• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هدایای خلاقانه

• شروع کننده موضوع

dr.gh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
اگر تا بحال هدیه ای به کسی دادید که میدونید خلاقانه است (یعنی خودتون درست کرده باشید) یا ایده ای دارید ، اینجا بنویسید اگر عکس هم باشه که چه بهتر.

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی
پاسخ : هدایای خلاقانه

ایده‌ی خوبیه.
حتما همه اون ایده‌ی معروف «بسته‌ی کادو» رو می‌شناسید. شخص جعبه رو باز می‌کنه، می‌بینه عه! یه جعبه‌ی دیگه. همین‌طور الی آخر تا وقتی که به یه جعبه‌ی کوچیک می‌رسه. اون ایده‌ی معروف «جعبه‌درجعبه».
شما چه ایده‌هایی دارید؟ بسته‌بندی خلّاقانه، کادوی‌ خلّاقانه، نحوه‌ی کادو دادن به‌شکل خلّاقانه و... .

Elnaz.gh

دختر پرتقالی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرج

من برا دوستای صمیمیم(مخصوصا بغل دستیام)اصولا به جز کادو میام تمام مکالمه های تو کلاسمونو( :-" )که دارم یا همینجوری اینور اونور لحظاتو توصیف کردیمو تاریخ زدیمو یا کپی میکنم یا اگر حال نداشتم همینجوری کاغذارو نصف میکنم :-" نصفشو میدم بهش !بعد اصن اینا خیلی عالی میشن!کلی میشه بهشون خندید!

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

خب من یه بار یه همچین کاری کردم که عکس طرف رو داشتم، پپرینت گرفتم، یه قاب عکس خریدم گذاشتم توش و بهش هدیه دادم!
و کار دیگه که امسال واسه تولد شیرین کردیم این بود که، شیرین مسافرت بود، بعد من یه کاغذ بردم مدرسه همه روش واسش تبریک تنوشتیم و ... بعد گذاشتم نتو پاکت نامه، روش نوشتم برسد به دست شیرین و آدرس کلاسمون رو واسه مبدا نوشتم و آدرس خونه ی شیرین رو تو مقصد، بعد انداختم تو خونشون. وقتی از مسافرت اومد دید و احتمالا ذوق کرد :-"
البته اگه پستش میکردم جالب تر بود ولی خب امکانات کم بود :D :-"

amir abbasi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِـــ CNIHS یا همون CIHS سابق
شهر
مـــشـ CO
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
UWO

من میگم برای اینکه طرق سوپرایز بشه، کادو رو بزاریم تو یه جعبه ای که شکل عجیبی داره... مث هرم یا هر چیز دیگه :-"
بعد دور تا دور جعبه رو با روزنامه مث کاغذ کادو بپوشونید.... (<
اصن طرف ازکنجکاوی میمیره ... :-"

pershia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
UT\AUT
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

چند روز پیش متوجه شدم یکی از دوستان خیارشور دوست میدارد (تازه باهاش اشنا شدم)
میخوام روز تولدش خیارشور بهش کادو بده ... :D
بسته بندیش هم یه کاریش میکنم دیگه

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

من اینو بگم شاید براتون جالب باشه!
ما میخوستیم واسه دوستمون یه کادوی خلاقانه بگیریم ، بعد گفتیم یه کم سرِ کارش بذاریم :D :-"
یه بسته آدامس ـو خیلی شیک و مجلسی گذاشتیم توی جعبه ی کادویی و خیلی رلکس دادیم بهش ;;)
وقتی بازش کرد ، آدامس رو دید قیافه ـش واقعا دیدنی بود :)) ولی سعی کرد خودشُ کنترل کنه :-"
هیچی دیگه!واسه ی سرِکار گذاشتنِ بقیه ، این ایده ی خوبیه ;;) :D
فقط کادوی اصلی رو بعد بش بدین که بنده ی خدا از حال نره ... :-"

