• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه ی متینگ تئاتر تهران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DaRtH S1DiOuS

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلي ٢
شهر
طهرون
مدال المپیاد
همه رو امتحان كردم...
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي
پاسخ : برنامه ی متینگ تئاتر تهران

من با اون يارو گارسونه كافي شاپ حال كردم كه گفت تموم شد!!!!

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از ســــــهیل :
یه مساله مهمی هم که بود این بود که شما خودتون هم نمی خواستید بقیه رو بشناسید
الآن چی شد که همچین نتیجه‌گیری‌ای کردید ؟ نه در این حدّم . جو خیلی خاصی برای آشنایی نبود . یه تیکه فقط خواستن معرفی کنن که منم بودم . فضای مناسب آشنایی هم نبود خب . اونم برای افرادی که سایتم نیستن حتی (!!) . در کل قرار بود دور هم بودن و معرفی و آشنایی بعد تئاتر باشه که من نموندم .همین .

× مهم نیست ! :د

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری

به نقل از SaϔnA.M :
حالا درسته که من خودم کلی آدم حساب می‌شم ، اما این همه دختری که میگفتین میان ، ما سه تا بودیم ؟ :))
خب ، مرسی نرگس و نیرمان ! خیلی هم خوب . هر چند من هیچ کسی رو نمی‌شناختم اما خب تئاتر خوب بود . مرسی به هر حال زحمت کشیده بودین :D
تئاترم ... انتظاری که از چخوف داشتم کمتر از این بود واقعا ! اما خب بازم راضی کننده نبود . حتی بازی ها هم خیلی خوب نبود به نظر من . این بومی سازی هاییم که تو دیالوگا کرده بودن دیسلاک :د تنها چیزی که از نمایشنامه میشد فهمید کمرنگ بودن هویت افراد توی نقش خودشونه . که توی کل تئاتر معلوم بود . همین !
اما خب ، خوب بود دیگه ، مرسی به هر حال . تئاتر شناسامون هم بیان نمایشنامه و بازیا رو نقد کنن خوشحال می‌شیم . :د
به نقل از SaϔnA.M :
الآن چی شد که همچین نتیجه‌گیری‌ای کردید ؟ نه در این حدّم . جو خیلی خاصی برای آشنایی نبود . یه تیکه فقط خواستن معرفی کنن که منم بودم . فضای مناسب آشنایی هم نبود خب . اونم برای افرادی که سایتم نیستن حتی (!!) . در کل قرار بود دور هم بودن و معرفی و آشنایی بعد تئاتر باشه که من نموندم .همین .

× مهم نیست ! :د
خوب نظر قریب به اتفاق بچه ها این بود که کلا با جمع قاطی نشدید!

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران

تو رو خدا یه فکری به خاطر بالانسمون بکنید ، من به جای اون ۳ تا دخترا عذاب وجدان گرفتم L-:

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری

به نقل از s!na :
تو رو خدا یه فکری به خاطر بالانسمون بکنید ، من به جای اون ۳ تا دخترا عذاب وجدان گرفتم L-:
سینا جان اینجا ایرانه
هیچ وقت دخترا تعدادشون به پسرا نمیرسه
مگر اینکه بیخیال شن کلا نیان همشون

• لایک
امتیازات: s!na

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

من از طرف امام اومدم یادتون بندازم ک...

