• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بانک انگیزه

• شروع کننده موضوع

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
خب اکثر کنکوریا اینو تجربه کردن که تو یکسال کنکور بعضی وقتا آدم احساس میکنه که نیاز به انگیزه داره

خب اسم اینجارو میذاریم بانک انگیزه

یعنی هر کس که یه مطلب انگیزشی خوب پیدا کرد میاره میذاره اینجا
1- اگه میشه مطلب تکراری نباشه
2- نیازی نیست که منبع رو بگین چون بچه ها میرن اونجا و کلی تو نت میگردن

هرکی هم که نیاز به مطالب انگیزشی داشته باشه میاد استفاده کنه

من الان باید خودم یه مطلب انگیزشی میذاشتم ولی نمیتونم

hamoooooooon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
دانشگاه
علوم پزشكي تبريز
رشته دانشگاه
پزشكي
پاسخ : بانک انگیزه (جدید)

جمله های انگیزشی بهتر از مطلبه فک کنم خودشم جمله بیشتر پیدا میشه

مثلا : "زندگی کوشش است آن لحظه که دست از کوشش برداریم مرگ آغاز می شود"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

بچه ها سعی کنین جملات و مطالب شبیه شعار نشن.من هروقت شعار میخوندم سال کنکور میخواستم پاره کنم مجله رو یا اگه تو کامپیوتر بود میخواست مبزنم بشکنم کامپیوترو :D

hamoooooooon

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
دانشگاه
علوم پزشكي تبريز
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از مهسا.ش :
بچه ها سعی کنین جملات و مطالب شبیه شعار نشن.من هروقت شعار میخوندم سال کنکور میخواستم پاره کنم مجله رو یا اگه تو کامپیوتر بود میخواست مبزنم بشکنم کامپیوترو :D
ok ولی به من انگیزه میداد اینجور جملات

• شروع کننده موضوع

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

اینم از مطالب دوستم که حیفم اومد اینجا نذارم

کشاورز و الاغ!!!!(انگیزشی)

کشاورزی الاغ پیری داشت که یک روز اتفاقی به درون یک چاه بدون آب افتاد. کشاورز هر چه سعی کرد نتوانست الاغ را از درون چاه بیرون بیاورد.

پس برای اینکه حیوان بیچاره زیاد زجر نکشد، کشاورز و مردم روستا تصمیم گرفتند چاه را با خاک پر کنند تا الاغ زودتر بمیرد و مرگ تدریجی او باعث عذابش نشود.

مردم با سطل روی سر الاغ خاک می ریختند اما الاغ هر بار خاک های روی بدنش را می تکاند و زیر پایش می ریخت و وقتی خاک زیر پایش بالا می آمد، سعی می کرد روی خاک ها بایستد.

روستایی ها همینطور به زنده به گور کردن الاغ بیچاره ادامه دادند و الاغ هم همینطور به بالا آمدن ادامه داد تا اینکه به لبه چاه رسید و در حیرت کشاورز و روستائیان از چاه بیرون آمد …

نتیجه اخلاقی : مشکلات، مانند تلی از خاک بر سر ما می ریزند و ما همواره دو انتخاب داریم: اول اینکه اجازه بدهیم مشکلات ما را زنده به گور کنند و دوم اینکه از مشکلات سکویی بسازیم برای صعود

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

با عرض معذرت از مسئول این تاپیک با اجازشون منم یه چیزی میگم .... :-"

