• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادِخيلى قديما..

• شروع کننده موضوع

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست
سلام
گفتم يه تايپيك بزنيم تو اون سمپادياى خيلى قديمى واونايى كه روزاى طلايى سمپاد رو از نزديك ديدن بيان بگن اون موقع بچه ها چى كار ميكردن..چه ويژگى هايى داشتن كه اون زمان شده اوج سمپاد..

دوستاى سمپادى :D
همه ميدونيم كه مديريت بده و شعبه ها زياد شده و بعضى مسئولين همكارى نميكنن و اينا..ولى اين موضوعات تايپيك زياد دارن تو انجمن..پس اگه ميخوايد اعتراض كنيد اين جا پست نديد..منم مثله همه از مواردى كه بالا گفتم ناراحتم(خيييييييلى زياد)..ولى اينطورى كارى از پيش نمى بريم..اينجا همه،چه فارغ التحصيلا(!؟)چه دانش آموزا چه بچه هايى كه امسال تازه وارد جمع ما شدن ميخوايم درباره راهكار هايى كه ميتونه مارو از اين وضع دربياره صحبت كنيم..پس لطفا حتى اگه دلتون خيلى از آموزش پرورش پره هم اينجا خاليش نكنين!ببينيم ميتونيم بفهميم سمپادى بايد چه طورى باشه يانه!؟..

دوستانى كه اون زمانا بودين..مارو از تجربه هاتون بى نسيب(نصيب ؟!)نگذاريد..! :)
بيايد بگيد اون موقع چى بوده شرايط..شايد ماهم تونستيم كارى بكنيم (;

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : سمپادِخيلى قديما..

الان کسی هست بیاد بگه؟؟؟
خواهر دوستم الان سال هفت پزشکیه میگفت اون موقع همه امتحانا هماهنگ سمپاد بوده و کلا خیلی خیلی مستقل و متفاوت بوده از آموزش پرورش. 2 سال پیش اینام یه برنامه گذاشته بودن همو ببینن کل مدرسه رو عکسای قدیمیشونو زده بودن. 8->

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

اون موقع ها سمپاد کاملا یک نهاد مستقل بود. آقای اژه ای اجازه نمی داد کسی بدون آزمون ورودی بیاد مدارس سمپاد. امتحاناش واقعا هوش رو می سنجید. مدیر مدرسه ما به فکر بچه ها بود. یادمه سال دوم دبیرستانمون 120 نفر هندسه رو افتادن و شهریور امتحان دادن!!!
معلما با فضای سمپاد آشنا بودن و درد بچه ها رو می فهمیدن، و از همه مهمتر.... جو بین بچه ها جو اراذل بازی نبود. ما هم شیطونی می کردیم خداوکیلی! اما اراذل نبودیم... چند وقت پیش رفتم مدرسه خودمون... بچه ها چقدر فرق کرده بودن... خیلی احساس کردم حس لات بازی داشتن... با معلما شوخی دستی می کردن، جو مدرسه شده بود پر از شوخی های رکیک، باحال بازی های مسخره، و پر از بی حرمتی...
بچه ها اخلاق رو توی هر مدرسه ای از بچه ها بگیرید، اون مدرسه نابود می شه... زمانی که بین بچه ها محبوب ترین فرد می شه دلقک ترین فرد، قید اون مدرسه رو باید زد. تورو خدا سعی کنید فقط یه کم درک کنید که شماها "دانش آموز" هستید و معلم شما "معلم". این دوتا باید بینشون حریم باشه. زمانی که معلم فرصت کرد شما رو توی راهی که می خواد هدایت کنه، (اگر از شعور کافی برخوردار باشه) مدرسه فرصت شکوفایی پیدا می کنه. اما زمانی که جو اذیت کردن و خوشمزه بازی و شوخی و خنده و کارهای مسخره می شه، سمپاد جوری می شه که خیلی ها آزمونش رو قبول می شن و نمیان...

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394

من فكر نميكنم در حال حاضر ما كاره خاصي بتونيم بكنيم...
نهايتش اينه كه درسمونو بخونيم كه هر چند وقت يه بار اسمي از سمپاد تو ي المپياد ها ، مسابقات ، كنكور و ... باشه

• لایک
امتیازات: demon

angy

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان همدان
شهر
همدان

سلام منم فکر می کنم کاری از دست ما ساخته نیست
یه جورایی دیگه سمپاد داره برداشته می شه :((

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

سمپاد واقعی همون سمپاد خیلی قدیما بود..
هرچی که گذشت افت کرد و کم کم بدتر شد
دکتر اژه ای هم که رفت افتضاح شد
الانم که دیگه... 10 تا حلی و فرزانگان..
نابودش کردن :-<

کاری از دست ما برنمیاد وقتی این همه مرکز سمپاد هست و آزمون ورودی هم غیراستاندارده
من موندم با این همه نخبه!! چرا عقب مونده ایم!؟
برتری سمپاد بیشتر به خاطر بچه هاش بود نه امکاناتش
هعی..