خب ممنون از دوستان...واقعا خوش گذشت :D
نیرمان بدبخت هی سعی کرد من و سایر دوستان رو آدم کنه ولی از قدیم گفتن لقمه ی بزرگتر از دهنت برندار :-" ;))
آقا دلیل اون خنده ی ناهنجار :))اول تئاتر این بود ک کلی برنامه ریزی شد توسط نرگس و ساینا و نیرمان ک جا ب جایی صورت بگیره و ساینا بره پیش نرگس بشینه...
بعد ی دفعه وسط راه برق رفت =))(این اسمایلی نمیتونه اون تیکه ی اول خنده و صدای مهیبش رو نشون بده :-")
آقا خلاصه من وسهیل رفتیم رو هوا وقتی این صحنه رو دیدیم...
بعدش حالا فرض کن تو اون موقعیت یکی داد میزنه آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآاه
=))
مزیر بر علت شد!...بعد ی دفعه یکی از اونور شیهه میکشه ;))
خلاصه همه چی دست ب دست هم داد ک... :-[
عالی بود...گرچه من از تیکه ای ک خرس عاشق زنه شد و زنه خواست بکشدش واقعا خیلی حواسم ب تئاتر و جریانش نبود ب دلایل شخصی :-<...
ولی در کل واقعا خوب بود...مگه واقعا ی تئاتر چقدر میتونه مفهوم برسونه...الان من حس میکنم شما با خودتون دارین فیلم رو با تئاتر مقایسه میکنین...خب خیلی میفرقه واقعا...دست و پای کارگردان تئاتر واقعا بسته تره...
بازی ها...بازیه اون خدمتکاره افتضاح و فوق العاده مصنوعی بود...
از بازی زنه هم کلا ی جاش خوشم اومد...اونجایی ک اومد گفت"بهم نزدیک نشو"و خودش با لبخندی شیدا نزدیک شد ب مرده :))...لبخندش واقعا جالب بود 8->
خرس کلا خیلی قابل قبول نبود...اما بد هم نبود...
اما سیمونین 8-> x: >:D<...باور کنین میخواستم برم باش بحرفم بعد نمایش :D...خیلی شاخ بود کثافت...اصلا لامصب حسی داشت توی این"مهم نیست" :-<
اون روحه هم بد نبود توی تیکه های طنز...
اما در کل ب نظرم از ی نمایشنامه خیلی بیش از نباید انتظار بره...
شخصا هم چاکر آقا چخوف هستیم...

کلا هم ب من میگن تو حرف نزن از بچه ها و رفتارشون :-" :-??
راستی این قضیه ی فمنیسم و ول نکردنش سر تئاتر و این بچه بازیا دیگه چیه؟ :)) [-(...نمیدونم چرا فلانی با زن ها کلا بده و این حرفا ;))

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

مي خواستم بياما ، نيرمان نذاشت :-< :-"""

H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان ۱|فـرزانگان 3
شهر
ـتهران
دانشگاه
دانشـگاه تهــران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایــشی

:(
خوش به حالتون ..رفتید.. :((
من 5شنبه شب افطاری جایی رفتم...از موقع برگشتنم تا خود الان دل پیچه دارم...:|
3 تا مسکن تو یه روز خوردم..از من بعیده..نمیدونم چرا اینجوری شدم...ولی مسمومیت و دل پیچه دیروز منو از پار در آورد..
فکر نمیکردم انقدر بد شانس باشم :|
به نرگس اس دادم که ازتون عذرخواهی کنه که نشد همراهیتون کنم...
ولی خوب..فک کنم نگفت...در هر صورت شرمنده که روز اخری نیومدیم دیگه :D
ولی خوبه بهتون خوش گذشت :D

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

نه آقا، آخه جداً ما آدماي نَجوشي نيستيم لكن جو، جوّ جوشيدن نبود ديگه... :-" :D
كلّي پسر بودين، مائم تك بوديم ديگه... وعضيتي بود! :د
وم اینکه آقا من مسئول هماهنگی بودم توو سایت! خانومه نرگس بایستی اونجا هماهنگ میکرد که البته حق میدم تعداد پسر زیاد بود .. مشکل بود یه ذره! ولی خب با تیم دخترا رفتن مانتو بخرن (شوخی) بعدشم اینقدر دور ساختمون دور زدن بیچاره ساختمون سردرد گرفت
من مسئول هماهنگي با مسئولاي تياتر و بليت خريدن و اينا بودم البته :-" هماهنگيم واقعاً از صداي من در برابر دوازده-سيزده تا پسر بر نميومد :))
آها، بعد ببخشيد از اوني كه زمين نشست. (كي بود؟ :-") من هي خواستم بليت صندلي خرابمُ بندازم بهشا، تهشم نصيب نيرمان شد. :-"
پنجم اینکه من سر صندلی یه بلائی سرم اومد نرگس خانوم میدونه له شدم اصا...! ( ×نرگس خیلی نامردی صندلی خرابه رو انداختی به من )
صندلي اولي من كه افتاد به تو كه خيلي شُل‌تر بود :)) من از روبرو كه اصلاً نمي‌تونستم صحنه رو ببينم، هربارم از گوشه خم مي‌شدم كاملاً افتادن از اون بالا رو جلوي روم مي‌ديدم :-"

