• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دولت بودجه نمیده؟!متاسفم نتیجه نگرفتین!

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
پاسخ : دولت بودجه نمیده؟!متاسفم نتیجه نگرفتین!

سوگند تو مدرسه ما که مدیرمون از شهریه خود بچه ها به عنوان بودجه واسه کلاسهای المپیاد استفاده می کنه!

هیچ سالی از بودجه دولت نبوده!اینجوری که مدیرمون میگفت!

:-?

Golnoosh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 !
شهر
همدان
مدال المپیاد
شیمی میخوندم ☺
دانشگاه
علوم پزشکی همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

البته مام مشکل همین کلاسای مد اینارو داریم، اما خب طبیعیه ک تهران از بقیه شهرها بیشتر قبولی بده ، این ب دلیل قوی بودن یا چیز دیگه ای نیس ، حتی من فک کنم حدود 10 درصد بیشتر ب معلمم بستگی نداره ، بقیش دانش آموزه !
خب طبیعتا ما اگه از هر 10 دانش آموز یکیشو رقیب جدی در نظر بگیریم این تعداد تو تهران خیلی بیشتر هس چون تعداد دانش آموزاشون خیلی بیشتر از یه شهری مثه همدانه ، من نفی نمیکنم اثر دبیر و حتی امکاناتو ، خیلی شده ک من خودمم حسرت خوردم واسه این چیزا ک ما نداریم ، اما خب ب طور قطع الیقین میگم امکانات مانع کار یه بچه ی المپیادی نشده ! همونطوری ک کم یا زیاد بچه های شهرستانی هم با همین امکانات ما قبول شدن ! :)
مدرسه معلم نمیگیره نگیره ، دیگ تو کار ما دخالت نکنه !
اینا با معلم ما مشکل دارن حتی ~X(

nasrin.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی( گرایش جداسازی)

این مشکل فقط مربوط به مدرسه نیس
یکی از نزدیکام که پلیسه چون بنزین نداش ینی دولت بهش نداده بود (موقع تورم) نمی تونس با ماشین دولت گشت بزنه برای برقراری امنیت بعد از یه مدت بخاطر این کارش که نتونسته بود گشت بزنه
محاکمه شد :(

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از نسریــــن :
این مشکل فقط مربوط به مدرسه نیس
یکی از نزدیکام که پلیسه چون بنزین نداش ینی دولت بهش نداده بود (موقع تورم) نمی تونس با ماشین دولت گشت بزنه برای برقراری امنیت بعد از یه مدت بخاطر این کارش که نتونسته بود گشت بزنه
محاکمه شد :(

خب الآن چه ربطی داره به المپیاد الآن ؟ (;

• شروع کننده موضوع

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

@مهرناز+گلنوش:
خب ببینین مدرسه ما هم پول میگرفت ولی کم.ینی اصن برای مرحله دو که کللن نگرفت و اینا 8->
استاد من گفتش که سمپاد بودجه ی المپیاد داره
اما مدارس همه اش رو صرف المپیاد نمیکنن. :| L-:معلوم نمیشه که چی میشه این پول وسط L-:
+
وقتی تو تهران برای هر درس خاص از یک رشته یک استاد میارن و اینجا یک دونه رو هم نمیارن بسیار طبیعی هس بچه های تهران بهتر عمل کنن :)
کللن دارم به این فک میکنم که ما ها چی کار میتونیم بکنیم 8->چه جور میتونیم به هم و به بچه های دیگه که واقن دوست دارن المپیاد بخونن کمک کنیم 8-> :-??

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

توی تهران هزینه ی کلاسا رو از بچه ها می گیرن ،هزینه ی کلاس های یه سری مدرسه ها که خیلی زیاده ،مثلا جایی هست که برای تابستون 800 هزار تومن دریافت کنه ،جدا از کلاس های در طول سال که میزارن ،،
آموزش و پرورش بودجه ی سال مدرسه رو به زور میده چه برسه به بودجه ی المپیاد

hba

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 1
مدال المپیاد
برنز فیزیک

اصلا" به دولت ربطی نداره ... نباید هم بده ...پول مفته مگه....

