• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اسب حیوان نجیبی است

• شروع کننده موضوع

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
نظرتون راجع به فیلم چیه؟...
چشم منو که واقعا گرفت...خیلی قشنگ بود...بازیشون که به تظرم واقعا قشنگ بود...داستانش و فضاسازیشون و این اینور اونور رفتنشون اونوقت شب که واقعا تماشاگر رو جذب میکرد...مفهوم فیلم رو که اصلا نگو!...

و قشنگترین نکته ای که تو فیلم دیدم...تا جایی که الان یادمه رضا عطاران یک بار هم در فیلم حالت چهره اش عوض نشد...این خداگونه نشان دادن عطاران واقعا فوق العاده بود...
خیلی قشنگ بود...
خب نظر شما چیه؟! :-"

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
پاسخ : اسب حیوان نجیبی است

به نظر من فیلم قشنگی بود
( + آخرین بار که یه فیلم دیده بودم که پارسا پیروزفر توش باشه مهمان مامان بود! :D حضورش و بازیش تو این فیلم لایک :D )

من بیشتر از همه از اون تیکه خوشم اومد که رضا عطاران رفت توی خونه اون پسره ( بابک حمیدیان) بعد اون خانوم صاحب خونه هم بود.

خانومه : من الان زنگ میزنم نیرو انتظامی
رضا عطاران :منم بشون میگم داشتین چیکار میکردین
خانومه : ما که کاری نمیکردیم
عطاران: اگه من بگم میکردین یعنی میکردین

دقیقا همینه! آدما از قدرت و پستشون تا جایی که میتونن سؤ استفاده میکنن واسه ترسوندن بقیه و واسه منافع خودشون

یه تیکه هم بود بعد فیلم دوستم واسه ام گفت ( من یه جاهایی حواسم به فیلم نبود ) البته مطمئن نیستم جمله بندی ها همین باشه اینم یه جورایی جالب بود
دیالوگ گویا این بوده که

زن پیمان ( که اتگار موادی چیزی هم مصرف کرده بود :D ) : اگه پیمان نبود تو رو بیشتر دوست داشتم
پارسا پیروزفر: منم اگه هما نبود تو رو بیشتر دوست داشتم

• شروع کننده موضوع

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

این که اخر گفتی...همین که اگه هما نبود رو منم واقعا دوست داشتم...

من از چیزی خوشم اومد که همه ی بچه ها به نظرشون بدیهی و مسخره بود...مهتاب کرامتی(حکیمه)به بازیگر ریشوه!(همون که زن دوم گرفته بود و خوشنویسی درس میداد!)گفت تو منو ول کردی وا3 این توله سگ...
این"توله سگ"خیلی به فکر برد منو...ادما همیشه دیدشون رو به عقبه...به نظرشون هر کی تو گذشته ازشون پایین تر بوده الان به ناحق بالاتره...

جای قشنگ دیگش برام وقتی بود که گفت انگشت بزن اینجا رو...با خودم گفتم ارزش انسان ها واقعا معیاری ندارد جز کارهاشون(دیدیم هنرمند فیلم چه کرد و زندانی فیلم چه کاره بود)...

جای قشنگ دیگش وقتی بود که معتاده که بدهکار بود به رضا عطاران گفت من این جور پولا رو نمیخورم...

Billy the kid

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 | آموزشگاه هنری میدیا
شهر
تهران.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

من از فیلم خوشم اومد... یه جایی نوشته بود این فیلم ابزورد ه ولی اصلا به نظرم ابزورد نبود.. از یه جایی به بعد از ریتم افتاد فیلمه... فکر کنم از اون جایی که رفتن دنبال اون اوا خواهره...
بازی کارن همایونفر ( همون ریشوه که آموزشگاه داشت) رو خیلی دوست داشتم... پارسا پیروز فر هم خوب بود... ولی از همه بهتر عطاران بود
اون تیکه ای که پسره داشت برای عطاران بطری بازی رو توضیح می داد و خیلی دوست داشتم... کلا راضی بودم از پولی که داده بودم ...
اون تیکه ای هم که حبیب رضایی تلفنی با زنش حرف می زد و بهش می گفت که پوله جور شده و گریه اش گرفته بود هم خیلی دوست داشتم...

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

فیلم قشنگی بود ولی فک کنم از یه جایی به بعد یه ذره خسته کننده می شد. آدم وقتی فیلم رو می دید احساس :D میکنه که شخصیت های خوب داستان بازیگرا بودن و اونایی که ما نمی بینیم شخصیت های بد داستان.

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

فیلم‌نامه خیلی پیچیده نبود ولی واقعا عالی پرورونده شده بود. کاملا کار یک سری حرفه‌ای بود.
بازگیرا عالی. بی عیب و نقص و هیچ شکی هم توش نیست! برادر پارسا پیروزفر که اسطوره‌ای هست در نوبه‌ی خودش(خصوصا در فیلم در چشم باد) واقعا عالی بود.
همین یارو هم که دنبال پول بود هم با اینکه نمی شناختمش ولی خیلی خوب بازی می کرد.

تنها طنز واقعی در ایران این فیلم بود. طنزی که معنیش رو امثال ده نمکی و عطاران با فیلم‌های اخراجی‌ها و ورود آفایان ممنوع و .... خراب کردند! طنز به این می گن. برید ببینید و بعد قضاوت کنید طنز واقعی این بود یا نه.

فقط می تونم توصیه می کنم با هر روشی که تونستید گیرش بیارید و ببینید

microsoft

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی 4.کرج
شهر
کرج

اولای فیلم خوب بود
ولی وسطاش که بود آرزوم بود که زود تموم بشه بره

• لایک
امتیازات: h.f