• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کلاس‌های آمادگی المپیاد

101

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
0000
مدال المپیاد
آرزویی شاید دور
ابر کلاس برای کسی که پول داره قطعا بهترین گزینه کلاس انلاین
برای دوستانی هم که هزینه کمتری دارند و نسبتا کمی حالت خودخوان دارند گرینولی هم مناسبه

Helia.B

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بم
شهر
بم
سال فارغ التحصیلی
1404
کسایی که تو مدرسه شون کلاس المپیاد میزان ، روندش چجوریه ؟ کلا کلاستون رو جدا کردن و فقط المپیاد کار می کنین یا دروس عمومی و اختصاصی هم تو برنامه تون هست ؟ یا فقط تو فوق برنامه المپیاد دارید ؟ ممنون میشم روش مدرستون واسه جداکردن المپیادی ها و کنکوری ها رو بگین ؟

Retr026

:)
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
تلگرام
کسایی که تو مدرسه شون کلاس المپیاد میزان ، روندش چجوریه ؟ کلا کلاستون رو جدا کردن و فقط المپیاد کار می کنین یا دروس عمومی و اختصاصی هم تو برنامه تون هست ؟ یا فقط تو فوق برنامه المپیاد دارید ؟ ممنون میشم روش مدرستون واسه جداکردن المپیادی ها و کنکوری ها رو بگین ؟
مدرسه ما که همچین برنامه ای نداره که المپیادی ها و کنکوری ها رو جدا کنه.اگه المپیادی باشی کلاس های مدرسه رو شرکت میکنی همه شون رو مگر اینکه مرحله اول قبول شده باشی یا از قبلتر (نهم یا دهم) برای المپیاد خونده باشی بهت درس های عمومی رو معافیت میدن و تایم زیادی به آدم میده که برا المپیاد بخونه (حداقل حدود 6 ساعت و نیم و حداکثر 9 و نیم ساعت از وقتمون در هفته آزاد میشه) . البته خب امتحان های کلاس هم باید شرکت کنن .
البته شنیدم حلی 1 المپیادی هاش دو روز کامل درس ها رو میخونن و بقیه روز ها میشینن فول المپیاد کار میکنن .

Z_Khazaei

خزاعی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403

PashMack

به دنبال بستنی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
فعلا برنز نجوم
ببین مدرسه خودش کلاس المپیاد داره
بعد کسایی که کلاس المپیادو میان کلاسشون جدا میشه
همه ریاضیا با هم، همه تجربیا با هم
روزای زوج کلاس آموزشه، روزای فرد المپیاد، جمعه‌ام که تعطیله
معافیت‌هام برای منی که دهمم فقط رسانه و جغرافیاست، بقیه کلاسا رو باید بریم البته مشخصا تعداد زنگا کمتره
مثلا زبان یا عربی که کنکوریا دو زنگ در هفته دارن ما یه زنگ داریم
یا ادبیات به جای چهار زنگ دو زنگ داریم
امتحانای میان ترم و اینا رو حتما باید بدیم، صرفا معلما یکم تو تکلیف دادن رعایت می‌کنن و مثلاً کتاب تست و این چیزا کار نمی‌کنم
میگن نزدیک مرحله یک و مرحله دو عمومیا کلا معافیت میگیرن و اون زنگا رو خالی می‌کنن که درس بخونیم حالا نمی‌دونم

hypnos

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
انتظار...
ببین مدرسه خودش کلاس المپیاد داره
بعد کسایی که کلاس المپیادو میان کلاسشون جدا میشه
همه ریاضیا با هم، همه تجربیا با هم
روزای زوج کلاس آموزشه، روزای فرد المپیاد، جمعه‌ام که تعطیله
معافیت‌هام برای منی که دهمم فقط رسانه و جغرافیاست، بقیه کلاسا رو باید بریم البته مشخصا تعداد زنگا کمتره
مثلا زبان یا عربی که کنکوریا دو زنگ در هفته دارن ما یه زنگ داریم
یا ادبیات به جای چهار زنگ دو زنگ داریم
امتحانای میان ترم و اینا رو حتما باید بدیم، صرفا معلما یکم تو تکلیف دادن رعایت می‌کنن و مثلاً کتاب تست و این چیزا کار نمی‌کنم
میگن نزدیک مرحله یک و مرحله دو عمومیا کلا معافیت میگیرن و اون زنگا رو خالی می‌کنن که درس بخونیم حالا نمی‌دونم
یه چیزی هم من اضافه کنم
بعضی مدرسه ها بچه ها باید همه ی کلاسا رو شرکت کنن و کلاسای المپ توی خود مدرسه هم برگزار نمیشه و فشار زیادی رو بچه هاست چون عموما با باشگاه المپیاد هستن . بعضا حتی کلاسای المپیادی ها هم جدا نمیشن و بچه های المپیاد هیچ مزیت خاصی دریافت نمیکنن

