• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه امیرکبیر

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار
پاسخ : دانشجو های سمپادی امیر کبیر

مگه شماره دانشجویی نماید محرمانه بمونه؟ :-" :-" نه اونقد محرمانه ولی خب انقد علنی نباید گفته بشه. :-"

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

نه شماره دانشجویی کجاش محرمانه است؟ خود من شماره دانشجویی خیلیا رو حفظم. تازه میشه سرچ کرد شماره دانشجویی رو ببینی صاجابش کیه.
مثلا شماره دانشجویی من 8931055ه 89 سال ورودمه، 31 شماره دانشکده کامپیوتره و 031 هم خودمم! حالا 8831055 میشه بابا یا مامانم و همینطور 9031055 هم میشه بچه ام و همینطور به بالا یا پایین.
بعضی دانشکده ها ساختارای برادر-خواهری هم دارن و در نتیجه ی این بقیه بستگان هم به تعریف میشن.

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

بعد آقا, یه بنر جلویِ در شمالی (درِ رشت) هست؛ بعد روش مثن قوانینِ انضباطی اینارو نوشته, نوشته خانوما نباید لاک داشته باشن :)) من میخوام بدونم با لاک بیام چی میشه اونوقت؟

کلاً چه قدر به لباس اینا گیر میدن؟ آخه من اون روز با مانتوی گل گلی و شال رفتم تو[nb]جلف و قابلِ گیر دادن نبودم البته! خیلی سنگین تر از خیلی خانومای توی دانشگاه بودم؛ ولی خب مقنعه که میگن الزامیه نپوشیده بودم و مانتو که باید بلند باشه و ساده, نبود[/nb], کسی بهم چیزی نگفت :-" میخوام بدونم چون تابستون بود کاری نداشتن یا کلاً زیاد گیر نمیدن؟

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

من این ببرادر خواهری و مامان بابا رو نفهمیدم . ینی چی آخه؟ :)) مثلا من 9231055باشم میشم نوه‌ی بچه‌ت؟ :)) به چه دردی میخوره؟ :-"

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

به نقل از A.Panah :
lof:
توضیح میدید دقیقا چه فرمهایی باید پر بشه و پرینت گرفته بشه ؟کدوم فرمهارو باید پر کنیم و ببریمشون دانشگاه؟
این فرمهارو با word پرکنیم پرینت بگیریم یا فرقی نمیکنه؟
8 - فرم تعهد ( دراين رابطه فرمهاي تعهد براساس سهميه قبولي در دانشگاه در سايت قرارگرفته است لطفا پس از تكميل، پرينت و امضاء‌درروز ثبت نام تحويل گردد ) لازم به ذكراست هردانشجوبايد دوفرم تعهد همراه داشته باشد يك فرم مربوط به كليه دانشجويان ( فرم شماره 1 )و يك فرم مربوط به سهميه قبولي (فرم شماره 4 يا 5 ) دانشجو مي باشد .

علاوه بر اینا گواهی موقت ثبت نام هم هست که باید روز ثبت نام دانشگاه همراتون باشه

و همین طور در صورت علاقه مندی به گرفتن خوابگاه باید تعهدنامه محضری رو در محضر ثبت کرده و با خود ببرین.

و فرم هایی که به صورت اینترنتی باید پر کنین مربوط به اطلاعات شخصی خانوادگی و علایق شماست.

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از Nahid :
کلاً چه قدر به لباس اینا گیر میدن؟ آخه من اون روز با مانتوی گل گلی و شال رفتم تو[nb]جلف و قابلِ گیر دادن نبودم البته! خیلی سنگین تر از خیلی خانومای توی دانشگاه بودم؛ ولی خب مقنعه که میگن الزامیه نپوشیده بودم و مانتو که باید بلند باشه و ساده, نبود[/nb], کسی بهم چیزی نگفت :-" میخوام بدونم چون تابستون بود کاری نداشتن یا کلاً زیاد گیر نمیدن؟
به لاک که زیاد گیر نمیدن. بقیه موارد هم از نگهبانی به نگهبان دیگه متغیره. به رنگ مانتو هم زیاد کاری ندارن و طولش مهمتره. ولی شال رو شانس آوردی بهت چیزی نگفتن