منابع توی سایت باشگاه تا مرحله دو کافیه ,بعد مرحله دو هم که خودشون درس میدن ... حالا اگه میخواین باشگاه رو زودتر یاد بگیرید خودتون یا باید تمرین و مطالعه کنید یا پول تون بدین به دبیر...

چون میخوای المپیاد بدی باید از بیت المال بهت بدن؟ :|

بیت المال باید خرج مصارفی بشه که به درد جامعه بخوره... >>المپیاد(با پول دولت!) ندین چیزی ازتون کم نمیشه عوضش دانش آموز های روستا که به خاطر دوری و گرونی ترک تحصیل میکنن و خیلی هم پشتکار دارن میان به کشور خدمت میکنند.

mohammad.se

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
دامغان

به نقل از hba :
اصلا" به دولت ربطی نداره ... نباید هم بده ...پول مفته مگه....

منابع توی سایت باشگاه تا مرحله دو کافیه ,بعد مرحله دو هم که خودشون درس میدن ... حالا اگه میخواین باشگاه رو زودتر یاد بگیرید خودتون یا باید تمرین و مطالعه کنید یا پول تون بدین به دبیر...

چون میخوای المپیاد بدی باید از بیت المال بهت بدن؟ :|

بیت المال باید خرج مصارفی بشه که به درد جامعه بخوره... >>المپیاد(با پول دولت!) ندین چیزی ازتون کم نمیشه عوضش دانش آموز های روستا که به خاطر دوری و گرونی ترک تحصیل میکنن و خیلی هم پشتکار دارن میان به کشور خدمت میکنند.
البته درسته که باید به مناطق محروم رسیدگی بشه ولی خوب برای کسایی که به اصطلاح نخبه ی کشور هستند هم باید اهمیت داده بشه.
تازه الان دولت برای اموزش همین دوره ی دبیرستانش هزینه نمیکنه و همه رو از مردم میگیره چه برسه به المپیاد. :-?

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از og@nd$ :
خب...این تاپیک رو تو اخبار نزدم چون به نظرم شایعه ای بیش نیست.خبر خاص و مهمی هم نیست.بحث های دیگه میشه روش انجام داد.
در مدارس فرزانگان ما به دلایل مختلف کلاس المپیاد نمیذارن دیگه :|
-دولت بودجه نمیده :|
بر پدر دروغ گو لعنت! :|

-ما سال قبل خیلی هزینه کردیم.نتیجه نگرفتیم!
عه؟ :|جدی؟ چه قد؟عملن اندازه 15 جلسه برای شیمی فقد!فقد و فقد! تاعزه فرزانگان یک . دو با هم

-دبیران مشکل اخلاقی دارن!
آیا در کلاس های مدرسه بی حرمتی شده؟؟؟ :|بی جنبه بازی شده؟؟؟مساعل شخصی اونها به شما مربوط نیست!

حالا از اینا که بگذریم...مهم نیس نمیذارن.چون بزارن یا نزارن من نمیرفتم :D :D
اما بعضی ها هستن که یا خانواده اجازه نمیده یا توان مالی ندارن بیرون کلاس المپیاد برن!
این ها چه باید بکنند!
البته من نمیگم استاد همه چی هست و فلان.
اگر استان ها هم بخوان مثلن :rolleyes:نتیجه بگیرن!!!!باید یک تکونی بخورن دیگه
مثلن یکم کلاس های بهتر بزارن...استاد های خوب بیارن
نه که همین دو تا کلاس چرتم لغو کنن :|

نظرات؟!
+تا چه حد قضیه ی دولت بودجه نمیده درسته؟ :-??
ببین من فقط میخوام یه چیزی در مورد اینکه میگه نتیجه نگرفتیم بگم. راست میگن. نتیجه نگرفتن. هرچقدر هم قوی کنن نتیجه نمیگیرن. میدونی چرا ؟ چون سیاست پنهان و احمقانه و نا عادلانه آموزش پرورش اینه که از تهران برای المپیاد قبول کنه و تک و توک از جاهای دیگه

از طرفی، بهترین دبیرای المپیاد ( همونایی که سوالات رو طرح میکنن ) تو مدارس تاپ تهران درس میدن. معلومه که شاگردای خودشون قبول میشن !

