• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوچرخه سواري دخترا

نظرتون راجع به دوچرخه سواري دخترا چيه؟

• بله موافقم!

رای‌ها: 385 67.1%
  • خوبه ولي بستگي به فرهنگ جامعه داره!

رای‌ها: 126 22.0%
  • موافق نيستم!

رای‌ها: 26 4.5%
  • با توجه به فرهنگ جامعه موافق نيستم!

رای‌ها: 37 6.4%

• رای‌دهندگان
    574
  • Poll closed .

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
شروع تاپیک مال ۲۰۱۲ و اینا بوده و الان در ۲۰۲۰ ما هنوزم درگیر چنین حقوق بدیهی هستیم.خب کاملا هم واضحه که چرا پیشرفت نمیکنیم و چرا هنوزم جهان سوم باقی موندیم و احتمالا خواهیم ماند..

آخرین ویرایش:

inventor.amin

دیکتاتور مهربان
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2 اصفهان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
بله بودن دليل درستي موضوعي نيست. و اما اگه زنام آموزش نظامي ببينن اين تنها مردا نيستن که موظفن برن دفاع از مرزها!
انتظار رفتن: من نگفتم چون من نميتونم بقيه هم نميتونن وپس حالا از ما انتظار نره فلان از شما بهمان! ممکنه من پسري باشم که زور نداشته باشم بازم از من انتظار کمتري ميره ولي در ازاش از کي نبايد چه انتظاري بره؟ ازا داره اين؟ در ضمن من زمينه اي نميشناسم که بخوام مردا رو در اون به دليل مرد بودنشون محدود کنم.
و يه مشکل اساسي:

اين بازم اشتباهه! همونطور که مردا حق دارن با دوچرخشون برن تو خيابوناي شهر زنها هم! من اگه بخوام دوچرخه سوار شم واسه لذت نيست واسه اينکه وسيله نقليه باشه. وسيله نقليمو ببرم تو مکان مخصوص محدود باهاش دور دور کنم؟
دوما: بازم ممنون ولي فکر نميکنم نظراتم چندان به مکان تولدم مربوط باشه!
منطقیه حرفمو پس میگیرم.
ولی عجیبه که این حرف ... ( در ضمن من زمينه اي نميشناسم که بخوام مردا رو در اون به دليل مرد بودنشون محدود کنم. )

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
خیلی مسخره‌اید به خدا : )))))))))))))))))))
c1dr_944342b7-cc22-4613-a14c-a103bf43de7b.jpeg
جا داشت زیرش بنویسی به منظور کاهش جاهلان مملکت شما و تصمیم گیرندگان رو از ما تحت بر چوبه دار میکنیم:)
انی وی جای بحث نیس که اگه مغزت انقد مریضه باید درمان شی چون توام بیمار روانی ای عزیز دلم (نمیشه اسایشگاه روانیو تعطیل کنیم و بگیم مردم جامعه باید مواظب خودشون باشن که)
در ضمن من نمیتونم به خاطر تو خودمو بکنم تو گونی پسر جون که خدایی نکرده ی وقت چشمای هرزت بچرخه و دل مریضت منو ببینه:)
پ.ن: بحث همه پسرا نیستن روی صحبتم با کسی بود که میگ دختره باید شیونات اسلامی (شتتتت) رو رعایت کنه ^_^
پ.ن: خشم مهتاااا:////

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک‌خان ۲
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1401
مسخرست واقعا ،ما مجبور نیستیم به خاطر ذهن مریض یه سری از شما ها کارایی که دوست داریم و ازش لذت میبریم رو انجام انجام ندیم
خیلی بحث مسخره ایه واقعا
خب دقیقا مشکل همینه که شما ما مردارو مقصر میدونین
آیا داخل کشورای دیگه مردا موجودات هوسبازی هستن که منتظرن یه دختر نزدیکشون بشه و ترتیبشو بدن؟
آیا داخل همون زمانی که حجاب توی ایران آزاد بود مردای ما بیمار جنسی بودن؟
خیر
ما همون مرداییم گرچه داخل همه جا بیمار جنسی پیدا میشه
مشکل اینه که قانون‌گذارای ایران مارو آدمایی فرض کردن که ذهنشون تو آلتشونه
پس لطفا به جای تخریب مردا برین مقصر اصلی رو تخریب کنین