خیلی از بچه های کنکوری رو که الان کم و بیش باهاشون سر و کار داریم ...همین اول ِ راهی میگن نمیتونیم درس بخونیم ، نمیکشیم ، میدونیم که بچه های دیگه از ما خیلی بیشتر میخونن، مام دیگه نمیتونیم درس بخونیم .....همینجا یه سوال ازشون میپرسم، دوستان عزیزم اگه بر فرض هم بچه های دیگه از شما بیشتر میخونن ..شما میخواین همین جا وایسین و بذارین اونا همینجوری از شما جلو بیفتین ؟؟این کار درستیه یا با پشتکار بیشتر و اعتماد به نفس ِ بیشتری برید جلو تا خودتونو به اونا برسونین ؟ کدومش ؟؟؟
یه چیزی که همیشه تو سال کنکور شاید حداقل 1 درصد به من اعتماد به نفس میداد ، این بود هر وقت فکرم میرفت اینجا که ای وای بچه های دیگه ای که رتبه هاشون از من بهتر میشه یا از من بیشتر درس میخونن یا از من کلا بهترن ، سعی میکردم به این هم فکر کنم که خیلیا هم هستن که تعدادشون از اون کسایی که از من بهترن بیشتره و رتبه هاشون از من بدتره یا بدتر از من درس میخونن و یا حتی بدتر از منن ...این بود که گاهی اوقات که حتی نتیجه اون چیزی نمیشد که من با تلاشم انتظار داشتم بدست بیارمش ، منو میکشوند جلو و هر دفعه بیشتر از قبل سعی میکردم ...دوستانی که الان اینطوری هستین یکم به جای ِ فکر کردن به افراد ِ جلوتون و غبطه خوردن به حالشون به اون لشکر ِ عظیمی که پشت ِ شماست و سعی میکنن خودشونو به شما برسونن اما هرگز نمیتونن نگاه کنید(نزارید با جا موندنتون این هرگز تبدیل بشه به گاهی) .. بهشون نگاه کنید تا آرامش پیدا کنید ..نگاه کنید تا اعتماد به نفس پیدا کنید ...یکم به خودتون اعتماد داشته باشید ...هیچ فردی نبوده که تلاش بکنه و نتیجه نگیره ..اینو یادتون باشه

arash2000love

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ایران

دو تا دانه توي خاك حاصلخيز بهاري كنار هم نشسته بودند.
دانه اولي گفت: «من مي خواهم رشد كنم! من مي خواهم ريشه هايم را هر چه عميقتر در دل خاك فرو كنمو شاخه هايم را از ميان پوسته زمين بالاي سرم پخش كنم...
من مي خواهم شكوفه هاي لطيف خودم را همانند بيرق هاي رنگين برافشانم و رسيدن بهار را نويد دهم... من مي خواهم گرماي آفتاب را روي صورت و لطافت شبنم صبحگاهي را روي گلبرگ هايم احساس كنم!» و بدين ترتيب دانه روئيد.
دانه دومي گفت: «من مي ترسم. اگر من ريشه هايم را به دل خاك سياه فرو كنم، نميدانم كه در آن تاريكي با چه چيزهائي روبرو خواهم شد. اگر از ميان خاك سفت بالاي سرم را نگاه كنم، امكان دارد شاخه هاي لطيفم آسيب ببينند... چه خواهم كرد
اگر شكوفه هايم باز شوند و ماري قصد خوردن آنها را كند؟ تازه، اگر قرار باشدشكوفه هايم به گل ننشينند، احتمال دارد بچه كوچكي مرا از ريشه بيرون بكشد. نه،همان بهتر كه منتظر بمانم تا فرصت بهتري نصيبم شود.» و بدين ترتيب دانه منتظرماند

مرغ خانگي كه براي يافتن غذا مشغول كند و كاو زمين بود دانه را ديد و در يك
چشم بر هم زدن قورتش داد.
"آن عده از انسان ها كه از حركت و رشد مي ترسند، به وسيله زندگي بلعيده مي شوند."

