• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پـیوند سمـپادیا و بنیـاد کودک

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
پاسخ : پـیوند سمـپادیا و بنیـاد کودک

به نقل از hastikhanoom :
سلام.
ببخشيد من مي تونم به مديرمون بگم اين کارو برامون انجام بده؟ اين جوري هم راحت تره و هم کمک هاي بيش تري مي شه. فکر کنم از اين شهر کسي اقدام نکرده باشه.
منظورت اینه که مدیرتون از مدرستون پول جمع کنه بعد تحویل بده به ما؟
مسئله قبول کردن مدرسه ست. از اونجایی که ما نهاد شناخته شده نیستیم . مجوزی چیزی هم نداریم و صرفا یه گروه دانش اموزیم که به بنیادکودک کمک میکنه برای مدیر مسئولیت داره. اگه میتونی رضایت درسه رو جلب کنی خیلی هم خوبه!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از Dorna :
منظورت اینه که مدیرتون از مدرستون پول جمع کنه بعد تحویل بده به ما؟
مسئله قبول کردن مدرسه ست. از اونجایی که ما نهاد شناخته شده نیستیم . مجوزی چیزی هم نداریم و صرفا یه گروه دانش اموزیم که به بنیادکودک کمک میکنه برای مدیر مسئولیت داره. اگه میتونی رضایت درسه رو جلب کنی خیلی هم خوبه!
.

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از hastikhanoom :
مادر من رئيس انجمنه. نفوذ زيادي داره خودمم از جمله دختراي فعال مدرسم. يعني کار شما پيگري قانوني نداره که اين جوري مي گين؟
فقط به من بگين که من بايد چه جوري اين کارو بکنم؟ بايد به کجا بفرستيم پول هاي جمع آوري شده رو؟
ببینید. ما , یعنی انجمن ما و طرح ما, صرفا یه واسطه ست. یعنی اینکه هر پولی که به دست ما برسه منتقل میشه به بنیاد کودک. حالا اگه شما میخواید مستقیما به بنیاد کودک کمک کنید سیستمش اینجوریه که هر کسی میتونه کفالت یک کودک رو قبول کنه و در اون صورت شما موظفی ماهیانه حدقل 30 هزار تومن برای اون یه کودک پول بدی. اون میشه کمک فردی که ارتباطی با ما نداره. اما اگه میخواید از طریق طرح ما کمک کنید میتونید ماهیانه به حساب ما یه میزان حداقلی 5 تومن(قطعا یا بیشتر) بریزید. و اگه میخواید جدا از کمک شخص خودتون کمک بیشتری از طریق گسترش طرح تو مدرسه داشته باشید سیستمش اینطوری خواهد بود که فرضاً شما یه صندوق آخر هر ماه میذارید یه جایی از مدرسه و بچه ها (که قطعا براشون قبلا توضیح دادید قضیه چیه) به هر میزانی که میخوان پول میریزن توش یا هر جور دیگه ای از بچه های داوطلب پول جمع میکنید بعد نهایتا اون مقدار پول جمع شده رو میریزید به حساب ما که در واقع در حال حاضر به اسم نیما مجریسازانه. ما هم اون پول دریافتی از شما رو به همراه باقی پول های دریافتیمون میدیم به بنیاد کودک. یا فرضاً اگه خودتون هم پولی جمع نمیکنید میتونید صرفاً با اجازه مسئولینتون طرح رو تو مدرسه معرفی کنید. این خودش کمک بزرگیه.