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
ب عنوان یکی ک از 4 سالگی دوچرخه سواری میکنه ، هندزفری بذارین تو گوشتون برین راحت دوچرخه سواری کنین مزاحمتها رو هم نمی شنوین . ولی مزاحمت هست حتی من ک شهر بزرگ بودم ، ن فقط کلامی شده طرف با دوچرخه جلوم پیچیده ک اذیتم کنه . یا دنبالم افتاده با دوچرخه . خب اگه دستتون پر باشه نمیخورین زمین و قصر در میرین ((: مردم بی فرهنگ و بیشعوری داریم متاسفانه . حقیقته .

amirrach

امیرآچ
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
17
الله و اکبر این چه تایپکیست
شما غرب زده ها از کجا آمده اید دیگر
تحریکمان نکنید
مرسی اه

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
ب عنوان یکی ک از 4 سالگی دوچرخه سواری میکنه ، هندزفری بذارین تو گوشتون برین راحت دوچرخه سواری کنین مزاحمتها رو هم نمی شنوین . ولی مزاحمت هست حتی من ک شهر بزرگ بودم ، ن فقط کلامی شده طرف با دوچرخه جلوم پیچیده ک اذیتم کنه . یا دنبالم افتاده با دوچرخه . خب اگه دستتون پر باشه نمیخورین زمین و قصر در میرین ((: مردم بی فرهنگ و بیشعوری داریم متاسفانه . حقیقته .
بگم تو بزرگراه ی جوری اومد چسبوند تنگم که تیکه بندازه که فقط خدا رحم کرد زنده م چی:////
چرااا؟ چون جامعه کرده تو مخش خیلی عجیبه ی دختر دوچرخه سواری کنه...

inventor.amin

دیکتاتور مهربان
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2 اصفهان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
دوستان باور کنین این قضیه هیچ ربطی به تحریک شدن نداره!!
یک علتی داشته که الان علت دیگه ای بر اون ارجحیت پیدا کرده.
به عنوان مثال حتما خیلیاتون دیدین که تو خونه مادر ها در بطری ها رو میدن به مردا باز کنن، آیا خودشون نمیتونن؟! چرا میتونن ولی این کارشون علتی داره. حالا فرض کنین تعداد بطری ها خیلی زیاد بشه مثلا 1000 تا، فردا هم مهمونی دارین و همه بطری ها رو لازم دارین ( صرفا مثله حالا یه عده روشنفکر میان میگن واااای شما چقدر بطری داری قاه قاه قاه ). خب تو این وضعیت دیگه مهم نیست اونی که در بطری رو باز میکنه مرد باشه یا زن، علت دیگه ای بر علت قبلی ارجحیت پیدا کرده. الان هم همینه.
حقیقتا 8 سال وقت گذاشتن سر این موضوع به نظرم خودش یه موضوع دیگه ای رو میطلبه که چرا؟!

inventor.amin

دیکتاتور مهربان
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2 اصفهان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

inventor.amin

دیکتاتور مهربان
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2 اصفهان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
پس به چی ربط داره؟(آخه بالاتر گفته بودین پسرها دوست دارن این قانون ورداشته شه که با دوست دختراشون برن دوچرخه سواری یا یه همچین چیزی گفته بودین)

علت اول و علت آخر چی بودن؟
ببین، ریشه یابی کردن علت ها از خود علت ها مهم تره، برای یک مشکل دلایل خیلی خیلی زیاده میشه آورد ولی برای پیدا کردن راه حل برای دوباره هر علتی رو مورد سوال قرار داد تا از مشکل رسید به مشئله قابل حل.
تو نگاه سطحی تر اگر دیده باشی اکثرا به سخره میگیرن این علت رو چون ریشه یابی نمیکنن، مسلما هیچ پسری از دوچرخه سواری یک دختر تحریک نمیشه!! ولی هرپسری دوست داره که با دوست دخترش بره بیرون، حالا با دوچرخه باشه بهتر، چرا همون پسر با دوستای پسرش نمیره بیرون؟ حتما باید با دوست دخترش بره بیرون؟! (حالا یه سری روشنفکر میان میگن با هردو میره دلیلت احمقانه است قاه قاه قاه ولی سوال اینجاست که اصلا چه نیازی هست که با جنس مخالف بره بیرون؟ چی در بیرون رفتن با جنس مخالف بدست میاره که در بیرون رفتن با هم جنسش بدست نمیاره؟ ) پسر در بیرون رفتن با دوست دخترش چیزی رو دریافت میکنه که در بیرون رفتن با دوستای پسرش دریافت نمیکنه، اون چیه؟ قطعا نیاز جنسی نیست.

