• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تا حالا ضایع شدین/کسی رو ضایع کردین؟!

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام
پاسخ : تا حالا ضایع شدین؟

اوه ه ه ه تادلتون بخوادنمونش اومدم برم تواتاق یکی دستشودرازکردمن مونده بودم دست بم یانه آخرش گفتم زشته دست ندی 2سال ک بیشتراختلاف سنی نداریددقتی دستمودرازکردم اون دستشوکشیدکنار

aminbomb

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات
رشته دانشگاه
داروسازی

یه نمونش همین چند روز بود که من امتحان آئین نامه دادم و با 6 غلط افتادم درحالی که تو کل فامیل ما کسی این امتحانو نیفتاده بود حتی اسکل ترین هاشون!!!!!!!!!!!!!!!!

Z76.dentist

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران

وای یه پسری بود به من زنگ زده بود اسممو کلا همه مشخصاتمو میدونست ولم نمیکرد داداشمم فهمید مزاحم دارم کار خاصی انجام نداد
گفتم بذار یکم سرکارش بذارم :))گفت بیا فلان جا الکی گفتم باشه بد اونروز که باید میرفتم نرفتم گوشیمو گذاشتم تو اتاق خودمم تو اشپز خونه بودم از شانس من رفته بود اتو رو برداره دیده یارو داره زنگ میزنه
اومد صدام کرد گفت شماره اونی رو که مزاحمت شده بودو بده منم گفتم دیگه زنگ نمیزنه
برگشت گفت هم زنگ زده هم اس داده که :-[ :-[
مونده بودم چی بگم #S-: #S-:
نشست اسارو خوند حالا بیا براش توضیح بده بابا من فقط یارو رو اسکل کرده بودم مگه باور میکنه :-/ :-/

نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

تا دلت بخواد ضایع شدم مثلا همین الان یکی اسمشو عوض کرده بود هر دوتاشم در مورد مرگ بود گفت کلا سروکارم بامرگه منم زدم ازرائیلم میشناسی؟؟؟ فرد مورد نظر: منظورت عزرائیله؟؟؟ من: :-[ نه :-[این یکی دیگه اس حالا ازرائیلو میشناسی؟؟؟ فرد مورد نظر: نه والا!! من : از دنیا عقبی :D

lgh95

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
برنز نجوم 92
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

کوچیک بودم اولین دفعه م بود میرفتم مغازه رفتم تو میخواستم بگم آقا ترشک دارید؟گفتم آقا شرتک دارید؟ :-[ فروشنده هه خودشو گرفته بود نترکه فقط :D

nasrin.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی( گرایش جداسازی)

اوووووووووووووووف تا جایی که دلت بخواد
اومدم پیش پسرخالم کلاس بزارم که بگم منم هستم خونمون پر مهمون بود صبح بلند شدم به همه سلام و صبح بخیر گفتم تو این جمع یکی بود که سر اون میخواستم واسه پسرخالم کلاس بزارم که لعنتی حواب نداد
من اینطوری شدم X-( X-(
پسرخالم اینطوری :)) =)) =))

عابرپیاده

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران
شهر
تهران

یه بار داشتم توی خیابون میرفتم یه دفعه یه گله پسر دیدم.بعد با خودم گفتم اصلا محلشون نذارم.جلوشون جذبه گرفتم. ^-^ ^-^اونقدر ضایع جذبه گرفتم که همشون فهمیدن یه دفعه با این جذبه جلوی چشممو ندیدم پرت شدم تو دل پسره.نمیدونید چقدر به من خندیدن.از خجالت سرخ شدم :-[ بعد مامانم گفت:تا تو باشی دیگه کلاس نذاری اینطوری ضایع میشی :))...

spider girl

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
بندرعباس
دانشگاه
هرمزگان
رشته دانشگاه
مکانیک

تولد یکی از فامیلامون بود... بعد یکی بود اونجا همسن من بود اسمشم مریم بود ، تازه باهم آشنا شده بودیم... اومدیم باهم نشستیم رو مبل اون سمت چپم بود ، چندتا خانم هم نشسته بودن سمت راست اونور تر رو یه مبل دیگه! بعد یکی از خانما گفت : مریم سیب میخوری؟ من : نه مرسی ممنون خانمه: حالا مریم میخوری؟ من: نه دستتون درد نکنه ممنون!! بعد دیدم مریم کناریم که تا الآن روش اونور بود برگشت گفت : نه مامان فعلا نمیخورم!
میگم چرا هرچی میگم نه ، باز میگه!! :D یعنی میخواستم آب شم برم تو فرش با اون تعارفم! :D

..::اشک ققنوس::..

