• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تا حالا ضایع شدین/کسی رو ضایع کردین؟!

fateme.na

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج
شهر
کرج
مدال المپیاد
!!!!!!!!!
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
حقوق
پاسخ : تا حالا ضایع شدین؟

تو زمستون بعد کلاس زبانم داشتم میرفتم سمت ایستگاه تاکسی ها یه گله پسر هم تو پیاده رو وایستاده بودن من و دوستامم داشتیم راه میرفتیم.همش با خودم میگفتم خدایا من دارم از این تیکه رد میشم لیز نخورم آخه یخ زده بود.همین طور داشتم با خودم میگفتم که لیز خوردم و افتادم زمین :-ss :-" :D
خیلی حسّه بدی بود دوستام کمکم کردن زود پاشدم ولی فک کنم هم سوژه ی دوستام شدم تا یه هفته هم سوژه :D ی پسرا تا یه روز

h_h1234

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
اگه خدا ب خواد تهران!!!!!!!!!!!!!!
رشته دانشگاه
بيوتكنولوژي/دندان پزشكي

به نقل از پسرک محبت فروش :
اخه اینم سواله!؟من 40%روز دارم ضایع میشم!
همین امروز مادر یکی از بچه ها زنگ زد به ناظم مدر3 گفت این با چند تای دیگه بعد مدر3 میره ... :((
منم که :rolleyes:
ناظم که بهم گفت اول گفتم شوخی میکنین! :Dبعد 15 دقیقه فهمیدم نه.اش نخورده و دهن سوخته
خلاصه شروع کردم گریه و زاری.
وسط کار یکی بهم اس داد!منم که گوشیمو یادم رفته بود سابلنت کنم فقط تونستم سرخ شم!
بعد از شانس ما گفت میخوام ببینم اس رو!!
با هم دیدیم.یکی از جنس مونث های هم سن که گویی اشنباها شماره ی منو با دوست...ش اشتباه گرفته بود بهم اس داده بود!
متن اس:عزیزم امروز بعد مد بریم بیرون!
من: :-[ :-[ :((
خلاصه ماست مالی شد
[/quo
مطمئنی اشتباه گرفته بوده؟

h_h1234

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
اگه خدا ب خواد تهران!!!!!!!!!!!!!!
رشته دانشگاه
بيوتكنولوژي/دندان پزشكي

یک بار سر کلاس رفع اشکال کانون بودم که بعد از آزموناش برگزار میشه بعد معلمه سوال و حل کرد گفت جوابش 18میشه منم با اعتماد بنفس کامل چون تنها نفر در اون جمعیت بودم که از مدرسه تیزهوشان بودم بلند شدم گفتم جواب میشه 12معلمه گفت مطمئنی منم بلند شدم ماژیکو ازش گرفتم گفتم بله بعدم جواب 12 درآوردم رو به معلمم وپسرا ودخترا کردم گفتم دیدید بعد دیدم یکدفعه ای همشون منفجر شدم بعد معلمه گفت یک بار دیگه نگاه کن بگو ببینم 3.6=18 یا 12 بالاخره منم درحد مرگ خجالت کشیدممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

همسایمون اومده بهم میگه:دخترم شما که انقد خانومی یکم حواستو جم کن غروبا زود تر پرده اتاقتو ببند!!!! ;;)
من:بله!حتما،خوب شدگفتین آدم فراموش میکنه که از بیرون داخل پیداست. :)
- راستی صُبا هم میخوای بری مدرسه از این شیشت به عنوان آینه استفاده میکنی!!نه که هوا هنوز تاریکه :D :))
من در حالت :O L-: و X_X
(یعنی میشد یه نفر انقد خوشگل آدمو ضایه کنه!!! :| )

fateme.na

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج
شهر
کرج
مدال المپیاد
!!!!!!!!!
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
حقوق