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از Ehem_Ehem :
ببین من فقط میخوام یه چیزی در مورد اینکه میگه نتیجه نگرفتیم بگم. راست میگن. نتیجه نگرفتن. هرچقدر هم قوی کنن نتیجه نمیگیرن. میدونی چرا ؟ چون سیاست پنهان و احمقانه و نا عادلانه آموزش پرورش اینه که از تهران برای المپیاد قبول کنه و تک و توک از جاهای دیگه

از طرفی، بهترین دبیرای المپیاد ( همونایی که سوالات رو طرح میکنن ) تو مدارس تاپ تهران درس میدن. معلومه که شاگردای خودشون قبول میشن !

خب اولا از کجا می دونی سیاست های آموزش و پرورش اینه؟اصلا بعیده به غیر از شخص وزیر و 2 3 تا معاونش تو اون وزارتخونه کسی بدونه المپیاد چی هست !چه برسه سیاست گذاری بکنن!

از طرفی طراح های سوال جایی درس نمی دن!حتی معلم های مدارس حق ندارن معلم دوره بشن!و البته معلم های تاپ لزوما طراح های خوبی نیستن و طراح های خوب لزوما معلم های خوبی!

دلیل زیاد قبولی ها واضحه!مثلا سال ما فقط 17 نفر سوم سر کلاس ریاضی حلی می نشستن ،حالا شما دوما رو هم در نظر بگیر ،4 5 تا مدرسه ی خوب رو هم در نظر بگیر حدودا 120 نفر دارن یه المپیادو جدی می خونن با جمعیت 10 12 ملیونی شهر تهران!در صورتی که توی یه شهر با جمعیت یک میلیون مگه چند نفر جدی می خونن؟ 2 3 نفر
پس طبیعیه که به نسبت بیش از جمعیتی که تهران داره یعنی حدودا یک هفتم جمعیت ایران تو المپیاد قبولی بده!

اصلا بیشتر تاثیر کلاس همینه !که تعداد افراد متقاضی رو زیاد می کنه و فضای کار کردن ایجاد می کنه!میشه که شما هم با یه پول کمتری می تونید هفته ای یکی دو جلسه یه معلم بیارید تا این جو براتون ایجاد بشه!

کاربر حذف شده 8031

مهمان

اقا تو مدرسه ی ما همون 2 میلیونی که اول میگرن هستش.
یعنی یه جورایی کلاس های المپیاد مفته دیگه! :O(انصافا هم معلم های خوب و البته گرونی داریم.!)
حالا نمیدونم این پولا از کجا میاد!
ولی تو تابستونا حساب فرق میکنه .پولش رو میگرن.

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از حامد مهدوی :
خب اولا از کجا می دونی سیاست های آموزش و پرورش اینه؟اصلا بعیده به غیر از شخص وزیر و 2 3 تا معاونش تو اون وزارتخونه کسی بدونه المپیاد چی هست !چه برسه سیاست گذاری بکنن!

از طرفی طراح های سوال جایی درس نمی دن!حتی معلم های مدارس حق ندارن معلم دوره بشن!و البته معلم های تاپ لزوما طراح های خوبی نیستن و طراح های خوب لزوما معلم های خوبی!

دلیل زیاد قبولی ها واضحه!مثلا سال ما فقط 17 نفر سوم سر کلاس ریاضی حلی می نشستن ،حالا شما دوما رو هم در نظر بگیر ،4 5 تا مدرسه ی خوب رو هم در نظر بگیر حدودا 120 نفر دارن یه المپیادو جدی می خونن با جمعیت 10 12 ملیونی شهر تهران!در صورتی که توی یه شهر با جمعیت یک میلیون مگه چند نفر جدی می خونن؟ 2 3 نفر
پس طبیعیه که به نسبت بیش از جمعیتی که تهران داره یعنی حدودا یک هفتم جمعیت ایران تو المپیاد قبولی بده!

اصلا بیشتر تاثیر کلاس همینه !که تعداد افراد متقاضی رو زیاد می کنه و فضای کار کردن ایجاد می کنه!میشه که شما هم با یه پول کمتری می تونید هفته ای یکی دو جلسه یه معلم بیارید تا این جو براتون ایجاد بشه!
در مورد سیاست بگم که از آشنایان ما بودن توی همین بحث ها و اینا اون میگفت ...

