• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ایا حاضر هستید از سمپاد برید؟

ایا حاضرید از سمپاد برید؟

• رای‌دهندگان
    243

فرج

Ayda
نام مرکز سمپاد
Farz
شهر
Mashad
سال فارغ التحصیلی
1400
اره از سمپاد میرفتم.اون زمان که المپیادی بودیم نه سودی داشت نه کلاسی نه مشاوره ای نه چیزی.فقط سخت میگرفتن که حضور داشته باشیم.میرفتم یه مدرسه عادی از هشتم که راحت بتونم بپیچونمش و درسای المپیادم رو بخونم.حیف شد واقعا.

Negaaar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
یه جایی
سال فارغ التحصیلی
1401
راستش من هم اگه الان نهم بودم ایتقدر ذوق قبول شدنمو نمیکردم و به سمپادم نمیومدم..
واقعن ارزشش رو نداشت..

اِفنوزتری

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1400
خب من از دبیرستان وارد سمپاد شدم، روزهای اول یه دختر که از راهنمایی سمپاد بود به من و دوستم گفت اگر جای شما بودم اینجا نمی‌موندم، شما دلتون نمیخواست تو فلان مدرسه(شیفت مخالف مدرسه راهنمایی ما که دبیرستان بود) باشید؟ و من و دوستم با قاطعیت گفتیم نهههه
هرچند که شاید من خیلی خوب ازش استفاده نکردم ولی یکی از بهتریییین اتفاق های زندگیم ورود به سمپاد بود
شاید اگر بچه های مدارس دیگه شهرمون این رو بخونن بهشون بربخوره ولی واقعیت اینه که توی بقیه مدارس یک جو بددهن و کثیف و مفتخر به لق و چل گری حاکم هست که توی سمپاد نیست
توی سایر مدارس اونهایی که درس میخونن و متشخصانه رفتار میکنن انگشت شمار هستن ولی توی سمپاد برعکس
ما توی این مدرسه یادگرفتیم که میتونیم باادب و مرتب و باشخصیت باشیم در عین حال از تک تک لحظات باهم بودنمون لذت ببریم و خوش بگذرونیم
شاید برای یکسری ها مهم نباشه ولی وقتی به دوستام که توی سایر مدارس هستن نگاه میکنم احساس میکنم یکسری از حرف‌ها و رفتارها و کارها اصلا در شأن اونها نیست ولی بخاطر جوحاکم در مدرسشون بهش آلوده شدن و باعث میشن که من بیشتر بخاطر حضورم توی سمپاد شاکر باشم

GHAZALIIH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1401
اگه رشته ام ریاضی نبود و خانواده ام راه می اومدن حتما ولی تو اهواز دبیرستان خوبی پیدا نمیشه و هیچ گزینه ای نیست واسه ریاضیا!
هیچ آپشن مثبتی تو فرزانگان ما پیدا نمیشه! فقط عذاب و فشار روحی و تو سری زدن! در کل با شرایط نمونه دولتی ای که خودم متوسطه اول توش بودم و دبیرستانیش که مامانم توش درس میده مقایسه که میکنم قشنگ متوجه میشم فقط دارم اسم مدرسه خیلی خوبی درس خوندن رو به دوش میکشم الکی!

PashMack

به دنبال بستنی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
فعلا برنز نجوم
اولش که دیدم تاپیکو حسم این بود که خب نه!‌‌ به هیچ وجه، چرا باید برم از سمپاد؟
بعد پستای صفحه آخرو خوندم و الان این حسو دارم که نکنه چون من اولشم اینطوریه
اگه بزرگ‌تر بشم، مدرسه‌م تموم شه و اینا، ممکنه نظر منم این باشه که اگه راهنمایی و دبیرستانم دوباره تکرار می‌شد از سمپاد میرفتم
در هر صورت فعلا نظرم اینه که عمرا نمی‌خوام از سمپاد برم

Asaliiiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه ۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
نچ
خودم خواستم بیام سمپاد و از انتخابم خیلی راضیم

Sadrartist

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی۱
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
8
مدارسی که ما توش درس میخونیم علاوه بر حسن های زیادی که داره
معایب زیادی هم داره که در مدارس دیگه کمتر به چشم میخوره (حداقل تو شهر ما)
من با بعضی از سمپادیا که حرف زدم میگن اگه توی جامعه یا توی خانواده نمیگفتن چون کم اورد اومد بیرون دیگه دور و بر سمپاد و سمپادی نمیومدیم
حالا نظر شما چیه
ایا حاضرید سمپاد رو ترک کنید اگه اره چرا؟ اون چیزی که حاضر شدید سمپاد رو به خاطرش ترک کنید رو بگید
حاجی جر دادن مارو من که توش دارم دست و پا میزنم ولی با این حال به خاطر نظام مریض آموزشی و سوق دادن بچه ها و خوانواده ها سمت پزشکی و فکر مریض جامعه "نه"