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

ادم سال کنکور گوشش به ان حرفا بدهکار نیس یعنی خیلی کم نصیحت گوش میده البته نمی گم اینا نصیحته ولی خوب کم از اون نیس چون من خودم کنکورو تجربه کردم میگم

e.n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
دو روز مونده به مرحله اول یکم خوندم!!!برا شیمی!
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از سومپاد :
ادم سال کنکور گوشش به ان حرفا بدهکار نیس یعنی خیلی کم نصیحت گوش میده البته نمی گم اینا نصیحته ولی خوب کم از اون نیس چون من خودم کنکورو تجربه کردم میگم
نه اینطور نیست.شاید عقیده ها متفاوته.من سال کنکور از هر چیزی برا انگیزه دهی به خودم استفاده میکردم.حتی خوندن عربی رو به خاطر اینا دوست داشتم.چون تو کارگاه ترجمه به این جور چیزا که تا زحمت نکشی به موفقیت دست پیدا نمیکنی خیلی اشاره کرده بود.من حتی یه مدت با کمبود سخنان انگیزشی مواجه شده بودم و احساس نیاز میکردم چون برام یه محرک بود واسه همین به hamoooooon میگفتم بهم پیامک های انگیزشی بزنه.واقعا هم ازش ممنونم.من چند تا از پیامک هاشو نوشتم زدم به دیوار اتاقم.یه قسمت از سوره بقره آیه 155 فکر کنم اونم زده بودم به دیوار.یه ماه مونده به کنکور هم یه کتاب خریدم به اسم"365 گام تا موفقیت"مال آنتونی رابینز.خیلی خوب بود.حتما همچین کتابی تهیه کنید سال کنکور به درد میخوره.

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نظرم نیازی به گفتن جمله نیست!
شما فقط کافیه این 10 ،12 سال درسی رو که خوندین به یادتون بیارید!
آیا واقعاً ارزششو نداره که چند ماه به خودتون فشار بیارید تا ثمره ی این 12 سال درس خوندنو ببینید؟!
شما که این همه مدت تلاش کردین،نمیتونین بگین این چن ماهم روش؟!!

arash2000love

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ایران

چند قورباغه از جنگلي عبور مي كردند كه ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عميقي افتادند . بقيه ي قورباغه ها در كنار گودال جمع شدند و وقتي ديدند كه گودال چه قدر عميق است به دو قورباغه ي ديگر گفتند كه ديگر چاره اي نيست . شما به زودي خواهيد مرد .

دو قورباغه اين حرفها را ناديده گرفتند و با تمام توانشان كوشيدند كه از گودال بيرون بپرند . اما قورباغه هاي ديگر دائما به آنها مي گفتند كه دست از تلاش برداريد ، چون نمي توانيد از گودال خارج شويد ، به زودي خواهيد مرد
بالاخره يكي از دو قورباغه تسليم گفته هاي ديگر قورباغه ها شد و دست از تلاش برداشت او بي درنگ به ته گودال پرتاب شد و مرد
اما قورباغه ي ديگر با حداكثر توانش براي بيرون آمدن از گودال تلاش مي كرد . بقيه ي قورباغه ها فرياد مي زدند كه دست از تلاش بردار ،‌ اما او با توان بيشتري تلاش كرد و بالاخره از گودال خارج شد
وقتي از گودال بيرون آمد ،‌ بقيه ي قورباغه ها از او پرسيدند : مگر تو حرفهاي ما را نشنيدي ؟
معلوم شد كه قورباغه ناشنواست ، در واقع او در تمام مدت فكر مي كرده كه ديگران او را تشويق مي كنند (;

arash2000love

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ایران

فرصت های زندگی
مرد جواني در آرزوي ازدواج با دختر ِ زيباروي کشاورزي بود. به نزد کشاورز رفت تا از او اجازه بگيره. کشاورز براندازش کرد و گفت: پسر جان، برو در آن قطعه زمين بايست. من سه گاو نر رو يک به يک آزاد ميکنم، اگر تونستي دم هر کدوم از اين سه گاو رو بگيري، ميتوني با دخترم ازدواج کني.