ببین، چند مورد رو در نظر بگیر. توی مثلا همین زنجان که من دو سال پیش اومدم، فکر نمیکردم از دوتا کلاس اول یا دوم دبیرستانی که دارن، 15 نفر جدی بخونن برای المپیاد ...
مطمئن باش شهرهای مختلف کم از حلی ندارن. حالا بگیم زنجان نه. تبریزو چی میگی؟ اصفهان رو چی میگی؟ مشهد؟ شیراز؟ سمپاد اینا هم قویه ...
من شخصا با این قضیه کاری ندارم ... یکی بود تو مدرسه ما، همه ایمان داشتن که این قبول شه ... فیزیک ... وقتی نشد، حداقل خود من بیخیال شدم رفتم چسبیدم به کنکورم ... من مطمئنم اگر سطح علمی اون رو با یک نفر دیگه که تحت تاثیر سیاست های آموزش پرورش (!) قبول شده بسنجی، کاملا مشخص میشه که اینا درسته ...

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

اصلا حرف منو متوجه نشدی !وقتی تعداد افراد زیاد میشه شانس قبول میره بالا !ربطی به قوی بودن نداره !وقتی کلا 3 نفر دارن توی یه رشته توی یه شهر تلاس می کنن هر چه قدر هم که قوی باشن همین 3 نفرن ،از آسمون که آدم نمیاد

نمی دونم زنگ زدم خالم گفت و از نوه ی عمه ی بابام شنیدم و اینا که نشد حرف !یعنی میگی مثلا فلانی که انقدر درصد زده از تهران قبول شده یکی دیگه با فلان درصد قبول نشده از شهرستان؟،چنین چیزی واقعا نیستش !
خیلیا واقعیتو نمی گن چون مثلا طرف هی 2 سال بین جمع دوستاش گفته المپیاد المپیاد ،می ترسن اگه بگن قبول نشدم آبروشون بره ،یه تعداد خیلی زیادی اصلا درک درستی از چیزی که تو برگه می نویسن ندارن !یعنی نمی تونن تخمین بزنن چطور امتحان دادن و چقدر نمره می گیرن ،،خودم به چشم اینا رو دیدم ! بعد طرف میاد میگه حقمو خوردن !شما هم به عنوان یه ناظر بیرونی حرفشو قبول می کنی !!

من خودم اول تهران نبودم ،بعدا اومدم ،سر کلاس المپیاد ورد نمی خوندن ،یه چیزای قایمکی که تو هیچ جا نیست و خیلی سرین نمی گفتن ،منبع سوالات چند تا سایت اینترنتی بود که استفاده می کردن که در دسترس همه هست !
کلاس جو علمی ایجاد می کنه !

مشکل ما سمپادی ها اینه که فکر می کنیم خیلی باهوشیم نمی شینیم درس بخونیم ،یه دوستی رو می شناسم روزی 6 یا 7 ساعت می خوند ،هوشش هم از من تیزهوش کمتر نبود ولی سمپاد نبود نتیجه هم گرفت ،ببینم افراد دور و بر شما هم 6 7 ساعت می خوندن و قبول نشدن؟

hba

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 1
مدال المپیاد
برنز فیزیک
پاسخ مهدوی!

آره ...سه نفر بودن ...10 ساعت میخوندن. :| +قبول نشدن...

مرحله دوم فیزیک که بچه بازیه ...سوال هاش در حد کتاب اند . بد بخت یکی از این سه تا بهش 13 داده بودن... من که دیگه هیچی بارم نیست

33 شدم(البته رو همین هم حرفه!) اعتراض که زد گفتن 45 شدی... قطعا" قبول بود چون بپیجونن 2 نمره زیر کف دادن...برگه ها هم که نیاوردن

حداقل یادگاری نگه داریم!

+این جواب آقای مهدوی بود به مبحث ربطی نداشت .

