• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادیسم

sampadak

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همه جای ایران سرای من است
پاسخ : سمپادیسم

یه دیدگاه غلط در ذهن بچه های غیر سمپادی به وجود اومده که اونا فکر می کنن واقعا بچه های سمپاد مغرورن !!!! من میگم این غرور نیست این حس سمپادی بودنه....!!!!
از ورودی های جدید تو دبیرستان بپرسید میگن ما تو مدارس عادی راهنمایی که بودیم همیشه فکر میکردیم ... تیزهوشانیا مغرورن ....!!!! اما الان ما تنها چیزی که نمیبینیم غروره ... شاید تعداد کمی هم باشه ولی انگشت شماره ... اگه یه سری تفاوت هارو بین هم نبینیم هم باعث میشه مدارس سمپاد مثل خیلی مدارس ارزش هاشو از دست بده و چیزای بی ارزش دیگه ای جای ارزش هارو بگیره ... پس بهتره زیاد هم خودمونو یکی نبینیم چون به ما به یه دید دیگه نگاه می کنن

منتقد

مهمان

به نقل از sampadak :
یه دیدگاه غلط در ذهن بچه های غیر سمپادی به وجود اومده که اونا فکر می کنن واقعا بچه های سمپاد مغرورن !!!! من میگم این غرور نیست این حس سمپادی بودنه....!!!!
از ورودی های جدید تو دبیرستان بپرسید میگن ما تو مدارس عادی راهنمایی که بودیم همیشه فکر میکردیم ... تیزهوشانیا مغرورن ....!!!! اما الان ما تنها چیزی که نمیبینیم غروره ... شاید تعداد کمی هم باشه ولی انگشت شماره ... اگه یه سری تفاوت هارو بین هم نبینیم هم باعث میشه مدارس سمپاد مثل خیلی مدارس ارزش هاشو از دست بده و چیزای بی ارزش دیگه ای جای ارزش هارو بگیره ... پس بهتره زیاد هم خودمونو یکی نبینیم چون به ما به یه دید دیگه نگاه می کنن
فکر کنم این در شهر های مختلف متفاوت باشه
من خودم راهنمایی نمونه بودم بعد اومدم سمپاد دیدم بد تر هم شد
حتی تاثیر شدیدی رو خود من گذاشت که الان درگیر همین غرور یا بهتره بگم حس ستیزه جویی واسه برتر بودنم

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی

من خودم از راهنمایی سمپاد بودم به نظر من بچه های مدارس دیگه یه جوریند :-&
چند ماه پیش که رفته بودیم اردوی آمادگی دفاعی اون بچه ها رفتار هایی از خودشون نشون می دادن که بچه های کلاس ما که تو مدرسه به شلوغی معروفن هاج و واج اونا رو نگاه می کردن

منتقد

مهمان

به نقل از uranuscelona :
من خودم از راهنمایی سمپاد بودم به نظر من بچه های مدارس دیگه یه جوریند :-&
چند ماه پیش که رفته بودیم اردوی آمادگی دفاعی اون بچه ها رفتار هایی از خودشون نشون می دادن که بچه های کلاس ما که تو مدرسه به شلوغی معروفن هاج و واج اونا رو نگاه می کردن
ببینید هر شهری مدارسی در سطوح مختلف داره
اصولا مدارس سمپاد بچه هایی که توشن اغلب از رفاه مالی خیلی خوبی برخوردارن همچنین یک بعد دیگه ای دارن از نظر فکری
خب مدارس سطح شهرم بسته به همین دو مورد دسته بندی میشن
شاید شما با مدرسه بدی توی اردوی آمادگی دفاعی بودید
من الان فرهنگ هستم به نظرم خیلی با شعور ترن بچه هاش نسبت به علامه

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه

شاید همینطوره. البته ما پارسال که از مدارس نمونه هم اومدن تو مدرسمون خیلی اذیت شدیم. تا الانم ما که راهنمایی سمپاد بودیم با خیلی از اونایی که نبودن مشکل داریم. ما خودمونو نمی گیریم با اینکه تفاوت خیلی احساس می شه بعد اونا خودشونو می گیرن!!!!

