• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

همه چیز از Assassins Creed

از کدام شخصیت از این سری بازی بیشتر خوشتون میاد ؟

• کانر

رای‌ها: 14 25.0%
  • اتزیو

رای‌ها: 26 46.4%
  • التایر

رای‌ها: 13 23.2%
  • دزموند

رای‌ها: 3 5.4%

• رای‌دهندگان
    56

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : همه چیز از Assassins Creed

Ok

به دی ان ای رجوع می کنیم ...
من عاشق اساسینم ، برا استراحت خیلی خوبه ، کلا" حال میده

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

برای بار 2م می گم اینجا انجمن بازی های کامپیوتریه نه تاریخ
راستی یه چیزی یادم اومد بر و بچ حسن صباح با اسب رو سقف خونه ها می رفتند ولی تو هیچکدوم از بازیای این سری این دیده نشده!
یعنی می رفتن اسب رو رو سقف پارک می کردن :D کارشون که تموم شد سوار می شدند بر می گشتن =))

• شروع کننده موضوع

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

خوب این متن صحبت ازیو و Minerva

خوب اول متن English
greeting prophet its good you have come.let us see it.to give thanks

we must speak.
who are you.

many names.when I died it was Minerva but before that Merva and Mera and On and On The others too......

you are gods
not gods we simply came...before...even when we walked the world..your kind struggled to understand our existence.we were more advanced in time.your minds were not yet ready.still not.maybe never.no matter.you may not comprehend us.but u will comprehend our warning.u must.
non of what u are saying makes sense
our word are not meant for u
what are u talking about.there's no one else here.
enough.I do not wish to speak with u but thorough u.you are the prophet.u have played your part.u anchor him but please be silent.that we may commune
listen.

..........
"When we were still flesh, and our homes still whole, your kind betrayed us... We who made you. We who gave you life. We were strong but you were many, and both of us craved war. So busy were we with earthly concerns, we failed to notice the heavens, and by the time we did, the world burned until naught remained but ash. It should have ended then and there, but we built you in our own image. We built you, to survive, and so we did. Few were our numbers, your kind and mine. It took sacrifice, strength, compassion, but we rebuilt, and as life returned to the world, we endeavored to ensure this tragedy could not be repeated. But now, we are dying, and time will work against us. Truth turned into myth and legend. What we built, misunderstood. Let my words preserve the message and make a record of our loss. But let my word also bring hope. You must find the other temples, built by those who knew to turn away from war. They worked to protect us, to save us from the fire. If you can find them, if their work can be saved, so too might this world. Be quick, for time grows short, and guard against the cross, for there are many who will stand in your way.

It is done. The message is delivered. We are gone now from this world, all of us. We can do no more... The rest is up to you, Desmond."

what who is Desmond.i don't understand.plz wait i have so many questions.

WHAT THE FU

و این ترجمه(من ترجمه نکردم ها از سایت منبع هست که آخر ذکر می کنم)
مینروا:درود بر تو ای پیامبر.چه خوب شد که آمدی.بگذار ببینمش.تشکر میکنم.
باید با هم صحبت کنیم.

اتزیو:تو کی هستی؟

(اینجا میگه من قبل از مرگ اسم های زیادی داشتم.. اسم تکتکشونو میگه همین طور هم راجب بقیه خدایان صحبت میکنه که من Spell شونو نمیدونم توی فایل صوتی میتونین بشنوین....کی قبلا چی صداش میکردن)

اتزیو:شما خدایان هستین.

مینروا:خدایان نه.ما فقط زودتر از شما آمدیم.حتی زمانی که ما دنیا را سیر میکردیم نسل شما می کوشید تا وجود ما را درک کند.آن موقع ما پیشرقته تر بودیم.ذهن شما هنوز اماده نبود...هنوز هم نیست..شاید هیچوقت اماده نشه.مشکلی نیست.شاید شما ما را درک نکنید.ولی هشدارمان را درک خواهید کرد.باید درک کنید!!

اتزیو:اصلا حرفایی که میزنی معنی نمیده!

مینروا:کلمات ما برای تو به زبان نمیاین!

اتزیو:چی داری میگی؟کس دیگه ای جز من که اینجا نیست!!

مینروا:کافیست!من خواهان صحبت با تو نیستم بلکه خواهان صحبت از طریق توام.تو پیامبری.نقش خود را به اندازه کافی بازی کردی.تو او را در درون خود داری پس خواهش میکنم ساکت بمان تا بتوانیم با هم گفت وگو کنیم.