• شروع کننده موضوع

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

تاوقتى ميگيد نميتونيم انتظار داريد بتونيد؟ :-w

واقعا متاسفام...

فكر كنم يكى از خصوصيات سمپاد قديم خود باوريش هم بوده....

اينجا نگيد نميتونيم..بگيد چيكار كنيم كه بتونيم..(بيشتر قديمى هاجو اونموقع رو بگن)

المپياد و پژوهش و كنكور كه بايد خوند..اينجا بيشتر مدل كلاس ها و كاگاه ها و كارسوق ها و سمينار ها و مدل و جهت افكاراكثريت مَد نظره...

از دادن پست هايى مبنى بر نميتوانيم و اين سوسول بازى ها بپرهيزيد!!متچكرم :)

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از This is me :
تاوقتى ميگيد نميتونيم انتظار داريد بتونيد؟ :-w

واقعا متاسفام...

فكر كنم يكى از خصوصيات سمپاد قديم خود باوريش هم بوده....

اينجا نگيد نميتونيم..بگيد چيكار كنيم كه بتونيم..(بيشتر قديمى هاجو اونموقع رو بگن)

المپياد و پژوهش و كنكور كه بايد خوند..اينجا بيشتر مدل كلاس ها و كاگاه ها و كارسوق ها و سمينار ها و مدل و جهت افكاراكثريت مَد نظره...

از دادن پست هايى مبنى بر نميتوانيم و اين سوسول بازى ها بپرهيزيد!!متچكرم :)
ینی میگید ما میتونیم آزمون غیر استانداردشون رو عوض کنیم؟!
یا میتونیم در این همه مرکز اضافی رو تخته کنیم؟!

تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که کیفیت مدرسه مون رو با تلاش و درس خوندنمون حفظ کنیم که اونم تا یه جاییش دست خودمونه
بخشی از کیفیت کلاسا به سطح هوش دانش آموزاش وابسته س که این دست ما نیس و وابسته به آزمون ورودیه
تو این چند سال اخیر تو کلاسا اختلاف سطح وجود داره. این خودش کیفیت کلاسُ پایین میاره :|

• شروع کننده موضوع

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از An@(-)!ta :
ینی میگید ما میتونیم آزمون غیر استانداردشون رو عوض کنیم؟!
یا میتونیم در این همه مرکز اضافی رو تخته کنیم؟!

تنها کاری که میتونیم بکنیم اینه که کیفیت مدرسه مون رو با تلاش و درس خوندنمون حفظ کنیم که اونم تا یه جاییش دست خودمونه
بخشی از کیفیت کلاسا به سطح هوش دانش آموزاش وابسته س که این دست ما نیس و وابسته به آزمون ورودیه
تو این چند سال اخیر تو کلاسا اختلاف سطح وجود داره. این خودش کیفیت کلاسُ پایین میاره :|

من نگفتم قراره آزمون رو عوض كنيم.

