا!!
بايکديگر هم مهربان باشيد... :D

بالا