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

10 ساعت تو روز معمولی؟روز تعطیل که این مقدار خیلی زیاد نیس !من منظورم همراه مدرسه بود
من اصلا نمی فهمم ،ایعنی مثلا با شخص شما پدرکشتگی دارن ؟ ؟خب چرا سیاستشون این باشه که از شهرستان نگیرن ؟خوابگاهش که مفته طبقه ی بالای ساختمون خالی افتاده ،ناهار هم که به همه میدن ،می مونه یه شام و صبحونه که اونم آشغالی مثل ناهاره ،روزی 2 تومننم اضافی خرج برنمی داری اگه از شهرستان باشی!اصلا متوجه نمی شم

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از حامد مهدوی :
اصلا حرف منو متوجه نشدی !وقتی تعداد افراد زیاد میشه شانس قبول میره بالا !ربطی به قوی بودن نداره !وقتی کلا 3 نفر دارن توی یه رشته توی یه شهر تلاس می کنن هر چه قدر هم که قوی باشن همین 3 نفرن ،از آسمون که آدم نمیاد

نمی دونم زنگ زدم خالم گفت و از نوه ی عمه ی بابام شنیدم و اینا که نشد حرف !یعنی میگی مثلا فلانی که انقدر درصد زده از تهران قبول شده یکی دیگه با فلان درصد قبول نشده از شهرستان؟،چنین چیزی واقعا نیستش !
خیلیا واقعیتو نمی گن چون مثلا طرف هی 2 سال بین جمع دوستاش گفته المپیاد المپیاد ،می ترسن اگه بگن قبول نشدم آبروشون بره ،یه تعداد خیلی زیادی اصلا درک درستی از چیزی که تو برگه می نویسن ندارن !یعنی نمی تونن تخمین بزنن چطور امتحان دادن و چقدر نمره می گیرن ،،خودم به چشم اینا رو دیدم ! بعد طرف میاد میگه حقمو خوردن !شما هم به عنوان یه ناظر بیرونی حرفشو قبول می کنی !!

من خودم اول تهران نبودم ،بعدا اومدم ،سر کلاس المپیاد ورد نمی خوندن ،یه چیزای قایمکی که تو هیچ جا نیست و خیلی سرین نمی گفتن ،منبع سوالات چند تا سایت اینترنتی بود که استفاده می کردن که در دسترس همه هست !
کلاس جو علمی ایجاد می کنه !

مشکل ما سمپادی ها اینه که فکر می کنیم خیلی باهوشیم نمی شینیم درس بخونیم ،یه دوستی رو می شناسم روزی 6 یا 7 ساعت می خوند ،هوشش هم از من تیزهوش کمتر نبود ولی سمپاد نبود نتیجه هم گرفت ،ببینم افراد دور و بر شما هم 6 7 ساعت می خوندن و قبول نشدن؟
درسته درصد قبولی بالا میره ... اما برای شهر های دیگه صفر نمیشه !! نمیدونم دو دوره یا سه دوره قبل فیزیک، 48 نفر تهران بودن یه نفر یزد یه نفر اصفهان!
این میشه 96% ، با عقل جور در میاد؟ آیا 96% جمعیت دانش آموزی تو تهرانه ؟!!

افراد دور و بر من حتی مدرسه نمیومدن که بخونن ... شاید بیشتر از این ساعت. ببین الان تو فکر می کنی من این تصور رو دارم که تو تهران مثلا میان جادو و اینا یاد میدن ! نه این تصور رو ندارم ... بستگی به تلاش داره ... اما تلاش خیلی ها اینجوری نا عادلانه هدر میره ...

10 ساعت تو روز معمولی؟روز تعطیل که این مقدار خیلی زیاد نیس !من منظورم همراه مدرسه بود
من اصلا نمی فهمم ،ایعنی مثلا با شخص شما پدرکشتگی دارن ؟ ؟خب چرا سیاستشون این باشه که از شهرستان نگیرن ؟خوابگاهش که مفته طبقه ی بالای ساختمون خالی افتاده ،ناهار هم که به همه میدن ،می مونه یه شام و صبحونه که اونم آشغالی مثل ناهاره ،روزی 2 تومننم اضافی خرج برنمی داری اگه از شهرستان باشی!اصلا متوجه نمی شم

ببین ابدا با شخص من پدر کشتگی ندارن. یه سیاسته. دلیلش رو هم من نمیدونم. اما هست. منم از خاله و عمه و عمو و داییم نشنیدم. از یکی از مسئولین رده بالای آموزش پرورش شنیدم. شخص شخیص خودم!