@ هدي: يه وقتي گفتم،‌ اما فك كنم جز نيرمان كسي نشنيد :))) :-"

ail73

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بیرجند
شهر
بیرجینیا(بیرجند)
مدال المپیاد
به قول بچه ها راهو باسه بقیه باز گذاشتیم
دانشگاه
شریف(ارشد)-شیراز(کارشناسی)
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی-طراحی فرآیند
پاسخ : (بدون موضوع)

اول که شروع شد با اون خنده ها نزدیک بود ما رو بیرون کنند. مردم میگفتن ساکت شما ها بیشتر میخندیدین ولی ، مهم نیس :D بعدش یه سوال؟ اون جا که گفت پ نه پ ، ماله خود نمایش بود

• لایک
امتیازات: s!na

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از ali 73 :
اول که شروع شد با اون خنده ها نزدیک بود ما رو بیرون کنند. مردم میگفتن ساکت شما ها بیشتر میخندیدین ولی ، مهم نیس :D بعدش یه سوال؟ اون جا که گفت پ نه پ ، ماله خود نمایش بود
نه باو...تابلو بود بداهه بود...چ بداهه ی افتضاحی هم بود :-<
کلا گفته شد ک مردم صرفا بخندن...اصلا کلا آثار هنری ای ک زیاد بره ب سمت"رضایت صرف مردم"ب نظر من خوب نمیشه...اینا خوشبختانه خیلی کم ب اون سمت رفتن(فقط توی همون پ ن پ بود و شاید چندجای دیگه)
ولی دوستان جدا مفهومی براش متصور بودین/هستین؟!
آخه یعنی چی ک بدهکار بود زنه و مثلا لباس عزا ب در نمیاورد و بعد شروع میشه داستان؟؟...
دقیقا چ فضایی بود؟...آخه حتی نمیتونم بگم چخوف ب قدرت عشق اشاره کرده...یعنی اگه نحوه ی عشقشون عادی(و نه با دو معجون!)بود میشد گفت مقصود چخوف اینه ک تمام این مناسبات مسخره ی مادی(از پول گرفته تا عزا تا...)ابزارهایی هستند برای آنکه تقدیر(و در اینجا عشق)کارش رو بکند...
اما آخه اون معجون ها اتفاقا نشون میده دیدش ب عشق دید کاملا تمسخرگونه ای هم هست...
داره از وفاداری سخن میگه؟(ک مثلا زنی ک در نمیاورد لباس عزا رو خیلی سریع گرم میگیره با اون مرد...)فکر نکنم باز...چون بحث اجتماعی قضیه مدنظر نیست ک...ک مثلا بگیم معضل جوامع امروزی وفادار نبودنه(یعنی بگین مقصود چخوف واقعا اجتماعیه؟؟!!...من شک دارم)
چی بود کلا؟...یعنی قشنگ بود...اما چی رو میخواست برسونه؟

اعتماد ب نفسم تو حلقم :D...خیلی تئاتر دیدم هی هم نظر میدم :-"....والا...کم مونده بود نمایشنامه ی امیرخانی بریم L-: :| ;))
علی تو چرا کم میومدی تو جمع ها؟(علی73)...باو تو ک دیگه دختر نبودی :-"
@نرگس:میپذیریم مپذیریم :-"

• لایک
امتیازات: N.M
  • شروع کننده موضوع

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

به نقل از پوریا.ع :
من از طرف امام اومدم یادتون بندازم ک...