ميگم حالا من و تو (چه با آزمون استاندارد چه غير استاندارد)اومديم اينجا و الان سمپادى محسوب ميشيم..همه هم ادعاداريم زمان ما خوب بود الان بد شده..عزيزه من،خوب بودن وقتى همه چيز خوبه كه هنر نيست..باور كنيد اون موقع هم يه عالمه مشكل وجود داشته ،ولى اگه همه مينشستن ميگفتن نميشه كارى كرد سمپاد رشد ميكرد؟؟ما هستيم كه اسم همه مون رو هم ميشه سمپاد..پس برا خوب كردن اون بايد از خودمون..گروه هاى دوستيمون و بعد كلاس و مدرسه خودمون شروع كنيم..درسته به هوش خيلى مربوطه ولى كاريه كه شده و اين مركزا اضافه شدن و ما نميتونيم درشون رو تخته كنيم ولى شايد بتونيم از زيا شدنشون جلوگيرى كنيم..
درسته اون موقع دكتر اژه اى بودن و الان نيستن..ولى حمايتشون كه هست..سمپاد يه عالمه فارغ التحصيل داره كه پشتش هستن...الان مشكل مااينه كه نميدونيم سمپاد اون موقع دقيقا چه شكلى بوده و ماالان چى ميخوايم.هدف گذارى هاش رو نمىدونيم و هزار و يك چيز ديگه رو هم نمي دونيم...برا درست كردنش اول بايد بفهميم چي ميخوايم...ميگيم فلانى و فلانى و فلانى فقط خر ميزنن و سمپاد خراب شده واينا..قبوله ولى وقتى دارى به يه آدم ميگى اينكار رو نكن بايد بگى چرا..بايد بگى به جاش چيكار كن.من ميگم هدف سمپاد بيشتر از خر زدنه..ولى دقيقا نميدونم اين هدف چيه..فقط ميدونم يه چيز خوبه كه با تكام وجود دوسش دارم
.اين تايپيك برا اين نيس كه بگيد نميشه كارى كنيم...الان چه تضمينى هست جاى من واقعااينجاباشه؟؟حتى ورودى زمان دكتر اژه اى بودن هم دليل خوبى نيست.چون تا الان من نتونستم براى بهتر شدن وضعيت كارى بكنم و حالا دارم شك ميكنم كه مفيدم برا سمپاد يانه..الان اگه ازت بپرسن سمپاد چطورى بوده كه موفق شده ميدونى؟؟ولى حالا كه اينجاييم..به هردليلى فرق نميكنه..الان اگه ميخوايم يه تغييرى بكنيم بايدبدونيم اون موقع چه طورى بوده..

+به جمله آخر پست قبلى هم همچنان توجه كنيد ..متچكرم

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

من باز هم می گم. بزرگترین وظیفه شما الان اینه که بدونید "در همه جنبه ها" یه روزی سمپاد نمونه بود. درس، اخلاق، پژوهش، هوش و استعداد و خیلی چیزهای دیگه. سمپاد همیشه آدم خرخون داشته و داره و خواهد داشت. اتفاقا همین خرخونا چقدر افتخار آفرینی کردند... مدالهای المپیاد و ... سال ما آدمی داشتیم که دو دوره توی دو تا رشته مختلف مدال جهانی گرفت. سال قبل ما آدمی داشتیم که روبوتیک رو "بسیار بسیار خفن" پیگیری کرد (شاید اولین افتخار آفرینی یک گروه دانش آموزی توی روباتیک مال اونا باشه. زمانی که هیچ مسابقه دانش آموزی یی برگزار نمی شد و همه دانشجو بودن روبوتیکی ها) در عین حال طلای المپیاد گرفت، در عین حال کنکور هم فکر کنم دو رقمی شد! چنین آدمهایی فقط یک چیز رو باور داشتند : سمپادی متفاوت است!!!!
الان سالهاست دارن تلاش می کنند که این باور رو از سمپاد بگیرن. مدارس سمپاد بشه پر دانش آموزانی که خیلی خیلی معمولی هستن و معمولی فکر می کنن... معمولی شیطنت می کنن، معمولی اراذل بازی می کنن، معمولی درس می خونن و معمولی کنکور میدن و سمپاد رو ترک می کنن... پرچم افتخار سمپاد همیشه همین اعتماد به نفس بچه هاش بوده... لطفا باور کنید بچه ها! سمپاد یعنی اخلاق، عشق، هوشمندی و متفاوت بودن.

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از انرژی+ :
من نمي خوام بگم نمي تونيم
اما وقتي كه مدير مدرسه كلاس پژوهشي نمي ذاره
نمايشگاه رو بر مي داره
با كلي منت برا بچه هاي المپيادي معلم مياره
اعتقادش اينه كه اشتباه كرده پارسال پنج شنبه هارو تعطيل نكرده
معلم برامون از نهضت مياره
معلماي سمپاديو فراري مي ده
چي كار مي تونيم بكنيم؟
خيلي مهمه جواب بدين
این رفتارا متاسفانه در زمان آقای اژه ای تقریبا از هیچکدوم از مدرسه ها سر نمی زد...
کلا پژوهش ندارید!؟

• شروع کننده موضوع

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از انرژی+ :
من نمي خوام بگم نمي تونيم
اما وقتي كه مدير مدرسه كلاس پژوهشي نمي ذاره
نمايشگاه رو بر مي داره
با كلي منت برا بچه هاي المپيادي معلم مياره
اعتقادش اينه كه اشتباه كرده پارسال پنج شنبه هارو تعطيل نكرده
معلم برامون از نهضت مياره
معلماي سمپاديو فراري مي ده
چي كار مي تونيم بكنيم؟
خيلي مهمه جواب بدين