پس در واقع اگه میخواید طرح ما رو تو مدرسه گسترش بدید اول باید با مدرسه هماهنگ کنید و در صورت موافقت طرح رو برای بچه ها توضیح بدید(تو این تاپیک پوستری که میتونید تو مدرسه بچسبونید به اضافه متن توضیحات هست.) بعد دیگه بسته به شرایط میتونید هر ماه پول رو از بچه ها جمع کنید و یه دفعه به حساب طرح ما بریزید یا اینکه فعالیتتون در زمینه ی گسترش طرح تو مدرستون صرفاً در حد معرفی و چسبوندن پوستر و توضیحات باقی بمونه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از Dorna :
ببینید. ما , یعنی انجمن ما و طرح ما, صرفا یه واسطه ست. یعنی اینکه هر پولی که به دست ما برسه منتقل میشه به بنیاد کودک. حالا اگه شما میخواید مستقیما به بنیاد کودک کمک کنید سیستمش اینجوریه که هر کسی میتونه کفالت یک کودک رو قبول کنه و در اون صورت شما موظفی ماهیانه حدقل 30 هزار تومن برای اون یه کودک پول بدی. اون میشه کمک فردی که ارتباطی با ما نداره. اما اگه میخواید از طریق طرح ما کمک کنید میتونید ماهیانه به حساب ما یه میزان حداقلی 5 تومن(قطعا یا بیشتر) بریزید. و اگه میخواید جدا از کمک شخص خودتون کمک بیشتری از طریق گسترش طرح تو مدرسه داشته باشید سیستمش اینطوری خواهد بود که فرضاً شما یه صندوق آخر هر ماه میذارید یه جایی از مدرسه و بچه ها (که قطعا براشون قبلا توضیح دادید قضیه چیه) به هر میزانی که میخوان پول میریزن توش یا هر جور دیگه ای از بچه های داوطلب پول جمع میکنید بعد نهایتا اون مقدار پول جمع شده رو میریزید به حساب ما که در واقع در حال حاضر به اسم نیما مجریسازانه. ما هم اون پول دریافتی از شما رو به همراه باقی پول های دریافتیمون میدیم به بنیاد کودک. یا فرضاً اگه خودتون هم پولی جمع نمیکنید میتونید صرفاً با اجازه مسئولینتون طرح رو تو مدرسه معرفی کنید. این خودش کمک بزرگیه.
پس در واقع اگه میخواید طرح ما رو تو مدرسه گسترش بدید اول باید با مدرسه هماهنگ کنید و در صورت موافقت طرح رو برای بچه ها توضیح بدید(تو این تاپیک پوستری که میتونید تو مدرسه بچسبونید به اضافه متن توضیحات هست.) بعد دیگه بسته به شرایط میتونید هر ماه پول رو از بچه ها جمع کنید و یه دفعه به حساب طرح ما بریزید یا اینکه فعالیتتون در زمینه ی گسترش طرح تو مدرستون صرفاً در حد معرفی و چسبوندن پوستر و توضیحات باقی بمونه.
اخه مي دونين من خودم يکي از کسايي هستم که خيلي دلم مي خواد کمک کنم. شما گفتين يه سازمانه. و شما مسئولش هستين؟
ببخشيد که اين سوالا رو مي پرسم چون مي خوام به مديرمون بگم مي ترسم قبول نکنه

