• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادهای گفت و شنود

• شروع کننده موضوع lof
  • تاریخ شروع

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى
پاسخ : انتقادات و پیشنهادها

راستش من از وقتی کنکور دادم و چندباری سایت اومدم؛ همیشه پست‌های حرف بزن یک موضوعیت محوری داشته و همه داشتن راجع به اون حرف می‌زدن. در واقع کانورسیشن طور بوده پست‌ها. نباید حتما نقل قول کنند که چت بشه که. خوب نیست تاپیکی که انقدر پر بازدیده و می‌شه گفت تقریبا همه کاربرا می‌بیننش همیشه دارای یک جو خاص باشه. نصف جو بد سایت به خاطر همین مدل پست‌هاست به نظرم.
به هر حال اتفاقی نمیفته اگر حتی چند ساعت تاپیک قفل شه در این مواقع.

Ali Kh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
دانشگاه گرگان
رشته دانشگاه
زیست شناسی جانوری

سلام.من چند وقت پیش یک تاپیک زدم با نام گزارش خبرآنلاین در مورد رواج همجنسگرایی.بعد چند بار به مدیر انجمن پ، خ دادم که تاپیک رو به انجمن جامعه شناسی منتقل کنه.ولی تا به الآن عملی صورت نگرفته.رسیدگی کنید خواهشا

× شد

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

حرف‌بزن کلاً تبدیل شده به «مروری بر قطع‌نامه‌های ارسالی»، «آنچه بر مذاکرات گذشت»، «قدم به قدم با توافقات» و «احمدی‌نژاد خواهد سوخت».
نظارت کنین لطفاً. همون‌طور که بحث‌های عقیدتی جای خودش رو داره، همون‌طور که دلنوشته‌های رمضان جای خودش رو داره، همون‌طور که در مورد موضوع مشخص تاپیک جداگانه درنظر می‌گیرین، در مورد این قضیه هم صدق کنه.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

نیازی به این کار نیست، مشکلی نداریم که پست های حرف بزن تو یه دوره کوتاه با مضامینی خاص باشن

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از GCD :
نیازی به این کار نیست، مشکلی نداریم که پست های حرف بزن تو یه دوره کوتاه با مضامینی خاص باشن

البته با این فرض که حرف بزن سطل زباله بقیه انجمن ها و تاپیک هاست (در واقع کل گفت و شنود) نمیشه با این حرف مخالفت کرد اما یک دوره مدیران ارشد در مورد اینکه حرف بزن به جایی تبدیل نشه که موضوعات خاصی توش بررسی شه حرفای خوبی زدن ...

و اینکه هر بار یه مدت کوتاهی ملت جوگیر شن در مورد یه چیزایی بحث پست بزارن یه حرفیه باز ، اینکه دقیقن دعوا کنن مباحثه کنن ، قشنگ در مورد موضوعی که هر کس میتونه تو تاپیک مربوط به خودش در موردش ابراز عقیده کنه جر و بحث کنن یه حرفیه ، حالا باز اینکه یک موضوعی مثل مذاکرات و مسائل سیاسی باشه خیلی فرق میکنه تا اینکه هر از گاهی دعوای کاربران سر مسائل شخصی یا دعوا سر مسائل داخل سایت که مربوط به انتقادات و پیشنهادات از مدیران و ... عه بشه موضوع پستای عظیمی از حرف بزن

آدم میاد اکثر اوقات میاد تو این تاپیک چهار کلمه "حرفِ" حرف بزنی بنویسه یهو حس میکنه وسط معرکس باید شروع کنه عقایده سیاسی ، اجتماعی مذهبی و ... خودشو بنویسه که از بقیه کم نیاره

کاری به مسائل مربوط به بقیه انجمنای سایت ندارم اما بهتر نیست جلوگیری شه از اینکه دعوا ها و حاشیه های داخل انجمنایی مثل اعتقادی وارد حرف بزن که پر بازدید ترین و به قولی امضای این سایته نشه ؟ یکم نمیخوره تو ذوق کاربرایی که حرف بزن جزئی از زندگی روزانشونه تو این سایت ؟؟؟؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
پاسخ : انتقادات و پیشنهادهای گفت و شنود

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
خدای نکرده یه وقت فکر نکنین من روی اعصابتونما.... نه :-"
ولی میشه یه فکری برای انجمن فیزیک و شیمی بکنین؟
اگر راه بیفته کاربرا شاید جذبش بشن.
چرا آدم اینجا احساس میکنه همه خستن؟ :-?
انتقادات و پیشنهادات گفت و شنوده اینجا :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

دقیقا همین الان ب این موضوع مهم پی بردم :-"
مغزمو بزارن تو آب نمک بیش تر جواب میده.
عذر میخوام

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC

فقط تاپیک هایی که میشه روش بحث کرد یا نظر سنجی ها زده بشه

نه این که یه تاپیک بزنیم که آدم خودش از اول می دونه به نتیجه نمی رسه و یکی می گه آره و یکی می گه نه.

