• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکلات کنکوری‌های ۹۲

Pegah_A

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
دانشگاه
اراک
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : مشکلات کنکوری‌های ۹۲

به نقل از آرمان حقیقی :
همه اینطوری میشن...
البته زمانش اینا فرق داره..برا شما یکم زیاده:D هر 2 هفته اونم 2 3 روز :-?
اما در کل من با هرکی اون موقع راجع ب هاین صحبت کردم گفتن اینجور شراطی مثلا 1 یا 2 روز رو کامل استراحت و تفریح کنید!(البته به شرطی که جوگیر نشید و به اون روند ادامه بدید :D)
کلا وقتایی که حال درس خوندن نیست سعی نکنید به زور بشینید پای کتاب و بخواین درس بخونید...بدونید اصلا تاثیری نداره
مرسی ولی دقیقا من اگه بخوام دو سه روز یه بار هر دوهفته کلا تفریح کنم فکر کنم باید به دانشگاه آزاد واحد قورچی باشی فکر کنم :D :D

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نقل از Pegah_A :
مرسی ولی دقیقا من اگه بخوام دو سه روز یه بار هر دوهفته کلا تفریح کنم فکر کنم باید به دانشگاه آزاد واحد قورچی باشی فکر کنم :D :D
البته شما گفتین هر 2 هفته 2 3 روز نه هر 2 3 روز 2 هفته:D
اینطوری که...:D

اما اون هم گفتم که یکم زیاده...

Pegah_A

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اراک
دانشگاه
اراک
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آرمان حقیقی :
البته شما گفتین هر 2 هفته 2 3 روز نه هر 2 3 روز 2 هفته:D
اینطوری که...:D

اما اون هم گفتم که یکم زیاده...
نه همون اولی درست بود این دومی که میشه بیماری روانی :D
بله زیاده واقعا :(

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

سلام
خلاصه:
ریاضی ، فیزیک،اینا! برا کانون کتابم باید خوند؟
من معمولا درسنامه خ سبز میخونم واسه ریاضی+ تستاش ی درمیون
به این امید که توی فرصتای جوع بندی و اینا کامل شه
خیلی سبز بدون سی سال خوندنش ناقص نیست؟ سی سال ریاضی هم باید زد حتما؟ انگار تستای کنکورسبز کمتر از سی ساله

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانـگانــِ امـیـنــِ یکـــ
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از کهکشان... :
سلام
خلاصه:
ریاضی ، فیزیک،اینا! برا کانون کتابم باید خوند؟
من معمولا درسنامه خ سبز میخونم واسه ریاضی+ تستاش ی درمیون
به این امید که توی فرصتای جوع بندی و اینا کامل شه
خیلی سبز بدون سی سال خوندنش ناقص نیست؟ سی سال ریاضی هم باید زد حتما؟ انگار تستای کنکورسبز کمتر از سی ساله
ریاض تجربی فوق العاده تمرینا کتاب مهمه! خیلی! :-w

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

من یه مشکلی دارم نمیدونم اینجا واسه پرسیدنش مناسبه یا نه!
من کتاب شیمی 2 مبتکران رو خیلی خیلی خوندم دیگه از اون مدلی که سوالاش رو میبینم گزینه رو بلدم!
واسه همین دیگه حوصله خوندن شیمی 2 رو ندارم :D
میگم یه کتاب تست دیگه برا شیمی 2 میدونین که خوب باشه من بزنم؟؟
چون واقعا خیلی بده که از همین الان شیمی 2 رو بزارم کنار

ghezi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمانشاه
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشا
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Farz :
من یه مشکلی دارم نمیدونم اینجا واسه پرسیدنش مناسبه یا نه!
من کتاب شیمی 2 مبتکران رو خیلی خیلی خوندم دیگه از اون مدلی که سوالاش رو میبینم گزینه رو بلدم!
واسه همین دیگه حوصله خوندن شیمی 2 رو ندارم :D
میگم یه کتاب تست دیگه برا شیمی 2 میدونین که خوب باشه من بزنم؟؟
چون واقعا خیلی بده که از همین الان شیمی 2 رو بزارم کنار
واییییی دقیقا!
منم چون همین مشکلو با مبتکران پیدا کردم امسال دارم تخته سیاه رو میزنم ولی میخواستم بپرسم آیا کتاب بهتری هم هست؟؟

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

من پیشنهاد میکنم واسه شیمی اگه مبتکران رو خوردین :D تستای سالای گذشته گزینه 2 و گاج و سنجش رو بگیرید بزنید

sandra

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
خوارزمی

من واسه فیز 1 بشششششدت مشکل دارم :((... ی کتاب کم گفته و گزیده گفته چون در سراغ ندارین؟
و نیز زبان فااااااارسی :-[ نمیدونم چجوری بخونم =((

