• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

و سرانجام Resident Evil 6 !

• شروع کننده موضوع

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای
سلام.
بالاخره بعد از اينكه كپكام حدود 2 سال همه ي كرمهاش رو ريخت و ما رو مسخره كرد ؛ ساخت ششمين رزيدنت اويل رو تاييد كرد و به شايعه ها پايان داد . بازي حدود سال 2008 اتفاق ميفته و ... بذارين چيزي نگم تا از جذابيتش نره ؛ چون تريلر رسمي اين بازي هم رونمايي شد ، اينم لينكش:
http://gamefa.com/?p=10988
فقط خبر بد رو هم بدم و اون اينكه توي تريلر خبري از آلبرت وسكر ، محبوبترين شخصيت منفي دنياي بازيهاي كامپيوتري نيست و اونايي كه مثل من عاشق اين شخصيتن از حالا خودشون رو با اين واقعيت وفق بدن ؛ بالاخره زندگي روزهاي سخت هم داره ... !
resident-evil-6.jpg

راستي بازي بر روي سه پلتفرم Xbox 360 ، PS3 و PC و در تاريخ 20 نوامبر سال جاري منتشر خواهد شد و ناشر و سازنده ي بازي هم استديوي Capcom هستش.

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار
پاسخ : و سرانجام Resident Evil 6 !

بازی مثکه با سه تا شخصیت انجام میشه

لیون، کریس (رزیدنت ایول 5 بود همون :D ) مثکه مرحله های تو چینشو انجام میده (هم تو آمریکا این حملات میکروبی و اینا اتفاق میفته هم چین)

یک شخصیت دیگه هم هست که بیشتر male attack داره و اینا مثکه، ینی کلا مدل گیم پلیش فرق داره با بقیه که معلوم نیست کیه! یک حدسایی میزنن اما اصن معلوم نیس. ولی خوب بعضیا میگن برادر کوچیک همین آلبرت وسکره!

آخرین خبری که خوندم 22 نوامبر برا کنسولا گفتن میاد. پی سی رو نگفتن کی! احتمالا دیرتر

قول دادن برگرده به دوران اوجش هر چند همیشه تو اوج بوده x:

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری(یا بقولی "شهید هوابرد")

یه جورایی داره سبک خاصشو با گیم پلی نسبتا یکدست وهمگنش رو از دست می ده.
وتوی تریلرre6به راحتی متوجه میشین که تغییر سرعت رو هم برای ما به ارمغان اورده و هم برای ادم و هم برای نسان های اینفکتد(infected).
راستش من خیلی خوشم نیومد یعنی انتظار داشتم بازم همون گیم پلی یکنواختشو داشته باشه . دسته دسته نشه مثلا اینجوری که یکسری زامبی ها باهم و یکسری ادم ها باهم و عده ای از ادم ها و زامبی ها بجنگن. نقطه ی عطفی که تا حالا از این بازی دیدم و یه جورایی باهاش حال کردم این بود که تویه چینه ولی نبود وسکر این نقطه ی عطف رو تحت الشعاع قرار داده یه جورایی.

• شروع کننده موضوع

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای
پاسخ

فقط دعا کنین Ada هم حضور داشته باشه. من که شدیدا مشتاقم از داستان مرموزش سر در بیارم !
به نظرتون اون دختر مو زردی که توی تریلر پیش شخصیت سوم بازیه "اشلی گراهام" نیست؟

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

برید اینجا متنش رو بخونین حتما! خیلی خوب تریلرش بررسی شده!

×ببخشید یک کم دیر گذاشتم لینک رو :-"

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

این لینک تریلر جدیده رزیدنت

پ.ن یو تیوبه. شیلتره!

• شروع کننده موضوع

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای

http://gamefa.com/?p=14722 .
این هم برای اونایی که شیلترفکن ندارن !
این رو حتماً ببینین . من چیزایی دیدم که داشتم از تعجب شاخ در می آوردم ... در ضمن تاریخ انتشار هم یه ماه جلو افتاد یعنی به جای آذر ، آبان امسال میاد .

White Devil

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدمدنی
شهر
تبریز

رفته رفته از کریس بی نهایت خوشم میاد! <D=

• شروع کننده موضوع

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای
پاسخ

یه سوال : از اونجایی که احتمالا بازی با 3 شخصیت لیان، کریس و آلکس وسکر امکان پذیره و احتمالا انتخاب یه شخص از بین این 3 تا به اختیار بازی کننده س، شما کدومشون رو انتخاب میکنین؟ من بعد از دیدن تریلر آخر دور کریس خط کشیدم. احتمالا با آلکس وسکر برم.

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

اونطوری که من فهمیدم انتخابی نیست. هر مرحله ای یک شخصیتی داره. مطمئنی میتونی انتخاب کتنی؟

• شروع کننده موضوع

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای
پاسخ

من تو سایت دنیای بازی خوندم که بازی 3 برابر بیشتر از رزیدنت 5 طول میکشه و این هم بخاطر اونه که با هر یک از اشخاص میتونیم یه بار بریم. حالا نمیدونم که مثل رزیدنت اویل 4 و 5 هستش که بعد از اتمام بازی میتونیم با شخصیت دوم بریم یا مثل 2 که اختیاری بود .

بالا