Bahar.no

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4
شهر
طهران

يه مغازه هست كه توش پره نقاشيو چيزاي سفاليه خوشگلو كلي روسكه ناز و... ست. بعد كلا" همه چيزايي كه ميفروشه رو دست ساز چند تا هنرمند درست كردن 8->.
بعد من واسه تولد داداشم ، ي جعبه ي كادوي قشنگ گرفتم. پولي كه ميخواستم بهش بدم رو داخل جعبه ، تا شده گذاشتم .
بعد ي جاكليدي كه تقريبا ميشه گفت عروسك بود نه جامدادي :-" رو با يه قاب عكس مغناطيسي كه روش نوشته بود pizza (داداشم پيتزا دوس داره ;)) ) رو دوتايي روي پول گذاشتم تا ديده نشه.
بعد كه كادو رو دادم فكر ميكرد هديه فقط جاكليدي (عروسك شيطون بود (< ) و قاب عكسه. اما وقتي از جعبه درآورد ديد پول هم هست ;)) داخل جعبه هم پر از پوشالاي رنگي بود 8->

leila j00j000

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
dabirestan farzanegan4
شهر
طهران

من ی دفعه تولده نزدیک ترین دوسدمو یادم رفت وقتی رسیدم مدرسه یادم اومد خیلی شیک و مجرسی ی جعبه بزرگ درست کردم ی ویفر موزیو گذاشتم توش وقتی بازش کرد حالتش دیدنی بود‏!‏‏(‏ویفررو زنگ تفریح خودم خوردم‏)‏
ی دفعه هم واسه تولده پسر خالم که بیست وسه سالشه ی پستونک خریدم گذاشتم تو ی جعبه خیلی گنده‏!‏

nasrin.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی( گرایش جداسازی)

ابتدایی بودم
واسه یکی از دوستام یه تابلوی نقاشی با رنگ روغن بهش هدیه دادم تا همیشه هنرم یادش باشه
الآنشم که مامان و باباش منو میبینن میگن این همون دخترس که اون تابلو رو به دخترمون داده
منم این حالتی میشم :-[ :)

shadiiii

کاربر حرفه‌ای
شهر
میان2اب
دانشگاه
ارومیه-نازلو
رشته دانشگاه
دامپزشکی
پاسخ : (بدون موضوع)

مابراتولد یکی ازبچه هاتوکلاس همه روی مقنعش براش تبریک نوشتیم
یبارم روبادکنک نوشیم
بعدبراتولدپسرعموم ک 30سالشه لباس نوزاد گرفته بودم
براپسرخالمم شلوارک ازایناکه طرح هاوایی دارن روشم نوشته بودم فقط یبارباهاش بری سرساختمون کارگراعاشقت میشن
براعیدی هم قصد دارم برادوستم عروسک ماربگیرم چون ازکلمه مارمتنفره

Elnaz1

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شــــــــــــــــــــــیراز
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
عشق است دامپزشکی...

کادو تولد با مزه تلافی

امسال همکلاسی های داداشم قرار گذاشته بودن بعد از کلاس از دانشگاه برن رستوران و برای داداشم تولد بگیرن (ما هم که کلا نخود سیاه ) منم رفتم براش یه پستونک صورتی و زنجیرش رو خریدم و براش خیلی قشنگ و فانتزی کادو کردم . یه شیر خشک هومانا هم جدا کادو کردم وکلی اسمایل قلب روش چسبوندم * داداشی دوست دارم *تقدیم به بهترین داداش دنیا * و از این جور چیزا*
وقتی صبح میخواست بره دانشگاه بهش دادم اونم کلــــــــــــــــــــــی ذوق کرد بعدشم گفت بازش نمیکنم تا ظهر به دوستام نشون بدم که بدونن چه آبجی کوچیکه ی گلی دارم و ...
بقیه شو حتما میدونین چی شد دیگه X_X