چیزی که بدست میاد اون غرور مردونه است ولی با هزینه کمتر، شاید به نظر خنده دار بیاد ولی حیای دخترونه معادلش در مردها برابره با غرور و غیرت مردونه، حیا در جامعه کم بشه غیرت هم کم میشه و بلعکسش (رابطه دو طرفه است، حالا یه عده روشن فکر میان میگن پس همه مشکلات جامعه از بی حیایی دختراست قاه قاه قاه ) .چیزی که همیشه نادیده گرفته میشه چون شناختی نسبت به مرد ها در جامعه ما وجود نداره ( به حدی که الان یکی میاد زیر همین پست فحش میده و قاه قاه میخنده :)) ) ولی به مرور این علت از بین میره چون جمعیت افزایش پیدا میکنه، مثل مثال بطری هایی که زدم، دیگه امکانش نیست که هر سری یک مردی همسرش یا خواهرش رو برسونه، باید خودش بره و اینجاست که علتی ارجحیت پیدا میکنه بر علت قبلی.
بهش میگن شرایط اضطرار یا بحران، شما وقتی یک نامحرم داره غرق میشه میتونی بری نجاتش بدی و حتی تنفس دهان به دهان بهش بدی چون علتی بر علت قبلی ارجحیت پیدا کرده

inventor.amin

دیکتاتور مهربان
نام مرکز سمپاد
اژه ای 2 اصفهان
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
هرچند با دلیل این که چرا با دختر میرن بیرون و اینا مخالفم..ولی بازم دلیل نمیشه که دخترا اجازه نداشته باشن دوچرخه سواری کنن :| .یکم فکر کنید میبینید دارید ارزش انسانی شون رو کم می‌کنید
تغییر عقیده و برزخ فکری(اصطلاح من دراوردیست :-") سخته برادر
منم مخالفم، میگم که، الان شرایط ایجاب میکنه که برداشته بشه. ولی اینکه چرا قبلا به جای اینکه در چهارچوب عرف تعریف بشه در چهارچوب قانون تعریف شده بر میگرده به ایدئولوژی و هدف جمهوری اسلامی.
ارزش در صورتی کم و زیاد میشه که از جایگاه خارج بشه، مثلا گچ باارزش تره یا مداد؟ هیچ کدوم ولی اگر با گچ توی دفتر و با مداد روی تابلو بنویسی ارزش هر دو رو خدشه دار کردی. چیزی که بهش پرداخته نمیشه توی این طور تحلیلی های تک بعدی ارزش بالقوه ایه که به دختر ها در مادر شدن داده شده و در اون راستا حرکت نمیکنن.
باز هم میگم، الان با توجه به شرایط این قانون باید برداشته بشه و من با بودنش مخالفم و این قانون هیییچ ربطی به تحریک شدن داره.
و من الله توفیق

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران
تیکه انداختن مزاحمت هست؟ چون من پسرم و تقریبا روزی یک درمیون تیکه دریافت میکنم از طرف دخترا :‌))
معمولا هم اینطوریه که چندتا دختر تو ماشینن که دارن دور دور میکنن، میان کنار دوچرخه یه چیزی میگن یا یهو جیغ میزنن گاز میدن میرن.

حتی فحش های جنسی هم از طرف دخترا شنیدم، اغراق نمیکنم اصلا :‌))

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران
اگه پسرا کار دخترا نداشته باشن نصف بیشترشون کاریشون ندارن واقن =| حالا اگر تو کار کسی نداشتی و مزاحمت شدن باز هم سر عقده ایه که راجع به این مسئله ایجاد شده =|
آره پسرا که تیکه میندازن بخاطر آلتشونه و هوسرانیشون ولی دخترا بخاطر این تیکه میندازن که جامعه سرکوبشون کرده. الهی الهی.

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران
مزاحمت هست ولی تو باز وحشتی نداری تو این قضیه . این کارشون شبیه بچه بازیه بیشتر . یه چیز متقابله و تو هم عملا تاثیری روت نداره این تیکه های دخترونه ((:
یه دختر کمتر بتونه از دوچرخه بیاردت پایین ، زورش بت برسه یا هر چی.
ببین ربطی نداره واقعا. منم با دوچرخه جای خلوت میرم شده که موتوری بیاد زورگیری کنه. ربطی به جنسیت نداره.

این که دخترا میان جیغ میزنن یهو هم حتی شده من تعادلم از دست بره.
.