گوش کن......
زمانی که ما هنوز بدنی داشتیم و خانه هایمان هنوز سالم.... نژاد تو به ما که شما را ساخته بودیم خیانت کردند.
ما قدرتمند بودیم.ولی شما بسیار..و هر دو مشتاق جنگ.
آنقدر مشغول مسائل پیش پا افتاده بودیم که رشته امور بهشت را از دست دادیم.و وقتی به دستش گرفتیم که دیگر چیزی جز خاکستر بر سطح زمین نمانده بود.همه جیز باید همان جا وهمان موقع به پیاین میرسید.ولی ما شما را در تصورات خود اینگونه ساختیم شما را برای ماندن ساختیم.و چنین هم کردیم.تعدادمان بسیار کم بود .هم نسل شما و هم نسل من.ساختن قربانی می طلبید...قدرتو شفقت میطلبید.ولی با این همه همه چیز را از نو ساختیم.و زمانی که زندگی بار دگر به جهان باز گشت اطمینان حاصل کردیم تا این مصیبت دوباره اتفاق نیوفتد.ولی اکنون ما در یک قدمی مرگ قرار داریم و زمان نیز علیه ما در گردش است.حقیقت به افسانه و اسطوره تبدیل شد.چیزی که به وجود آمده بود دگر گونه تعبیر شد.باشد که کلماتم حامی پیامی باشد...دلیلی برای مصیبتی که کشیدیم و همچنین حامی امید.باید دیگر معابد را پیدا کنی. معابدی ساخته دست کسانی که از جنگ گریختند تا کاری برای حفاظت و نجات ما از آتش کنند.اگر بتوانی آنها را پیدا کنی...اگر آثارشان قابل استفاده باشد شاید این دنیا هم نجات پیدا کند.
عجله کن...زیرا زمان رو به اتمام است.و همچنین خود را آماده مبارزه با اختلاف کن.زیرا افراد بسیاری بر سر راه تو قرار خواهند گرفت.
تمام شد.پیام تحویل داده شد.ما دیگر این دنیا را ترک کرده ایم همه ما.کار دیگری از ما بر نمیاید.باقی بر عهده توست.....دزمند.

اتزیو:چی؟دزمند دیگه کیه!!!؟؟من متوجه نمیشم!!!خواهش میکنم صبر کن هنوز سوال دارم!!!؟؟

و در پایان هم صدای دزمندرو میشنویم که حرفی رو میزنه که فکر کنم همه در اون لحظه بهش فکر کردیم :
What The F****

و این هم فابل صوتی این مکالمه

http://www.irfreeup.com/images/tx1ve10mbncra94n90ac.mp3

اینم منبع:http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33398

البته فایل صوتی شیلتره

• شروع کننده موضوع

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

همگی طرفداران اساسین یه سر به این صفحه بزنن
خیلی خیلی اطلاعات جالبی از بازی رو قرار داده
اطلاعاتی راجع به سابجکت 16
.
.
.
خیلی جالبه
حتما سر بزنید تا بفهمید چی رو بازی کردید

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33398

• شروع کننده موضوع

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

کسی می دونه قیمت cd-key نسخه revelations چقدره؟

• شروع کننده موضوع

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

Puzzle #1: In The Beginning

سلام.من.....اونا به من میگن فرد شماره 16 گوش کن...
من خیلی وقت ندارم...یه چیزی هس که باید حتما بهت نشون بدم...
تمام این مدت داشتن بهمون دروغ میگفتن.همه چیزایی که میدونیم..هر چیزی رو که باور کردیم...اشتباهه.غلطه..خیلی خوب..من تمامی مدارکو..که همه حرفامو ثابت میکنه آپلود کردم ولی اون هارو را به 20 قسمت تقسیم کردم و روی هر کدوم یه کد گذاشتم.باید خیلی حواستو جمع کنی!!!.ملکه الیزابت....نه..اون که نه... الان تو کدوم قرن هستیم ....مهم نیس..کدهارو توی فایل اولی این برنامه پنهان کردم......پیداش کن...همه رو پیدا کن!!!! تا تو هم حقیقت رو مشاهده کنی

Puzzle #2: Sixty-four Squares

گذشته:یه تار پیچیده بزرگگگگگگگ..همش بر پایه شانس...تصادف.....یا شایدم نه؟

Puzzle #3: Descendants

قدرت هیچوقت نمیمیره...بلکه از دستی به دست دیگه منتقل میشه.

Puzzle #4: Infinite Knowledge

هک کردن چارچوب اصلی Abstergo داره آسونو آسون تر میشه...یه جوری که انگار میدونم دارم دنبال چه اطلاعاتی میگردم...چون خودم هم تجربش کردم.

Puzzle #5: Instruments of Power

.....میبینی داره چه اتفاقی میوفته؟آه....هنوز نه....ولی خواهی دید..

Puzzle #6: Brothers

بببببیشترشون قهرمان بودن..میبینی چطور اصل و نصببوم از هم گسیخته شد؟...تار های تاریخ خوبی رو گرفتار میکنه و پلیدی چیزی رو به دست میاره که ماله اون نیست!!!!
هان!!(بنگر).......نشان(نفرین) قابیل

Puzzle #7: Keep on Seeking, And You Will Find It
چیزی نمیگه اینجا......