صبح که رفتیم مدرسه چند تا از کلاسای سوم و گشتن تا ببینن با خودشون گوشی دارن یا نه.
همه ی دوم ها هم میترسیدن که یه وقت ما رو هم بگردن یکی از مثبت ترین بچه های مدرسه که تو لیست المپیاد علوم هم بود تو کیفش یه چیزی بود که اگه مدرسه ازش میگرفت ایراد میگرفتن.بدجورم حول شده بود داشت دنبال یه جایی میگشت که قایمش کنه.منم خواستم کمکش کنم گفتم بده به من برات قایمش میکنم.
منم بردم دادم دبیر شیمیمون براش نگه داره اونم گرفت.
رفتم تو کلاس گفتم گوشیت و دادم به خانم براتی گفت گوشی ی ی ی ی ی ی ی؟؟ X-( L-:
گفتم آره دیگه گوشیت.گفت اسگل اون گوشی نبود که ه ه ه کرم پودر بود.
منم دقیقا به این حالت :O :O :O :O :O :O :O :O
تا آخر زنگ داشتیم فکر میکردیم اگه فهمیده باشه گوشی نیست و کرم پودره چی بگیم بهش.این بدبخت میگفت گوشی بود اشکالی نداشت ولی آخه بدبختی من گوشی هم ندارم
زنگ آخر رفتیم از خانم براتی بگیریم نفهمیده بود گوشی نیس گفت خودتون از تو کیفم بردارید کیفش هم دستش بود.
این دوستم دوره کرم و کلی کاغذ پیچ کرده بود خواستم بردارم کرم و که قوطیش از لای کاغذا لیز خورد افتاد تو کیف خانم براتی.
خیلی حس بدی بود
خانم براتی دید گوشی نیس کرم پودره به این حالت: :O :O :O :O :O :O :O :-w :-w :-w :-w :-w :-w
ما: :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss :-" :-" :-" :-" :-" :-" :-"

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

همین چن روز پیش...داشتیم با یکی دیگه از بچه ها قر میدادیم تو کلاس :))
بعد وسطش اومدیم مسخره بازی دربیاریم شرو کردیم والس رقصیدن :D(که البته بعدش به ولادیمرو تانگو ^#^ ختم شد)
بعد همینجوری دستای همدیگرو گرفته بودیم والس میرقصیدیم ;))(به خیال خودمون) که معاون گرام یهو تشریف آورد مام دم در واستاده بودیم خو :-ss :-s
دیگه کلن یادم رف والس چیه و ... ;;)

zahra:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف‌آباد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
الزهرا/رویان
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی/ژنتیک مولکولی

مدسه رو ما اداره می کردیم
خیلی جدی رفتم سر کلاس شروع کردم درس بدم وسط زنگ یکی از بچه ها(شکوفه) داد زد گفت زهرا ،نسترن نیستش گفتم خوب شکوفه بلند شو برو ببین نسترن کجاست که نماینده ی کلاس گفت : کلاس نماینده داره منم گفتم خوب نماینده برو ببین شکوفه کجاست ؟ که کلاس ترکید از خنده =)) =)) :)) :)) =)) =)) :)) :))

fateme.na

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج
شهر
کرج
مدال المپیاد
!!!!!!!!!
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
حقوق

این ضایع شدن من نیست ضایع شدن یکی از بچه هاس:
سر زنگ زیست معلممون داشت درمورد رابطه ی حس و بویایی و چشایی حرف میزد.حالا بعد از توضیحاتش گفت به خاطر همینه که وقتی سرما میخوریم و بینیمون کیپ میشه مزه ی غذا ها رو نمیفهمیم.
دوستم گفت خانم ولی من وقتی سرما میخورم مزه ی غذا ها رو میفهمم معلممونم گفت خب عزیز دلم فضای داخل بینیه تو بزرگه از بیرون هم دقت کنی میفهمی به خاطر ِهمین سرما خوردن و کیپ شدن دماغت هم روت تاثیر نداره.