آخرشم هیچی به هیچی :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

@نظرسنجی: huh؟! حالا انسانی و هنر رو شاید بشه با هم گفت ولی هنر و ورزش/انسانی و ورزش دقیقا چه ربطی به هم دارن؟
من گیج شدم، نمیدونم چه جوابی بدم بهش

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

ربط خاصي ندارن ، منظور رشته هايي عن كه بين جامعه سمپاد افراد كمتري دنبالشون ميرن.

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

خانواده سمپادیا کی می‌زنید پس؟ :-"

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

برنامه اي اگه داشته باشيم براي عيده، يا ديگه ميفته توي تابستون بچّه ها امتحان دارن

.::MoJi::.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0

12a8190c5232175b1.png

× فک‌کنم تو ح.ب ـتون به این دلیل پاک‌شد

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

و
درباره حرفای Bahar-R...
پست ایشون:
فقط این یه جمله رو داره که توش به قول شما با متانت بحث نشده!!!! و من هر چی فکر کردم نتونستم بفهمم با چه منطقی این پست رو غیر متین تفسیر کردین؟

..
خانم Bahar-R خیلی برام عجیبه که از مسئله اخلاق وقتی به نفع خودتون هست استفاده میکنین وقتی نیست کاملن پایمالش میکنین...

من چند بار درباره رعایت نشدن ادب و استفاده از فحش تو انجمن و عدم نظارت مدیران اعتراض کردم وکسی کاری نکرد؟ این پست اقای مطهری رو سالهاست منتظریم عملی بشه تو فروم....

....
پست خودتونو ببینین:

برام عجیبکه شما اون جمله رو که نقل قول کردمش شوخی میدونین..و این یه جمله ایشونو بی متانتی!!
ایشون سری قبل هم بخاطر بکار بردن یک کلمه رایج که فحش هم نیست بن شدن.ولی تو فروم مخصوصن حرف بزن که میگردیم میبینم که پستای خلاف اخلاقیات افراد شاخ حذف هم نمیشه حتا
...
اگه قرار باشه متانت رو بسنجیم پست شما بد تر از پست ایشونه..به لحاظ متانت :|
اینم تاپیکش:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,109102.0.html

تا چه حد تبعیض؟
اولا؛ اگر به عنوان پست و متنش نگاه می‌کردید متوجه می‌شدید که بخش عمده‌ی پست غیر از تخریب طرف مقابل و حمله به شخص مقابل نبود.
ثانیا؛ ما تذکرات رو گاهی نمی‌گیم، گاهی صبر می‌کنیم کاربر خودش تغییر رویه بده، وقتی هیچ تغییر رویه‌ای مشاهده نشه و مجبور بشیم توی خود تاپیک تذکر بدیم معنیش اتمام حجته. یعنی تذکر آخریه که قبل از حذف/ویرایش یا برخورد جدی تر دریافت می‌شه. البته شاید این پست ایشون به نسبت سایر دفعاتی که فحاشی مستقیم کردن و بحث رو کلا مختل کردن قدری کمرنگ تر بوده باشه اما تذکر رو دادم که بدونن تحمل نسبت به این نوع به هم ریختن بحث به مرز آخرش رسیده و خلاصه بعدا نگید نگفتید.
ثالثا؛ مسائل قبلی رو با هم قاطی نکنید. راجع به هرچی و هر پستی و هر موردی اعتراض دارید به حای خودش، برید تو تاپیک مربوط به خودش اعتراض کنید.
رابعا؛ اون لفظی که فرمودید رایجه، نمی‌دونم حالا اصلا خبر دارید که چی بوده یا حدسیات و تخیلات و فرضیاتتونه، اما اون‌ کلمه چیزی نبود که عادی و روزمره محسوب شه، حالا نمی‌دونم استاندارد شما شاید یه مقدار در این زمینه فرق داره اما اینجا به هیچ وجه همچین ادبیاتی پذیرفته نیست. ایشون هم بار اولش نبوده و با ارفاق بسیار زیادی بن موقت شد وگرنه قوانین حکم می‌کنه شخصی با سوابق ایشون بن دائم بشه.