تاسف ميخوريم :((
شايد اين مدير جديده بتونه يه كارى بكنه..(بعيده ازش [-()
بامديرتون منطقى حرف بزنيد بگيد مركزاى ديگه چطورى اند..اصلا شايد اگه بتونيد راضيش كنيد امسال بياد كارگاه ها و سمينار هارو ببينه يه خورده باهاتون راه بياد..لياقتتون رو ثابت كنيد..اگه قبول نكرد بياد هم بهش بگيد داره ي طرفه قضاوت ميكنه...بعد ميشه يه مثال براى بانگم :|
"درسرزمينى كه سايه آدم هاى كوچك بزرگ شده..در آن سرزمين آفتاب درحال غروب است"

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

به نقل از This is me :
تاسف ميخوريم :((
شايد اين مدير جديده بتونه يه كارى بكنه..(بعيده ازش [-()
بامديرتون منطقى حرف بزنيد بگيد مركزاى ديگه چطورى اند..اصلا شايد اگه بتونيد راضيش كنيد امسال بياد كارگاه ها و سمينار هارو ببينه يه خورده باهاتون راه بياد..لياقتتون رو ثابت كنيد..اگه قبول نكرد بياد هم بهش بگيد داره ي ترفه قضاوت ميكنه...معد ميشه يه مثال براى بانگم :|
فک نمیکنم تاثیر چندانی داشته باشه
نمونه ش مدیر ما
تو هیچ کار پژوهشی ای بچه ها رو تشویق نمیکنن
نمایشگاه داریم ولی خراب شده :|
اگه هم کسی خودش بخواد یه کاری رو انجام بده موانعُ که برنمیدارن هیچ.. مانع تراشی هم میکنن
المپیاد هم که....
بارها منطقی صحبت کردیم جوابشون یا بی احترامی و توهین به ما بوده یا "من خودم بهتر تشخیص میدم چی بهتره"

حالا شما تلاشتونُ بکنین.. شاید نتیجه گرفتین! :|

konkoori93

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سبزوار
شهر
sabzevar

من واقعا متاسفم که امروزه مدارس سمپاد زیر دسته اموزش و پرورشه و مدیراشم معلووووووووووووووومه دیگه!!!
باور کنید تو خیلی از شهرستانا همین مدارس سمپاد کمی قدیمی کلی تو المپیادو خوارزمی و کنکور افتخار آفریدن و خواهند افرید(نمونش شهر خودم)
ولی الان میخوان با چند برابر کردن ظرفیت و البته کم کردن فضای اموزشی نخبه پروری نابود بشه.خودتون بهتر میدونید عدالت اموزشی بهانه مسخره ایه
و به نظر من باید انگیزه بیشتری به دانش اموزا داد بیشتر از مسوولان تقصیر خودمونه که برای بقا نهایت تلاشمونو برای بیشتر کردن افتخارات نمیکنیم و هوش و حواس خیلیا به مسائل جانبیه

demon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
فیزیک

چقد همه غر میزنن!!

"سمپاد اون قدیما"؟! اون قدیمیا نشستن خودشونو برا ما "جدیدا" گرفتن که "خدا" هستن....ما هم یا غر بزنیم یا هی بگیم جو و مدیر و ازمون و فیلان؟!
خب که چی؟!
کار دیگه ای از دستتون برنمیاد؟! فقط تاپیک اضافه میکنید؟! حرف بزن هستا!
همه ی اونایی که با این ازمون سطح پائین قبول شدن هم دارن سنگ سطح علمی مدارس رو به سینه میزنن! {-8
مدیرا دارن چیکار میکنن؟! این همه تاپیک که اولش مثلا موضوعشون فرق میکنه بعد عملا همه شون میرسه به وزیر واژه ای رو سروسامون دادن وظیفه ی کاربر عادی نیس به گمانم! [-(

بجای غر زدن از مدیر مدرسه ی خودتون شروع کنید! هرجا هرکار اضافه ای کرد مچشو بگیرید! (نگید نمیشه ما انجام دادیم و شد!) بعد اونوقت چند سال دیگه بچه های سمپادی از قدیمیاشون به خوبی یاد میکنن! با غر زدن فقط وقتی که میتونی صرف اصلاح اینده ت کنی رو هدر میدی!