من که قبل از اینکه داداشم برگرده کلا ناپدید شدم ^#^ :D ^#^

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

من زیاد برا دوستام کادو نمی دم همین که من کنارشونم خودش خیلیه از خداشونم باشه خودم یه پا کادو ام :D :-" :-" :-"
ولی برا کسی که رو مختونههههههههههههههه X_X X_X . برین یه پستونک بخرین با عشق کادوش کنین و ببرین تو مدرسه با کلی ادا و اینا تو یه جمع شلوغ بهش بدین. حالا تصور کنین قیافه رو وقتی که کادو رو وا می کنه. واااااااااااااااای =)) =)) =)) . من که امتحان کردم خیلی حال میده امتحانش ضرری نداره. البته حیف پستونک کلی هم پولش میشه =)) =)) =))
+ White Sea ببخشید واقعا نخوندم پستتو فک کنم با هم یجورایی کنار بیایم خیلی شبیه همیم حالا می دونم که یکی حال اونروزم رو درک می کنه میبینی چه حالی میده؟ :D :D

• لایک
امتیازات: speed

shshsh

sh m
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
رشته دانشگاه
پزشکی

× یکی از چیزایی که من برای ِ یه سری آدمای ِ خاص دُرُس میکنم تا بهشون هدیه بدم,تابلوی ِ خاطراته . 8->
تابلوی ِ خاطرات یه چیزیه تو این مایه ها :
HPIM0034.jpg

تابلوی ِ خاطرات,چیزیه که برای ِ یه شخص ِ خاص دُرُس میکنی؛ از خاطرات ِ خودتُ اون .
این تابلوی ِ خاطراتیه که من به دوستم هدیه دادم, خاطرات ِ منُ اون هستش . 8->
تابلویِ خاطراتُ خیلی راحت میشه دُرُس کرد؛ چندتا برچسب ِ حروف ِ الفبا میخواد؛ با یه تخته ِ محکم ِ پلاستیکی یا شیشه ای یا چوبی [جنسش مهم نیست] .

برای ِ دُرُس کردنش به خاطرات نیاز دارین؛ فقط کافیه خاطراتتون با اون شخص ِ خاصُ تو ذهنتون بیارینُ حروفی که اون خاطره رو مشترکا به یاد ِ هردوتون میندازه از بقیه حروف جدا کنینُ روی ِ تخته بچسبونین .

مثلا توی ِ تابلوی ِ خاطرات ِ من:
[شرمنده؛خصوصیه یه قسمتایی :-""]
اون بالا یه Zr وجود داره که در واقع اسم ِ یک عنصر از جدول ِ تناوبیه [:-""] و ما کلـّـی بهش میخندیدیم .
یه Kh هست که اوّل ِ اسم ِ یکی از معلـّـمونه که از مدرسه ــمون رفت؛ کلّی خاطره داشتیم باهاش .
یه ms هست برای ِ اوّل ِ اسم ِ دوستم؛ یه Sh هست برای ِ اوّل ِ اسم ِ من .
یه NOT هم هست که کلـّـی داستان داره؛ یه معلّم داشتیم که کلی مارو زجر میداد . بعد این اسمش, اسم ِ یه آجیل بود؛ پس ما اسمشُ گذاشتیم نات[nb]به معنای ِ آجیل[/nb] که البته به صورتِ «ان.یو.تی.» نوشته میشه که برای ِ ردگم کنی اسمشُ مینوشتیم «ان.او.تی.» بعد از اونجایی که این معلمه با دق دادناش کلـّـی خاطره ِ مفتُ مجّانی ساخت برامون؛ اسمشُ زدم تهِ تابلوی ِ خاطرات . :]

تابلوی ِ خاطراتُ باید خیلی خوب نگهداری کنین؛ هرگونه آسیبی که به این تابلو برسه یه تیکــّـه از خاطراتُ هم میکنه و با خودش میبره . :-<

× میشه برگه هایی که توشون سر ِ کلاس یادداشت ردُّبدل میکردیمُ کادو کرد؛ یا مثلا با روبان وصل کرد به تابلوی ِ خاطرات . :]
8->

× تابلوی ِ خاطرات دُرُس کنین؛ بگیرین؛ بدین؛ تابلوی ِ خاطرات چیز ِ خیلی خوبیه! :]

comet

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

یه بار تولد دوستم یه سکه ی 25 تومانی ناقابل رو شبیه سکه ی طلا بسته بندی کردم و خیلی جدی بهش دادم :-" بد بخت تا یه ربع داشت هی تشکر میکرد که بابا من راضی نبودم اینقدر زحمت بکشی...بیچاره نمی فهمید من چرا دارم این طرف از خنده میمیرم! :D

s.sh.14

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان

یه بار اون موقع که خاله ام میخواست از ایران بره چون نزدیک عید بود براش یه تقویم درست کردم.خیلی هم براش وقت گذاشتم.کلی نقاشی با آبرنگ داشت.به این امید که سال بعد عید ایران باشه.

