• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دفتر سمپادیا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
سلام
لوازم التحریر یکی از بزرگ ترین دغدغه های یک فرد تو دوران تحصیلش به شمار میره ؛ در پی این مسئله تصمیم گرفتیم تعدادی دفتر برای سمپادی های عزیز منتشر کنیم .
دفتر ها از نوع سیمی فلزی و طرح هایی که برای این دفتر ها در نظر گرفته شده طرح هایی با خلاقیت بالا و زیبا هستند . ضمناً این دفترها از کیفیت بالایی هم برخوردار هستند. دو نمونه از این طرح ها رو در زیر میبینین:

برای دیدن سایر طرح ها روی این نوشته کلیک کنید .

دفتر های در نظر گرفته شده، در دو طرح عادی و سفارشی توزیع خواهند شد .
دفتر های سفارشی به این صورت هستند که : اسم شما روی جلد دفتر زده خواهد شد . ( پرستیژ بالا :D ) پشت جلد اول، قسمتی برای قرار دادن برنامه هفتگی خواهد بود ؛ مثلاً میشه کاغذ گذاشت که روز شنبه چه کاری باید انجام داد . یک سری کاغذ مثل جدول تعطیلات و جدول مخصوص تمرین و امتحانات هم خواهد داشت . پشت جلد دوم ( قسمت داخلی دفتر ) یه سری برش هایی خواهد داشت برای گذاشتن کارت ویزیت و کارت های جدول هفتگی و امثال این ها . طبیعیست که قیمت دفتر های سفارشی کمی بیشتر از دفتر های عادی خواهد بود .

دفتر ها از طریق سایت راوی هنر و فروشگاه های خاص به فروش خواهند رسید . لیست فروشگاه ها به زودی در این تاپیک اعلام خواهد شد .
با خرید 6 تا 20 دفتر هزینه ی ارسال پستی رو راوی هنر متقبل میشه . با خرید 21 تا 200 دفتر علاوه بر هزینه ی ارسال پست ، ده درصد تخفیف به شما داده میشه . برای دیدن قیمت دفتر ها به سایت راوی هنر مراجعه کنید .

اگر دفتر ها رو مناسب می بینین اونا رو به دوستان و آشنایان هم پیشنهاد کنید ؛ رسانه شمایید . :D

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى
پاسخ : دفتر سمپادیا

ايـنا عالين :دي قيمتا رو نگفـته ؟ :-?

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

این تاپیک بیشتر برای معرفی این دفتر ها هست و به زودی سایت فروش و امکانات اون برای خرید هم کامل میشه.

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

اینا خیلی عالین! فقط من شخصا بعد از تجربه ای که از خرید اینترنتی داشتم دیگه دلم نمیخواد اینجوری خرید کنم. البته اگه پول رو بعد از تحویل دفتر بگیرن میشه بهش فکر کرد!

کاشکی توی هر استان یه جایی اینا رو بفروشه!
توی سایته که هیچی ننوشته.

اما ایده ی خیلی جالبیه!

ویرایش: کاشکی طرحای مربوط به سمپادش بیشتر بود! فقط ردیف آخر به درد ما میخوره.

ImPiSh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان یـک
شهر
تهران

کی می تونیم واسه خریدش اقدام کنیم؟؟ :-?
چون تو خود سایت که نوشته بود فعلا نیم تونیم سفارش بدیم

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

به نقل از SaYnA :
ايـنا عالين :دي قيمتا رو نگفـته ؟ :-?
قیمت ها به زودی اعلام میشه ؛ هرچند تفاوت زیادی با قیمت ِ دفتر های عادی نخواهد داشت .
به نقل از مُحسن :
اگر می خواید بخش جدی و تجازی تو سمپادیا راه اندازی کنید که در آمد زایی هم داشته باشه من یکسری پیشنهاد های خیلی خوب دارم، البته به شرطی که موافق درآمد زایی باشید!
این دفتر ها خیلی خوبن :D فقط ای کاش این سایت یه پرداخت آنلاینم میزاشت!
منتظر پیشنهاد هات هستیم .
این امکان به زودی فراهم میشه ، بذارین سایت تکمیل شه . :D
به نقل از آناهید :
اینا خیلی عالین! فقط من شخصا بعد از تجربه ای که از خرید اینترنتی داشتم دیگه دلم نمیخواد اینجوری خرید کنم. البته اگه پول رو بعد از تحویل دفتر بگیرن میشه بهش فکر کرد!
کاشکی توی هر استان یه جایی اینا رو بفروشه!
در مورد خرید اینترنتی نگران نباشید ، کلاه برداری در کار نیست . :D
در مورد فروش در استان ها ، سال های آینده شاید این کار هم انجام بگیره ، شاید .
به نقل از HaniieH :
کی می تونیم واسه خریدش اقدام کنیم؟؟ :-?
سایت به زودی آماده میشه واسه فروش .