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
مهر فرزانگان
شهر
تهران،ساري،قائم شهر

توپيست اسکيت دوساعت دارم ژست وفست ميام ميبينم همه بهم لبخندميزنن!
بعديه دفعه يه يارويي ميادميگه:جمع کن خودتو!هندزفريت اويزونه!!!!...

sara mathers

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FARZANEHGAN III KARAJ
شهر
کرج

بچه بودم یه بار با مامانم رفته بودیم سوپر مارکت بعد مامانم برام خوراکی خریده بود منم کلی شاد بودم.بعد یه خانم دیگه ای داشت از مغازه می رفت بیرون منم نگاش نکردم فک کردم مامانمه آخه مشمایی که دستش بود شبیه همونی بود که دست مامانم بود منم دنبالش رفتم.اونم با تعجب منو نگا می کرد ولی هیچی نمی گفت.بعد برگشتم بش گفتم مامان خوراکیمو میدی بخورم اونم گف نه چون من مامانت نیستم!منم تازه برگشتم نگاش کردم دیدم مامانم نیست بعد دیدم مامانم داره دنبالمون میدوید خلاصه رفتم پیش مامانم و کلی خجالت کشیدم. :-[دیگه اصلا دلم نمی خواست خوراکی بخورم. =((

...roze...

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد

بدترین بار کلاس چهارم بود...
سرکلاس معلم داشت درس شش و نایژک از این جور چیزا می داد منم اومدم خود شیرینی کنم دستم رو بردم بالا می گم بعد از نایژه به نایژک می رسیم...
معلممون هم یه لبخند مصنوعی زدو شروع کردن به دست زدن و گفت آفرین! حالا اجازه می فرمایین تدریسم رو ادامه بدم؟؟؟ X-( L-:

amirradjou

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی لاهیجان
شهر
لاهیجان
دانشگاه
آکسفورد
رشته دانشگاه
فیزیک

یک روز داشتم می رفتم کلاس گروه قبلی ما دخترا بودن دیدم از دست یکیشون یک 5 تومانی افتاد گفتم احتمالا این می خواد با من دوست شه که این کارو جلوم انجام داده رفتم پولو بهش دادم خودمم معرفی کردم بعد اون جلوی دوستام منو ضایع کرد بدجور
یه بارم شدته بود تو کلاس ریاضی 36 تقسیم بر 13 رو نوشتم 3

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

داشتم با یه دختره چت میکردم.بعد این هی میگفت تو دختری؟قسم بخور و این حرفا!!...
من هم هر بار میگفتم آره.مشکلی داری؟!
آخرشم برگشته میگه =تو پسری.بای!!
من= L-:
ینی.............

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

میدونین آدم کی ضایع میشه اصولا؟

مثلا 6 ساعت شروع به تعریف کردن یه خاطره خنده دار برای دوستت میکنی تو یاهو

بعد ته همه جمله هات =)) =)) =)) میذاری

بعد که تو 15 خط همشو گفتی

دوستت جواب همشو با یه اسمایلی میده : :|

به قول دوستان : اصَن یه وضعی!