مرد جوان در مرتع، به انتظار اولين گاو ايستاد. در طويله باز شد و بزرگترين و خشمگين‌ترين گاوي که تو عمرش ديده بود به بيرون دويد. فکر کرد يکي از گاوهاي بعدي، گزينه ي بهتري خواهد بود، پس به کناري دويد و گذاشت گاو از مرتع بگذره و از در پشتي خارج بشه. دوباره در طويله باز شد. باورنکردني بود! در تمام عمرش چيزي به اين بزرگي و درندگي نديده بود. با سُم به زمين ميکوبيد، خرخر ميکرد و وقتي او رو ديد، آب دهانش جاري شد. گاو بعدي هر چيزي هم که باشه، بايد از اين بهتر باشه. به سمتِ حصارها دويد و گذاشت گاو از مرتع عبور کنه و از در پشتي خارج بشه.

براي بار سوم در طويله باز شد. لبخند بر لبان مرد جوان ظاهر شد. اين ضعيف ترين، کوچک ترين و لاغرترين گاوي بود که تو عمرش ديده بود. اين گاو، براي مرد جوان بود! در حالي که گاو نزديک ميشد، در جاي مناسب قرار گرفت و درست به موقع بر روي گاو پريد. دستش رو دراز کرد... اما گاو دم نداشت!..

زندگي پر از فرصت هاي دست يافتنيه. بهره گيري از بعضي هاش ساده ست، بعضي هاش مشکل. اما زماني که بهشون اجازه ميديم رد بشن و بگذرن (معمولاً در اميد فرصت هاي بهتر در آينده)، اين موقعيت ها شايد ديگه موجود نباشن

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

به نقل از behzad93-Eblis :
به نظرم نیازی به گفتن جمله نیست!
شما فقط کافیه این 10 ،12 سال درسی رو که خوندین به یادتون بیارید!
آیا واقعاً ارزششو نداره که چند ماه به خودتون فشار بیارید تا ثمره ی این 12 سال درس خوندنو ببینید؟!
شما که این همه مدت تلاش کردین،نمیتونین بگین این چن ماهم روش؟!!
دقیقا باهات موافقم
به نظر من حتی یه حرف کوچیک که اصلا انگیزشی هم نیس میتونه یکی رو تغییر بده همه چی که به انگیزه دادن بقیه نیس درسته ادم بعضی وقتا شدیدااحساس کمبود انگیزه بهش دس میده ولی خوب همیشه که همینطور نیس.........

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

نمیخوایم استرس بهتون وارد کنیم ....نمیخوایم اذیتتون کنیم ....فقط میخوایم بگیم که مام نگرانتونیم ....شاید حرفای ما هم تو این راه ِ کنکور بتونه کمکتون کنه ...پس بهمون گوش کنید ....

میدونین یک ماهی از اون زمان که کرنومتر ِ کنکور 91 زده شده گذشته ؟؟؟
توی این 1 ماه چقدر به فکر درس و کنکور بودید ؟؟؟
از عملکرد ِ 1 ماهه ی خودتون کم و بیش راضی هستین ؟؟(بهتون هم بگم مطمئنا کسی نیست که الان تو این موقع بگه آره 100 درصد راضی ام)
تا الان خودتونو با کتابا وفق دادین ؟؟؟
با کتاباتون شرط بستین که تا خود ِ کنکور پدرشونو در میارین ؟؟؟
روش ِ خوندن ِ هر درس رو پیدا کردین ؟؟؟؟
شب که از اتاقاتون میاین بیرون شده بگین خدا رو شکر به برنامه امروز رسیدم حالا اون یکیش موند تا فردا اونم تموم میکنم ؟؟؟
آره یا نه ؟؟؟

