• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جای زخم...

golnaz

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
مشهد
پاسخ : جای زخم ...

من بدبخت که تا دلتون بخواد بلا سرم اومده هر جایی که میریم هیچکی هیچیش نمیشه فقط من یا میوفتم تو آب یا با مخ میام زمین #-o

Intellectuel

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
l

دوسال پیش از طرف مدرسه بردنمون اردو اونجا با گلتور سوار الاکلنگ شده بودیم که یه بار ایشون بلند شدن از سر جاشون وا ما به هوا رفتیم (یعنی درحالی که داشتنم پیاده میشدم افتادم زمین )اول شبیه این میمونا پامو آوردم روی صندلی که افتادم کاملا بر عکس بودم تو هوا خلاصه که اول کفشم از پام افتاد یعد هم خودم با مخ بر روی زمین فرود اومدم :))
-------------------
چند روز پیش با کلناز داشتیم بد مینتون بازی می کردم توپمون افتاد لبه ی دیوار ما هم رفتیم نرده بوم آوردیم غزاله(sampad girl)هم از روش رفت بالا .منم که می ترسیدم که بیفته نردبومو از پله هاش گرفته بودم اون احمقم یکبار اومد پایین حالا من هرچی داد میزدم مفتم غزاله برو کنار اون بیشتر پاشو فشار میداد کفششم از این کفشای تی تیغی بود :((

×ادغام دو پست متوالی...لطفا پست متوالی ارسال نکنین : )

Intelligenz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان3
شهر
مشهد

شستم رفت لای دره آهنی بخیه خورد
شستم رفت لای دره چوبی ( خیلی محکم ) بخیه خورد :D
انگشت اشارم رفت لای در بخیه خورد :D
دستم کلاس چهارم در طی وسطی بازی کردن شکست ( داشتم عقبی میرفتم پام گیر کرد به کیف چرخداره یکی خوردم زمین دستم شکست )

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

من يه جاي زخم نخودي رو زانوم دارم نميدونم چرا فك كنم بچه بودم خوردم زمين+يه خط باريكو كوچولو پهلوي انگشت اشاره ي دست چپم ديگه...ندارم :-?

MINU1

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
مشهـــــد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

من یه وسط ابروم جای بخیه مونده
وقتی 9 سالم بود داشم با پسرعمم قایم باشک بازی میکردیم که اینجوری شد
تازه جالب اینه که بعدش داشتم میخندیدم تا بهم گفت خون،زدم زیر گریه

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

من ۴ سالم بود بعد با عمم(۱۰سالش بود) سوار دوچرخش شدیم بعد مارو برد تو کوچه بعد منم کوچیک پام لای استوک های دوچرخه (میله ها بین چرخ)گیر کرد کلا استخوانام و گوشتم و... له شد هنوزم جا زخمش بغل پام هس وقتی دس میزنم ضعف میره...

۱۴ سالمم بود پارتیشن تلویزیونمون ازون بزرگ شیشه یا بود رفتم درشو باز کنم یچیزی ازش در بیارم کل شیشه امد رو دستم خلاصه خورد شد دست راست مارو کلا پاره کرد.

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

اقا جاي زخم تابخاي رو من پيداميشه
يه بار بچه که بودم من کلا علاقه خاصي به خودکاراي داداشم داشتم بعد برداشتم محکم زدم به ابروم ابروم شکست الان جاش هست يه بار داشتم رو جدول کنار پارک راه ميرفتم بعد ارتفاع زياد شد من بازانو افتادم زمين جاش مونده سرزانوم
بعد ني ني بودم مامانم پامو زده کنار کابينت خون فواره زده بيرون الان جاش پشت پاشنه ي پام مونده
بعد يه بار قفل درو در اورده بوديم الومينيومي بود بعد دستم رفت تو جاقفلي اومدم بکشم بيرون به صورت شيب دار گوشتم کنده شد

Madmazel Fairy Tale

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـ/̵͇̿̿/'̿'̿̿̿ ̿ ̿̿ ½
شهر
Minsk
دانشگاه
BSMU
رشته دانشگاه
پزشکی

من یه جای بخیه دارم بالای پیشونیم سمت چپ .. :-"

قضیه شم این بوده که تو مهد کودک داشتم با دوستم الاکلنگ بازی میکردیم بعد این خیلی هیکل(!)بودن ایشون. بعد هی من میگفتم صب کن درست بشینم بعد تو بشین 8-> بعد ایشون اصن توجه نکردن تـــَپ نشستن منم فرت پرت شدم بالا با مخ فرود اومدم تو این سنگ سفیدای تزئینی که رو کف پارکا میریزن .. حیاط مهد کودک ما هم پُر بود ازینا :-<