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از غزل 2 :
واییییی دقیقا!
منم چون همین مشکلو با مبتکران پیدا کردم امسال دارم تخته سیاه رو میزنم ولی میخواستم بپرسم آیا کتاب بهتری هم هست؟؟
خب چقدر شیمی 2 میخونین شما!!!! وقتی اونو خوندین یعنی خوب بلدین دیگه ! فقط یه خلاصه چیزی باشه دوره کنین کافی نیست؟ اما به هرحال ! من فک میکنم بعد مبتکران خیلی سبز خوبه! بعلاوه اینکه من تخته سیاه رو ندیدم شاید بهتره خیلی سبز باشه

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

همون که هندوانه روشه رو میگین؟؟ :-?
من فک کردم اون کتاب فقط کتاب کار هست و تست نداره

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از sandra :
من واسه فیز 1 بشششششدت مشکل دارم :((... ی کتاب کم گفته و گزیده گفته چون در سراغ ندارین؟
و نیز زبان فااااااارسی :-[ نمیدونم چجوری بخونم =((
فیزیک 1 به نظرم گاج سفید کافیه و انرژی اتمی پایه . واسه تست
زبان فارسی : 5 بحث انرژی اتمی رو بخون . زبان فارسی سبطی . عالیه . تمرینا کتاب هم مهمه . و متن ! بخونی خوف میشی :D

sepehr94

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
عقب ماندن از برنامه ها

سلام و خسته نباشید!
راستش من یه مشکل بدی برام پیش اومده که الان چند ماهی هست که دارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم! من این تابستون از ریاضی به تجربی تغییر رشته دادم و به خاطر همین برناممم از تابستون به بعد کلا به هم ریخت و فقط رسیدم زیست 1و 2 رو بخونم ولی از مهر به بعد هم یجور تداخل با برنامه مدرسه و کلاس و قلم چی و جبران کردن درسهای عقب افتاده در تابستان (مثل سینتیک) برام پیش اومده طوریکه به هیچ کدوم درست نمیرسم و الان حتی با درس خوندن حداقل هفته ای 55 ساعت فقط حس میکنم بجای پیشرفت درسی پیشرفت زمانی به سمت کنکور دارم یعنی همینجور زمان مثل برق میگذره.... که این خیلی اعصابم رو خورد میکنه و باعث میشه هر هفته روزهای آخرش ببرم! چون میبینم زحمت زیاد کشیدم ولی اگر با همین وضع برم سر کنکور که هیچ! برم سر جلسه قلم چی ترازم به 6000 نمیرسه! بخاطر همین تداخلات گیج کننده الان هنوز شیمی 2 فصل یک هستم و درصدد جبران عقب افتادگی هایی هستم که مال 3-4 ماه پیشه!....ولی الان دیگه میخوام هرجور شده با برنامه ی قلم چی پیش برم ولی اونم متاسفانه در آزمون بعدی که میشه 24 آذر بعضی از درسها رو از اول نذاشته.....از طرفی خودم میگم این مباحث عقب افتاده ی قبلیشون رو خودم تو این 15 روز جبران میکنم و میخونم شده با تست زدن زوج و فرد و مضارب 3-4-5! ولی از یک طرف دیگه میترسم دوباره تو همین چرخه ی عقب افتادگی بیفتم! با اینکه تغییر رشته دادم الان مشکلم بیشتر با فیزیک و شیمی هست تا زیست! عمومی هام هم خوبه! به نظر شما برنامم از 10 آذر به بعد باید چجوری باشه؟! اگر نخوام عقب افتاده های قلم چی رو بخونم دیگه میره تا 13 بهمن که خیلی دیره دیگه! (راستش منم با امید دندانپزشکی یا پزشکی تهران رشتم و رشتمو عوض کردم! بخاطر همین واقعا خیلی بد میشه که نیارم رتبشو! .پس لطفا کسی نگه به زیر 1000 یا 500 فکر نکن!!..بگذزیم!...) ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید....پس خلاصش این شد که دیگه میخوام فقط خودم رو با برنامه ی قلم چی ببرم جلو ولی نمیدونم تکلیفم با درسهای عقب مونده چیه؟؟!
در ضمن من اصلا از درس خوندن خسته نمیشم! یعنی هر وقت که می برم بخاطر نتیجه نگرفتن و مسائل روحی هست وگرنه میتونم به راحتی 10 ساعت بخونم فقط استرس نگیرم و ناامید نشم!
((بعد به نظر شما الان برای پیشرفت در حد معجزه(!) وقت هست دیگه؟!! یعنی دیر که نشده؟!!))
با تشکر فراوان.

