• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تیم ملی فوتبال ایران

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق
پاسخ : تیم ملی فوتبال ایران

به نقل از ـمـ ـهـ ـر ـنا ـز :
لطف کردن قبل از جام جهانی یه بودجه چند ملیاردی به تیم ملی دادن. باید این بودجه رو زمانی میدادن که لاقل بتونن چارتا بازی درس حسابی واسه تیم ملی بزارن :|
مشکل همین جاس دگ!
پولو میگیرن،دگ خیالشون راحته،بازی نمیکنن!
باید اول خوب ازشون کار بکشن،بعد ب خاطر زحمتشون پول بدن!
همین جور مفتی نمیشه ک پول داد!

NAUTICA

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
95

فقط کریم داداش
ایشالله ۲ ۳ تا تو جام جهانیم میزنه

+
به قول بعضیا مسی رو ایران، اقای گل نکنه، صلوات

Niikii

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرز
شهر
تهران ماله ایناس! ؛)
مدال المپیاد
کام و ریاضی
دانشگاه
قوز آباد
رشته دانشگاه
آبیاری گیاهان دریایی

بعد از چن سال رفتیم جام جهانی آقایون هول کردن نفهمیدن چجوری باید برنامه ریزی کنن :|

+ کیروش جریان قرار داد با آفریقا رو تکذیب کرد :||

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

لیست نهایی تیم ملی واقعا جالبه.فک کنم کی روش میخواد با 10تا مدافع بازی کنه.:| چرا خلعتبری رو نبرد؟!سردار آزمون حتی...کی روش فک میکنه اگه دیوار بکشه جلو دروازه صعود میکنیم و تاریخ ساز میشیم...ولی واقعا چیز بعیدی ست.

+به نظرمیاد یه عده کثیری فک میکنن ما بوسنی رو حتما میبریم و به فکر نیجریه ن.نمیدونم این تفکر از کجا میاد.به نظر من که بوسنی یکی از شگفتی های جام خواهد بود و ما هم اصلا نباید از تیم ملی توقعی داشته باشیم.(میشه مثه 2006 که به خاطر فرض غلطی که ازاول شده بود که ما حتما مکزیک رو میبریم و بعد حتی آنگولا رم نبردیم،بعد از جام جهانی سرمربی عوض شد و کلی مشکلات پیش اومد.)

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
دانشگاه تهران - دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی نقشه برداری- سیستم های اطلاعات مکانی GIS

به نقل از آیدا-ق :
لیست نهایی تیم ملی واقعا جالبه.فک کنم کی روش میخواد با 10تا مدافع بازی کنه. :| چرا خلعتبری رو نبرد؟!سردار آزمون حتی...کی روش فک میکنه اگه دیوار بکشه جلو دروازه صعود میکنیم و تاریخ ساز میشیم...ولی واقعا چیز بعیدی ست.

+به نظرمیاد یه عده کثیری فک میکنن ما بوسنی رو حتما میبریم و به فکر نیجریه ن.نمیدونم این تفکر از کجا میاد.به نظر من که بوسنی یکی از شگفتی های جام خواهد بود و ما هم اصلا نباید از تیم ملی توقعی داشته باشیم.(میشه مثه 2006 که به خاطر فرض غلطی که ازاول شده بود که ما حتما مکزیک رو میبریم و بعد حتی آنگولا رم نبردیم،بعد از جام جهانی سرمربی عوض شد و کلی مشکلات پیش اومد.)

یه سوال اینجا پیش میاد! تیم ملی با چندتا دفاع بازی میکنه؟ جواب : احتمالا 4 تا
سوال بعدی تیم ملی با چندتا مهاجم بازی خواهد کرد؟ جواب: یک یا نهایت 2 نفر
سوال نتیجه گیری: توو کدوم پست احتمال نیاز به تغییر و بردن بازیکنان بیشتر نیازه؟ طبیعتا خط دفاع

