• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

راهنمای خرید :تبلت

• شروع کننده موضوع TMNT
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی
به نام خدا

چندین نفر دیدم میخوان تبلت بگیرن نمیدونن کدوم رو بگیرن
اینجا هرکی دنبال چیزی میگرده لطفا بودجه رو هم بگه
لطفا کسی تبلیغ تبلت خودش نکنه

parmida77

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع) لاهیجان
شهر
لاهیجان
راهنمایی برای خرید تبلت

سلام!! من میخوام یه تبلت در حد هشتصد نهصد تا یه میلیون بگیرم!!!شنیدم گالاکسی سامسونگ خوبه! از galaxy tab2 p3100 خوشم اومده. زیاد نمیخوام بزرگ باشه..میشه راهنماییم کنین یا اگه پیشنهادی دارین بگین..ممنون میشم :) :) :)

پوریا: دو پست متوالی ترکیب شد

matin270

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مکانیک
پاسخ : راهنمای خرید :تبلت

سامسونگ گلکسی تب 7.7 گزینه ی عالیه تبلت های کیندل فایر هم فوق العاده اس اگه یکم بیشتر هزینه کنی تبلت گلکسی تب10.1 فوق العاده اس ولی گلکسی تب 7 رو اصن پیشنهاد نمیدم اپل هم فقط میتونی اپید 1 رو بخری که به خوبی تب نیس

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

تبلت نکسوس ساخت شرکت ايسوس رو پيشنهاد مي کنم .
بهترين قيمت رو نسبت به امکاناتش داره .
حدود هشتصد تا نهصد هزار تومان هست .

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بچه ها من یه سوالی دارم :
حدود 1 و 200 میتونم هزینه کنم
نمی دونم تبلت بگیرم یا لب تاپ؟
اگه مربوط به این تاپیک نیس لدفن لینک تاپیک مرتبطو بدید
:)

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از sara.n :
بچه ها من یه سوالی دارم :
حدود 1 و 200 میتونم هزینه کنم
نمی دونم تبلت بگیرم یا لب تاپ؟
اگه مربوط به این تاپیک نیس لدفن لینک تاپیک مرتبطو بدید
:)
بستگي داره شما بيشتر چه انتظاري از وسيله اي که مي خرين داريد .

matin270

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از MMAskary :
تبلت نکسوس ساخت شرکت ايسوس رو پيشنهاد مي کنم .
بهترين قيمت رو نسبت به امکاناتش داره .
حدود هشتصد تا نهصد هزار تومان هست .
اره اصن نکسوس رو یادم نبود این تبلت از تب 7.7 خیلی بهتره و همون طور که دوستمون هم گفتن نسبت به قیمتش امکاناته خیلی خوبی داره ولی صفحه اش 7اینچه و دوربین جلو فقط داره عقب نداره ولی در کل خیلی خوبه

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از MMAskary :
بستگي داره شما بيشتر چه انتظاري از وسيله اي که مي خرين داريد .

حافظه ی بالا میخام 500 گیگ ... اونجور که دیدم آیپد 3 نهایتش 64 گیگه . آره ؟
کوچیک و قابل حمل
کارای روتین دیگه مث ورد و پاورپوینت و اینا
نت

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از sara.n :
کوچیک و قابل حمل
نت
اگر حافظه ي بالا مي خواي سمت تبلت ها نرو ، چون نهايتا"‌شايد بتوني به بعضي از تبلت هاي آندرويدي هارد اکسترنال وصل کني .
براي نرم افزار ها هم ، نرم افزار هاي معادل اون ها براي تبلت هاي جديد اومده ، البته نه دقيقا"‌ با همون قابليت ها .

matin270

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از sara.n :
کوچیک و قابل حمل
نت
فک کنم شما بری سراغه لپ تاب خیلی بهتره چون حافظه ای که میخواین خیلی برا تبلت زیاده همچنین کارایی که میکنین مثه پاور و ورد تو لپ تاب خیلی راحته تا تبلت اگر هم وزن و قابله حمل بودن براتون مهمه برین سراغه اولترا بوک ها خیلی سبک خیلی نازک خیلی هم زیبا

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از M@TiN :
فک کنم شما بری سراغه لپ تاب خیلی بهتره چون حافظه ای که میخواین خیلی برا تبلت زیاده همچنین کارایی که میکنین مثه پاور و ورد تو لپ تاب خیلی راحته تا تبلت اگر هم وزن و قابله حمل بودن براتون مهمه برین سراغه اولترا بوک ها خیلی سبک خیلی نازک خیلی هم زیبا