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : عقب ماندن از برنامه ها

به نقل از sepehr94 :
سلام و خسته نباشید! سلام و سلامت باشید .شما خسته نباشی :)د
راستش من یه مشکل بدی برام پیش اومده که الان چند ماهی هست که دارم باهاش دست و پنجه نرم میکنم! من این تابستون از ریاضی به تجربی تغییر رشته دادم و به خاطر همین برناممم از تابستون به بعد کلا به هم ریخت و فقط رسیدم زیست 1و 2 رو بخونم ولی از مهر به بعد هم یجور تداخل با برنامه مدرسه و کلاس و قلم چی و جبران کردن درسهای عقب افتاده در تابستان (مثل سینتیک) برام پیش اومده طوریکه به هیچ کدوم درست نمیرسم و الان حتی با درس خوندن حداقل هفته ای 55 ساعت فقط حس میکنم بجای پیشرفت درسی پیشرفت زمانی به سمت کنکور دارم یعنی همینجور زمان مثل برق میگذره....
*ببینید همه مشکلتون به تغییر رشته بر نمیگرده من فک میکنم . شاید علت عمده اش این باشه ولی بقیه بچه های کنکوری هم اینطوری هستن معمولا . شما به خاطر استرستون رو این قضیه بیشتر حساس دین یکم هم . ولی نا امید نشید اصلا.... مطمئن باشید یا حفظ یه تدریج تو درس خوندن اوضاع خیلی بهتر میشه . خیلی بیشتر اونی که فک میکنید (تجربه شخصی :D )*
که این خیلی اعصابم رو خورد میکنه و باعث میشه هر هفته روزهای آخرش ببرم!
*اگه اعتماد به حرف یه نفر که خودش تجربه کرده دقیقا کمکتون میکنه باید بگم که جای اعصاب خورذی نیست . همه پستتون رو خوندم . این توان رو می بینم که جبران کنید و به نظرم قسمت کمیش به تغییر رشته بر میگرده :) *
چون میبینم زحمت زیاد کشیدم ولی اگر با همین وضع برم سر کنکور که هیچ! برم سر جلسه قلم چی ترازم به 6000 نمیرسه!
*نترسین*
بخاطر همین تداخلات گیج کننده الان هنوز شیمی 2 فصل یک هستم و درصدد جبران عقب افتادگی هایی هستم که مال 3-4 ماه پیشه!....ولی الان دیگه میخوام هرجور شده با برنامه ی قلم چی پیش برم ولی اونم متاسفانه در آزمون بعدی که میشه 24 آذر بعضی از درسها رو از اول نذاشته.....از طرفی خودم میگم این مباحث عقب افتاده ی قبلیشون رو خودم تو این 15 روز جبران میکنم*یکم دور از واقع به نظر میاد . اگه نشه بعد تو روحیتون میخوره .مباحث آزمون و تراز در اولویت هستن * و میخونم شده با تست زدن زوج و فرد و مضارب 3-4-5! ولی از یک طرف دیگه میترسم دوباره تو همین چرخه ی عقب افتادگی بیفتم! با اینکه تغییر رشته دادم الان مشکلم بیشتر با فیزیک و شیمی هست تا زیست! عمومی هام هم خوبه! به نظر شما برنامم از 10 آذر به بعد باید چجوری باشه؟! اگر نخوام عقب افتاده های قلم چی رو بخونم دیگه میره تا 13 بهمن که خیلی دیره دیگه! (راستش منم با امید دندانپزشکی یا پزشکی تهران رشتم و رشتمو عوض کردم! بخاطر همین واقعا خیلی بد میشه که نیارم رتبشو! .پس لطفا کسی نگه به زیر 1000 یا 500 فکر نکن!!..بگذزیم!...) ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید....پس خلاصش این شد که دیگه میخوام فقط خودم رو با برنامه ی قلم چی ببرم جلو ولی نمیدونم تکلیفم با درسهای عقب مونده چیه؟؟!
*شما از امروز با قدرت رو برنامه کانون پیش برید ! اگه رسیدین از عقب افتادگی هاتون جبران کنید ولی همه انرژیتونو رو کیفیت مباحث و به قولی از این جا به بعد کار بگذارید . الان میدونم چه تصوری از سال کنکور دارید ولی خیالتون راحت ! اگه از این جا خوب پیش برید فرصت کافی واسه قبلی ها بعدا خواهدبود ! .. با برنامه عید و بعد عید و همه ... :)
ولی اگه یه آرمان گرایی داشته باشین که من تا هفته بعد بایدهمه رو جبران کنم اولا که به تراز و آزممون لطمه میزنه که این خیلی بده ! ......باید بقیش با کیفیت پیش بره . بعد هم خدای نکرده اگه نشد روحیه آدم داغون میشه ! پس جدا از حرکات جوگیرانه بپردازید :D