ضمنا، تیم ما تیمی نیست که کیفیت بالایی داشته باشه، یک حقیقته این... تیم ما توو کلاس جهانی تقریبا بین این 32 تیم جزو تیم های آخره، پس تنها شانسمون دفاع کردن و چشم بستن به ضد حمله و ضربات آزاد و شروع مجدده برای گل زدن.
مطمئن باشید سرمربی تیم ملی نه کم تجربه س نه آدمیه که به این راحتیا اشتباه کنه... نمیشه ما اینجا بشینیم از کسی که کمک مربی فرگوسن بوده، سرمربی آفریقا بوده، سرمربی پرتغال توو جام جهانی بوده و سرمربی رنال مادرید بوده و تیممون رو که واقعا خیلی با ژاپن که سطح اول آسیاست فاصله داره رو به عنوان تیم اول برده جام جهانی و توو اردو ها بازیکن ها رو زیر نظر داشته ایراد بگیریم که چرا فلان بازیکن رو نبردی یا چرا انقدر از فلان پست بازیکن دعوت کردی :)

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

من حس میکنم این اقای کیروش کلا عادت داره گند بزنه به استعداد های ما هیشکی هم نمیتونه چیزی بهش بگه من میگم لا اقل ازمون رو میبرد اقا میذاشت اینو بیرون 18 تا لااقل اگه به بازی اخر میرسیدیم و مطمعن بودیمسعود نمیکنیم این بچرو میفرستاد داخل زمین که تجربه کسب کنه ....
واقعا درک نمیکنم چجوری خلعتبری رو حذف کرد؟ :|
الان تو تیم ملی بجز دژاگه کی باید خلاقیت بخرج بده پا به توپ شه ؟؟؟ نکنه مسعود شجاعی ؟ :|

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

بچه ها یکی اسامی تایید شده ها رو میگه؟؟؟
من امروز اخبار رو گوش مردم.

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
من حس میکنم این اقای کیروش کلا عادت داره گند بزنه به استعداد های ما هیشکی هم نمیتونه چیزی بهش بگه من میگم لا اقل ازمون رو میبرد اقا میذاشت اینو بیرون 18 تا لااقل اگه به بازی اخر میرسیدیم و مطمعن بودیمسعود نمیکنیم این بچرو میفرستاد داخل زمین که تجربه کسب کنه ....
واقعا درک نمیکنم چجوری خلعتبری رو حذف کرد؟ :|
الان تو تیم ملی بجز دژاگه کی باید خلاقیت بخرج بده پا به توپ شه ؟؟؟ نکنه مسعود شجاعی ؟ :|

آقای کیروش عادت داره گند بزنه به "استعداد"های ما؟ لابد اولیش "مهدی رحمتی" بوده؟؟؟؟
آره راجع به آزمون منم خیلی دوست داشتم که می بردش و واسش یه سکوی پرتاب میشد اما جای کی؟ واقعا ریسک نبردن شجاعی(هرچقدر هم که خوب نباشه از نظر ما تجربه ی خوبی داره) زیاد نبود؟ کس دیگه ای رو هم نمیشد از اون لیست حذف کرد واقعا...
راجع به حذف هم من توضیح دادم، ما توو شرایط تمرین و همراه تیم ملی نبودیم، نمیدونیم تفکر مربی واسه اون 3 بازی چیه، نمیدونیم بازیکنا سطح آمادگی فیزیکی و روانیشون چجوریه... واقعا از دور نمیشه نظر داد... :)

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

بله تیم ملی نمیتونه گل بزنه پس باید تلاش کنه گل نخوره.ولی این بردن کل مدافعای اردوی اتریش به جام جهانی و حذف کردن 3 تا مهاجم رو توجیه نمیکنه.اگه قراره به ضدحملات دل ببندیم باید مهاجمی هم داشته باشیم کار تیمی هم که تعطیله پس باید مهاجممون خلاق باشه.
من هم منکر توانایی های کی روش نشدم ادعا هم نکردم بیشتر از اون میفهمم،اینا صرفا نظر شخصیه.
+کی روش احتمالا بعد جام جهانی میره و براش مهم نیس که بعدش سر تیم ملی چی میاد.صرفا به دنبال صعود از گروه به هر قیمتی و تاریخساز شدنه.البته اصلا بد نیس ولی مهم ترین دستاورد جام جهانی برای ایران تجربه و جلب توجهات بین المللی به فوتبال و بازیکنامونه پس صرفا صعود کردن نیست که مفید محسوب میشه.