این اولترا بوک ها حافظه شون بالاس مث لب تاب ؟
قیمتش چی ؟ خیلی بالاتره ؟ با 1 و 200 میشه یه خوبشو گرفت
خوب نه عالییییییییی :)

matin270

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از sara.n :
اره دقیقا مثه لب تابن ولی من اطلاعاته دقیقی ندارم میترسم هم اشتباه بگم و اینا انجمن نرم افزارو سخت افزار پاسخ گو هس

parmida77

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع) لاهیجان
شهر
لاهیجان

به نقل از sara.n :

مرسی از راهنمایی های همه در مورد خریدن تبلت!! :) (; !! نظر شخصی من اینه که یه لپتاپ نسبتا سبک بگیری بهتره و فک کنم کارت راه بیفته!!چون لپ تاپ ها خیلیاشون اونقدر سبک هستن که مشکلی به وجود نیاره!!منم درباره اولترا بوک زیاد اطلاعات ندارم ولی اینو میدونم که خیلی حساسن! مثلا توی کوله پشتی که میذاریش خیالت راحت نیست ولی خیلی سبکن و ظاهر شیک و خوبی دارن و در خیلی موارد سرعت عمل شون بالاتر از لپ تاپه!!

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

منم چند وقته نمیدونم لپتاپ بگیرم یا تبلت..
کارایی که من میخوام اولا درس خوندن و پی دی اف و ایمیل و ایناست و این که بتونم همیشه به همراه داشته باشمش..
و کلا سخت جون باشه چون من الان که 6 ماهه ام پی تری پلیر تازمو خریدم(سامسونگه) دیگه له شده..به خاطره این که همیشه تو کیفم بوده و اینا در صورتی مال خواهرم بعد 4 سال از خریدش از برای من سالم تره!
درمورد قیمت هم من دوست دارم خودم بخرمش و یه قیمت بین 700 تا 900 میتونم بدم..البته اگه خوب اونی که تو این قیمت نباشه رو هم میتونم ولی اون موقع باید از خانواده پول بگیرم ولی ترجیح میدم خودم بخرم.
از طرفی لپتاپ کامل تره..سی دی میخوره!! برنامه های زبان رو میتونم باهاش باز کنم که احتمالا تو تبلت جواب نمیده ولی سنگینه و با این وزنش من نمیتونم هی هر روز14 ساعت که بیرون از خونه ام تحملش کنم! و مجبور میشم نبرمش

matin270

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از بره ناقلا :
کارایی که من میخوام اولا درس خوندن و پی دی اف و ایمیل و ایناست و این که بتونم همیشه به همراه داشته باشمش..
و کلا سخت جون باشه چون من الان که 6 ماهه ام پی تری پلیر تازمو خریدم(سامسونگه) دیگه له شده..به خاطره این که همیشه تو کیفم بوده و اینا در صورتی مال خواهرم بعد 4 سال از خریدش از برای من سالم تره!
درمورد قیمت هم من دوست دارم خودم بخرمش و یه قیمت بین 700 تا 900 میتونم بدم..البته اگه خوب اونی که تو این قیمت نباشه رو هم میتونم ولی اون موقع باید از خانواده پول بگیرم ولی ترجیح میدم خودم بخرم.
از طرفی لپتاپ کامل تره..سی دی میخوره!! برنامه های زبان رو میتونم باهاش باز کنم که احتمالا تو تبلت جواب نمیده ولی سنگینه و با این وزنش من نمیتونم هی هر روز14 ساعت که بیرون از خونه ام تحملش کنم! و مجبور میشم نبرمش
از اون جایی که شمابه یه چیزه سخت جون نیاز دارین اصن تبلتو پیشنهاد نمیدم از طرفی شما میخواین وختی پول میدین دیه همه کاربا چیزی که خریدین بکنید پس تبلتو کلا بیخیال شین نظره شخصی من اینه که شما مینی لب تاب یا همون جورکه بالا گفتم اولترا بوک بگیرین مینی لب تاب که خیلی سبک و کوچیک و جم و جوره و همیشه میتونین همراتون باشه باتریش هم نسبتا قویه اگر هم یکم زور به خرج بدین لب تاب هم خوبه ول با پولی که شما میدین لب تابه خیلی خوبی گیرتون نمیاد پس فک کنم اولترا بوک و مینی لب تاب بهتره از همه برا شما