در ضمن من اصلا از درس خوندن خسته نمیشم! یعنی هر وقت که می برم بخاطر نتیجه نگرفتن و مسائل روحی هست وگرنه میتونم به راحتی 10 ساعت بخونم فقط استرس نگیرم و ناامید نشم!
((بعد به نظر شما الان برای پیشرفت در حد معجزه(!) وقت هست دیگه؟!! یعنی دیر که نشده؟!!))
با تشکر فراوان.
نه دیر نشده ! قول میدم (;
با خاهش فراوان :D
با آرزوی موفقیت

sepehr94

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز

از خانم نـــگـ◕‿◕ـن"واقعا تشکر میکنم بخاطر پاسخ عالیشون!
در آخرین چاپ کتاب شیمی پیش دانشگاهی 2 مبتکران اصلا تغییرات کتاب درسی 91 رو در کتاب لحاظ نشده! مثلا جدول صفحه 58 کتاب درسی که امسال تغییر کرده تو کتاب مبتکران اصلا عوض نشده! با این وضع باید چیکار کنیم ؟! چه تستهایی حذف میشن و یا تغییر میکنن؟ نکردن یه اصلاحیه تو سایتشون بذارن که بگن اینجاها رو خودتون درست کنید ( مثل انتشارات سبز)....
ممنون میشم همیاری کنید!

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

سلام
تاپیک مشکلات کنکوریاست دیگه؟ (;
مشکل من اینه که پشتیبانی که اینجا تو سمپادیا قرار شد باهام باشه از بعد آزمون 21مهر دیگه نیستش! یکی دوباربار تماس گرفتم ج نداد منم دیگه مزاحمش نشدم :| متنفرم سربارکسی باشم :|
بیخیال :-< :-<البته خدا بزرگه خب، ماادامه میدیم
ولی این ... نیمه راهی یه کم خوب نیس
گفتم بگم اونا که پشتیبانشون همراهشون اومده تا اینجا قدرشو بدونن
خوشبخپحالتونه دیگه ;;)

سه ربع دیگر تا کارنامه کانون مانده!!! :-ss
پایدارباشین >:D<

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به هر حال بعضی ز پشتیبانا در گیر دانشگاه شدن .
من فعلا زیاد سایت میام. هرکسی مشکلی داشت یا اگه کمکی از دستم بر بیاد خوشحال میشم

××البته خودم فعالیت پشتیبانی خاصی در قبال بچه ها نداشتم :-<

One Minute

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شـــــاهی

ویرایش :

بچه ها من یه مشکل خیلی حاد دارم !
ببینید ، من 5 روز تو هفته مدرسه دارم ، کلاس هم میرم ، وقتم خیلی گرفته میشه ، ماکسیموم برنامه ای که ریختم ( یعنی ظهر نخوابم و شب تا 12 بیدار باشم :| ) == >
بین 2 هفته ( 13 روز ) میتونم 80 جلسه ی یک ساعته درس بخونم
20 جلسش واسه درس مدرسه و کلاس میره
60 جلسه میمونه واسه برنامه قلمچی

خب مشکل اینجاست که من با این برنامه ای که ریختم ، نه مثل آدم میتونم درس مدرسه رو بخونم و نه مثل آدم درس قلمچی رو بخونم !
یعنی مثلا ببینید ، 60 جلسه ای که واسه کانون دارم ، 45 جلسه ( همه جلسه ها یک ساعتس ) اختصاصی میخونم 15 جلسه عمومی !

من پایم ضعیفه ، در بهترین حالت میتونم مثلا 5 جلسه فیزیک 3 بخونم ( یعنی فقط 5 ساعت ) یا مثلا 5 جلسه شیمی 3 بخونم ! یعنی با 5 ساعت باید یه فصل کامل رو خوب بخونم ، اما نمیتونم ! چیکار کنم ؟ :( :(

mn13

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
ش . خ
شهر
Mind ! . ! . ! .
مدال المپیاد
علمپیاد?!!!
دانشگاه
خدا داند و بس.
رشته دانشگاه
خدا داند و بس.