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از مُحسن :
میشه طرحای زیادی رو طراحی کرد، اما شرکت مربوطه باید قبول کنه که طرح از بیرون بگیره یا نه!
این دفترها رو شرکتی چاپ نکرده، اینا توسط خود سمپادیا چاپ شده :)

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

من اصلا دوست ندارم ندیده چیزی رو بخرم... این دفتر ها توی مغازه ها هم میان دیگه نه؟ مثلا تو انقلاب حتما باید باشه... :-?

راستی زیاد چیزی نمونده تا سال تحصیلی شروع شه این دفتر ها تو این موقع توی مغازه ها پخش شدن دیگه نه؟ 8->

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

ببخشید من متوجه نشدم یعنی اگه ما هم طرح خاصی داریم میتونیم اجرا کنیم؟
این ایده فوق العاده ایه و من هم فقط به خاطر حمایت از سمپادیا دفتر هام را از اینجا میگیرم و به بقیه هم همین پیشنهاد را دارم
در مورد کار های اقتصادی هم که در سایت و کلا در نت میشه انجام داد اگه یه تاپیک باشه عالیه
بعدشم اون شرکته(راوی هنر)مال سمپادیاس؟

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

به نقل از meli :
من اصلا دوست ندارم ندیده چیزی رو بخرم... این دفتر ها توی مغازه ها هم میان دیگه نه؟ مثلا تو انقلاب حتما باید باشه... :-?

راستی زیاد چیزی نمونده تا سال تحصیلی شروع شه این دفتر ها تو این موقع توی مغازه ها پخش شدن دیگه نه؟ 8->
ملیکا جان فرزندم اینا تولید سمپادیان ها :D همینطوری فک نکنم تو بازار ریخته باشه ...

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از meli :

توی یه سری از فروشگاه های خاص عرضه میشه و همون جور که توی پست اول هم بود لیست اون ها هم به زودی اعلام میشه.
به نقل از علی دلاور :
ببخشید من متوجه نشدم یعنی اگه ما هم طرح خاصی داریم میتونیم اجرا کنیم؟
این ایده فوق العاده ایه و من هم فقط به خاطر حمایت از سمپادیا دفتر هام را از اینجا میگیرم و به بقیه هم همین پیشنهاد را دارم
در مورد کار های اقتصادی هم که در سایت و کلا در نت میشه انجام داد اگه یه تاپیک باشه عالیه
بعدشم اون شرکته(راوی هنر)مال سمپادیاس؟
من سوال اول رو که نفهمیدم :D
ممنون.
توی تاپیک هایی هم که هست شاید بشه این طرح ها رو گفت اما اگر می بینید نیاز به یه تاپیک خاص هست تاپیکش ایجاد بشه.
نه!

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

کاش میشد توی بقیه شهر های بزرگم نمایندگی گذاشت نه فقط تهران مثلآ اصفهان و مشهد!!! ولی عالی :D

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از احمدرضا.ج :
.من سوال اول رو که نفهمیدم :D
ممنون.
توی تاپیک هایی هم که هست شاید بشه این طرح ها رو گفت اما اگر می بینید نیاز به یه تاپیک خاص هست تاپیکش ایجاد بشه.
نه!
ببخشید ظاهرا متوجه نشیدی البته سوال من گنگ بود منظورم طرح روی جلد بود اخه من یه مدت بیکار بودم بارفیق برا سمپاد طرح درست میکردیم گفم اگه کسی طرح روی جلد خوبی داره میتونه بده که بزنن پشت جلد

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری(یا بقولی "شهید هوابرد")

سلام
خواهشا" قیمت ها و انواع طرحها رو بزارید(همه ی طرح جلد ها همونایین که توی سایت راوی هنر بودن؟)
بی زحمت هم بگید که چند برگ هستند؟ایا با تعدادبرگ های مختلف مثل:50-60- 80-100-200دارن یا خیر

ایده ی بسیار بسیار خوبی بوده و من خیلی حال کردم.
ممنون و به امید ایده هایی همچون این.

N-hidden

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

wow.... خیلی عالیه ایده ی معرکه ایه... با تشکر از همه ی کسایی که واسش زحمت کشیدن :) >:D<
راستی یه سوال همین جوری جهت اطلاع... دفترا چند برگن؟

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از نرگس² :
ملیکا جان فرزندم اینا تولید سمپادیان ها :D همینطوری فک نکنم تو بازار ریخته باشه ...
منم نگفتم تو بازار ریخته... ولی کمترین چیزش اینه که تو انقلاب که باید باشه...