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

بنياد كودك يه سازمانه.شناخته شده و تقدير شده.
ما يك طرحيم.براي كمك به بنياد كودك.
هدف از طرح هم آسون تر شدن وجهه مالي قضيه براي كسايي كه ميخوان كمك كنن بود.حرف درنا رو إصلاح ميكنم،مدتي هست كه حداقل پرداخت هرماه براي هر مددجو ٤٠هزار تومان شده.
درسته "سمپاديا"توي سيستم بنياد كودك ،مثل بقيه بعنوان كفيل معرفي شده،اما اگه شما به شعبه مركزي(و قاعدتاًشعبه شهرهايي كه اونجا مددجو)داريم مراجعه كنيد،اونها سمپاديا رو بخاطر فعاليتاش ميشناسن.
اما ما سن قانوني نداريم كه بگيم به طور رسمي براي بنياد كار ميكنيم،شايد بنياد كودك بعد ها بهمون مجوز هم داد ولي در حال حاضر اينجوري نيست،هرچند أون ها مارو ميشناسند وتأييد ميكنند.

سؤال هاتون رو بپرسيد،از جواب دادن به شما دوستان خوشحال ميشيم

• لایک
امتیازات: dorna
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

مرسي از پاسختون.
من شايد بتونم اين مبلغ رو قبول کنم اما بقيه رو فکر نمي کنم.
پس من مي گم. و اخرين سوالم اينه که اگه انفرادي نباشه باز هم همين مبلغ رو در ماه بايد کمک کنيم؟

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از hastikhanoom :
مرسي از پاسختون.
من شايد بتونم اين مبلغ رو قبول کنم اما بقيه رو فکر نمي کنم.
پس من مي گم. و اخرين سوالم اينه که اگه انفرادي نباشه باز هم همين مبلغ رو در ماه بايد کمک کنيم؟
همون مبلغ یعنی 40 هزار تومن؟
اگه بخواید مستقیماً به بنیادکمک کنید و نه از طریق ما بله.
ولی اگه بخواید از طریق ما کمک کنید مثل همه کسایی که به ما پرداخت میکنن حداقل 5 تومن ولی خب طبیعتاض بیشتر هم میشه
بابت اشتباه هم شرمنده!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از Dorna :
همون مبلغ یعنی 40 هزار تومن؟
اگه بخواید مستقیماً به بنیادکمک کنید و نه از طریق ما بله.
ولی اگه بخواید از طریق ما کمک کنید مثل همه کسایی که به ما پرداخت میکنن حداقل 5 تومن ولی خب طبیعتاض بیشتر هم میشه
بابت اشتباه هم شرمنده!
نه خواهش مي کنم.
من صحبت مي کنم. از طريق شما و با مبلغ 5000 شايد بچه ها کمک کنن.
اميدوارم روزي بدون کمک ما همه بچه ها بتونن درس بخونن

e.razi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

منم دوس دارم كمك كنم...
تشكر... :)

meris-78

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان لاهیجان
شهر
لاهیجون
مدال المپیاد
می خوام داشته باشم ولی کی میدونه چی میشه
دانشگاه
اگه چشمم نزنین شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

هر کاری که به نفع دیگران باشد ما توش دخالت می کنیم چه دلت بخواد چه دلت نخواد :-w :-w :-w

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

منو راه بدین لطفاً. دیگه طاقت ندارم :D

nasim fakhr mohammadi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
آيت الله آملى
رشته دانشگاه
داروسازى

منم هستم....... :) :) (;
منتها این که به سن قانونی نرسیدم مشکلی نداره؟

shirin!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کاشان
مدال المپیاد
در ارزوی طلاونقره و برنز
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
مکانیک

من میخام کمک کنم :)

nasrin.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی( گرایش جداسازی)

به نقل از نــســیم :
منم هستم....... :) :) (;
منتها این که به سن قانونی نرسیدم مشکلی نداره؟

نه منم به سن قانونی نرسیدم اما میتونم اون وجهی رو که میتونم بپردازم

باشد که این کمکا دسگیری حالمون تو این جامعه باشه :)

raha1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشكي

منم میخوام کمک کنم ازطرف خودم و دوستم که عضو سمپادیا نیست هرکدوم همون 5تومنو میتونیم تقبل کنیم
اگ لطف کنین منم تولیست قراربدین و بگین بایدچیکارکنم

• شروع کننده موضوع

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سلام ، لطفا به وبلاگ طرح به آدرس http://www.sampadia.com/childf تشریف ببرین و اونجا فرم عضویت رو خودتون و دوستانتون که مایل هستن توی طرح مشارکت داشته باشن پر کنید .

raha1994

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشكي

مدیر گروه کفیلان کیه؟لطفا عضویت منوتاییدکنه ;;)

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از SS201 :
مدیر گروه کفیلان کیه؟لطفا عضویت منوتاییدکنه ;;)

از طریق وبلاگ هم فرم عضویت رو پر کنید لطفا. تا اخبار مستقیما بهتون اطلاع رسانی بشه.

فاطمه م.

فاطمه م.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

من فرم رو پر کردم ولی هیچ پیغام تاییدی نیومد، الان ینی عضو شدم ؟
الان توی هرماه در چه تاریخی باید پول واریز کنم ؟

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از فاطمه م. :
من فرم رو پر کردم ولی هیچ پیغام تاییدی نیومد، الان ینی عضو شدم ؟
الان توی هرماه در چه تاریخی باید پول واریز کنم ؟
بله شما عضو شدید. حالا که عضو طرح شدید از طریق اس ام اس بهتون موعد واریز ها اطلاع داده میشه و اگه اطلاع رسانی دیگه ای هم باشه به همین طریق بهتون اطلاع رسانی میشه...

بالا