پوریا جان امام چیه؟ اِما !! EMA!!! :-"

خب آخه زیاد خنده دار نبود جریان! (حد اقل به اون شدت که شما می خندیدید! :D)خانومه ساینا صندلی نداشت و من جامو میخواستم باهاش عوض کنم بره پیش نرگس خانوم.
بعد وسطش برق رفت ! ساینا خانوم درجا نشست مثل اینکه! منم بین کفشای بچه ها خودمو جا دادم! بعد یه بدبختی(نمیدونم کدومتون) داد زد آی پام× منم خواستم بلند شم پام به صورت غیر عمد کوبیده شد به زن یه آقایی...یه صدای خفیفی در اومد ازشو خلاصه :-"...×! جالب اینجاس من فک میکردم ساینا خانوم رفته رو صندلی من! حدود 15 دقیقه صندلیم خالی بود! L-: خدا خیر بده anahine رو گفت خالیه! منم رفتم نشستم...!

در مورد تعداد دخترا که چی بگم والا! anahine بهتر بود اونم بخاطر این بود که بچه ها رو مشناخت! ولی نرگس و ساینا و علی و من همه رو نمیشناختیم طبیعی بود زیاد نیایم تو جو! تعداد پسر زیاد بود قبول کنید اگه وضعیت برعکس میشد شمام دست کمی نداشتین :D
ولی خب تو کافی شاپ خیلی خوش گذشت! 2 نفر هم کیک تولد داشتن... یکی از بچه ها darth?! اومد گفت نیرمان همین که خواست فوت کنه علامت بده ولی خب به خیر گذشت ! :-"
اون قسمت نی وقعا شاخ بود! ول :-" من خیلی زورم گرفت 5 تومن دادیم ! به قول سینا صا احساس نکردم 5 تومن خوردم :))

ولی خب من به عنوان (حالا نگیم بازیگر تئاتر!) شخصی که زید تئاتر میبینم زیاد ارضا نشدم! هدف خاصی تووش ندیدم! ارزش ها و هنجار ها هر لحظه تغییر میکرد! تا میومدیم به ویژگی های شخصیتی یه بازیگر پی ببریم سریع عوض میشد! این لذت کار رو میگیره! اما بازم خوب بود.
در مورد اون قسمت فمنیسم و غیره باید بگم بهتر بود اینقدر نمیرفتن تو عمق اش. من خودم زن نیستم اما باز بهم برخورد واقعا.
در نهایت میشه گفت اهل تئاتر 3-الی 4 نفر بودن و حس نارضایتی تو چهره من و بیتا موج میزد! :rolleyes:

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از Nirman_historic :

خب آخه زیاد خنده دار نبود جریان! (حد اقل به اون شدت که شما می خندیدید! :D)خانومه ساینا صندلی نداشت و من جامو میخواستم باهاش عوض کنم بره پیش نرگس خانوم.
بعد وسطش برق رفت ! ساینا خانوم درجا نشست مثل اینکه! منم بین کفشای بچه ها خودمو جا دادم! بعد یه بدبختی(نمیدونم کدومتون) داد زد آی پام× منم خواستم بلند شم پام به صورت غیر عمد کوبیده شد به زن یه آقایی...یه صدای خفیفی در اومد ازشو خلاصه :-"...×! جالب اینجاس من فک میکردم ساینا خانوم رفته رو صندلی من! حدود 15 دقیقه صندلیم خالی بود! L-: خدا خیر بده anahine رو گفت خالیه! منم رفتم نشستم...!