این دفتر برنامه ریزی پرکردنش الزامیه برای موفقیت!؟
به نظرم خلاصه نویسی رو باید برای فیزیک.ریاضی.گرامر زبان و عربی انجام داد.حالا بنظرتون پنجشنبه قبل ازمون روز خوبی برای این کار هست یا خود روز ازمون.؟
و اینکه من تو حرکت شناسی و کار و انرژی فیزیک بی نهایت مشکل دارم(یعنی فصل 1.2 پیش و 3.2 دوم)به نطرتون چیکارش کنم؟!نشر الگو دارم ولی خب خیلی سنگین درس داده!و برای هر چیز 3 نکته گفته که باید حفظشون کردالبته برای منی که داروسازی هدفم هست و کلا کتاب سبک فیزیک پیش چی پیشنهاد میدید که دیگه بتونیم لااقل فیزیک رو کنکور 55 60 درصد بزنیم؟!با توجه به اینکه نصف سوالا از کتاب پیش هست!

ali jahangiri

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
طلای المپیاد دانشجویی -مکانیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از mn13 :
این دفتر برنامه ریزی پرکردنش الزامیه برای موفقیت!؟
به نظرم خلاصه نویسی رو باید برای فیزیک.ریاضی.گرامر زبان و عربی انجام داد.حالا بنظرتون پنجشنبه قبل ازمون روز خوبی برای این کار هست یا خود روز ازمون.؟
و اینکه من تو حرکت شناسی و کار و انرژی فیزیک بی نهایت مشکل دارم(یعنی فصل 1.2 پیش و 3.2 دوم)به نطرتون چیکارش کنم؟!نشر الگو دارم ولی خب خیلی سنگین درس داده!و برای هر چیز 3 نکته گفته که باید حفظشون کردالبته برای منی که داروسازی هدفم هست و کلا کتاب سبک فیزیک پیش چی پیشنهاد میدید که دیگه بتونیم لااقل فیزیک رو کنکور 55 60 درصد بزنیم؟!با توجه به اینکه نصف سوالا از کتاب پیش هست!
نه. هیچ ارتباطی بین موفقیت و پر کردن اون دفتر سیاه و سفید نیست .

تنها باید بدونی که حداقل کاری که باید انجام بدی اینه که بدونی روزی چند ساعت مفید می خونی و این مقدار رو یادداشت کنی

و سعی در بالا بردن ساعت مطالعه ی هفتگی داشته باشی .

خلاصه نویسی هم :

بیشتر دروس اختصاصی + همون عمومیایی که گفتی !

بسیار هم عالیه !

مخصوصا برای بعد از عید ، خیلی راحت میشه مرور کرد .

زمان خلاصه نویسی هم اینجاست . ببین :

آموزش سر کلاس مدرسه => خواندن جزوه دبیر در منزل => خواندن کتاب درسی => خواندن کتاب کمک اموزشی => تست اموزشی(حل

کردن تست به صورت دونه دونه ، بدون زمان ، با حوصله و برای یادگیری) => تست های مجموعه ای (مثلا بیست تا تست یه جا) => مرور آخر

هفته => آزمون => خلاصه نویسی

یعنی خلاصه نویسی آخرین مرحله ی مطالعه ی یه مبحثه .

برای اینکه وقتی میخوایی خلاصه بنویسی ، به مبحث مسلط باشی و بدونی کجای مبحث مهمه ، کدوم فرمول اصلی و مهم و ...

دیگه انتخاب با خودته که قبل از آزمون بنویسی یا بعدش !

به نظر من ، از جمله فصل هایی که نیازی به نکات چرت و پرت و فرمول های حفظی نیست ،؛،همین فصول حرکت و ایناست !

اگر اول از همه کتاب درسی رو خوب بخونی و بتونی فرمول های اصلی ای رو که کتاب آوورده رو در حل تست ها به کار بگیری ، خیلی راحت

میتونی همه ی تستای راسری رو حل کنی.

این فصول بیشتر قِلِقی هستن تا فرمولی !

خیلی غرق در فرمول ها نکن خودت رو .

البته تا یه حدی هم خوبه فرمول های تستی ! ولی بیش از حد بده !

ضمنا ، تو در هر صورت باید همه مباث رو خوب بخونی و بری برای 100 زدن ! وقت که زیاده ! روی این نقطه ی ضعفت کار کن و سعی کن مشکلت حل بشه !
ایشالا که دانشگاه مورد علاقه قبول بشی ! (تهرانه یا شهیدبهشتیه فکر کنم ! )

بالا