به نقل از فا‌طمه :
من این ببرادر خواهری و مامان بابا رو نفهمیدم . ینی چی آخه؟ :)) مثلا من 9231055باشم میشم نوه‌ی بچه‌ت؟ :)) به چه دردی میخوره؟ :-"
خب یه شروع ارتباط میتونه باشه بین ورودیای سالای مختلف. بعضی از این فامیلا دوستای خوبی شدن با هم؛ بعضی ها هم همدیگرو نمیشاسن اصن (مثل من و نوه ام)

به نقل از (619سابق) MSA :
سعید برو تو پرتال غذا ، بخش انتقال اعتبار. میتونی اسم بچه تو ببینی:D! من دیدم مال تو رو :D دختر دار شدی! تبریک:D
ما هم پسر دار شدیم :-<
ولی جدا از شوخی جنسیت که مهم نیست! همین که سالم باشه کافیه :D
آره میدونم. سالای قبل سیستم انتقال یه جور دیگه بود بعضی ها اول انتقال میدادن یک ریال بعد میدین که به کی رفته اعتبار. بعد خب این سیستم ضایع بود دیگه، طرف میدید کی زاغ سیاشو چوب میزده! :-". برای همین یه روش پیدا کرده بودیم بدون نیاز به انتقال پول فضولی میکردیم!. :D
الانم سیستم جدید کلا کارو راست و ریست کرده دیگه :D

نام مرکز سمپاد
چهارراه لشگر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از سعیـد :
بچه ها شماره دانشجوییتونو دیدین اینجا بگین شاید همینجا با پدر و مادر و بستگان دانشکده ایتون آشنا شدین. :D
سعید این مسخره بازی دانشگامون رو باید اینجا بیان کنی آبرویی که نداریم بره؟ :))

:-" با اینکه میگن بچه سالم باشه و پسر دخترش فرق نداره :-" ولی خوشحالم نوه ام پسر بود :-" :D کسی تو شما اسمش صدرا هست؟ :-"

به نقل از سعیـد :
آره میدونم. سالای قبل سیستم انتقال یه جور دیگه بود بعضی ها اول انتقال میدادن یک ریال بعد میدین که به کی رفته اعتبار. بعد خب این سیستم ضایع بود دیگه، طرف میدید کی زاغ سیاشو چوب میزده! :-". برای همین یه روش پیدا کرده بودیم بدون نیاز به انتقال پول فضولی میکردیم!. :D
الانم سیستم جدید کلا کارو راست و ریست کرده دیگه :D
اُه اُه سال ورودی ما اولش اینطوری بود! بعد با بچه ها کل انداخته بودیم آی تی ها پسرا بیشترن یا دخترا! :-" بعد اکانت منم که مفت و مجانی گیر آوردن به هر کی ورودی 90 کامپیوتر بود یه ریال فرستادن آبرو نذاشتن برا ما :))

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

این مدارکِ ثبتِ نام خیلی مهمه که کاملِ کامل باشه؟
من کارت ملّیم هنوز صادر نشده خب :-?

newthink

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
فیــزیــک

نه بعدا میبرین

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

درباره محدودیت‌ها و نبود اینترنت و چیزهایی مثل این به نظر من کمتر نگران باشید، چون مسئولان وقت در دانشگاه‌ها یا دارن برکنار می‌شن و یا پیام انتخابات رو دریافت‌کرده‌اند و مثل‍ا تو همین دانشگاه ما بعد از دو سال تفکیک دوباره کل‍اسا مختلط شده و اردوهای مختلط هم بعد چندین سال فکر کنم قراره دوباره مجاز بشه. اینترنت رو هم یا بهتون می‌دن یا اگر ندن قطعا با پیگیری درستش می‌کنن. دانشگاه و رییس دانشگاه و مسئول‍ان کله‌گنده که تا حال‍ا بچه‌ها رو اذیت می‌کردن سر قضیه‌های مختلف ال‍ان خیلی حرف گوش کن شدن و ترسیده‌ان.
کل‍ا اینکه خوشحال باشید، دوره گندِ امیرکبیر گذشته و حضور شما همزمان شده با شروع روز‌های بهتر تو دانشگاه.
سوال داشتید پیغام بزنید، البته من کم میام سایت و می‌تونید ایمیل و یاهو رو هم استفاده کنید برای سوال‌هاتون.
دانشگاه هم که اومدید هرکاری داشتید ما جدا در خدمتتون هستیم. تعارف و اینا نیس اصل‍ا.