ما مدرسمون دقیقا چسبیده به یه دبیرستان دخترونه عادی. از موقعی که اینا اومدن(آخه قبلش راهنمایی فرزانگان اونجا بود) خیابون شده پاتوق پسرا. بچه های مدرسه ما هم اذیت می شن.

منتقد

مهمان

به نقل از uranuscelona :
شاید همینطوره. البته ما پارسال که از مدارس نمونه هم اومدن تو مدرسمون خیلی اذیت شدیم. تا الانم ما که راهنمایی سمپاد بودیم با خیلی از اونایی که نبودن مشکل داریم. ما خودمونو نمی گیریم با اینکه تفاوت خیلی احساس می شه بعد اونا خودشونو می گیرن!!!!

ما مدرسمون دقیقا چسبیده به یه دبیرستان دخترونه عادی. از موقعی که اینا اومدن(آخه قبلش راهنمایی فرزانگان اونجا بود) خیابون شده پاتوق پسرا. بچه های مدرسه ما هم اذیت می شن.
بحث روابط با جنس مخالف که تو هر مدرسه ای هست
اما تو سمپاد یکم تر و تمیز تر انجام میشه :D

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه

آره خب هست ولی نه با هر کسی این پسرای لات و لوت چین آخه؟

دستغیب ناحیه 2 و فرزانگان ناحیه 2 کنار همن وقتی تعطیل می شن بچه های دستغیب برا فرزانگانی ها بستنی می گیرن!!!!!!!!!!بعد مدرسه ما کنار هنرستان پسرونه است!!!!!!!

جالبه ما ناحیه یکیم ولی اسم مدرسمون فرزانگان 2 هست!!!!!

@امیر حسین@

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گرگان

خوب این ربط داه به شهتون ومیزان غرق شدن تو این غرور یا خس سمپادی
ولی نمی دونم چرا تو فامیلمون وبابزرگتر ها هم که حرف میزنم یه جوری گوش میکنن میفهمم هیچی از حرفام و.. X-( 8->

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه

به نقل از Badpakopuz :
سلام ؛
متاسفانه این غرور توی بیشتر بچه های سمپاد هست ، درسته ؛ هرکس از سن خودش بالاتر تفکر کنه باهوش ، و سپس تیزهوش محسوب میشه . حالا اگر این تفکر بدون محدودیت زمانی باشه طرف نابغه نام میگیره ! برای مثال ژول ورن ، لئوناردو داوینچی ، میکل آنز ، گوته ، شکسپیر و اریک فوندانکین شناخته شده ترین نوابغ جهان هستند که فکرشون محدودیت زمانی نداشت !

اما به نظر من شیوه ی سنجش افرادی که تفکر رو بهتر بلدند توی سمپاد اشتباه هست ؛ شمایی که الان خیلی راحت اینجا داری درباره ی برتری سمپادی به غیرسمپادی صحبت میکنی ؛ اگر چندتا تست رو اشتباه زده بودی شاید دیگه سمپادی نبودی ! مثل خیلی ها که شاید استعداد زیادی داشته باشند ولی نتونستند ازمون ورودی رو با موفقیت مثل من و تو بدن ! حرفم اینه که انسان هایی که بلدند بهتر تفکر کنن معمولا سازگاری کمتری با انسان های عادی یا عادی تر از عادی دارند ،‌ اما به نظرم باهوش واقعی کسی هست که بتونه بهتر خودش رو علی‌رغم ناسازگاری ، سازگار بکنه ! این یعنی تعریف واقعی هوش ؛ نه توانایی کار با فرمول ها و قوانین ! شما باید خودتون رو با پیرامون سازگار کنید ،‌ وگرنه انتخاب طبیعی شما رو از بین میبره ؛ ولی نه به شیوه ای که داروین گفت ! من خودم هم رفقای سمپادی زیادی دارم و هم رفقای غیرسمپادی ؛ اما من فرق زیادی بین رفیقام نمیبینم ؛ چون همشون تفکرشون در یک سطحه ؛ دلیلش واضحه : اونا دوست من هستن و من هم تفکرم بالا هست ! دوست هرکسی نشون دهنده ی طرز تفکرش هست . شاید بیشتر تیزهوش ها توی مراکز سمپاد باشن ، اما همه شون نه ! خواهش میکنم غرور کاذب به خودتون ندید ؛ اگر فرض کنیم همه ی سمپادی ها نسبت به بقیه هوش بالاتری دارند ، باید عوامل زیستی و فیزیولوژیکی بدن انسان رو ستود ! در خوشبینانه ترین حالت از پدر و مادرتون برای ازدواجشون و از شانس به خاطر زودتر رسوندن خودتون به گامت ها تشکر کنید ! (; نه شمایی که استعداد بالایی داری خودت مسببش بودی و نه کسی که عادی هست و نه عقب مونده های ذهنی ! (البته میشه هوش رو افزایش داد ! اما نه زیاد !)