Puzzle #8: Martyrs

بدون حضور عصا سزار ناتوان بود...دیگه بدون اون نمیتوانست افرادشو کنترل کنه.....انقلاب!!!!!!....انقلاب!!!!. ...

Puzzle #9: Hat-trick

سه دزد....پشت پرده قتل ها... مردم فقط چیزی رو که یاد گرفتن ببینن را میبینن.چیزایی رو که سازمان ها میخوان که مردم ببینن رو میبینند.......گرگان در حال شکارن......کجاست؟...جک(JFK) کجا رقته؟

Puzzle #10: Apollo

یه چیزی اونجا بود....(فضا)چیزی که خیلی وقت پیش اونجا رها شده بود.....با وجود رفتن جک(JFK) زیر خروارها خاک....دیگه کارشون آسون شده بود..

Puzzle #11: The Inventor

میخواست چرخه رو متوقف کنه.......میخواست اسرارو فاش کنه.آخخ...گ......باید فکر کنم حتی با وجود سردردهام.....اون را توی کرواسی پیدا کرد......اونهاا هم توی آزمایشگاه اش پیداش کردن

Puzzle #12: Titans of Industry

میخواست همه رو مطلع کنه..تا همه بفهمن..تا همه رو از بند رها کنه....ولی اونا ازش استفاده کردن تا دیوونش کنن

Puzzle #13: I am become death, the destroy of worlds

صحبتی وجود نداره.

Puzzle #14: Bloodlines

نمیدونم جه بلایی داره سرم میاد....!!!!..یه مدت توی دستگاه بودم !!!هی دوباره برم میگردونن اون تو!!!دارم کنترلم از دست میدم.....همه چی داره محو میشه.....اه.....یه تقنگ گرفتم دستم.گدیسبورگ..الان یکی رو با چاقو زخمی کردم...جلیقه ام شده پر خون!!!!...الان توی اپرا هستم.سوپرانو...خیلی قشنگه...خوابیدم پیشش......همین طور که دارم*******(از خجالتش در میام) داد و فریاد میکنه!!!!!دارم توی انجمن سخنرانی میکنم..ولی هیچکس به حرفم گوش نمیده!!!!(مثل الان من)
الان توی جنگلم...دارم شکار میکنم....اه...وای ماه ....دارم ماه رو میبینم.الان اینجام...باید اینجا بمانم... اینقدر بمونم تا این که بفهمی!!!!گوش کن...فکر میکنی چرا ما این....استعدادها رو داریم...این توانایی ها رو!!؟؟؟ به خاطر اینکه همش تو خونمون هست!!!!!

Puzzle 15: Guardians

صحبتی وجود نداره.

Puzzle #16: The Cavalry

توی سال 1908 اتفاق افتاد....یا شایدم 2008....نه همون 19....یادم نمیاد!!!!!

Puzzle #17: The Bunker

اون ها جنگ رو اداره می کردن...صلح رو اداره می کردن...ولی فکر می کردن نمیتونیم دستشونو رو کنیم.....عملیاتهایی رو که انجام دادیم پیدا کن

Puzzle #18: Synapses

همه این درد و رنج در ما بین زمان...خیلی آزارم میده.... اون (لوسی)منو میبینه که چاقو رو بلند میکنم...فقط یه خورده دیگه مونده.......سازمان ....تمامی قطعات رو میخواست....مزه قدرت اونا رو چشیده بودن...ولی چرا این عتیقه ها؟؟؟چرا این قدر خوب کار میکنن؟؟؟انگار که ذهنمون فقط برای این ها ساخته شده..برای حرف شنوي از اینها ساخته شدن..

Puzzle 19: The Fourth Day

پایان...تقریبا به پایان رسیدیم....قبلا هم این اتفاقات افتاده بود...اون قطعات قبلا بخشی از یک نسخه كامل بودن..هه هه

Puzzle 20: The Origin of the Species

تعداد خیلی کمی از مردم هنوز حقیقت رو میدونن...اطرافمون پرن..نشانه ها...نقاشی ها..صورت ها....اسناد ..ولی با این همه هنوزم حقیقت رو نمیبینیم...میبینی ما حتی از خلقت خودمون هم بی خبریم....و سرانجام:نمی تونم.نمیتونم...آیا این کار منو از شر این حلقه بی انتهای زمان خلاص میکنه!!؟؟گیوتین سرم را از تنم جدا میکنه!!!!.....فشنگ قلبم رو میدره...شش هام پر از اب میشن...خون غلیظ و قرمز رنگ میزنه بیرون(خون بالا میارم)وقت بیرون رفتنه....وای....ماه...ستاره ها رو میتونم ببینم...فهم من از بین رفته.....
لوسی؟؟؟؟دیگه بیشتر از این نمیتونم صبر کنم....آماده رفتنم... اون منو دید که چاقو رو بلند کردم.......(صدای ضربه چاقو)