گفتن یه سری فروشگاه های خاص دارن منظور منم اونا بود :-"

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

حالا قبول که کلاه برداری در کار نیست؛ اما بازم یه مشکلی هست؛ تا قیمت ها معلوم بشه، ما سفارش بدیم، مثلا بخوایم اسممون هم روش باشه، اینا ارسال بشه به شهرهای مختلف و ما بتونیم استفاده کنیم دیگه باید کم کم فکر امتحانات خرداد باشیم!
من با یکی از بچه ها که گفته بود ندیده نمیشه خرید کرد کاملا موافقم. شما میتونید توی شهرهایی که متقاضی هست واسه دفترا با یه لوازم التحریری معروف صحبت کنید که اونا سفارش بگیرن بدن به شما شما بفرستید واسه اونا. قبلش هم اونا باید نمونه کار داشته باشن که نشون مردم بدن.
اما اینجوری که آدم عکسشو ببینه و پول بده و بعدا دفترو بگیره یه ذره غیرعاقلانه ـست.

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

طرح میشه داد که برای سال آینده استفاده بشه اما اینی که طرح داده بشه و امسال استفاده بشه نه.
به نقل از آناهید :
حالا قبول که کلاه برداری در کار نیست؛ اما بازم یه مشکلی هست؛ تا قیمت ها معلوم بشه، ما سفارش بدیم، مثلا بخوایم اسممون هم روش باشه، اینا ارسال بشه به شهرهای مختلف و ما بتونیم استفاده کنیم دیگه باید کم کم فکر امتحانات خرداد باشیم!
من با یکی از بچه ها که گفته بود ندیده نمیشه خرید کرد کاملا موافقم. شما میتونید توی شهرهایی که متقاضی هست واسه دفترا با یه لوازم التحریری معروف صحبت کنید که اونا سفارش بگیرن بدن به شما شما بفرستید واسه اونا. قبلش هم اونا باید نمونه کار داشته باشن که نشون مردم بدن.
اما اینجوری که آدم عکسشو ببینه و پول بده و بعدا دفترو بگیره یه ذره غیرعاقلانه ـست.
با پست سفارشی 2 3 روز بیشتر طول نمی کشه تا به دست آدم برسه و بهتر هست با دوستاتون با هم سفارش بدید تا هزینه ی پست براتون کمتر تموم بشه.

4245

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

کلا که جای تقدیر و تشکر داره ! دستتون درد نکنه و خسته نباشین ! شروع مدارس که دیگه نزدیکه ، اکثر بچه ها هم الان دارن این چیزارو میخرن دیگه ! فقط به چنتا سوال جواب بدین ممنون میشیم :D

1 - دفتر ها در تعداد برگ های مختلف ارائه میشن دیگه !؟ الان دیگه واس اکثر بچه ها 100 و 200 برگ نیاز هست !؟

2 - اکثر دوستان هم حاضر نمیشن بدون اینکه دفتر هارو ببینن اونارو بخرن ، این قضیه چی میشه !؟
( میشه ی فیلم ازشون گرفت با راهنمای استفاده :D )

3 - حدودا کی اماده میشن ؟! و کی میشه سفارش داد ؟! ی تاریخ تخمینی بگین بی زحمت ...

به نقل از meli :
گفتن یه سری فروشگاه های خاص دارن منظور منم اونا بود :-"

ی سری فروشگاه های خاص خواهند داشت :D

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از 4245 :
کلا که جای تقدیر و تشکر داره ! دستتون درد نکنه و خسته نباشین ! شروع مدارس که دیگه نزدیکه ، اکثر بچه ها هم الان دارن این چیزارو میخرن دیگه ! فقط به چنتا سوال جواب بدین ممنون میشیم :D

1 - دفتر ها در تعداد برگ های مختلف ارائه میشن دیگه !؟ الان دیگه واس اکثر بچه ها 100 و 200 برگ نیاز هست !؟
بلی :D
2 - اکثر دوستان هم حاضر نمیشن بدون اینکه دفتر هارو ببینن اونارو بخرن ، این قضیه چی میشه !؟
( میشه ی فیلم ازشون گرفت با راهنمای استفاده :D )
این رو هم یه فکری براش می کنیم. (;
3 - حدودا کی اماده میشن ؟! و کی میشه سفارش داد ؟! ی تاریخ تخمینی بگین بی زحمت ...
واللا دفترا آماده هستن و سفارش دادن هم تا 1 2 روز دیگه سایتش آماده میشه و امکانش فعال
ی سری فروشگاه های خاص خواهند داشت :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا