• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دوچرخه سواري دخترا

نظرتون راجع به دوچرخه سواري دخترا چيه؟

• بله موافقم!

رای‌ها: 385 67.1%
  • خوبه ولي بستگي به فرهنگ جامعه داره!

رای‌ها: 126 22.0%
  • موافق نيستم!

رای‌ها: 26 4.5%
  • با توجه به فرهنگ جامعه موافق نيستم!

رای‌ها: 37 6.4%

• رای‌دهندگان
    574
  • Poll closed .

NEW_SAEED

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
DR.KHORRAMY
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1500
کوهسنگی تو مشهد (طرف رودکی)فضای خیلی خوبی واسه دوچرخه سواری داره...هم انسان های نرمالی هستن تو پارک و هم تجربیات نزدیک به مرگ(تصادف)براتون پیش نمیاد:-"
تو شهر، کلا تو ایران دوچرخه سواری کردن چیز پر ریسکیه..بی خیالش بشی به نطرم بهتره ...دختر و پسرم نداره:-"
من کامل مخالفم با این نظر
من خودم تو شهر و خیابونا با سرعت بالا دوچرخه سواری میکنم و تاحالا هیچ مشکلی برام پیش نیومده
و بنظر من دوچرخه سواری دختر بستگی به فرهنگ محیط و محلش داره
البته اگه براش مهم باشه. اگه دوست داشته باشه دوچرخه سواری میکنه اگر هم نه نه

Ursula

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
سنندج
ولی جدا موقع دوچرخه سواری استفاده از هنزفری میتونه خطرناک باشه چون سر پیچ خیابونا و اینا شنیدن صدای ماشین و موتور خیلی مهمه.
#تجربیات_نزدیک_به_مرگ
والا ما با هندزفری و بدون هندزفری خواهیم مرد |: بنابراین ترجیح می دم به شکلی رمانتیک و درحال گوش دادن به موسیقی مورد علاقم جان به جان آفرین تسلیم کنم.

Samandoon :D

Hufflepuff
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
فیزیک
هندزفری نذارید تو گوشتون؛ اگه کسی چیزی گفت برگردید جوابشو بدین یا تف بندازین سمتش:T18

Ursula

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
سنندج
ایگنور کردن از صد تا فحش بد تره :-"
اگه می شه اجازه بدید من هندزفری بذارم :-" تورو خدا :-"

Hufflepuff
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
فیزیک
این به اسم تاپیک شاید مربوط نباشه ولی سکوت و ایگنور کردن ما فقط این آدمارو وقیح تر می کنه و باعث می شه با خودشون حتا فک نکنن کارشون اشتباهه داد بزنید و آبروشونو ببرید و سکوت نکنید.

• لایک
امتیازات: riant

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
الزهرا تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد
تلگرام
بیان رشت انقدر خوبه راحت ميتونين دوچرخه سواری کنین...البته به غیر لز برخی مناطق...پارک بانوانم داره آدم راحته..

Ursula

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
سنندج
این به اسم تاپیک شاید مربوط نباشه ولی سکوت و ایگنور کردن ما فقط این آدمارو وقیح تر می کنه و باعث می شه با خودشون حتا فک نکنن کارشون اشتباهه داد بزنید و آبروشونو ببرید و سکوت نکنید.
اتفاقا این جور آدما تیکه می اندازن که فحش بشنون هدف تفریحه نه دعوا این آدما ارزش توجه ندارن چون فحش هم یه جور توجه عه مگه اینکه خطری وجود داشته باشه اون موقع باید از خودت دفاع کنی.

Hufflepuff
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
فیزیک
اتفاقا این جور آدما تیکه می اندازن که فحش بشنون هدف تفریحه نه دعوا این آدما ارزش توجه ندارن چون فحش هم یه جور توجه عه مگه اینکه خطری وجود داشته باشه اون موقع باید از خودت دفاع کنی.
قطعن باهات مخالفم
وقتی بهت تجاوز می شه نباید سکوت کنی

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
med
من یه مدت حتی فکر میکردم با دوچرخه برم دانشگاه و برگردم ، چون هر روز رفت و برگشت 8 تومن پام درمیاد حداقل
@Samandoon :D من با این سکوت نکردن موافقم کاملا و کسی هم نیستم که بذارم بهم متلک بگن و هیچی نگم ولی اینجا جو شهر جوریه که اگه یکی به من متلک بگه مردم چپ چپ به من نگاه میکنن !! ینی اینکه من داد و بیداد راه بندازم آبروی اون طرف نمیره. حجم کثیری از مردم منو مقصر میدونن !!!

mischievous

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان II
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دوچرخه که هیچی ، هنوز رانندگی خانوما هم این مشکلات داره

[email protected]

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان محقق اردبیلی
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
شهیدبهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
بیان رشت انقدر خوبه راحت ميتونين دوچرخه سواری کنین...البته به غیر لز برخی مناطق...پارک بانوانم داره آدم راحته..
حوصله اشو داشتین همون مسیرو ادامه بدید بیاین اردبیل:RedHeart.شورابیل دوچرخه کرایه ای داره.من بعضی وقتا از خونمون با دوچرخه میرم دریاچه رو یه دور میزنم (اونجا ون گشت ارشادم هس اوایل میترسیدم گیر بدن انقد هول میشدم وقتی ون رد میشد میخوردم زمین @-|:-":Dولی اصلاا کاری ندارن)

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
تلگرام
اینستاگرام
من یه مدت حتی فکر میکردم با دوچرخه برم دانشگاه و برگردم ، چون هر روز رفت و برگشت 8 تومن پام درمیاد حداقل
@Samandoon :D من با این سکوت نکردن موافقم کاملا و کسی هم نیستم که بذارم بهم متلک بگن و هیچی نگم ولی اینجا جو شهر جوریه که اگه یکی به من متلک بگه مردم چپ چپ به من نگاه میکنن !! ینی اینکه من داد و بیداد راه بندازم آبروی اون طرف نمیره. حجم کثیری از مردم منو مقصر میدونن !!!
ولی باور کنین اینا وقتی بهشون جواب میدی یا ری اکشنی ازت میبینن تو فلانشون عروسی بر پا میشه و خیلی وقیحانه میخندن گاهی...

Hufflepuff
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
فیزیک
ولی باور کنین اینا وقتی بهشون جواب میدی یا ری اکشنی ازت میبینن تو فلانشون عروسی بر پا میشه و خیلی وقیحانه میخندن گاهی...
نه واقعن! یه سری که دنبال جلب توجهن شاید ولی اگه کسی دور و برتون باشه این کار باعث آبروریزی طرف می شه و حداقل نشون می دین دارین اذیت می شین از کارشون

mahdiar84

roman reigns fan :)
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
من فمنیست نیستم اما
دخترا رو دارن تو ایران میسوزونن
از گشت ارشاد تا دوچرخه سواری
چه اشکالی داره یه دختر درکنار یه پسر(چه خواهر چه حتی دوس دختر اون پسره باشه) دوچرخه سواری کنه؟
مغز ها اشکال داره و فکرا غلطه
یکی از علل فقر فرهنگی در ایران همینه

Barf

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
موافقم برین لذتشو ببرین
کیش واسه دوچرخه سواری عالیه یه پیست بزرگ هم داره که کل جزیره رو میتونین باهاش بگردین و کیف کنین یه جاهایی هم هست که پشت هتلاس و خیلی خلوته کسی هم نیست که معذب باشید
فقط اگه خواستید جاهای عمومی برین لطفا لباس گشاد بپوشید چون اگه لباستون تنگ باشه موقع رکاب زدن منظره بسیار بدی به وجود میاد
اگرم که خیلی مقید هستید برین باغ بانوان با آزادی تمام دوچرخه سواری کنید

Reyhan81

متولد نیمه پاییز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Quchan
سال فارغ التحصیلی
1400
من اگه جامعه بذاره مامان بابام نمیذارن :/
البته علاقم به دوچرخه سواری اونقدری هست که هفته ای دوسه بار تو حیاط روی یک دایره به شعاع چهارپنج متر دوچرخه سواری میکنم

riant

regenbögen
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
پزشکی
به امید روزی که اصلا این سوالات ، سوال نباشن :)) یه فکت باشن. فکت.

amir78

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
مامان من با اینه خودش مقید هست ولی از بچگی دوچرخه داشته
تو یه شهر مذهبی و با یه مامان مومن و مذهبی اونم تو دهه ی 60 دوجرخه سواری میکرده
ولی مثل اینکه هنوز کسایی هستند که با این امر مشکل دارن/:

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
ساوه
سال فارغ التحصیلی
1400
به پدر مادرتون بگید دوچرخه سواری بهترین ورزش برای افزایش قده (این یه فکته) باشد که قدمی بلند در راه رضای ایشان داشته باشید

مامان من با اینه خودش مقید هست ولی از بچگی دوچرخه داشته
تو یه شهر مذهبی و با یه مامان مومن و مذهبی اونم تو دهه ی 60 دوجرخه سواری میکرده
ولی مثل اینکه هنوز کسایی هستند که با این امر مشکل دارن/:
هیچ ربطی به مذهب و دین نداره :|

mthre_sh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
yasuj
سال فارغ التحصیلی
1398
من روانیه دوچرخم کلا): ولی خب نه اجازشو دارم |: نه محلشو(اینجا اکثر کوچه خیابونا شیب دارن و خب سخته واقعا دهن ادم سرویس میشه.اسکیت سوارا به تنهایی هر ماه 4.5 تا شکستگی میدادن قبلا الان خبر ندارم:| )پیست و اینام هست ولی خب چون مختلطه اجازه ندارم پارک بانوان شونم زیر خوابگاه پسرونست :))

بالا