بعد یه عزیزی درباره ی این که دوستای غیرسمپادیش درباره ی جنس مخالف و مسائل جـنس‍‌‍ی حرف میزنن گفته بود ! این ها به نظرم به هیچ وجه نشون دهنده ی پایین بودن فکر اون ها نیست ! یعنی شما میخوای بگی همه ی سمپادی ها Asexual هستن ؟! هیچ کشش ، خیالپردازی یا حرکتی در رابطه با جنس مخالف ندارند ؟! جـنس‍‌‍یت هرکس جزو وجودش هست و ربطی به هوشش نداره ؛ همه ی بچه ها وقتی فرایند "بچه نبودنشون" آغاز میشه ، درباره ی این مسائل کنجکاو میشن ! من خودم با این که اول دبیرستانم ولی با ۲ ۳ تا دختر دوست بودم که این اخریشون (قربونش برم :D ) از فرزانگان هستش و خیلی هم باهم جوریم و به درسمون هم لطمه نخورده ! راستی بستنی هم براش میخرم اگه بخواد ، به نظرم اصلا هم کار مسخره ای نیست ! :P خواهشا همه چیز رو باهم قاطی نکنید !

%

ببینید شما این پسرا رو ندیدید که اینجوری می گید وگرنه من این تعصب سمپادی بودنم رو یکی دو ساله ترک کردم!! وضعشون واقعا خرابه تو راه مدرسشون اکثرا دارن سیگار می کشن مثلا!!

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

سیگار می گشن ؟!!؟!!؟!؟!‌

سمپادی ها سیگار می کشن‌؟
مطمینی جایه ۱۰۰ نفر اول شهر ۱۰۰ نفر اخرو ورودی نگرفتن ؟‌

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه

من سمپادیا رو نگفتم.

اینایی رو که می گم پسرای هنرستانای کنار مدرسمونن!

منتقد

مهمان

به نقل از مازیمون :
سیگار می گشن ؟!!؟!!؟!؟!‌

سمپادی ها سیگار می کشن‌؟
مطمینی جایه ۱۰۰ نفر اول شهر ۱۰۰ نفر اخرو ورودی نگرفتن ؟‌
حرف نامربوطی نزدن ایشون
توی اراک هم همچین آدمایی وجود داشت

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

به نظر من سمپادیسم خیلی هم چیز خوبیه....

سحرجون

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شیـــــــــــــــش
شهر
طهـــــــــــرانـــ
مدال المپیاد
در طفولیت یکم کار می کردم
دانشگاه
زرشک
رشته دانشگاه
کمپ.ت سازی

نمی دونم جریان از چه قراره...
وقتی تو سمپاد نبودم همیشه از سمپادیا بدم میومد.
همه جه پشت سرشون می گفتم یه مشت عقده ایه خرخونن و جوگیرن...
اما به لطف خدا وقتی فرصت با شما بودن رو پیدا کردم از همون روزای اول یه غیرت خاصی خود به خود اومد تو رگام. هی سعی کردم قایمش کنم نگن این تازه کاره چه جو گیره...اما به خدا دست خودم نبود.
یه چیز تو مایه های غیرت ملی می مونه.که همه به مدرسشون دارن.
وقتی جایی درس می خونی که همه می گن از همه شاخ تره، وقتی معلملت می گن باهوشی، وقتی متوجه تفاوتت با بقیه می شی لابد باهاشون فرق داری.
به نظر من سمپادیسم که واقعا واسه خودش یه مکتبه، با رفتن به دانشگاه تموم نمیشه...مگه دوستامون تو 1 یا بقیه جاها نیستن که با ورودشون به دانشگاه9 هر سال واسه سرود ملی بر می گردن...
این حس مثه این می مونه که تو به وطنت بنازی و عاشقش باشی، در حالی که می تونی اونجا نباشی...
من که عاشقشم... [-o<