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

لپتاپ اگه بخوام بخرم خودم نمیخرم..داداشم به نمایندگی از پدرم میخره و ایشون هم تاکید عجیبی روی DEL دارن(حدود 1100تومنی شو)
از طرفی این خیلی وزنش زیاده و من میمیرم!!میدونی تبلتو میخوام که بتونم بزارم رو میز و درس بخونم..من بیشتر درسام اسلایده نه کتاب..نهایتا پی دی اف..
آخه این لپتاپ کوچیکا خیلی ریزه..چشام هیچیو توش نمیبینه به خدا!

matin270

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مکانیک

خب این مینی لب تاب ها اندازه صفحشون تقریبا انداره تب های هفت اینچی هس حیلی از لب تاب ها هم هس حدودا یک و نیم کیلو ان که خیلی زیاد نیس ولی اگه خوب محافظت میکنی از تبلت گزینه خوبیه ولی اگه مراقبت کنی تو هم باید سراغه گلسی تب 8.9 و یا 10.1 یا اپید بری چون صفحه کوچیک رو دوس نداری تبلت های ایسوس هم خوبه هاااا

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

به نقل از بره ناقلا :
ببین من میفهمم چی میگی :D چون آدمی ام که یه لپ تاپ 2.5 کیلوئی رو تقریبا هر روز با خودم از این ور شهر میبرم اون ور ! رسما پدرم دراومده ، کلی کمر درد + این که مجبوری هر چند وقت کیفت رو بزاری زمین استراحت کنی ! شک نکن و تبلت بخر ! پیشنهادی که همیشه به دانشجو ها میدم Asus Eee Pad Transformer و انواع آیپد ـه . برو عکس هاشونو ببین ، قیمت هاش رو هم تو دی جی کالا نگاه کن ببین کدوم رو میپسندی .

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از جواد ب. :
ببین من میفهمم چی میگی :D چون آدمی ام که یه لپ تاپ 2.5 کیلوئی رو تقریبا هر روز با خودم از این ور شهر میبرم اون ور ! رسما پدرم دراومده ، کلی کمر درد + این که مجبوری هر چند وقت کیفت رو بزاری زمین استراحت کنی ! شک نکن و تبلت بخر ! پیشنهادی که همیشه به دانشجو ها میدم Asus Eee Pad Transformer و انواع آیپد ـه . برو عکس هاشونو ببین ، قیمت هاش رو هم تو دی جی کالا نگاه کن ببین کدوم رو میپسندی .
مرسی. فقط سنگینیش که نیست!! همین که سنگین باشه احتمال ضربه خوردنشم بیشتر میشه چون کمتر بهش توجه میشه
اینایی که دارم میبینم که همشون حدود 1.5 هستن.من تبلت رو تهش میخوام یه تومن در اد..چون تبلت رو خودم میخوام بخرم..نمیدونم اگربا این هزینه جور نیست مجبورم پس یکم صبر کنم..

نمیدونم..این خوبه به نظرتون؟
http://www.digikala.com/?Products=Tablet&Product=Tablet-Samsung-P3100-Galaxy-Tab-2-7-16GB

راستی نظرتون در مورد کیبورد کشویی چیه؟

SADRA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از بره ناقلا :
مرسی. فقط سنگینیش که نیست!! همین که سنگین باشه احتمال ضربه خوردنشم بیشتر میشه چون کمتر بهش توجه میشه
اینایی که دارم میبینم که همشون حدود 1.5 هستن.من تبلت رو تهش میخوام یه تومن در اد..چون تبلت رو خودم میخوام بخرم..نمیدونم اگربا این هزینه جور نیست مجبورم پس یکم صبر کنم..

نمیدونم..این خوبه به نظرتون؟
http://www.digikala.com/?Products=Tablet&Product=Tablet-Samsung-P3100-Galaxy-Tab-2-7-16GB

راستی نظرتون در مورد کیبورد کشویی چیه؟

این از هر چیزی بهتره
http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-HP-Mini110-4132tu

ویندوز بیس - سبک - مانیتور 10 اینچی - قیمت مناسب - مناسب برای کار های دانشجویی

من خودم نت بوک دارم،البته سونی.ولی در حد کار های دانشجویی کاملا جواب می ده

بالا