• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادات برای انجمن گرافیک

• شروع کننده موضوع

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک
خب باتوجه به اینکه کاربرا میان و فقط از اطلاعات استفاده میکنن و میرن و بعضیا همین کارو هم نمیکنن
حالا شما برای فعال تر کردن انجمن چه پیشنهادی دارین؟
خواهش میکنم اگر خوندین این مطلبو نرین لااقل یه پیشنهاد بدین تا انجمن از این وضعیت در بیاد
مرسی

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی
پاسخ : پیشنهادات برای انجمن گرافیک

به نظرم انجمن رفته به سمتِ اینکه "یه چیز از یه سایت دیگه پیدا کنم ، بیام لینک دانلودشُ بذارم اینجا" !! در حالی که این انجمنُ فعال نمیکنه .
من یه مثال بزنم . به نظرم الان انجمن داره مثِ این تاپیک نرم افزار میشه ( خودمم یه زمانی توش فعال بودم :-") . نمیدونم چجوری توضیح بدم ! :D
به نظرم خوبه که جایِ اینکار سعی شه چن تا تاپیک بحث برانگیز(!) زده بشه + تاپیکایی که هرچند کمتر بحث می برانگیزند (! :D ) ، اما محتوا دارن . مثِ تاپیک سبک های هنریِ انجمن هنر !

• شروع کننده موضوع

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از نرگس² :
به نظرم انجمن رفته به سمتِ اینکه "یه چیز از یه سایت دیگه پیدا کنم ، بیام لینک دانلودشُ بذارم اینجا" !! در حالی که این انجمنُ فعال نمیکنه .
من یه مثال بزنم . به نظرم الان انجمن داره مثِ این تاپیک نرم افزار میشه ( خودمم یه زمانی توش فعال بودم :-") . نمیدونم چجوری توضیح بدم ! :D
به نظرم خوبه که جایِ اینکار سعی شه چن تا تاپیک بحث برانگیز(!) زده بشه + تاپیکایی که هرچند کمتر بحث می برانگیزند (! :D ) ، اما محتوا دارن . مثِ تاپیک سبک های هنریِ انجمن هنر !
بله حق با شماست اما فقط دو سه تا موضوع صرفا برای دانلود اند مثل دانلود نرم افزار های مربوط به گرافیک و دانلود انیمیشن و پترن وگرنه مثلا بانک لوگو در کنار این که لوگو واسه دریافت داره ولی برای بحث هم من گفتم که درباره لوگو ها و ارتباطشون با اون سازمان بحث کنن ولی کیه که بحث کنه
مباحث زیادی برای بحث هست اما...
بازم شما اگر مطلبی برای بحث دارین تاپیک بزنید به امید این که استقبال کنن ولی بازم میگم این دانلودهایی که تو انجمن هست جزء ابزار کار و نیاز های هر گرافیستیه و ما به جای اینکه کاربرا برن توی سایت ها دنبال بگردن واسشون اینجا جمع اوری میکنیم

• شروع کننده موضوع

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

خب همین نمونه های گرافیکی:یعنی کسی چیزی درست نمیکنه که بیاد بذاره اونجا یا طرح های مورد نیاز:تو همین هفته گذشته که من مدیر این انجمن شدم دو نفر بهم پ.خ دادن که دوتا عکسو ترکیب کنم واسه اواتارشون خب بابا چرا نمیایین توی تاپیک طرح های مورد نیاز بگین که هم بقیه نظر بدن هم سه سوته سه چهارتا اواتار با همون عکسایی که دادین گیرتون میاد
بانک لوگو هم که من خیلی وقته گفتم بحرفین ولی فکر کنم باید خودم برم فکر کنم که لوگو ها چه ارتباطی با اون سازمان دارن بعد نتیجه رو اعلام کنم
والله به خدا اینجا یه نفری درست نمیشه یکم باید همکاری کنین

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

اینو قبلا زدن !

تاپیکت پویا تکراریه :-"

پویا نه ُپورریا ;;)

• شروع کننده موضوع

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

اون الان به حساب اموزشه؟ خیلی جلو خودمو گرفتم پاکش نکنم :| پر اسپمه ، تاپیک پاکسازی میشه
در ضمن فایل ها از روی هاست ها پاک شدن پ به هیچ عنوان جنبه آموزشی نداره :rolleyes:

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

خوب چرا دعوا داری؟ :-s

میدونم اسپم زیاد داره چون سبحان اون زمان میخواست افزایش پست بده :|

خودت خیلی بهتر یاد میدی دادا :D

پاکش کن اصلا

• شروع کننده موضوع

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

نه باو دعوا چیه ببین ;;) الان در حال مشاوره با مدیران هستم به زودی یا پاک میشه یا فک کنم پاک میشه چون هیچ چیز مفید و قابل دانلود درش نیست ;))

ویرایش: بنا به تصویب هیئت مدیران حذف شد (;