اگه جوابتون آره است که خب دست مریضاد ولی کار ِ شاقی نکردینا , پس همینطوری ادامه بدین ....
و اما روی ِ صحبتمون با اوناییه که الان تو دلتون میگین نه ....ازتون یه خواهش داریم ....بشینین 1 ساعت با خودتون فکر کنید ..خب 1 ماهی گذشته ...زیاد نبوده اما شما باید ازش استفاده میکردین ...و از خودتون این سوالا رو به عنوان ِ یه مشاور بپرسید ...
دلیل ِ خاصی داشتین نتونستید درس بخونید ؟؟
دلیل ِ خاصی داشتین که به برنامه هاتون نرسیدید ؟؟
دلیل ِ خاصی داشتین که نتونستید با کتاباتون رفیق شید و نحوه ی خوندنشونو یاد بگیرید ؟؟؟
و دلیل ِ خاصی داشتین که به ترازا و درصد های مطلوبتون نرسیدید ؟؟؟

این دلایلو تو ذهنتون مرور کنید ...خب اینا دلایلی هستن که نذاشتن شما تو این 1 ماه به اون چبزایی که میخواستین برسین ...بگردید ببینید این دلایل چرا روتون تاثیر گذاشتن ...چرا مانع ِ پیشرفتتون تو این 1 ماه شدن ؟؟؟ بزارید یه جور نفرت از این دلایل تو وجودتون به وجود بیاد تا شما رو ترقیب کنه ماه ِ دیگه که همین سوالا رو دوباره از خودتون میپرسید دیگه تو دلتون به بعضیاشون فقط بخندید ...بزارید این دلایل امروز یا فردا که دارین درس میخونین باعث ِ درس خوندن ِ بیشترتون بشه ...
شما میتونین جلوی پیشرفت ِ این دلایلو تا ماه ِ دیگه بگیریدا ...فقط هم شما میتونید ...پس بجنبید ..نزارید خیلی دیر بشه ...زود باشید ...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

گاهی اوقات اگه دیدین استرس و اضطراب کنکور داره زیاد اذیتتون میکنه ...به این حرف من اگه دوست داشتید فکر کنید ...
تمامی شما دانش آموزانی بودین که از سال پنجم ابتدایی یا سوم راهنمایی از میان اون سیل عظیم ِ دانش آموزانی که میخواستن وارد مدارس سمپاد بشن گذشتین و ازشون جلو زدین و وارد این مدارس شدین ...پس واسه شما این کنکور, اولین امتحانتون نیست ... دومیشه ..شما تو اولیش با سربلندی تمام اومدین بیرون ..حالا یا با کمک هوش یا استعداد یا توان و یا همشون ...پس باز هم میتونین از میان اون سیل ِ عظیم دانش آموزان تو کنکور هم بگذرین ..درسته الان میگین بچه ها خیلی فرق کردن ..درس خون تر شدن ....عوض شدن ...ما عوض شدیم ...اما درک کنید که اون امتحان واقعا امتحانی بود مثل کنکور که خیلیا واسه ورود به مدارسش خودشونو کشته بودن و خیلیا بدون هیچ زمینه ای درباره مدارس سمپاد توش شرکت کرده بودن دقیقا مثل سیاه لشکرای کنکور....
این اعتماد به نفس بزرگیه ها ...بهش فکر کنید تا عمقشو درک کنید ....

ali.Holmes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي
شهر
كرمان
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

................................
به اندازه آرزو هات تلاش كن... يا به اندازه تلاشت آرزو!
...............................

جیران

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان خرم آباد
مدال المپیاد
المپیاد شیمی و زبان

من خودم موقع کنکور این جمله خیلی بهم انگیزه میداد:
من زانو نمیزنم حتی اگر بلندای سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد
کوروش کبیر

Alfredo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

عقاب نیز در ابتدای پرواز گاه پر می ریزد اما در اوج حتی از بال زدن بی نیاز است
پس به اوج فکر کن