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
اگه انگلیسی خوب باشه خان اکادمی هم خیلی خوبه.. من مطالبی رو ک نمیفهمم اونجا سرچ میکنم .. البته برای زیست.. نمیدونم مطالب دروس دیگه اش چقد خوبه
khanacademy.org

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
یه چیزی هم من اضافه کنم
بعضی مدرسه ها بچه ها باید همه ی کلاسا رو شرکت کنن و کلاسای المپ توی خود مدرسه هم برگزار نمیشه و فشار زیادی رو بچه هاست چون عموما با باشگاه المپیاد هستن . بعضا حتی کلاسای المپیادی ها هم جدا نمیشن و بچه های المپیاد هیچ مزیت خاصی دریافت نمیکنن
اره خب مدارس فرق داره.. ما فرزانگان یک همه ی دروس رو معافیت میدن.. اما دقیقا دیوار به دیوارمون هاشمی نژآد یک نمیدن بهشون معافیت هیچ درسی رو...
البته تو پرانتز همیشه ک نه.. مثلا ادبیات گفته اگه نمره امون بیاد پایین دیگه اجازه نمیده. یا ریاضی فقط مواقعی ک حل تمرین باشه و بلد باشیم همه ارو اجازه میده..

البته ریاضی تا حالا فقط ب من معافی داده😂🍃نمیدونم چرا

Retr026

:)
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
تلگرام
اره خب مدارس فرق داره.. ما فرزانگان یک همه ی دروس رو معافیت میدن.. اما دقیقا دیوار به دیوارمون هاشمی نژآد یک نمیدن بهشون معافیت هیچ درسی رو...
البته تو پرانتز همیشه ک نه.. مثلا ادبیات گفته اگه نمره امون بیاد پایین دیگه اجازه نمیده. یا ریاضی فقط مواقعی ک حل تمرین باشه و بلد باشیم همه ارو اجازه میده..

هاشمی نژاد دو و سه خیلی راحت معافیت میدن . وقتی به هاشمی نژاد 1 میرسه سخت ترین فیلتر های ممکن رو میزارن

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
هاشمی نژاد دو و سه خیلی راحت معافیت میدن . وقتی به هاشمی نژاد 1 میرسه سخت ترین فیلتر های ممکن رو میزارن
هوم.. نمیدونم چرا باز مدرسه ی ما هم نسبت به باقی فرزانگان ها سخت گیر تره تو ی سری موارد..
خدایی ادمارو سگ بگیره جو نگیره...

Rhodium

در هم تنیده شده با ۶
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
سلام. کلاس های المپیاد خانه ریاضی چطوره؟ کسی تاحالا رفته؟

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک

Rhodium

در هم تنیده شده با ۶
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام

PashMack

به دنبال بستنی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
فعلا برنز نجوم
یه چیزی هم من اضافه کنم
آره خب ولی من باز دوستام تو فرز ۴ و فرز ۷ معافیت یه سری عمومیا رو گرفته بودن که برن کتابخونه درس بخونن
المپیاد فیزیکی؟

PashMack

به دنبال بستنی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
فعلا برنز نجوم

ولی فرز ۲ کلا دیگه وقتی کلاسای المپیاد جداست هیچ درسی رو معافیت نمیده، میگه همینکه شده ۳ روز در هفته بسه و ما حتی سر کلاس دینی‌ام میریم

hypnos

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
انتظار...
آره خب ولی من باز دوستام تو فرز ۴ و فرز ۷ معافیت یه سری عمومیا رو گرفته بودن که برن کتابخونه درس بخونن
المپیاد فیزیکی؟
من المپیاد ادبیم
قراره برای درسای ادبیات و عربی و رسانه و زبان اینا رو معافیت بدن
همین الانشم پژوهش نداریم و میریم کتابخونه درس می‌خونیم

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
ولی فرز ۲ کلا دیگه وقتی کلاسای المپیاد جداست هیچ درسی رو معافیت نمیده، میگه همینکه شده ۳ روز در هفته بسه و ما حتی سر کلاس دینی‌ام میریم
نه من امروز حتی امتحان عربیم پیچوندم.. ازمون قبلیشو خوب دادم و گفت اینارو دیگه نمیخواد بدین.. سر هر درس ازمون میگیره..🍃

R.T

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1406
سلام
کلاس المپیاد های طلایی ها چطوره؟(ریاضی)
کدوم بسته اش خوبه؟
کسی تا حالا باهاشون منتور گرفته؟و می. دونید وقی استعدادیابی رو می دیم که ثبت نام بشیم یا درخواست مشاوره رایگان برای ثبت نام می دیم در عرض چند روز زنگ می زنند؟

R.T

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1406
مرسی البته ریاضی هستم قاعدتاً خانه زیست شناسی برام کلاس ندارن😅

roxanaxl

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳ شهید شکفته
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
سلام دوستان همه گفته بودین ایریسک کلاساش قیمت خوبی داره ، دوره اموزش کمپبلش‌ ۹‌میلیون و خورده ای بود من نهایت کلیه هامو بفروشم بتونم شرکت‌کنم❤

بالا