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

به نظر من این تاپیک آموزش فتوشاپ واقعا مفید ه! مثلا منی که هیچی از فتوشاپ نمیدونستم و فرقی بین cs با offic piture manager نمیذاشتم الانم میتونم عکس های خودم رو تا حدی که کارم رو راه بندازه ویرایش کنم ، به نظرم اگه این آموزش همین جوری روال عادی خودش رو طی کنه و منافقین( :-" :D) مانع از برگزاریش نشن خیلی به انجمن گرافیک کمک میکنه.
در حال حاضر هم توو سایت گروه گرافیک داریم و بیشتر کارای گرافیکی سایت از جمله بنر و نشان و غیره رو طراحی میکنن و این خیلی خوبه، اگه تا آخر تابستون آموزش ها ( الان تقریبا میشه گفت مباحث پایه آموزش داده شده ) به سطح حرفه ای برسه توو سایت یه تیم گرافیک حرفه ای گسترده خواهیم داشت.

• شروع کننده موضوع

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

ممنون از نظرت اره منم موافقم ، فتوشاپ نرم افزار پیچیده ای نیست کافیه تمرین کنی منم امروز اصلا وخت نداشتم که مرحله بعدی آموزش رو بذارم تو فکرم که مرحله بعدی یه جوری بره صفحه بعد اخه خیلی صفخه اول سنگین شده
با مدیرا هماهنگ و انشالله یا امشب یا فردا آموزش بعدی گذاشته میشه :)

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

به نظر من برای اینکه صفحه سنگین نشه به صورت PDF در بیارین تا هرکی خواست داونلودش کنه. :-?

• شروع کننده موضوع

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از Nirman Irani :
به نظر من برای اینکه صفحه سنگین نشه به صورت PDF در بیارین تا هرکی خواست داونلودش کنه. :-?
خب بعضیا وخ نمیکنن پی دی اف رو دانلود کنن و بعد مرور کنن
اگر تو تاپیک باشه همینجور که تو سمپادیا میچرخن یه سری هم به اینجا میزنن ولی باشه نظر شما مهمه سعی میکنم بعد هر مرحله پی دی افش رو هم بذارم :)

Manfred

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
دانشگاه
هنر تبریز
رشته دانشگاه
معماری

به نظر من مسابقات طراحی خوبه به این ترتیب که یه سری فایل (عکس،وکتور و...) داده بشه و کاربرا فقط حق استفاده از اونا رو داشته باشن و با اونا آثاری خلق کنن.

• شروع کننده موضوع

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

خیلی ایده خوب و جالبیه اما باید یکم صبر کنیم یه مقدار که آموزش فتوشاپ جلو بره و کابرای بیشتری به گرافیک مسلط بشن مسابقات و طراحی ها شروع میشه

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

آقا ایده واسه این مسابقه گرافیک :D
مسابقه بذارید واسه طراحی لوگوی سایت! چیز خفنی خواهد شد!

• شروع کننده موضوع

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

فعلا بذارید ببینیم این مسابقه که با یه سری عکس و پترن و ... هست چجوری پیش میره چشم اونم برگزار میکنیم الان این مسابقه میتونه نشون بده که چند تا گرافیست داریم تو سایت

August McJoseph

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاش II
شهر
مشهد

میگم حالا که لوگو با مناسبت های مختلف تغییرمی دید(معمولا). خب چرا این روند رو یکم سازمان دهی وطبقه بندی نمی کنید؟
الان مثلا یک تاپیک داریم "مدیران سمپادیا از گذشته تا الان" که اومده یک طبقه بندی داشته.
میگم چنین چیزی برای لوگو ها هم داشته باشیم،داخل انجمن قوانین واطلاعیه ها یک تاپیک لوگو هابزنید و هر لوگو که میره بالا رو یک پست بذارید راجبش که داخلش اون لوگو باشه و مثلا اسم طراح ومناسبتی که براش طراحی کردید و مثلا تاریخ بالا رفتنش رو یک توضیحی چیزی در مورد طرحش داخلش بنویسید واین لوگو ها رو هم می شه به جای لینک کردن به فهرست به اون پست مورد نظرخودش لینک کنید.
اولش شاید وقت گیر بشه یکم امابعد دیگه کار به هیچ وجه سختی نیست و یک طبقه بندی خوب هم می شه.

اینو اول داخل انجمن انتقادات و پیسنهادات گفتم که گفتن به کارگروه گرافیک مربوط هست.

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,64254.0.html
توی این لینک هست

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

فکر میکنم اینجا‏، زیادی داره خاک میخوره ... :rolleyes: :-"

هیچ مدیری چیزی؟

+ بعدا نوشت: واقعا ممنون از توجه‌تون!
+ بعدا نوشت: برای ماه‌رمضون لوگویی چیزی؟

:|

:: maria ::

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران

به نقل از نر‌‌‌‌‌‌گس :
بله به نظر من برای این که این جور نشه و همه فقط یه لینک نذارن و برن می شه از کسی که گرافیک بلده بخوایم بیاد و برای همه کلاس گرافیک بزاره اینجوری همه ی بچه ها هم دیگه کارای خودشون رو می ذارن.

بالا