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از shakh :
نمی دونم جریان از چه قراره...
وقتی تو سمپاد نبودم همیشه از سمپادیا بدم میومد.
همه جه پشت سرشون می گفتم یه مشت عقده ایه خرخونن و جوگیرن...
اما به لطف خدا وقتی فرصت با شما بودن رو پیدا کردم از همون روزای اول یه غیرت خاصی خود به خود اومد تو رگام. هی سعی کردم قایمش کنم نگن این تازه کاره چه جو گیره...اما به خدا دست خودم نبود.
یه چیز تو مایه های غیرت ملی می مونه.که همه به مدرسشون دارن.
وقتی جایی درس می خونی که همه می گن از همه شاخ تره، وقتی معلملت می گن باهوشی، وقتی متوجه تفاوتت با بقیه می شی لابد باهاشون فرق داری.
به نظر من سمپادیسم که واقعا واسه خودش یه مکتبه، با رفتن به دانشگاه تموم نمیشه...مگه دوستامون تو 1 یا بقیه جاها نیستن که با ورودشون به دانشگاه9 هر سال واسه سرود ملی بر می گردن...
این حس مثه این می مونه که تو به وطنت بنازی و عاشقش باشی، در حالی که می تونی اونجا نباشی...
من که عاشقشم... [-o<
یعنی سمپادی اصیل هستند ایشون هاااااا لایــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک :D

Niloofar.z

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر

شخصا سمپادیسم رو دوس دارم!!
فکر نکنم تو مدرسمون کسی مثل من از ته قلبش سمپادو دوس داشته باشه!
یه حس خاصه. غرور و افتخار! نه به مدرسمونا(اصلا بویی از سمپاد نبرده! :(()
به زمانی که راهنمایی بودیم و سمپاد اینجا یه اسم و رسمی داشت!
(اصلا هم ربطی به این که کی واسه کی بستنی میخره نداره!)
آدم میتونه سمپادی باشه، عاشق سمپاد باشه، واسه دوست دخترش هم همه چی بخره...

uranuscelona

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه

به نقل از Niloofar.z :
باور کنید من عاشق سمپادیسم هستم
و کاری هم به بستنی خریدن دیگران ندارم فقط 2 تا مدرسه فرزانگان رو مقایسه کردم فکر کنم سوتفاهم پیش اومده

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از Niloofar.z :
ببخشید ربطش به دوست دختر چیه یعنی واقعا نمیفهمم :-w

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک

من ک خودمو از بقیه جدا نمی بینم + همه دوستای صمیمی من تو مدارس عادی درس میخونن!
ولی با همه اینا :
دم همه سمپادیا اتیشییییییییی! :D

Aqa milad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيدبهشتي
شهر
شیــــــــــــــروان
مدال المپیاد
او......................(او سرش ناپیداست)
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی بجنورد
رشته دانشگاه
پزشکی

من کلا از افراد مغرور بدم میاد و متاسفانه متاسفانه متاسفانه اقلیتی از بچه های سمپادی افرادی مغرور و خودبین هستن که حالم ازشون بهم میخوره :-& بچه های غیر سمپادی ای هستن که شرفشون به هزار تا ازین بچه غرطیایه چندش می ارزه بعضی از هم کلاسیام هستن که باهاشون حتی یه کلمه هم حرف نمیزنم اما بعضی از بچه های دیگه هستن که هیچ وقت در هیچ پایه ای با هم همکلاس نبودیم اما همیشه با همیم امیدوارم این مغرورا یکم آدم شن و فکر نکن حالا سمپادی شدن همه دنیا مال اوناست :-& :-&

بالا