Z76.dentist

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهاردانگه
شهر
تهران

دیشب سرشام داداشم یه هو کلشو اورد تو صورتم که بترسم بد نترسیدم
باحالت تمسخر خندیدم هه هه هه هه هه :P
همین که داشتم میخندیم مشتشو اورد جلو ترسیدم
حالا اون هه هه هه ههه هه ه...
خیلی پررو ه ولی خب خندیدیم :D

سجاد بسکتی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور

تو خونه بودیم ، بابام اومد. وقتی خستگیشو گرفت اومد کنار من نشست تا کشتی صادقو نگا کنیم . بعد از بازی من شروع کردم که یه جک براش بگم تا وسطش که تعریف کردم بابام پا شد بدون هیچ معذرت خواهی رفت .
منم :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ یعنی موندم چی کار کنم .

الناز س

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96

تو فراز هشتادم دعاى جوشن كبير هست :اى جوش دهنده ى استخوانان شكسته،....(به جون خودم هس)
بعد من معنى شو كه خوندم مامانم پشت سرم رو كاناپه خواب بود(كه تازگيا دچار حادثه ى شكستگيم شده)بعد منم جيغ كشيدم اين جمله هرو
بعد مامانم از خواب پريد يه لبخند مليح زد منم كه واسم اون لب خنده از ١٠٠فوش بد تر بود :-[...

zohreh.sh74

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
.....الا ماشاالله
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
هوشبری

راهنمایی که بودیم ، رفتیم کتاب خونه با دبیرمون ، می خواست رو دیتا بهمون چیزی نشون بده ، ولی هر چه تلاش کردیم کامپیوتر روشن نمی شد. یه پسری تو مدرسمون بود که مهندس کامپیوتر بود برا همین جور کارا ، رفتیم اوردیمش تا ببینه کامپیوتر چه مرگشه . یکم واستاد بر و بر به کامپیوتر زل زد ، بعد رفت دوشاخه کامپیوتر رو از رو زمین برداشت زد به پریز......... =)) =)) =)) =))
نمی دونین چه ضایع بازیی شد....
---------------------------------------------------------------
چند وقت پیش ، از مدرسه وامدم خونه ، مامانم بیرون بود ، منم کلید نداشتم ، پسر همسایمون رفت پیچگوشتی انبردست اورد که در رو برام باز کنه ، بنده خدا کلی تلاش کرد ، همش ازم می پرسید : مطمئنی که در قفل نیست؟؟؟؟
منم با اطمینان بهش جواب می دادم: اره بابا ، مامانم عادت نداره در رو قفل کنه........
این بد بخت نیم ساعت داشت مثه چی زور می زد ، عرقش در اومده بود....... وقتی مامانم اومد فهمیدیم در قفل بوده......
من... :-" :-" :-"
پسر همسایمون... :-w :-w :-w

N!00sha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
Bodapes
دانشگاه
Makdonald
رشته دانشگاه
پزشکی

من کلهم زیاد نمی تونم با پسرا راحت باشم اخه اصلا تو فامیلامون پسرم نیست تا طرز برخورد باهاشونو بدونم به خاطر همین وقتی میان سمتم از زور اضطراب کاذب صداشونو درست نمی شنوم یه روز از کلاس نقاشی می رفتم خونه تابلومم که استادم قاب کرده بود دستم بود یه پسره اومد سمتم اول گفت کلاس قاشی میرید منم گفتم اره و قدممو تندتر کردم حالا مگه ول کن بود بازم اومد یه سوال دیگه پرسید منم فکر کردم می گه می خواید برسونمتون سرع گفتم نه مرسی حالا داشتم می دوییدم دوباره پرسید چی نه! من گفتم کلاس برای مردا هم داره منم دیدم چه ضایع شدم سریع گفتم نه نداره دیگه سریع پیچیدم سمت یه فرعی
حیلی سیرسش بود L-: L-:

unique777

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F a r z a n e g a n
شهر
NeY SHaboUr
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

همین دو شب قبل بود...
من از اخرین شب نشینی که اومده بودم خیلی گذشته بود و واسه بعدیش برنامه ریخته بودم...
بعد همش فکر میکردم شب نشینی شب جمعه س...

بامداد روز پنج شنبه اومدم. دیدم خیلیا تو حرف بزن نوشتن: " شب نشینی خوبی بود ولی حیف که تموم شد"
انقد ضایع شدم که نگو!

بالا