در مورد تعداد دخترا که چی بگم والا! anahine بهتر بود اونم بخاطر این بود که بچه ها رو مشناخت! ولی نرگس و ساینا و علی و من همه رو نمیشناختیم طبیعی بود زیاد نیایم تو جو! تعداد پسر زیاد بود قبول کنید اگه وضعیت برعکس میشد شمام دست کمی نداشتین :D
ولی خب تو کافی شاپ خیلی خوش گذشت! 2 نفر هم کیک تولد داشتن... یکی از بچه ها darth?! اومد گفت نیرمان همین که خواست فوت کنه علامت بده ولی خب به خیر گذشت ! :-"
اون قسمت نی وقعا شاخ بود! ول :-" من خیلی زورم گرفت 5 تومن دادیم ! به قول سینا صا احساس نکردم 5 تومن خوردم :))

ولی خب من به عنوان (حالا نگیم بازیگر تئاتر!) شخصی که زید تئاتر میبینم زیاد ارضا نشدم! هدف خاصی تووش ندیدم! ارزش ها و هنجار ها هر لحظه تغییر میکرد! تا میومدیم به ویژگی های شخصیتی یه بازیگر پی ببریم سریع عوض میشد! این لذت کار رو میگیره! اما بازم خوب بود.
در مورد اون قسمت فمنیسم و غیره باید بگم بهتر بود اینقدر نمیرفتن تو عمق اش. من خودم زن نیستم اما باز بهم برخورد واقعا.
در نهایت میشه گفت اهل تئاتر 3-الی 4 نفر بودن و حس نارضایتی تو چهره من و بیتا موج میزد! :rolleyes:
باو اما چیه نیرمان؟ =))این ک من میگم ی آهنگه...بذار کاملش کنم شبهه ها از بین بره!
من از طرف امام اومدم یادتون بندازم ک ما بازی نمیکنیم فقط یادگار امام :-"
مال پایا هست...

باو خیلی خیلی خنده دار بود :-"فکر کنم خود ساینا هم قبول داشته باشه :-"اما بازم میگم اولین خنده ی شدید واقعا کار من نبود...من ی دفعه دیدیم یکی از بچه ها(یا از وسطیا بودن یا از بچه های سمت سیاوش اینا)زد شدید زیر خنده...منم اول فکر کردم این خنده جزو نمایش هست =)) =))...بعد دیدم بازیگره هم انگار تعجب کرد از نمایش ما :-"
کل حرفات ی طرف نیرمان...

این ک مدام میگی"اهل تئاتر"واقعا رو نروه...یعنی شدید ها...
ببین...نمیگم تئاتر ی حرفه نیست...اما بحث سر اینه ک دقیقا هنرمند باید انقدر ماهر باشه ک بتونه برای"اهل و غیر اهل!"توضیح بده...شاید خیلی مثال مرتبطی نباشه اما مثلا من ک خودم شطرنجباز حرفه ای هستم...
یعنی واقعا کم پیش میاد تو جمعی بگم من حرفه ای هستم و غیره...
والا من ک از حرفای بیتا فقط اینو فهمیدم ک چند باری تئاتر دیده :))...تو رو نمیدونم...خودمم چند باری بازی کردم...اما بازم ب نظرم ادبیات خوبی نیست"اهل تئاتر"...
باز ب خودت مربوطه البته...
من از زن ها نفرتی ندارم :-"ولی اون تیکه واقعا ب دلم نشست :-<
باو دفعه بعد(اگه دفعه بعدی انشاالله باشه)بریم فست فود باو 8->...خیلی زیاد گرفت طرف :-" :rolleyes:

H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان ۱|فـرزانگان 3
شهر
ـتهران
دانشگاه
دانشـگاه تهــران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایــشی

@ هدي: يه وقتي گفتم،‌ اما فك كنم جز نيرمان كسي نشنيد :))) :-"
مرسی اشکالی نداره:D

عجب وضعیتی بود.. :))

من وقتی متوجه شدم این تئاتر رو میخوایم بریم در موردش یه کم مطالعه کردم.به خصوص خود تئاتری که اجرا شد
راستش کسایی که ناراضی بودن خیلی میشدن !
نمیدونم چرا شما این تئاتر رو انتخاب کردید..کلا جمع...
از دیالوگای غیر کلاسیک استفاده کردن بگیر..تا خود مفهموش...
باز شماها دیدید بهتر میتونید نظر بدید..
ولی خوب...بیشتر به زمان شروع دقت کردید تا خود تئاتر...
وگرنه اگه از یکی دو نفر که رفته بودن میپرسیدید ..حتی همین نت..میدید که کسی راضی نبود !
کسایی که برای صحنه ارزش قائلن رو میگم البته..!

upset

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

آق جريان چيههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم ميام :-" /m\هر جا بگين!!!!