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

برداشت بد کردن کار ساده ایه دوست من. اینکه ما اومدیم اینجا و می گیم که سمپادی همیشه اسوه اخلاق و هوش و استعداد بوده، یعنی ما خداییم؟! اینکه می گیم الان "آبکی" شده یعنی غر زدیم؟ دیدتو یه کم مثبت کن، می بینی که صرفا احساس خطر می کنیم. من روز گذشته توی مسابقات فرزانگان یک داور بودم، و باز هم مثل قبل احساس "سمپادی" بودن کردم. حس کردم سمپاد چقدر هنوز خوبه! چقدر بچه های پر از هوش و ذکاوت و استعداد هستن هنوز توش که می خوان بهترین باشن. اما هنوز هم احساس خطر می کنم. احساس خطر می کنم وقتی می بینم بچه ها تعریف می کنن فلان معلم رو زدیم، فلانی رو خفت کردیم، فلان کلاس رو پیچوندیم رفتیم به جاش قلیون کشیدیم، رفتیم فلان جا دعوا! یا مثلا می شنوم که فلان مدرسه رو چه به سمپاد! فلان دانش آموز رو چه به در افتادن با ما...! اینا همش احساس خطره. که اگه حواسمون نباشه سمپاد واسه همیشه از بین میره...

محمد دال

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شلمرود
شهر
شلمرود

سمپاد در اواخر دهه شصت با دو مرکز تهران و به مدیریت جناب اژه ای یک شرایط به شدت ایده برای دانش اموزان خاص تهران فراهم کرد فضایی که ازش جناب رضا امیر خانی و بابک امیر پرویز و.... در امدن و دردهه هفتاد اوج شکوفایی خودش را گذروند در کم امکانات ترین شرایط که مهمترین امکاناتش فارق التحصیلای جوان و دانشمند و ایده الیست بود که مثلا در علامه حی تهران معاونت پژوهش را راه انداختند
در این زمان سمپاد یه دهات کوچولو بود که یه کدخدای خیلی عاقل داشت دهی که شهری ها ارزوشون بود اونجا زندگی کنن ولی این ده زیاد معروف نبود فقط کسایی که طالبش بودن میومدن تو ده
در اوایل دهه هفتاد سمپاد شروع کرد به معروف شد این دهات کوچولوی ما شد یه دهات توریستی و این اغاز بد بختی بود
همه سر و دست شکستن برا ورود بهش و او لوس بازی کلاس تیزهوشان تست و ازمون شروع شد از طرفی نوع سوال کنکور هم داشت می رفت به سمت مزخرف شدن‏(‏بعضی ها می گن مفهومی شدن ولی من می گم تستی شدن‏)‏ و فشار بیشتری اومد روی بچه های سال اخر و فعالیت پژوهشی کم شد
بعد از سال۸۴ هم که فضای نا امیدی سمپاد شروع شد اولین شک فشار به سازمان بود شک دوم که مهمترین ضربه بود عوض کردن جناب اژه ای و قطع شدن دست زیادی از فارغ التحصیلا که به عشق ایشون به سازمان رفت و امد داشتن
وبعد هم تاثیر امتحان نهایی در کنکور و....

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

ولی سمپـاد قدیم "ســـمـــپـــاد " بوده ـاا .. 8->

الان ک مثلا تا فرزانگـان 10 داریم تو تهران .. و این ک میگن مث ِ مدارس عـادی ـن این آخریـا .. :rolleyes:
و این که ما سمپـادیا ی جدید زیاد درگیر مسائل حـاشیه ـی هستیم .. و این باعـث میشه ک مث ِ قبل ـیا قوی نباشیـم ..

maE

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

من زیاد قدیمی نیستم!حتی میشه گفت جزو مدرسه ی تازه تاسیس هستم...
ولی کاملا مشهوده ک ارزش های سمپادی از بین رفته...
چون وقتی ک حلقه میزنیم اولیا و دومیا فقط تماشا میکنن یا میخندن..
L-:

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

سلام من خودم هم قدیمی نیستم مرکزمون هم تازه تاسیسه همون سال اول تاسیس که من قبول شدم به خاطر تکمیل ظرفیت که یه مدرسه 45 نفری بشیم همه ی ذخیره ها رو قبول کردن تازه شایعه شده بود هرکی مرحله اول قبول شده رو هم قبول کردند خب اینطوری هر دور از چون خنگی قبول شد دیگه امسال هم که وضعیت بدتر شد بیشتر ورودی های امسال در حد دایناسور هم نمیفهمن کارش نمیشه کرد تازه امکانات هم نمیدن به مدرسه های تازه تاسیس ما بعد از دوسال هنوز یه کامپیوتر درست حسابی نداریم بذاریم پای پرزکتور آزمایشگاه هم که قربونش برم ساده ترین ماده که ید باشه نداره

بالا