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

خلعتبری خودش یکی از استعداد هامون بود دیگه میتونم پیام صادقیانرو بگم...
اما صحبتای شما کاملا صحیحه... ;;)

persianboy1373

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از آیدا-ق :
بله تیم ملی نمیتونه گل بزنه پس باید تلاش کنه گل نخوره.ولی این بردن کل مدافعای اردوی اتریش به جام جهانی و حذف کردن 3 تا مهاجم رو توجیه نمیکنه.اگه قراره به ضدحملات دل ببندیم باید مهاجمی هم داشته باشیم کار تیمی هم که تعطیله پس باید مهاجممون خلاق باشه.
من هم منکر توانایی های کی روش نشدم ادعا هم نکردم بیشتر از اون میفهمم،اینا صرفا نظر شخصیه.
+کی روش احتمالا بعد جام جهانی میره و براش مهم نیس که بعدش سر تیم ملی چی میاد.صرفا به دنبال صعود از گروه به هر قیمتی و تاریخساز شدنه.البته اصلا بد نیس ولی مهم ترین دستاورد جام جهانی برای ایران تجربه و جلب توجهات بین المللی به فوتبال و بازیکنامونه پس صرفا صعود کردن نیست که مفید محسوب میشه.
مسئله حذف یکی یا 3تا یا هر تعدادی نیست! مسئله اینه که به تعدادی که مهاجم لازم داشته انتخاب کرده و خب من یکی اطمینان دارم این کارا رو علمی و از رو یک سری تفکرات و مشاهداتی انجام داده که ما در جریانش نیستیم! کیروش 28 نفر رو با خودش برده بود به 2 تا اردو، یعنی هر 28 نفر از نظرش شایستگی داشتن، خودش چندین روز قبل گفته بود که من کابوس انتخاب 23 رو دارم می بینم و واقعا برام سخته حذف 5 نفر از بین این بچه ها و اگه به خواست من بود همه رو می بردم چون همگی برای تیم ملی دارن تمام تلاششون رو می کنن...

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
خلعتبری خودش یکی از استعداد هامون بود دیگه میتونم پیام صادقیانرو بگم...
اما صحبتای شما کاملا صحیحه... ;;)
کیروش بار ها نشون داده با بازیکن هایی که حاشیه ساز هستن یا پتانسیل حاشیه سازی دارن میونه ی خوبی نداری ،پیام صادقیان هم یکی از این نفرات هست قطعا، خود کیروش هم گفته صرفا توانایی فنی مهم نیست، به اخلاق و رفتار و شخصیت بازیکن ها هم توجه کرده و می کنه، با این که شخصا دوست داشتم خلعتبری و آزمون توو لیست باشن ، اما خب همزمان هم نمی تونستم شجاعی رو حذف کنم و همچنین من هم ترجیح میدادم صادقیان نباشه :)

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از kimia_soleimani :
بچه ها یکی اسامی تایید شده ها رو میگه؟؟؟
من امروز اخبار رو گوش مردم.

دروازبانان:

رحمان احمدي، عليرضا حقيقي، دانيل داوري

مدافعان:

مهرداد بيت‌آشور، هاشم بيگ‌زاده، پژمان منتظري، سيدجلال حسيني، اميرحسين صادقي، احمد آل‌نعمه، مهرداد پولادي، حسين ماهيني، خسرو حيدري، محمدرضا خانزاده

هافبک‌ها:

آندرانيک تيموريان، جواد نکونام، قاسم حدادي‌فر، رضا حقيقي‌، بختيار رحماني، احسان حاج‌صفي

مهاجمان:

اشکان دژآگه، مسعود شجاعي، رضا قوچان‌نژاد، عليرضا جهانبخش، کريم انصاري‌فرد

.

