نظرتون درباره ی پلیس؟!

پاسخ : نظرتون درباره ی پلیس؟!

پلیس داریم تا پلیس

یه پلیس گوله لباسشو میخوره و فکر میکنه میتونه هر کاری بکنه (نمونه شو خودم دیدم و باهام برخورد کرده و من هم یه کار باحال کردم! که بماند!)

یه پلیس وظایفشو کامل انجام میده.

نظرم درباره ی اولی اینه که باید بره بمیره.لباس ها میرن و میان.این اعماله ماست که می مونن

درباره ی دومی هم باید گفت که خسته نباشی.

پلیسا رو نمیشه در کل گف چجورین چون همیشه تو یه مکان همه جوره آدم هس

bisavadayiiiiiiiiiiii ke be ye posti residan va khodeshoono gom kardan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
harchand har ghanooni estesnam dare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توی ایران آدما هم از دزد میترسن، هم از پلیس! :|

تعدادی فرد مغرور که فکر می‌کنن هر کاری دلشون میخوان می‌تونن بکنن در صورتی که هر کدومشون تو شهر ما اگه شاخ بشن یه گوشه گیرشون میارن خالع سلاح شون می‌کنن.

پلیس؟ . 8->.....کسی که اکثرا دیر میرسه.................گاهی وقتا خیلی دیر گاهی وقتام اصلا موقع نیاز بهش نمیرسه!!!!نمونه اش پارسال که یه دزد از راه یکی از خونه هاییی که داشت تعمیرات انجام میداد و درش باز بوده احتمالا !!!رفته بود پشت بوم خونه ها و همسایه ها مطلع شده بودن و رفته بودن دزده رو تو پشت بوم خفتش کرده بودن .بعد وقتی اکه به پلیس محترم تماس گرفتیم میدونید چی گفت؟؟؟گفت شما که گرفتیدش بیارید کلانتری تحویل بدین ~X(خیلی جالبه نه ؟؟؟ فک کنم اگه میگفتیم یکی قاتله زده یکی رو کشته بیاید بگیریدش میگفتن شما بگیریدش تا سر کوچه بیاریدش ما بریم سر راه با چهار تا نعش کش بیاریم . بعد بیایم..................4تا ...... اخه همیشه باید اینده نگر بود [-( :)) :))

حالا راجع به این دیر آومدنشون تو شهر ما برعسکه وظیفشون رو خیلی‌ خوب انجام میدان ولی‌ با ۱۰ هزار تومن که بهشون میگی‌ وسعت دعوا بی‌خیال میشن می‌رن به امان خدا خیلی چیزان خیلی........

اسمشو که میشنوی یه لرز برت میداره. :-sولی وقتی از نزدیک میبینیش عین خیالت هم نیس. :-" :-"خیلیییییییییی خونسرد از کنارش رد میشی :P

شبا که ما می خوابیم آقا پلیسه بیداره ما خواب خوش میبینیم اون به فکر شکاره (شکاره دزد)
کلا آدما ی زحمت کشی هستند دوسشون دارم خیلی زیاد ....... :D

پلیسا : آدمای دورویی که فک می کنن با پلیس شدن هر کاری میتونن بکنن و خیلی قدرتمندن. X-(( البته پلیسای ایران ها ) :D
البته خوب استثنا هم وجود داره در هر جامعه ای. ولی اکثر پلیسا همین جورین.

به نظر من یکم تندرو هستن بعضیاشون و بد برخورد میکنن با آدم
وگرنه خدایی شغل سختی ِ مردم باید ممنونشون هم باشن
اما همین برخوردهای بد مردمو از پلیس زده میکنه

به نقل از Angel of Mo0n :
به نظر من یکم تندرو هستن بعضیاشون و بد برخورد میکنن با آدم
وگرنه خدایی شغل سختی ِ مردم باید ممنونشون هم باشن
اما همین برخوردهای بد مردمو از پلیس زده میکنه
درسته بد برخورد می کنن
اما خداییش بعضیا رو میبینی چطور با پلیس برخورد می کنن ؟؟مخصوصا وقتی که طرح ارشاد رو اجرا کردن

من یک سوال میپرسم ،
بنظر شما اگه مردم از پلیس نترس ـن ، آیا پلیس اون جایگاه خودش رو میتونه پیدا کنه ؟ آیا ترس از پلیس ، تا مقدار زیادی مانع وقوع جرم نمیشه ؟
بد رفتاری پلیس درست نیست ، ولی نباید اقتدارش کم باشه .

با مردم عادی که نباید برخورد بدی داشته باشن که!

مجرم که مجرم به دنیا نیومده !
همون آدم عادی ـه که مجرم میشه .

من پلیسای راهنماییو رانندگیو دوس میدارم... البته خوباشونو... بعضیاشون وقتی ماشینتو نگه میدارن یه چیزایی میخوان... :D :D

پلیسای گشتواینارم دوست ندارم کلن... همشون ( L-: ) اینطورین... کلن کاری که میکننو قبول ندارم... :-w

اون پلیساییم که 3 سال پیش هی تو خیابونا میدیدیممو اصن دوست ندارم :-& L-:

کلن حس خوبی به پلیسا ندارم... شاید چون پلیس خوب کم دیدم... :rolleyes:

پلیس = عامل بهم زدن خوشی

پلیس.....حتی وقتی بهش فکر می کنم هم دستام از عصبانیت می لرزه
آدمی که هیچ وقت به موقع نمی رسه
آدمی که با این که داره جرم جلوی چشماش اتفاق میوفته هیچ کاری نمی کنه
آدمی که در کمال وقاحت خودش کلی جرم انجام میده بعد مثلا می خواد مجرما رو دستگیر کنه
آدمی که.......
چه نظری میتونم دربارش داشته باشم؟!

به نقل از Һеѕтег ргчппе :
من یک سوال میپرسم ،
بنظر شما اگه مردم از پلیس نترس ـن ، آیا پلیس اون جایگاه خودش رو میتونه پیدا کنه ؟ آیا ترس از پلیس ، تا مقدار زیادی مانع وقوع جرم نمیشه ؟
بد رفتاری پلیس درست نیست ، ولی نباید اقتدارش کم باشه .
به نقل از Ala :
با مردم عادی که نباید برخورد بدی داشته باشن که!
به نقل از Һеѕтег ргчппе :
مجرم که مجرم به دنیا نیومده !
همون آدم عادی ـه که مجرم میشه .

پس به این خاطر که مجرم ها در اول همون مردم عادی اند، باید با همه مردم عادی برخورد بد داشته باشیم چون مجرم ها از این قشر بیرون می آند در آینده؟! :|

------------------------------------------------
با یه خاطره کوچیک نظرم رو میگم:
به دلیل اجلاس دور میدان تجریش پر پلیسه این چند روز.
جلوی خودم طرف داشت داد میزد و میگفت "بگیرید دزد رو! اون پیرهن سفیده دزده!!" و با 5 نفر هم میدویدند که بگیرندش، پلیس ها هم دور میدون داشتند قارت قارت میخندیدند! :)
پ.ن: میدونم که داد زدن اون افراد هبچ مدرکی دال بر دزد بودن اون پیرهن سفیده نیست ولی پلیس باید اونجا دخالت کنه، تا بعدا همه چیز مشخص شه!

تو جاده شمال ی نیسان خورد ب ماشین ما ماعم خوردیم ب ماشین عمم و..
یادمه گریه میکردم ک وای الان قراره پلیس بیاد :-"
خیلی میترسم حتی الان :-ss
واقعا دلیلشو نمیفهمم :))

Back
بالا