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

توی فرزکاپ بودیم من کارت و حد و از اینجور قرتی بازیا نداشتم معاون پایه مون امد ب من گیر داد که کارت و حدت کو ؟ منم گفتم جا گذاشتم ! معاونمونم گفت : اصن تو عضو تیمی ؟ منم ب دروغ با قاطعیت تمام گفتم : بله خانوم ! برگشت گفت : پس بریم پیش خانوم رحیمی ( معاون پژوهشیمون ) منو میگی X_X ^#^ :-ss ! معاونمونم که کلی خودشو گرفته بود رفت جلوی رحیمی باسر بالا گرفته پرسید : خانوم رحیمی هلیا تیم داره ؟ رحیمی هم با خونسردی کامل گفت : بله ! هلیا تو چرا سر تیمت نیستی ؟!!! منو میگی [-o< معاونمون ~X( رحیمی :|

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

این معلم عربیه سر کلاس هی درباه مدرک هاش و اینا حرف میزنه بعد میگه من دکتری شرکت نمیکنم چون فضای دانشگاها سیاسی شده و اینا!!
یکی از بچه ها رفته بود تخته رو پاک کنه بعد این معلمه برگشت گفت اینطوری نه و چمیدونم این وری و اون وری و اینا که مثلا گچی نشه!منم برگشتم گفتم :نگاه کنید بچه ها یاد بگیرید!تخته پاک کردن هم فوق لیسانس میخواد!همینطوزی نیس که!!
معلمه به حالت :O برگشت نگام کرد بعدشم گفت من با تو کار دارم!! L-:
من= :D

zeinab.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 2 D:
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
روانشناسی

ز مدرسه برگشته بودم و رفتم تو آسانسور.بعدش از اونجایی که طبقه چهارمیم و یکم طول میکشه برسه شروع کردم به خوندن یکی از آهنگای جاستین بیر و رقص بریک رفتن B-) B-) B-) P:>!همینجوری داشتم بلند داد میزدم که در آسانسور باز شد و من میخواستم سریع برم بیرون که دقیقا 1 سانتی متر با شکم یه تامیر کار آسانسور وایستادم :O!بعد بلند(تو حال و هوای آهنگ یادتون نره!) گفتم:ای وای سلام! :-\ :-\ :-\
بعد مرده گفت سلام ببخشید کسی خونه نبو اینو امضا کنه منم صبر کردم که کیس بیاد لطفا اینجارو امضا کنین
منم هنوز تو شک بودم :D

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

آقا امروز رفتیم رو میز بعدش میزِمون کردن=ینی ما یه روز اومدیم ثواب کنیم زدن کبودمون کردن=امکانات مدرسه در حد المپیک ینی چهارپایه اش هم با آدم بازی میکنه=ینی برو حال کن :-" :-"

fateme.na

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج
شهر
کرج
مدال المپیاد
!!!!!!!!!
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
حقوق

با خواهرگلم رفته بودم خرید داشتم با کلی اشتیاق باهاش میحرفیدم کمی تا مقداری هم با صدای بلند یه دفه برگشتم دیدم یه خانم مسنّ محترم داره به حرفام گوش میده و یه دفه شروع کرد به راهنمایی کردن و نصیحت کردن من خواهرمم اون ور تر داره ویترین یه بوتیک و نگا میکنه :-w :(

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

امروز امتحان دینی داشیم.8 تا!!! درس.منم تا آخرش نخونده بودم.با امید به خدا و کمک دوستان عزیز و حواس پرتی معلممون رفتم سر جلسه.همه ی سوالا رو بالاخره هر جوری بود جواب دادم رسیدم به یه سوالی که بلد نبودم.از یکی پرسیدم،اونم یه چیزایی گفت.من درست نفمیدم چی میگه.با شجاعت تمام با این که ردیف اولم بودم کتابمو باز کردم.شروع کردم گشتن ببینم یه چیزایی شبیه اون چیزایی که دوستم گفت پیدا میکنم یا نه.بماند که این قدر هول بودم،یه جوری کتابو ورق میزدم که فک کنم مدیرمون تو دفترم فمید!!! :D
یه صفحه پیدا کردم،مثه این خوشالا از اول تا آخرشم مو به مو نوشتم!!!!!!!!!!!!وقتی اومدم بیرون فمیدم کلا اشتبا نوشتم.حیف کتاب باز کردنم...