nuerredgo

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوی

استاد کیروش خلعتبری و ازمونو نبرد :-?
استادیه واسه خودش

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

واقعا خدا رو شکر میکنم خلعتبری نرفت :)
سردار آزمون هم شخصیتش رو با تشکر از کیروش نشون داد >:D<آینده ی فوتبال ایرانه این بجه x:
بعید نیست انصاریفر فیکس بازی کنه و دژاگه ی پست بیاد عقب تا تیم خیلی هم تدافعی نشه.1-3-2-4 شاید جواب بده.مثلا اندو و جواد دوتا دفاعی..
کاش رضا حقیقی هم نمیرفت :|

سلبچ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی

به نظر منم رضا حقیقی اصن حقش نبود بره و آزموون بیشتر از اوون شایستگی داشت!
ولی باز هر چی صلاحه کی روشه لابد درسته دیگه.چون نسبتا یه شناخت خیلی خووبی رو بچه ها داشته!ولی به هر حال ایشالا موفق باشن!

matin320

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید باهنر
رشته دانشگاه
دامپزشک / سیاست

ایران/آرژانتین

خخخخخخخخخخ =))

مضحکه خاص و عام میشیم....

.....................

گزارش بازی ایران آرژانتین:

به نام خدا گل

با گزارش بازی ایران آرژانتین در خدمتتون هستیم گل

و حالا یک موقعیت برای تیم آرژانتین و توی دروازه....

صحنه آهسته گل رو مشاهده میکنیم... عه. این گل رو کی خوردیم....

و حالا ایران فقط 89 دقیقه وقت داره تا 4 گل خورده رو جبران کنه...

n-kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان مشهد
شهر
مشهد

به نقل از matin320 :
ایران/آرژانتین

خخخخخخخخخخ =))

مضحکه خاص و عام میشیم....

.....................

گزارش بازی ایران آرژانتین:

به نام خدا گل

با گزارش بازی ایران آرژانتین در خدمتتون هستیم گل

و حالا یک موقعیت برای تیم آرژانتین و توی دروازه....

صحنه آهسته گل رو مشاهده میکنیم... عه. این گل رو کی خوردیم....

و حالا ایران فقط 89 دقیقه وقت داره تا 4 گل خورده رو جبران کنه...

ما هم یه تیمه مثل بقیه تیم ها ولی با تجربه کمتر... نباید این قدر از پیش باخته خودمون رو فرض کنیم..... الان وضعیت تیم با اومدن بازیکنایی مثل قوچان نژاد و جهانبخش و.... عوض شده... ما حریف دست و پا بسته ای برا تیما نخواهیم بود.... حتی رسانه های نیجریه هم بعد از بازی ایران مقابل تیرینیداد اعلام کردن ایران زنگ خطر رو به صدا دراورد.... این قدر منفی نگر نباشید ...تو جام جهانی هر چیزی ممکنه شاید هم زد و ایران از گروهش صعود کرد با یه برد شیرین مقابل ارژانتین........ ضمنا فراموش نکنین مسی تیم ملی ارژانتین با مسی بارسلونا زمین تا اسمون فرق داره..

Fall

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
پزشکی

جو ورزشگاه به ضرر آرژانتینه و به اسونی باهاش مساوی میکنیم
بوسنی و نیجریه هم که آسونن و میبریمشون
به عنوان تیم اول گروه احتمالا به کره بخوریم که اونم رفت و برگشت زدیم
تو مرحله بعدم به یونان یا بلژیک میخوریم و اگه شانس بیاریم میخورم به اسپانیا که مسنه وطاقت گرمای برزیلو نداره و راحت میبریمش
تو فینالم که با برزیل داریم
خب اونا چطوری روشون میشه مهمون نوازی نکنن?
وای هنوزم باورم نمیشه قهرمان شدیم :O
<D=
P:>

matin320

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید باهنر
رشته دانشگاه
دامپزشک / سیاست

به نقل از 1414 :
اگه شانس بیاریم میخورم به اسپانیا که مسنه وطاقت گرمای برزیلو نداره و راحت میبریمش

P:>

خخخ

ولی اسپانیا دوم میشه و تو دور بعد به برزیل می خوره، برزیل هم که با کسی شوخی نداره میترکونه اسپانیا رو....

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

اسپانيا كه حذف شده ...