Sadrartist

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی۱
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
8
مدارسی که ما توش درس میخونیم علاوه بر حسن های زیادی که داره
معایب زیادی هم داره که در مدارس دیگه کمتر به چشم میخوره (حداقل تو شهر ما)
من با بعضی از سمپادیا که حرف زدم میگن اگه توی جامعه یا توی خانواده نمیگفتن چون کم اورد اومد بیرون دیگه دور و بر سمپاد و سمپادی نمیومدیم
حالا نظر شما چیه
ایا حاضرید سمپاد رو ترک کنید اگه اره چرا؟ اون چیزی که حاضر شدید سمپاد رو به خاطرش ترک کنید رو بگید
اصلا به خاطر علاقه نیست توشیم به خاطر نظام مریض اموزشیه که ما مجبور شدیم بریم توش

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
من تو سمپادای زیادی درس خوندم و فهمیدم این معلم و امکانات نیستن که برام اهمیت داره بیشتر جو یه سری مدارسو دوست دارم
راستش بسته به ادمایی که دارن کنارم درس میخونن تصمیم میگیرم برم یا بمونم
حرف اطرافیانم برام مهم بوده که تا الان یه سری ادما رو تحمل کردم و اگه بیشتر از اون مجبور به تحمل بعضی از ادما بشم برام مهم نیست چه کاری لازمه تا دیگه صورتشونو نبینم بدون وقفه اون کارو با کمال میل انجام میدم
ولی خب سمپادی که الان دارم توش درس میخونمو نسبتا دوست دارم ولی بدم نمیاد برم بیرون

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
سمپادی بودن تعهد نیست
ما برای پیشرفت و پیدا کردن مسیر آیندمون وارد سمپاد میشیم
پس فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشه
ولی خب دلم براش تنگ میشه :)

• لایک
امتیازات: f.hn

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
نه

FTMH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1401
الان که ابدا نمیرم... 5 سال بودیم، یک سال هم روش.
ولی در کل بود و نبود من تو سمپاد آنچنان تاثیری نداشته... یعنی با قطعیت نمیتونم بگم آره اگه سمپاد نبودم فلان چیز رو به دست نمیوردم؛ یا اگه این مدرسه نبودم فلان اتفاق بد برام نمی افتاد. منظورم اینه که مسئولیت همه داشته هام/نداشته هام رو میپذیرم و همش رو گردن می گیرم.
اگر راهنمایی قبول نمیشدم فکر میکردم فاجعه عظیمی در زندگیم رخ داده و دیگه دنیا به آخر رسیده، ولی نبود اینجوری واقعا. اگر در 12 سالگی اونقدر تشنه سمپادی شدن نبودم، مدرسه نمونه دولتی یا حتی دولتیِ خوب هم کارم رو راه مینداخت؛ البته با فشارهای جانبی کمتر.
اگر هم برگردم عقب، باز میام این مدرسه. بخاطر آدم های درستی که باهاشون آشنا شدم، بخاطر اون تفکر سمپادی که در بیشتر دانش آموزانش شکل گرفته، بخاطر اون اهمیتی که وضع درسی دانش آموزان برای کادر مدرسه داشت، بخاطر برنامه های غیردرسی اش که بهم ایده و اعتماد به نفس میداد، حتی بخاطر اون ساعاتی که تو راهنمایی سر کلاس های کتب تکمیلی میگذشت (و درعین خوشگذرونی و کسب علم، به مولفانش فحش میدادیم)، بخاطر اون حس خوشایندی که صرفا واژه "سمپاد" به همراه داره (البته تا نهم افتخار داره گفتنش، از اون به بعد فحش محسوب میشه!) و...
(از خوبی ها گفتم، به دلیل نداشتن بدی نیست. هیچ چیز مطلقا سفید یا مطلقا سیاه نیست. صرفا ترجیح میدم قسمت های خوبش توی ذهنم پر رنگ تر باشه.)

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
تو سمپاد اون چیزی رو که میخواستم پیدا نکردم ولی نیومدم که برم و میمونم

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
به هیچ وجه

Kiamehr

A special genius
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
نقره زمین شناسی
اصلا:))
ولی خب من از یک اتفاق راضیم . سال ششم من ایران نبودم و آزمون ورودی رو شرکت نکردم
تو دوره اول واقعا دوست داشتم برم سمپاد و سال نهم براش زحمت کشیدم
الان که قبول شدم فهمیدم اون درس خوندن های من در سال نهم خیلی به کارم اومده ، انگار یک کنکور رو تجربه کرده بودم و هنوزم دارم آثار اون تجربه رو میبینم .
این باعث شد من قوی تر بشم و الان هم که اومدم سمپاد ، تقریبا بچه های ورودی جدید قوی تر هستن

Taha_IDLE

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان دوره اول علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
پاسخ : ایا حاضر هستید از سمپاد برید؟

ایا دیوانه ام؟ خیر !
پس
ایا از سمپاد میروم ؟ خیر !

نسبت ب مدارس ديه خیلی عاليتره سمپاد خیلی !
آره خیلی عالیتره اما نوت 20 اولترا تر توش ×××ی تره
توی یه سال وسط سال تحصیلی معلممون رفتش مسئول آموزشمون رفتش دو بار مدیرامون رو اون مسئول سمپاد عوض کرد سمینار مدرسمون الان به چوخ آزما رفته مثلا حلی یکی هستیم هر کسی جای ما بودش تحملش تموم شده بود

اگه برگردم دبیرستان حتما میرم انرژی یا علامه.

تمام
انرژی قبول شدم اومدم حلی :| یعنی جفتش رو قبول شدم

بالا