ما اینجا با کسی پدرکشتگی نداریم خانم عزیز. :))

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

چرا پست حرف‌ بزن امروز من حذف شد؟

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

من پاک کردم :D.....
چون دعوا میشه :D.....
گفتم ک برین تاپیک بزنین در اون مورد...
الان هرکی بیاد در مورد فراسرشت از خودشم چیز بنویسه جواب یکی نباشه...اون یکی گروه فک میکنه باید جواب بده ک کم نیاره...بعد میاد حواب میده....بعد این یکی گروه فک میکنه ج نده کم اورده.....بعد از قضا یسریم میزان نمکشون میزنه بالا وسط ح.ب در مورد اینچیزا نمک میریزن بعد یهو دعوا میشه ...

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

به نقل از Mohammadreza128 :
من پاک کردم :D.....
چون دعوا میشه :D.....
گفتم ک برین تاپیک بزنین در اون مورد...
الان هرکی بیاد در مورد فراسرشت از خودشم چیز بنویسه جواب یکی نباشه...اون یکی گروه فک میکنه باید جواب بده ک کم نیاره...بعد میاد حواب میده....بعد این یکی گروه فک میکنه ج نده کم اورده.....بعد از قضا یسریم میزان نمکشون میزنه بالا وسط ح.ب در مورد اینچیزا نمک میریزن بعد یهو دعوا میشه ...
خب اشتباه کردی! پست من صرفا نظر شخصیم بود پیرامون چیزهایی که چند وقته زیاد می‌بینم و نه بحث تخصصی و خب به طبع اون جاش حرف‌بزنه و نه انجمن تخصصی. به کاربر خاصی هم اشاره نمی‌کرد، مخاطب عام بود. به طور خاص می‌تونی بگی من کدوم قانون رو نقض کردم؟

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از جواد ب. :
خب اشتباه کردی! پست من صرفا نظر شخصیم بود پیرامون چیزهایی که چند وقته زیاد می‌بینم و نه بحث تخصصی و خب به طبع اون جاش حرف‌بزنه و نه انجمن تخصصی. به کاربر خاصی هم اشاره نمی‌کرد، مخاطب عام بود. به طور خاص می‌تونی بگی من کدوم قانون رو نقض کردم؟
ن..من درست کردم...
عرض کردم ک...الان یکی بیاد خارج از جو این فرومم بخاد تو ح.ب در مورد فراسرشت و فلان نظر بده مثن باباش کور مادر زاد شفا داده دیشب میخاد بیاد بگه تو ح.ب.....من اونم پاک میکنم...ب دلیل اینکه الان جو طوریه ک گروه روبرو هم میخاد جواب بده.....و دعوا میشه.....پست شما در مورد این موضوعات بود...حالا هرچیم شما بگی من حرف دلم بود...بعدیم میاد جواب شمارو میدع میگه حرف دلم بود...بعر همینطور حرف دلا ..میشه درد دل و خب ما نظرمون اینه ک این بحثا تو تاپیک مربوطش انجام بگیره

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

جناب اون پست خانم لورکا که چند روز توی ح ب بوده اونم حرف دل بوده؟
ایشون هرچی دوست داره میگه بعد پست جواب من میشه غیر مرتبط.

من صرفا بگم من پاسخ دادم و این بی عدالتی بود که پست من پاک شد و ایشون چند روز پستش اونجا بوده.
و اصلا هم تمایل ندارم برم تو تاپیک با امثال ایشون بحث کنم.
میخواستم عین خود ایشون که اومده تو حرف بزن افاضه فیض فرموده، همونجا یه طرف بگم و برم.

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از ملکه شیشه ای :
جناب اون پست خانم لورکا که چند روز توی ح ب بوده اونم حرف دل بوده؟
ایشون هرچی دوست داره میگه بعد پست جواب من میشه غیر مرتبط.

من صرفا بگم من پاسخ دادم و این بی عدالتی بود که پست من پاک شد و ایشون چند روز پستش اونجا بوده.
و اصلا هم تمایل ندارم برم تو تاپیک با امثال ایشون بحث کنم.
میخواستم عین خود ایشون که اومده تو حرف بزن افاضه فیض فرموده، همونجا یه طرف بگم و برم.

عرض کردم....شما اگه ب تاریخ بحث ها دقت کنید میبینید پست اون زمان ایشون...قبل قفل شدن تاپیک فراسرشت بود....

بالا