در انتها هم اینکه قراره خیلی خوش بگذره بهتون. حسودیم می‌شه که سال سوم شدم :ا

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

ثبت نام اینترنتی داره؟ ثبت نام اینترنتی‌ش چی بود مثلا همون فرماییکه پر کردیم واسه علایق و خانواده اینا؟ :-?

AraSh_HaShemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
اراک
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مکانیک

آقا من پر کردم فرمهای علاقفه و خانواده و...
بعد مرحله 4 که واسه معاونت آموزشیه رو من میرن یوزر پس میخاد
خوب اونارو میزنم ولی فرمی نیست که من پر کنم...چکار کنم؟
بعد اینکه من اون اطلاعاتمو تکمیل میکنم اما نو پنل کاربریم تو معاونت میرم هیچکدومو درست نمایش نمیده....مثلا تاریخ تولد اشتباه میزنه....شماره موبایلمو 0 میزاره.ولی خوب گواهی موقت رو به من دادن .درست رفتم؟

بعد اینکه واسه خوابگاه تا پنجشنبه فقط باید فرم تعهد محضری پر کنم بقیه کاراشو دیگه پنجشنبه انجام بدم؟؟؟

بعد اینکه دانشگاه تهران خابگاهارو خود دانشجو انتخاب میکنه دونفره داشته باشه یا مثلا 4 نفره...امیرکبیر اینجوری نیست؟

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

ثبت نام اینترنتی عملاً بیخودی بود :-" در واقع ما فقط باید همون گواهی موقت رو میگرفتیم, بقیه اش که چیزِ خاصی نبود اگه پر هم نمیکردیم بازم گواهی موقتو میگرفتیم :-?

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

واسه منم تاریخ تولد رو اشتباه زده :-" مهم نیست ولی سنم زیاد میشه به هرحال. :-" :-"

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

کانون ما رو لو داد :D هم دانشگاهیا سلام!
هوافضا هستم :D
پدر یا مادرمون رو کجا میشه گیر اورد دانشگاه؟
روز ثبت نام مامان بابا میخواد؟

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

نوشته باید یکی از والدین با کارت شناسایی باشن حتمن.

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

به نقل از فا‌طمه :
اینو تو ادامه بخش خواهران نوشته خب :D

milad_khatmi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
مرند
مدال المپیاد
با شکست مواجه شد
دانشگاه
دانشگاه امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

تو معاونت دانشجویی یه قسمتی هس امور خوابگاه ها اونجا یه جایی نوشته پیش ثبت نام اما وقتی میزنم میگه به علت محدودیت زمانی قادر به انجام نمیباشید این ینی چی اونوقت؟ پیش ثبت نام چیه این؟ یکی جوابگو باشه :-s :-s :-s

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388

به نقل از فا‌طمه :
کو کجا نوشته؟!
واسه خوابگاه؟ یا کلاً؟

milad_khatmi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه جعفری
شهر
مرند
مدال المپیاد
با شکست مواجه شد
دانشگاه
دانشگاه امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از Nahid :
کو کجا نوشته؟!
واسه خوابگاه؟ یا کلاً؟
تو معاونت دانشجویی قسمت "قابل توجه دانشجویان محترم کارشناسی ورودی 92" قسمت "راهنمای استفاده از خوابگاه" پایینش نوشته اما برا همه نوشتن نه فقط برا دخترا

بالا