• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پول درآوردن در خانه

• شروع کننده موضوع

alireza.kjy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
مدال نقره(3)ریاضی دوره 30 {لعنت بهشون :D}
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
این تاپیکو گذاشتم که هرکس هر ایده ای داره که چه جوری از تو خونه پول در بیاریم به همه بگه اولیش هم خودم فکر می کنم با کمی پول و خوندن چند تا کتاب تکنیکال شما به راحتی می تونید تو هر بازار بورسی و سرمایه گزاری از رو نمودار ها پول در بیارید +اندکی هوش که خدا رو شکر همه ی ما اونو داریم. B-)

Alireza JJ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ٤
شهر
تهران
مدال المپیاد
computer mikhounam
دانشگاه
sharif
رشته دانشگاه
software
پاسخ : پول درآوردن در خانه

ببین پول در آوردن خیلی سخته
تو خونه هم که باشی 100 تا بدبختی داری !
خوب پس باید زحمت کشید برای پول در آوردن
اگه میخوای که پول در آوردن برات راحت باشه ، باید 1 سال به خودت سختی بدی بعدش !
الان فک کنیم بهترین شغلی که میشه به راحتی ازش پول در آورد و خیلی سختی نداره طراحی گرافیک ـه (مثل خودم b-))
خوب شعل های دیگه ای هم هست ، فک کنم تجارت هم این طوری باشه ولی ریسک داره خیلی زیاد

-elham-

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
هرمزگان

آقا بورس چیز خوبیه ولی نه به عنوان شغل اصلی و نه برای اینکه تمام سرمایتو بذاری :)

درسته که باید قدرت ریسک توی بورس داشته باشی اما نه اینکه تمام سرمایت تو بور باشه

mamad75

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه

به نظرمن پول در اوردن تو خونه یکم سخته اما به وسیله این سایتهای کلیکی میشه پول درآورد به نظر من توباکس بهترینه

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از alireza.kjy :
این تاپیکو گذاشتم که هرکس هر ایده ای داره که چه جوری از تو خونه پول در بیاریم به همه بگه اولیش هم خودم فکر می کنم با کمی پول و خوندن چند تا کتاب تکنیکال شما به راحتی می تونید تو هر بازار بورسی و سرمایه گزاری از رو نمودار ها پول در بیارید +اندکی هوش که خدا رو شکر همه ی ما اونو داریم. B-)
از خونه نمیشه با بورس پول درآورد. برای بورس باید به شدت دنبال اخبار و تحلیل ها باشی. بری تالار بورس اونجا به صحبت ها گوش بدی و تجربه به دست بیاری.

اگر کسی میخواد با تو خونه کارکردن پول دربیاره به نظرم یکی از بهترین راه هاش اینه که کارهای مربوط به کامپیوتر انجام بده. مثلا طراحی وب یا گرافیک اینا یاد بگیره و تو خونه انجام بده.
یا خانوم ها با خیاطی میتونن پول دربیارن اگر خوب بلد باشند. یا مثلا ساختن یک سری وسایل و صنایع دستی و فروشش به مغازه ها.
کارهایی مثل تدریس و ترجمه و ... هم هست که میشه تو خونه انجام داد.

• شروع کننده موضوع

alireza.kjy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
مدال نقره(3)ریاضی دوره 30 {لعنت بهشون :D}
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

به نقل از میم ح میم دال :
از خونه نمیشه با بورس پول درآورد. برای بورس باید به شدت دنبال اخبار و تحلیل ها باشی. بری تالار بورس اونجا به صحبت ها گوش بدی و تجربه به دست بیاری.

اگر کسی میخواد با تو خونه کارکردن پول دربیاره به نظرم یکی از بهترین راه هاش اینه که کارهای مربوط به کامپیوتر انجام بده. مثلا طراحی وب یا گرافیک اینا یاد بگیره و تو خونه انجام بده.
یا خانوم ها با خیاطی میتونن پول دربیارن اگر خوب بلد باشند. یا مثلا ساختن یک سری وسایل و صنایع دستی و فروشش به مغازه ها.
کارهایی مثل تدریس و ترجمه و ... هم هست که میشه تو خونه انجام داد.
سلام
من خودم الان نزدیک دو ساله که تو بورسم تالار بورس فقط برای خوش گذرونی و آرامش قلب سهامدارانه و فایدش جایی معلوم میشه که توی عرضه الیه با کارگذار چک و چونه بزنی که به شما بیشتر بده.
دوستانی که توی بورس دنبال نوسان گیرین بهترست اصلا توی تالار آفتابی نشن چون نوسان گیری اگه لو بره از بین میره

بالا