بعد هیچی یه عالمه باند بستن دور سرم گردن درد گرفته بودم :-"

دندون نیش سمت راستم اگه خیلی دقت بشه یه حالت ِ بینابین بین وسط دندون مشاهده میشه .. :-" یعنی انگار از وسط دندون یه کاری کردیُ اینا .. :-"

قضیه ش این بوده که منُ پسرخاله م که اصلاً هم شیطون نبودیم تو این رستوران سنتی ها هوس گرگم به هوا میزنه به سرمون بعد نه که اونجا حوض داش .. من یهو پام لیز میخوره با فک میام رو سنگ .. :-s بعد دندونم تق از وسط کامل میشکنه :-< بعدشم به لطف تکنولوژی درست شدن ایشون فقط یه کم جاش مونده :D

lovely_mahsa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

من یه جای زخم روی ابروی چپم دارم که الان دیده نمیشه
بچه که بودم داشتیم با بچه های فامیل فوتبال بازی میکردیم خواستم با سر به توپ بزنم اشتباهی زدم تو کله داداشم :D
یه جای زخم هم روی پای چپم دارم که موقع خونه تکونی شیشه رفت توش
یه کوچولو هم رو دست چپم دارم.داشتم میوه پوست میکردم اشتباهی دستمو پوست کندم
کلا به چپ ارادت دارم :D

naseri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان يك تهران
شهر
تهران

تو مدرسه مسابقات روباتيك بود منم از اين كارتا گردنم بود! بعد اومدم عداي يكي رو درارم دستمو با شدت كشيدم به فلز كارته!

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

سال 89 با دوستم تو كارگاه رباتيك پژوهشسرا كار ميكرديم واسه مسابقات
يه روز زمستوني جز من و دوستم و رييس پژوهشسرا كه طبقه باي كارگاه ما با پسرا كلاس وبلاگ نويسي داشت كسي نبود.داشتيم كار ميكرديم كه من دستمو با قيچي آهن بري بريدم!اولش فك كردم فقط يه خراشه,دستمو مچ كردم گذاشتم رو ميز يه دفعه دوستم گفت:نيلووو!!خووون!
نگاه كردم ديدم رو ميز پر از خونه!مچم رو باز كردم كاملا خوني بود! زود رفتم تو آشپزخونه كه كنار كارگاه بود,دستمو گرفتم تو سينك كه خون نريزه رو زمين به دوستم گفتم برو جعبه كمك هاي اوليه رو بيار.آورد توش فقط پنبه و چسب زخم بود.كلي چسب زخم زدم بازم خون ميزد بيرون.دوستم رفت رييس پژوهشسرا رو صدا كرد بنده خدا مثه گچ سفيد شده بود.يه لگن گرفتم زير دستم كه خون بريزه تو ان با ماشين رييس پژوهشسرا رفتيم بيمارستان,چندتا بخيه خورد.هنوز جاش كاملا مونده فك نكنم جاش هيچ وقت خوب شه

mb

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد2
شهر
مشهد
دانشگاه
امام رضا
رشته دانشگاه
حسابداری

من دو تا جای زخم رو پیشونیمه یکی هم وسط کلمه
اون بزرگه رو پیشونیم کار سطل آشغال آهنی های بزرگ که افتاد روم
کوچیکه رو پیشونیم مال یه سنگ هست که زدن توی سرم
اون وسط کلم هم که زیر مو های منه پنجره خورده تو کلم

• شروع کننده موضوع

sara J

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز ۳
شهر
پایین مایینا (کرج)
مدال المپیاد
:|

پریروز با دوچرخه رفتم تو یه موتوری
بعد زیر چتری هام زخم شد خیلی هم خون اومد ولی زود بسته شد
و بابام گف نیازی به بخیه نیست

مهسافت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
صنایع غذایی

من خیلی وخ پیشا از ترقه و اینا میترسدم ( دروغ گفتم! هنوزم میترسم! :-" :-s )
بعد این پسرخالم هی کبریت روشن مینداخ جلوم ک بترسم منم هف متر میپریدم هوا بعد ی مدت هـــی این کارو کرد منم دیگه دستش برام رو شده بود.... (;
بعد ی چیز روشن افتاد رو پام :)) نترسیدم " لابد کبریته" ! ترقه بوووووود L-:
هنووووز جاش هس
:-<

Hitler

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه کردستان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

نمي دونم باورتون ميشه يا نه من هفت تا بخيه ي متفاوت تو سرم دارم و همين يه سال پيش افتادم

وزانوم سوراخ شد تا جايي كه استخانش معلوم بود بعدش هم

پوست دستم بيشتر از ٣بار كنده شده :((

artemis ej

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٢
شهر
مشهد
مدال المپیاد
داشتيم يه زماني...