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

دیگه بیشتر از این میشه که کلی برنامه بریزی دوستات بیان پیشت بعد یه جوری بشه مجبور شی زنگ بزنی کنسل کنی؟؟
بعد داری از مدرسه میری بیرون ببینی مامانت اینا برا اولین بار اومدن کارگاه علومتو تو مدرسه ببینن اونم وقتی که همه چیز تموم شده!!!؟؟؟

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

رفته بودیم دوره استانی المپیاد
سر نهار به همه از اون دوغ های،ضایع،عه توی بطری دادن.
مال دوستم آیسان بار،نمیشد.برد که باز کنن بهش از اون دوغ های با درست حسابی لیوانی دادن :D
اینیکی دوستمم خواست،زرنگی کنه در دوغشُ محکم بست برد به هوای اینکه مال اینم عوض کنن
وختی برگش دیدیم دوغ خودشُ باز کردن دادن دستش!! :)) :))
دوستم اینجوری ینی :| :-w

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

چند روز پیشا سر کلاس اجتماعی معلممون داشت راجع ب یه چی حرف میزد بعد وسط حرفاش یه دفعه اومد مثال بزنه برگشت گفت : مثلا مسی اگر پا نداشت که نمیتونست فوتبال بازی کنه ! منم خیلی جدی برگشتم گفتم : خانوم خب اون موقع میرفت پارا المپیک بازی میکرد ...! معلممون یه لحظه قفل کرد ...! منو میگی :D بچه های کلاس =)) معلممون :-"

Zzz.s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
F6
شهر
تهران

دوستم: زهرا بیا مدرسمون دلمون تنگیده :|
من: باشه هرجوری شده میام
تومدرسه خودمون: بچه ها من دارم میرم پیش بچه های پارسال شما نمیاین؟
بچه ها : کوفتت شه ، مامان ،بابای ما که نمیذارن :(( ~X(
من: (< :P
دوستم زنگیده : اِ زهرا ببخشید نمیدونم چی شد یه هو مدرسمون گفت الان برین خونتون. لازم نیس بیای
منم حالا بین بچه ها ضایع شده بودم که نمی تونم برم اصن یه وعضی :-"

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

امروز سرکلاس هندسه
دبیرهندسه بعد ازاین که کلی اذیتش کردیم و دهنش سرویس شد
ورداشته میگه:میدونید؟مشکل شما اینه که حروم زاده اید
ما :O :O :O :O :O :O :O :O :O
چیزه،منظورم اینه که حروم لقمه این
ما :| :| :| :| :-w :-w :-w :-w :-w
5دقیقه بعد:تَق تَق تَق
معاون پرورشی پشت در بود
آقای فلانی(دبیرهندسه)تشریف بیارید بیرون
بعد1ربع برگشت دیدیم قرمز شده
کارد میزدی خونش درنمیومد
دیگه معلوم بود ی گفتن بهش :))
تاآخرکلاس همش میگفت آقای محترم :)) :))
حالامن نمیدونم چحوری به این سرعت فهمیدن؟ :-?
تو کلاس شنود دارن آیا؟ :-/

z_777

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
94

راهنمایی که بودیم توی اردو ی مدرسه یه دیوان حافظ شوکی خریدم رفتم پیش معاونمون گفت:بده یه فالی بگیریم. معانمونم فاتحه خوند اومد کتاب رو باز کنه، ( منم که مثل چی از معاونمون می ترسیدم)یه قدم رفتم عقب پام لیز خورد وسط بازارچه حکیم مشهد جلوی یه عالمه ادم خوردم زمین
بدجوری ضایع شدم جای معاون خودمو برق گرفت.

بالا