آخرین ویرایش:

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
گفتم که ، هر چقدرم تو کاریشون نداشته باشی یه جور عقدست که باعث این کار میشه و پسرا هم تاثیر کمی توش ندارن=|

چه ربطی داشت الان؟ من کار آلتشون و هوسرانیشون نداشتم صرفا گفتم تو جامعه ای که من توش دوچرخه سواری میکنم ، آزار بیشتر از جانب پسراست و اینم بخاطر این دید ضعیف انگاری ایه که نسبت به دخترا دارن و فکر میکنن خیلی راحت میتونن هر چی خواستن بگن و کسیم کارشن نداشته باشه =| دخترام بخاطر این که این دید آزارشون میده مقابله به مثل میکنن همین، هر چند خودم بطرز احمقانه ای اگه تیکه هاشون مورد دار نباشه بشون میخندم و سعی میکنم به این فکر کنم که کارشون شوخی و کول نمایی بوده در کل ^-^ |:
عقده؟
به اون دختر دقیقا چه ربطی داره شلوار من پارچه ایه
یا چه ربطی داره من سیبیل دارم
یا چه ربطی داره من مثل بقیه پسرا رفتار نمیکنم ک میاد به تمسخر میگیره منو و تیکه های جنسی میندازه؟

• لایک
امتیازات: PD
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران
خب منم دوچرخه سواری میکنم آزار بیشتر از طرف دخترهاس:‌)) الان چه نتیجه گیری کنم من؟ بگم به پسرا ظلم میشه چون اکثر تیکه هایی که دریافت میکنن از طرف دخترهاس؟

+من خلاص میکنم چون بحث از پایه چیزشعره.

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
ببین الان هیچ دفاعی از هیچ کدوم نکردم ، کار هر دو احمقانه و بی معنیه و فعلا هم ربط ندادمش اصلا به هوسرانی پسرا ، مثالتم جاش نبود واقن (((= دارم میگم با جامعه ی محدود اطراف خودم دارم نتیجه میگیرم که من واقن وقتی سوار دوچرخم از جنس مذکر و تیکه ها و حرفایی که ممکنه ازشون بشنوم احساس شرم و یا کارایی که میتونن بکنن احساس ترس میکنم یا اصلا بعنوان یه دختر احساس ضعف میکنم مقابلشون چون از لحاظ قدرت بدنی و اینها برابر نیستیم ، نمیتونم جایِ خلوت حتی بدون دوچرخه برم و مطمئن نیستم اگه بخواد کاری بکنه ، میتونم دفاع یا فرار کنم یا هر چی ((= حالا این خیلی بی ارتباط بود قبول دارم ولی خب به این اشاره داشتم که بعنوان یه دختر ، بیشتر آزار لفظی دختر ها رو مقابله به مثل دیدم و اکثرا کاری به کسی که راه خودشو میره و سرش به کار خودشه نداشتن ((=

(((((= نه پسرم ربطی بش نداره هر وقت دوباره اذیتت کردن بگو بیام گوششون رو بکشم ((=

[ببینید ، (مثل بقیه پسرا رفتار نمیکنم ) ینی چی این اصلا؟ ینی با اون تصور عمومی ای که راجع به جنس مذکر تو ذهن همه هست ، فرق میکنم و این باعث میشه دخترا اذیتم کنن؟ همیشه اینطوریه؟ نه قرار نیست مصطفا رو تامیم بدیم ، همونطور که قرار نیست جامعه ی اطرافمون رو مقایسه کنیم ولی چیزِ کلی اینه ، تو جامعه ی ما پسرها آزادی عمل و در نتیجه ی اون جرات و جسارت و حتی گستاخی بیشتری دارن ، پس بیشتر ممکنه دختری رو مورد آزار لفظی قرار بدن و جنس دختر هم تو چند سال اخیر دنبالِ همسان سازی با پسراست و این رفتار احمقانه رو مقابله به مثل میکنه. حداقل این چیزیه که تو ذهن من هست ]
آیا این رفتار عاقلانه است؟
ما مشکلمون با آزاره
چه جنس مذکر
چه مونث
راهشم محدویت نیست
هر وقت پسری به اون کسی ک دوستش داشت بدونه رو دروایستی گفت و منطقی جواب شنید و همینطور دخترا
و همچنین خونواده ها سر طرفا رو نبریدن درست شدیم ......
عقده ای بازی کار بیشعور های بی منطقه
دوچرخه یه بهونه است
مشکل کلیه
به پسر و دخترشم ربطی نداره
هروقت احساسات سرکوب نشد
هر وقت احترام حاکم شد
هر وقت ادب حاکم شد
اون وقت میشه به فرهنگ یکمی بالید...