من اول راهنمایی بودم داشتم بسکتبال بازی می کردم بد پام به پای دوستم گیر کرد خوردم زمین!
گوشه ی چشمم زخمی شد شدید همچنین روی پیشونیم!
15تا بخیه خورد! :D

matin320

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید باهنر
رشته دانشگاه
دامپزشک / سیاست

زخمی بود که سر یک بی عقلی که نمیخوام بیشتر راجع بهش توضیح بدم اتفاق افتاد.
از فاصله ی دو متری روی سنگ های پارک افتادم.
احساس می کردم نفسم به زور در میاد.
این قدر نفسم تنگ شده بود که نفهمیدم داره از پشت سرم خون میاد.
واقعا وحشتناک بود #S-:

raha.pg

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farz4
شهر
tehran

یه بار داشتیم با برو بچ بازی میکردیم، ب شوخی یکیشونو هل دادم اونم ب شوخی هر چی انرژی در بدن داشت جم کرد منو هل داد دستم خورد ب لبه پله ب 6 قسمت مساوی تقسیم گشت.... :D
یه بار دیگه هم داشتم کار حرفه انجام میدادم، میله قلاب بافی تا بیخ رف تو پام... :D

• لایک
امتیازات: A.SH

hinah

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمون
شهر
دیارمون
دانشگاه
هر جا قسمتم باشه
رشته دانشگاه
ژنتیک یا زنان

دقیقا رو زانوی راستم! :((
پارسال داشتم جارو میکشیدم و کارتون مورد علاقم (تیز پا)رو نگاه میکردم که حواسم پرت شد داشتم میخندیدم که جارو خورد به میز میز شکشت من نشستم جمعش کن مثل ابله ها که یه تیکه رفت تو زانوم...اولش نفهمیدم بعد رد خون رو دیدم یهو ترسیدم فشارم افتاد وخالصه...یه زخم 3 سانتی برداشت که خیلی عمیق بود هر چی مامان گفت بیا بریم بخیه کن من نرفتم میترسیدم جاش بمونه که الان بدتر مونده...تا حدود یه ماه تو باند بود منم مثل معلول ها راه میرفتم :))
اهان 5بارم چونه ام شکسته که 2بارش نرفتم بخیه کنم خودم با چسب سروتهش رو هم آوردم

بار اول تولد خواهرم تو مهد کودک بود منم کفشهای پاشنه بلند مامانمو پوشیدم از روی پله های مهد به مخ خوردم زمین...

یه بارم عروسی دوست بابام بود...من یه لباس عروس پوشیده بودم(6ساله بودم ها نه الان) یه یارویی گفت چه خوشکله هنوز حرف تو دهنش بود که من خوردم زمین خدا نیاره فکم 7تیکه شد!!!!!!!!!!!! اخ الان یادم میاد درد میگیره!
یه بارم از رو چرخم افتادم که مجبور به بخیه شدم اون 2بار که خودم خودمو درمان کردم یادم نیست چرا !!!!!!!!!!
بقیه اشم جا نیست کلا بدن من از جنگ برگشته!الهی بمیرم براش:-s

هان یام اومد بچه بودم عموم باموتور از بیرون اومد منم مثل احمقها رفتم کف دستمو چسبوندم به اگزوز داغ بود دیگه کنده نشد حالا تصور کنید من چه جوری جیغ میزدم و بالا پایین میپریدم....انقدر سوووووووووووووووووووووووخت

از عذاب قبر هم بدتر بود....

anahita_ashg

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همدان-رشت

من یه جای زخم رو گونه ی چپم دارم. 3 یا 4 سالم بود که از سرسره افتادم پایین لپم پاره شد اونقد جیغ زدم که نتونستن بخیه بزنن :((
یکی هم رو انگشت دست چپم دارم. انگشتم رو با پوست پرتقال اشتباه گرفته بودم :D

بالا