happymoon

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
دانشگاه
هنر اسلامی تبریز

من واسه تولد داداشم دوست داشتم یه هدیه بهش بدم که انتظار گرفتنش رو نداشته باشه.اولش خواستم بهش گوشت کوب بدم :D اما بعدش پشیمون شدم.دوس داشتم هدیه ام یه کم بهتر باشه!
با کاغذ کادوهایی مختلف نزدیک سی تا بسته درست کردم.به کمک روبان بسته هارو به شکل کیف در آوردم.دوماه قبل از تولدش شروع کردم هرشب براش یه چیزی نوشتم.بعضیاش خاطره بودن، بعضیاش جمله هایی که خودم دوس داشتم و... رو هر بسته ای تاریخ زده بودم که فلان روز بخونتش.داخل بسته هاهم یک در میان شکلات یا ترشی گذاشته بودم.کادوی اصلی من کتاب بود.میخواستم واسش جعبه درست کنم و بسته هارو بچینم روش، که در کمال ناباوردی سر جعبه ام از قسمت زیریش خیلی بزرگتر دراومد :-"سرجعبه رو گذاشتم، کتاب رو گذاشتم روش+ پاستیل بعدقسمت زیرجعبه ام رو روش گذاشتم(یعنی عملا دوقسمت جعبه جاهاشون با هم عوض شد).بین دوقسمت جعبه یه اختلاف قطر وجود داشت.اون فضارو با بسته ها پوشوندم.با یه روبان حریر هم یک پاپیون زدم که بسته هام نیفتن.
یک ماه مونده به تولدش دادم بهش.واون از اون روز ، هر روز یکی از اون بسته هارو میخوند.طبق گفته های خودش بسیار ذوق زده شده بود و هرروز بیشتر تمایل داشت 12 شب برسه و بره سراغ بسته بعدی.یکی از بهتریناش بسته ای بود که کاعذکادوش کلی بچه کوچیک بودن و همین طرح ایده داد بهم که براش ازچیزهایی بنویسم که ممکنه برای بچه ی آینده ش مهم باشه اما پدر اون موضوع رو درک نکنه!
اشتباه من تو جعبه درست کردن تبدیل به یه حسن شد.چون اون تا لحظه ی تولدش نمیدونست توی جعبه چی هست در حالی که قبل از اینکه این اتفاق بیفته به ذهن خودم نرسیده بود و فکر میکردم اشکالی نداره که اون کتاب رو ببینه.یه کم هیجان انگیز شده بود! 8->
پ.ن:حیف عکسش خوب نشد که بذارم. :(

Zahra1378

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 2
شهر
اصفهان

تولد یکی از دوستام بود ما هم میخواستیم یکم اذیت کنیم پس تصمیم گرفتیم که به غیر از کادو های اصلی چند تا چیز دیگه مثل مغنعه و چادر و ساق و روسری و این چیزا براش ببریم هیچی دیگه شب تولد دوستم کادو های ما هایی که این کار رو کرده بودیم رو به درخواست ما اخر از همه باز کرد یعنی بیچاره از تعجب شاخ در اورده بود و متحیر بود از کادو ها و ما هم میخندیدیم بنده ی خدا گناه داشت ما هم دلمون نیمد اخر سر رفتیم کادو های اصلی رو اوردیم که تازه فهمید گذاشتیمش سر کار و شروع کرد به خندیدن !!!

حالا خودمونیم حال میداد کادو های اصلیی که بعد دادیم هم الکی بود و مثل همون قبلی ها! بیجاره زیادی سر کار گذاشته میشد میخندیدیم !!!هههههه

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

من یک بار عکس چاپ شده خودم روی تخته رو کادو گرفتم. خیلی خوب بود :D