منم همینو نمیفهمم. نمیدونم چرا سیاستشون اینه ... موضوع پول خوابگاه و ناهار و صبحونه نیست ... اگه مشکل اینا بود ملت حاضرن 2 تومن که نه، 200 هزار تومن خرج کنن ...

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

خب اگه اینطوریه چرا تو یه سری از المپیادا اینجوریه ؟ یعنی پارسالو که من یادمه شیمی و زیست تعداد تهرانی ها عدد معقولی بود !
خب این مسوول رده بالا چی کاره ی آموزش و پرورشه !من که باورم نمی شه باشگاه سیاست داشته باشه ! شما هم یه دو هفته برید اون تو بیاید با من هم عقیده می شید ،کلاس تیم فیزیک تازه آخرای اسفند شروع شد امسال !ساختار باشگاه در حد یه مدرسس!حرف زدن از وجود سیاست توش خنده داره

hba

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 1
مدال المپیاد
برنز فیزیک

به نقل از حامد مهدوی :

دیگه نپیچون که همراه با مدرسه یا تنها ...هرکی زیر هفت ساعت بخونه دیگه باید با المپیاد خداحافظی کنه؟

هیچ پدر کشتگی نداره... وقتی تعداد معترض به حق زیاد باشه مجبور میشن که یه نفر هم قبول نکنن...

خوابگاهش مفته ولی جا داره؟

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از حامد مهدوی :
خب اگه اینطوریه چرا تو یه سری از المپیادا اینجوریه ؟ یعنی پارسالو که من یادمه شیمی و زیست تعداد تهرانی ها عدد معقولی بود !
خب این مسوول رده بالا چی کاره ی آموزش و پرورشه !من که باورم نمی شه باشگاه سیاست داشته باشه ! شما هم یه دو هفته برید اون تو بیاید با من هم عقیده می شید ،کلاس تیم فیزیک تازه آخرای اسفند شروع شد امسال !ساختار باشگاه در حد یه مدرسس!حرف زدن از وجود سیاست توش خنده داره
در مورد اون مسئول نمیتونم چیزی بگم حالا ممکنه حرفمو باور نکنین اما خراب کردن آموزش پرورش یا باشگاه برای من سودی نداره. میدونم، البته من تا حالا اونجا نرفتم ...

یک مثال دیگه می زنم حرفمو تموم میکنم. وجود سیاست توی دبیرستان های سمپاد هم خنده داره. اما هست. چرا ؟ چون خیلی از نخبه ها از این مراکز در میان ( نمیخوام بگم مثلا من یا هرکس دیگه ای تو این مدارس نخبه هستیم ها ! بحثم از اساس یه چیز دیگست )

و این باعث میشه دولت و یه سری ارگان های سیاسی و نظامی که اسم نمیبرم روش حساس بشن ... و فکر کنم این رو خود شما هم تجربه کرده باشین ...

این فقط یه مثال بود ...
( اون تیم فیزیک هم نمیدونم دوره قبل یا دو دوره قبل یا کی بود راستش . اگر بخواید دقیق تحقیق میکنم میگم )

خوابگاهش مفته ولی جا داره؟
موضوع خواب گاه و اینا نیست بابا. از یه تعدادی مثلا 50 نفر بیشتر که نمیتونن بردارن

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

نمی گم روزی ساعت بخونید خودتونو خفه کنید ،ولی میگم وقتی طرف کلاس داره ،خوب می خونه ، هوششم خوبه توی تهرانه !شما که نمی تونی راجع به امکاناتت معجزه کنی ،هوشتم که خدا داده دست تو نبوده !این خوندن و تلاش کردن فقط دست شماست ،همینم اگه نکنی واقعا شانسی برات می مونه؟ مگه اینکه از هوش عجیبی برخوردار باشی ،اونم نمی تونه یه نسخه ی کلی برا آدما باشه

!
ولی آره ،کسی که نمی خواد زحمت بکشه انتظار بیجا برای نتیجه گرفتن داره ،باید امیدوار باشه که شانس بیاره

خوبگاهشون هم جا داره ، اگرم جا نداشت مساله ای نبود ،از اینجور جاها زیاده !
لاقل یه دلیل برای این کار ذکر کنید !واقعا چیزی تو ذهن من نیست !

بالا