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
خیلی از ماها هستیم که بنیان گذار این جور تبعیض ها هستیم...
این چه نظر سنجی مسخره ای هست ؟ دو چرخه مگه دختر پسر داره؟
یا خیلی از تفریحات یا ورزش ها یا وسیله ها؟؟!
تحریک پذیری پسر ها چیه راجب اش اینقدر بحث می کنید؟
نود درصد پسر ها ادم هستند نود درصد پسر ها شعور دارند نود درصد پسر ها...
به جای این مسخره بازی ها و اینجور حرف ها باید به خودتون قول بدید اگه توی خیابون با چنین پسر ها یا دختر هایی مواجه شدید از هیچی نترسید و رک برید جلوشون وایسید...
چه لزومی داره که یه پسر به یه دختر تیکه بندازه ؟؟؟ یا حتی برعکس..
من هیچ دلیلی نمی بینم غیر از اینکه افراد از حقوق خودشون به راحتی دست می کشند...
قدرت بدنی چیه هی می گید؟
فک کردید پسرا تو خیابون با قمه منتظر شماهان ؟؟ یا مثلا می خوان با چاقو بزارند دنبالتون ؟؟! این چرت و پرت ها چیه راجب پسرا می گید؟!

froq

فارغِ مُطلق
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سبزوار
سال فارغ التحصیلی
1401
خیلی از ماها هستیم که بنیان گذار این جور تبعیض ها هستیم...
این چه نظر سنجی مسخره ای هست ؟ دو چرخه مگه دختر پسر داره؟
یا خیلی از تفریحات یا ورزش ها یا وسیله ها؟؟!
تحریک پذیری پسر ها چیه راجب اش اینقدر بحث می کنید؟
نود درصد پسر ها ادم هستند نود درصد پسر ها شعور دارند نود درصد پسر ها...
به جای این مسخره بازی ها و اینجور حرف ها باید به خودتون قول بدید اگه توی خیابون با چنین پسر ها یا دختر هایی مواجه شدید از هیچی نترسید و رک برید جلوشون وایسید...
چه لزومی داره که یه پسر به یه دختر تیکه بندازه ؟؟؟ یا حتی برعکس..
من هیچ دلیلی نمی بینم غیر از اینکه افراد از حقوق خودشون به راحتی دست می کشند...
قدرت بدنی چیه هی می گید؟
فک کردید پسرا تو خیابون با قمه منتظر شماهان ؟؟ یا مثلا می خوان با چاقو بزارند دنبالتون ؟؟! این چرت و پرت ها چیه راجب پسرا می گید؟!
میخوای منظور از قدرت پسر ها رو بهت بگم؟
قدرت همش به بازوی کلفت و قدبلند نیست
قدرت اینه که وقتی به من تعرض میشه چه کلامی چه جنسی اگر به قول تو جلوش وایسم نه تنها حمایتی ازم نمیشه بلکه تقصیر کار من میشم
هدف تک تک نگاه ها و اشاره ها منم نه اون
منم که هزار لقب جنده و بی حیا و غیره نصیبم میشه
ما دخترا ترسمون از جنس مذکر نیست از ذهن های گندیده اس
از قوانین بی در و پیکره
همون قوانینی که معتقده اگه من متجاوزم رو بکشم باید اعدام شم
یعنی من باید در کسری از ثانیه بین تجاوز و اعدام یکی رو انتخاب کنم
ولی اگر حامی داشته باشم اگر وقتی تو خیابون به من دوچرخه سوار گیر دادن اون عابر پیاده تو ذهنش نگه "به من چه ربطی داره" صددرصد حقوقم پایمال نمیشه
پ.ن:خیلی خیلی متاسفم که مجبور شدم با این صراحت صحبت کنم=)

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
میخوای منظور از قدرت پسر ها رو بهت بگم؟
قدرت همش به بازوی کلفت و قدبلند نیست
قدرت اینه که وقتی به من تعرض میشه چه کلامی چه جنسی اگر به قول تو جلوش وایسم نه تنها حمایتی ازم نمیشه بلکه تقصیر کار من میشم
هدف تک تک نگاه ها و اشاره ها منم نه اون
منم که هزار لقب جنده و بی حیا و غیره نصیبم میشه
ما دخترا ترسمون از جنس مذکر نیست از ذهن های گندیده اس
از قوانین بی در و پیکره
همون قوانینی که معتقده اگه من متجاوزم رو بکشم باید اعدام شم
یعنی من باید در کسری از ثانیه بین تجاوز و اعدام یکی رو انتخاب کنم
ولی اگر حامی داشته باشم اگر وقتی تو خیابون به من دوچرخه سوار گیر دادن اون عابر پیاده تو ذهنش نگه "به من چه ربطی داره" صددرصد حقوقم پایمال نمیشه
پ.ن:خیلی خیلی متاسفم که مجبور شدم با این صراحت صحبت کنم=)
فامیل حقوق دان داری؟

بالا