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

نمیدونم چرا ... ولی دیروز داشتم جواب ِ پنجمین کنکوری رو میدادم که بهم میگفت نمیتونم درس بخونم و حس درس خوندن ندارم , بچه های دیگه از من بهترن .... بزارید واسه دومین بار تو این تاپیک , همین اول راه که حدود 2 ماه گذشته یه چیزایی رو واستون روشن کنیم ...
دوستای کنکوری عزیز , ما پشتیبانا هممون 1 سال پیش این راهی که شما دارین میرین رو رفتیم و الان ته ِ خط هر کدوممون با یه رتبه ای ( چه اون رشته و دانشگاهی که میخواستیم و چه اون رشته و دانشگاهی که نمیخواستیم قبول میشیم----نمیخوام بگم رتبه ی خوب و بد) واستادیم و داریم به هر نحوی که میتونیم کمکتون میکنیم ...
بچه ها تمنا میکنیم اینقدر به افراد بالای خودتون فکر نکنید ..فلانی از من بهتره , اون یکی از من بهتر درصد میاره , فلانی چرا از من کمتر میخونه ولی ترازش از من بهتره................ای باباااااااااااااااااااااااااا...شماها الان اینطوری هستید وسط ِ سال , تو بهمن ماه هم حتما میخواین دیگه درس نخونین دیگه , نه ؟؟؟ این حرفا یعنی چی آخه ؟؟ یکم خجالت بکشید ...
این همه از صبح تا شب دارین زحمت میکشید ... دوست دارین این استرساتون نتیجه اش بشه رتبه ی بد ِ کنکور واستون ؟؟؟د ـ بگید دیگه ..دوست دارید ؟؟ پس این جور رفتارا رو بزارید کنار ...
حاضرم قسم بخورم با این حال و احوالی که شماها دارین به ترم ِ اول به زور میرسین ..هی بهتون میگیم بگردید در مواقعی که از درس زده میشید یه راهی واسه آرامشتون پیدا کنین ...گوش نمیکنین که [-(...بابا آهنگ گوش بدین ... برید 1 ساعت بخوابید ... قرآن بخونید ... برید بیرون بدووین ..بشینین اون درسی که دوست دارین رو بخونید و تست بزنید ( من خودم هروقت از درس خوندن خسته میشدم ..مینشستم تست ریاضی میزدم ..اینقدر که از تست زدن ِ ریاضی عشق میکردم) ...
ما همه داریم میبینیم شماها دارین تمام تلاشتونو میکنیم ..چرا اینقد با این فکرا خودتونو اذیت میکنین ؟؟؟ چرا نمیخواید تلاشاتون شما رو بکنه همون فردی که الان هر روز با فکر ِ اینکه اون فرد از من بهتره دارین خودتونو به خاطرش ناراحت میکنین ؟؟ چرا ؟؟ واقعا چرا ؟؟
اعتماد به نفس و آرامش تو این راه تنها چیزیه که کمکتون میکنه ... یکم به خودتون و تلاشاتون اعتماد داشته باشید ...شما دارین زحمت میکشین و میخواین که تا روز ِ آخر هم تلاش کنید ..غیر ِ اینه؟؟؟ غیر ِ این نیست ....پس بخواید و بدونید که میشه ... چیزی نیست که آدم به خاطرش تلاش کنه اما بهش نرسه , فقط به شرط ِ این که اعتماد داشته باشین به خودتون ....

الا به ذکر الله تطمئن القلوب ....

آگاه باشيد كه تنها با ياد خدا دل ها آرام می گيرد

e.n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
دو روز مونده به مرحله اول یکم خوندم!!!برا شیمی!
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : بانک انگیزه

فرصت برابر
نظرتون راجه به این برنامه چی بود؟از شبکه آموزش پخش میشد.

Behzad N.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : بانک انگیزه

به نقل از e.n :
فرصت برابر
نظرتون راجه به این برنامه چی بود؟از شبکه آموزش پخش میشد.

من خودم به شخصه ندیدمش ولی یک از دوستام بود که میگفت خیلی براش تاثیر داشته، روزی 14 ساعت میانگین میخوند و میگفت بیشترش به خاطر همین برنامه بوده که انرژیش رو تامین میکرده

بالا