• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Google App Engine

• شروع کننده موضوع

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
خوب من می خوام در مورده گوگل اپ انجین صحبت کنم
خب چرا باید در موردش صحبت کرد ؟:
1. خیلی از بچه ها تویه مدرسه علامه حلی HTML, JS, PHP یاد می گیرن و نمی فهمن کی و کجا باید ازش استفاده کنن.
2. بد نیست کمی با امکاناتی که گوگل به طوره رایگان در اختیاره کاربراش میذاره اشنا شیم.
3. هاست مجانی با اسمه دلخواه خودت دیگه چی می خوای اخه ؟
4. می تونی با جاوا پایتون و گو کد هایه کنترلیت رو بزنی.

خوب این خیلی فکر کنم خوبه و همه پسند
من نمی خوام زیاد در این باره حرف بزنم ولی احتمالن همتون یه اکانت گوگل دارید. پس کی تونید تو گوگل اپ انجین هم عضو شید
دلیلی نمی بینم لینکی بذارم چون باید یاد بگیریم خودمون چیزی که نیاز داریم رو گوگل کنیم.

در ضمن اگه واقعن به کامپیوتر علاقه دارید پس لابد به انتشاراتی اورلی هم علاقه وافر دارید.

کمی هم انگلیسی بلد هستید همه گی پس بیشترش کنید. دنیا کتاب هارو به فارسی چاپ نمی کنه و ترجمه ی یک کتاب خیلی زمان می بره
پس اگه بخواین منتظر ترجمه بشینید باید چند سال صبر کنید.

برای خوندن یه کتاب تحصصی نیاز به کلماته خاصی ندارید فقط با گوگل ترنسلیتور که خودتون حتمن ادرسشو حفظید (نیستی برو گوگل کن و حفظ کن) شروع کنید بعد کم کم خودتون کلمات رو یاد می گیرید. و خوب می تونید ادامه بدید.

جدا از همه اینا اگه کمی هم به ساختاره دستوری زبان (زبان انگلیسی دقت کنید) شکل بیان جمله هارو به انگلیسی از زبانه یه انگلیسی زبان یاد می گیرید.

ببینید بذارید بهتون راحت بگم الان مدرسه اید یا دانشگاه. اگه مدرسه اید که معلم ها اصولن دنبالتون میافتند تا مجبور شید یاد بگیرید اگر دانشگاهید احتمالا می دونید که استاد دنبالت نمیافته و بیشتر از اون چیزی که می گه ازتون انتظار داره. جدا از تمام این ها رشتتون علاقتونه پس باید انتظار داشت ازتون که کمی هم خودتون شروع به خوندن کنید و خودتونو به زحمت بندازید.

کسی در دو روز یا سه روز یا سه ماه به نتیجه مطلوبش نمی رسه. پس نا امید نشید. و ادامه بدید. اصن حتا اگه نتیجه نداشته باشه یه چیزه جدید یاد گرفتید.

یه نکته دیگه ببینید یکی از دوستانه من که روسی هست به من گفت تو به من می گی که به دات نت ها و سی ++ و پایتون می تونی کد بزنی و من هم اینو تو برنامه هات می بینم. این خیلی خوبه به تنهایی ولی اینو فقط یه برنامه نویس می فهمه.

ولی تو تو زندگیت با برنامه نویس ها طرف نیستی با مردمی طرفی که تا با چشم نبیننن نمی پسندن پس برو یه کاری کن.

من هم تصمیم گرفتم برم گوگل اپ انجین یاد بگیرم و دارم یاد می گیرم.

شما چه تصمیمی دارید ؟

بالا