اگه چیزی متوجه نشدید هوش بالا و قدرت سمپادی بودنتون رو به کار بندازید متوجه می شید ولی اگه بازم متوجه نشدید عیبی نداره (:|

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

منم عاشقشم خیلی باحاله x:

XoXo

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (2)
شهر
تهران
دانشگاه
انشا.... تهران
رشته دانشگاه
پلیمر

بازی خوبیه ولی سلطون اگزش رو می شه درست کرد B-) B-) B-)

• شروع کننده موضوع

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از WILD EAGLE :
بازی خوبیه ولی سلطون اگزش رو می شه درست کرد B-) B-) B-)
اگه منظورت فایل exe هست که آره میشه فقط باید بگم 6 گیگ فایل کنار exe هست
من سر در نمیارم ولی Assassins creed بعد از نصب ویندوز دوباره اجرا میشه پس حتما میشه exe هم درست کرد

و اگه منظورت exe نیست خوب منظورت رو بگو تا بفهمم چی می گی :D

• شروع کننده موضوع

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

یوبی سافت گفته است که نسخه PC این بازی به جای این که در تاریخ 15 نوامبر همزمان با عرضه بازی برای کنسول ها منتشر شود, در تاریخ دوم دسامبر وارد بازار های جهانی خواهد شد.
جالب اینجاست که بازیه Assassin’s Creed: Brotherhood هم در عرضه برای PC تاخیر داشت. یعنی در ماه مارس برای PC عرضه شد. این در حالی است که نسخه های کنسولی آن در ماه نوامبر عرضه شده بودند.

این بد ترین خبر امروزم بود :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

XoXo

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (2)
شهر
تهران
دانشگاه
انشا.... تهران
رشته دانشگاه
پلیمر

حلا چی میشه اگه 17 یا 18 روز صبر کنی B-) B-) B-)

• شروع کننده موضوع

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

آخه این یوبی سافت مشکل داره
بعد 17 روز هم میگه تاخیر خورد و تا عید طولش میده مثل اساسین برادرهود
:((

Little Lof

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (2)
شهر
تهران
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
ریاضی محض

نه خدا با ماست میادش

یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور کلبه ی احزان شود روزی گلستان غم مخور

sandman

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
یه جای خوب

من اساسین 2 رو تا اونجا که می ره زیره زمین تا جلسه اونا رو ببینه میرم ولی بعدش گیر می کنم
توی سکانس 3 هست اگه کسی میدونه باید چه کار کنم بگه

• شروع کننده موضوع

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

اون جا کرک داره
اگه تو گوگل سرچ کنی پیدا می کنی
اگه پیدا نکردی بگو واست لینک بدم

sandman

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
یه جای خوب

ممنون میشم اگه کرکو بزاری

XoXo

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (2)
شهر
تهران
دانشگاه
انشا.... تهران
رشته دانشگاه
پلیمر

چرا مردم اینقدر راحت زیست شدن خودتون برید تو اینترنت بزنید کرک اساسینس بعد دانلئد کنید

• شروع کننده موضوع

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

1-بعد از نصب بازی ابتدا با فایل آپدیت بازی را به روز رسانی کنید

2- محتویات شاخه کرک را در داخل فولدر Ubisoft Game Luncher کپی کنید

3- حالا بازی را اجرا کنید.

اینم فایل کرک : http://www.eniac-soft.com/files/AC2_Crack_www.eniac.ir.exe

برو حالشو ببر تازه اول بازی هستی حالا حالا ها باید تلاش کنی تا تمومش کنی :D

sandman

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
یه جای خوب

خیلی خیلی ممنون :))

• شروع کننده موضوع

rezaezio

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّیِ 2
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز و طلای کامپیوتر !
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

خبر از پردیس گیم
رئیس شركت Ubisoft اعلام كرد كه داستان الطیر (Altair) و اتزیو (Ezio) در Assassin's Creed: Revelations تمام خواهد شد، ولی داستان دزموند مایلز (Desmond Miles) در تاریخ دسامبر 2012 به پایان می رسد. این، بدین معنی است كه سال دیگر ما یك Assassin's Creed دیگر هم خواهیم داشت كه قبل از پایان دنیا در سال 2012 به داستان دزموند مایلز خاتمه می دهد.

حالا به نظر شما اون دیگه آخرین نسخه از اساسین هست؟ :((
بعد بعضیا میگن پایان دنیا از 2012 رفته 2033 پس با این حساب حالا حالا ها اساسین داریم P:>

بالا