• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هدایای خلاقانه

novanda

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6 - فرزانگان امام رضا
شهر
تهران-لاهیجان
پاسخ : هدایای خلاقانه

این ایده ی جعبه در جعبه هستا .... من یه بار یه مار اسباب بازی رو که وول وول هم میخورد به زور فرو کردم تو یه جعبه یه جوری که اگه درشو وا کنی مار از شدت فشار بزنه بیرون :D
کلاس 4 ابتدایی بودم و قطعا دوستم از مار میترسید (الانم میترسه :-" ) این جعبه ی مار ُ تو دو- سه تا جعبه ی دگ کردم
بعد دوستم اومد جعبه هارووا کرد فهمید که جعبه توجعبه شده و داشت میگفت "میـــــــــدونستــم ..... که وسط حرفش ماره رو دید و جیغ و جیــــــــغ و در آخر فحــــــــش :D

zibonesa!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
:/
دانشگاه
شریــــف! :/

یه بار واسه یکی از دوستام پستونک خریدم با یه بسته بندی خیـــــــــــــــلی شیک! :-"
انگار اون لحظه روش آب یخ ریخته بودن!!! L-:

Ehsan.Ansari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی شماره دار!
شهر
021
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کشاورزی

برای تولد دوستم (نیما) یه جعبه ی خوشگل و خفن گرفتیم، توش یه شیشه شیرِ صورتیِ باحال گذاشتیم. :D
کادوش کردیم. خیلی محترمانه دادیم بهش و مشتاقانه منتظر شدیم بازش کنه 8-> :-"
وقتی بازش کرد یه چیزی بین :| و =)) و L-: بود!
بعد گفتیم: شوخی کردیم باو، کادوی اصلیت اینجاس :>
بعد یه جعبه ی شاخِ دیگه بهش دادیم، توش پوشک مای بیبی بود :D
این دفه یه چیزی بین :)) و :-< و :rolleyes: بود!
گفتیم: بازم شوخی کردیم رفیق (; کادوی اصلیِ اصلیت اینجاس
بعد یه جوجه اردک از توی کیفم در آوردم دادم بهش B-)
این دفه دیگه این شکلی /m\ بود

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

واسه يكي از دوستان تو يه جعبه خيلي خيلي شيك ملاقه گذاشتيم و روز تولدش داديم بهش!
يني اساسا :| بود!
بنده خدا خيليم خجالتي بود گفت: بچه ها مرسي همينم كه به ياد من بودينو و همين ملاقه رو خريدين خيلي باارزشه و اين حرفا!‌
ما هم همگي: =)) =)) =))
تازه كادوي اصليو كه بهش داديمو و خوشحال شد و اينا ملاقه رو هم جزو كادوهاش محسوب كرد و ميخواس با خودش ببره كه اون بنده خدايي كه ملاقه رو آورده بود گفت بده ملاقه رو بايد ببرم خونه وگرنه مامانم منو ميكشه! :D :D :D

20sima

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
farzanegan &quot;n&quot;
شهر
Tehran

تولد دوستم دیروز بود !
براش پسته خریدیــــــــــم :))
کادوی اصلی نبودا :D
میگفت گاو صندوقم برام بخرین خُ نیاز میشه من الان یه شخص ثروتمندم ;;)

دبیرستانم بودیم واسه یکی از دوستام پنیر پیتزا و گوجه و اینا خریدیم اصن عشق پیتزا بود

afstspeed

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
اژه اي ٢
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یخته چی فیزیک

یه بار دوستم خونشونو عوض کرده بودن میخواستم برم خونشون. مامانم با مامان دوستم دوسته. مامانم بهم گفت برای مامانش یه عروسک بگیر هدیه که خونشونو عوض کردن.
عروسکرو گرفتم بعد یه عروسک قورباغه دیدم حیفم اومد نگیرمش!! قورباغه هه رو گرفتم برا دوستم!!!!!! ملت هم پایه ضد حال... با هم یکصدا: خیلی بهت میاد!!

happymoon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
دانشگاه
هنر اسلامی تبریز

من کماکان بر این باورم که اگر هدیه ها رو خودمون بسازیم فرد هدیه گرنده بیشتر تحت تاثیرقرار میگیره ;))
قاب عکس زیر رو برای یکی از دوستام ساختم.اگر نگاهی بهش بندازید روش ساختش رو می بینید.نمیدونم خلاقانه بوده یا نه! 8->
از پوست تخم مرغ، رنگ اکریلیک و شیشه استفاده کردم.
اگر حوصله ی ساختنش رو دارید در عرض دو ساعت درست میشه.شاید همین زمان رو برای خرید هدیه صرف کنید! :-??
DSC09659.jpg

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

یه سنجاق قفلی زدم به ابر گذاشتم تو این جعبه مقواییای جواهرفروشیا دادم به دوستم برا تولّدش. :D اونم درش آورد با همون ابره زدش به مقنعش. تا بعدازظهر هم باهاش در تمام نقاط مدرسه و سر کلاسها حاضر شد. :D
یکی هم براش یه گلدون بزرگ شمعدونی آورد؛ مائم که همیشه پیاده برمیگردیم خونه، دیگه منظره رو تصوّر کنید. :-"

امروز برا دوستم یه شال بنفش گرفته بودم؛ برداشتم دورشو با نخ صورتی و کاموای بنفش پیچیدم(پاپیون هم زدم تازه :))). ایشون خیلی علاقه داره به باز کردن کادو گفتم یه تجربه جدیدی باشه واسش :> با چاقو بازش کرد :D

G.MM

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
University of Paris-Saclay
رشته دانشگاه
Integrative Biology and Animal Physiology
تلگرام
اینستاگرام

یه بار تولد یکی از دوستام بود ما هم خیلی شیک بهش
پوشک مای بیبی :D
+
شیشه شیر
+
پستونک
+
جغجغه بهش دادیم :))
بنده خدا نمیدونست چی بگه ما هم گفتیم اینا شوخی بود کادو اصلیت اینه :>
بهش یک جعبه خوشگل دادیم بازش کرد دید توش شیر خشکه =))

یک بارم دوستم طرفدار رعال بود بهش از تمام بازیکنای رعال پیکسل دادم :لایک
خیلی خوشحال شد :)

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

من میخوایم برای عروسی داداشم که 6سالشه الآن (:))) بهش لباسای بچگیشو عکسا و فیلمایی که ازش دارمو بدم کنار کادوی اصلیم :-"

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

خود کادو خلاقانه نبود روش دادنش خلاقانه بود :D

قضیه برمیگرده به فروردین امسال که تولد دو تا از دوستای ما تو خوابگاه بود. بعد یکیشون کچلمون کرد که منو سورپرایز کنینو از این حرفا. خلاصه ما هم نشستیم دور همی که چیکار کنیم اینا تا این ایده به ذهنمون رسید.

براش یه جعبه بزرگ گرفتیم توش 2 بسته پفکو یکم کاغذ رنگی اینا ریختیم +یه لیوان+ سی دی کلاه قرمزی (این دو تا اخری یه جزی از کادوش بود) بعد من هی از 3 4 روز پیشش بهش میگفتم که وای چقدر کادو گرون شده :D :-"

خلاصه تولد شروع شد و کادو ها رو باز کردن. دوستم سعی کرد زیاد به روی خودش نیاره که کادوش کمه(بعدها اعتراف کرده بود امید داشته جعبه لیوانه جعبه عطر بوده باشه بعدم که باز کرده یاد حرف من افتاده که گرونه اینا (< ) جشن ادامه داشت تا 9 اینا که یهو ایفون واحدمون زنگ خورد و ناظم خوابگاه گفت "چه خبره این همه سر و صدا میکنین...سریع یکی بیاد پایین" بعد اون دوستمون هی چونه میزد که ببخشید اینا ولی ناظم ول کن نبود گفت الناز کیه بیاد پایین :D

خلاصه دوست ما با شیرینی رفت پیش ناظم اونم اول یکم دعوا که چرا صدا زیاده اینا بعد یهو یه کادوی دیگه ش که کفش بودو در اورده بود بهش داده بود :D دوست ما هم :ذوق مرگ هی طرفو جا ما ماچ و بوسه اینا :D

[ یه دوستامو فرستاده بودیم دنبالش ازش فیلم بگیره ;)) اونم از ترسش اصلا متوجه نشده بود ;;) + ناظم یه دختر پایه ای بود که کادو رو باز کرده بود رو کارتو خونده بود فهمیده بود اسمش النازه هی اصرار داشت فقط اون بیاد :)) ]

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-&quot; 1 مرحله 2 :-&quot;

ما یه سال یه معلم داشتیم در حد بنز ریش داشت هیچ وقت درست نمیزدشون کادو روز معلم بهش یه موزر و یه افتر شیو دادیم :> :))
یه سالم یه معلم داشتیم کلا روسری و همه چی و ست مشکی میزد به ما هم میگفت رنگ تیره بپوشید :-" ماهم براش یه روسری گل گلی خریدیم درحد بنز یعنی میخوااس کلمونو بکنه در این حد :))س
در زمانی نه چندان دور نوشت: یه بارم به یکی از دوستان ک از عربی متنفر بود کتاب گاج عربی دادیم :>

سارا99

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

تولد یکی از دوستام بود من گفتم بزار یکم بخندیم :Dخلاصه یکی از جورابامو که میدونستم تو پام دیده با روزنامه کادو پیچ کردم ینی اینقد روزنامه مصرف کردم که قطرش دو برار شد حدودا بعد روشم عکس بابا برقی زدم خیلی خوجل شده بود طفلک هرچی روزنامه هارو پارو میکرد مگه میرسید بهش بعدم که جوراب رو دید کلی نفرینم کرد که دستم بو پا گرفته :D بعدم هی میگفت اینو که خودت پات میکردی منم گفتم دیگه عمرشو کرده حالا پای تو رو میبوسه :)) باز شرو به جیغ جیغ کرد جورابارم انداخت تو کیفم خلاصه تا اخر زنگ منو کشت زنگ که خورد بدون اینکه بفهمه کادوی اصلیشو انداختم تو کیفش البته جورابارم گذاشتم تو کیفش تا بفهمه نباید کادو رو پس داد :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

از این مهرهای فلزی قدیمی که نقششون شبیه به این شکله :

1267519151_Mohrhaye-Ghadimi.jpg

اینام کادوی جالبی میتونن باشن.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

من مامانم معلمه , بچه ک بودم یه بار براش خودکار قرمز خریدم واسه تولدش واسه تصحیح کردن برگه هاش .
:D

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

#تسمه دوچرخه دوستم بریده بود رفتم واسش تسمه خریدم بهش کادو دادم کلی ذوق کرد!!!

#برای بابام ست پیچ گوشتی خریدم :))

#واسه اذیت کردن یک بار اسپری سوسک کش هدیه دادم به دختر عمم :))

#یک بار هم آجر رنگ سفید کردم و روش یک قلب گنده صورتی کشیدم!!! دادم به یکی از دوستان برای اذیت کردن دادم!!! :D :D باز کرد و دید و گفتم شوخی کردم و اینا کادوی اصلی رو دادم

#تولد 50 سالگی داییم بود من براش یک کادو خریدم روش نوشتم تولد نیم قرنـ گیتون مبارک! :))
بنده خدا تا آخرش این شکلی بود " L-: "

#بعد واسه یکی از دوستام هم یک دفتر خریدم و کل خاطرات رو از اولی که باهاش آشنا شدم تا همون روز رو توش نوشته بودم بعد اون رو اول بهش دادم که خیلی اولش ناراحت شد اما بعد کلی ذوق کرد البته بعدش بهش یک کتاب هم ضمیمه کردم و دادم بهش!

#این دفترایی که شوک الکتریکی دارن هم خیلی خوبه واسه هدیه تولد !!! :))

# دیدید این روان نویس های گرون قیمت چقدر شیک بسته بندیشون ، توی جای اونا یک مداد که از 2 طرف تراش شده و کوچولوعه بذاره آدم هدیه بده عالیه! :D

BGN

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
no:(

پارسال میخواستیم واسه تولد داداشم براش چادر ملی بخریم !=)) =)) =))

Mrs.Clever

Kelidelia:
نام مرکز سمپاد
farzanegan1
شهر
kerman
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
....المپیاد زیست
دانشگاه
zaums
رشته دانشگاه
Medicine

تولد دوستم بود
با چه ذوق و شوقی بهم می گه برا یه هدیه توپ توپ توپ بخر منم نامردی نکردم و براش سه تا توپ والیال خریدم B-)
بیچاره دوستم
:-<

ریحان خاتون

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعدادهای درخشان فرزانگان
دانشگاه
بیرجند
رشته دانشگاه
علوم ازمایشگاهی

بچه ها به معلم ریاضیمون که تو خونش دست به سیاه و سفید نمیزنه و خیلی هم ارایش میکنه دستکش ظرف شویی دادن و ریمیل

مهشادh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خراسان رضوی و حومه

یک کادو حاوی دو بسته پف فیل خیلی شییییییییییییییک :D

بالا