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

شما جماعت رفتید میتینگ یه عکس دست جمعی می گرفتید خُ !

• شروع کننده موضوع

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

به نقل از پوریا.ع :
باو اما چیه نیرمان؟ =))این ک من میگم ی آهنگه...بذار کاملش کنم شبهه ها از بین بره!
من از طرف امام اومدم یادتون بندازم ک ما بازی نمیکنیم فقط یادگار امام :-"
مال پایا هست...

باو خیلی خیلی خنده دار بود :-"فکر کنم خود ساینا هم قبول داشته باشه :-"اما بازم میگم اولین خنده ی شدید واقعا کار من نبود...من ی دفعه دیدیم یکی از بچه ها(یا از وسطیا بودن یا از بچه های سمت سیاوش اینا)زد شدید زیر خنده...منم اول فکر کردم این خنده جزو نمایش هست =)) =))...بعد دیدم بازیگره هم انگار تعجب کرد از نمایش ما :-"
کل حرفات ی طرف نیرمان...

این ک مدام میگی"اهل تئاتر"واقعا رو نروه...یعنی شدید ها...
ببین...نمیگم تئاتر ی حرفه نیست...اما بحث سر اینه ک دقیقا هنرمند باید انقدر ماهر باشه ک بتونه برای"اهل و غیر اهل!"توضیح بده...شاید خیلی مثال مرتبطی نباشه اما مثلا من ک خودم شطرنجباز حرفه ای هستم...
یعنی واقعا کم پیش میاد تو جمعی بگم من حرفه ای هستم و غیره...
والا من ک از حرفای بیتا فقط اینو فهمیدم ک چند باری تئاتر دیده :))...تو رو نمیدونم...خودمم چند باری بازی کردم...اما بازم ب نظرم ادبیات خوبی نیست"اهل تئاتر"...
باز ب خودت مربوطه البته...
من از زن ها نفرتی ندارم :-"ولی اون تیکه واقعا ب دلم نشست :-<
باو دفعه بعد(اگه دفعه بعدی انشاالله باشه)بریم فست فود باو 8->...خیلی زیاد گرفت طرف :-" :rolleyes:

شرمنده اینجا نباید بگیم این رو!

خب بابا که اسم آهنگش تهرانُ آره س. اونجا میگه :

من از طرف EMA اومدم یادتون بندازم // که ما بازی نمیکنیم، پَ من یادگار EMAم . :-" اینم منبع.

خب آخه منظور من از اهل تئاتر علاقه مندان به تئاتر بودش نه اینکه بخوام جدائی بندازم! خب همون بیتا که رفته چندتا دیده اهل تئتر محسوب میشه دیگه! منظورمم از اهل تئاتر حرفه ای ها نبود! یه چیزی بود مثل این : اهل کوه و گردش ، اهل عشق و حال... :-" اینم اهل تئاتر. :D

آره زیادگرفت! آب معدنی 300 ایناس... 500 گرف :D

×عکس هم طبیعتا گرفتیم ولی خب نمیشه گذاشت رو سایت که...(میشه؟!) :-"

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

×عکس هم طبیعتا گرفتیم ولی خب نمیشه گذاشت رو سایت که...(میشه؟!) :-"
راست میگی نمیشه :D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

عکس دسته جمعی اگر میخواین و کسی مشکلی نداره میتونید اینجا بگذارید. البته این تاپیک فقط.

• شروع کننده موضوع

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه