• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انقراض انسان

d3c0der2

مهمان
پاسخ : انقراض انسان

به نقل از stewie_griffin :
نمی فهمم اگه مردم مراعات کنن مشکل چیه؟
کشت و کار که تعطیل نمیشه.
تا وقتی انسان گند نزنه به اکوسیستم و مردم مراعات کنن مشکلی پیش نمیاد.
جواب خیلی بنیادیه مردم باید مراعات کنن.
مگه میشه ؟ :))
اگه مردم میخواستن مراعات کنن که واسه افزایش جمعیت یه کاری میکردن
درسته که انسان ها هوششون زیاده ولی جزو بی شعور ترین موجودات هم محسوب میشن ( عموم انسان ها رو میگما :D )
البته منظور من از افزایش جمعیت به حدیه که دیگه با مراعات و صرفه جویی و از این جور کارا نمیشه جلوی ازدحام و غارت شدن زمین رو گرفت
منابع طبیعی محدوده :-"
الان هم خطرات زیادی داره تهدیدشون میکنه

• لایک
امتیازات: HHH
  • شروع کننده موضوع

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

فعلاَ جوابی ندارم امیدوارم بقیه هم تو بحث شرکت کنن و نظرشون رو بگن این طور نباشه که 3 نفر نشستیم دور هم بحث می کنیم
وقتی من مال خودمو بگم می فهمی که حتی اگه مال تو هم درست باشه مال من زود تره. :)) :)) :)) :D

به نقل از dark-boy :
مگه میشه ؟ :))
اگه مردم میخواستن مراعات کنن که واسه افزایش جمعیت یه کاری میکردن
درسته که انسان ها هوششون زیاده ولی جزو بی شعور ترین موجودات هم محسوب میشن ( عموم انسان ها رو میگما :D )
البته منظور من از افزایش جمعیت به حدیه که دیگه با مراعات و صرفه جویی و از این جور کارا نمیشه جلوی ازدحام و غارت شدن زمین رو گرفت
منابع طبیعی محدوده :-"
الان هم خطرات زیادی داره تهدیدشون میکنه

نکته ی جالب راجع به دنیا اومدن بچه ابنه که 2 نفر لازمه پس اگه الان 1000 تا زوج داشته باشیم و همه قانع شن که یه بچه کافیه فقط 500 تا بچه به دنیا میان و این یعنی سیر نزولی. مردم باید از الان تصمیم بگیرن که اگه دورو برو نگاه کنی اکثراَ معتقد اند یه بچه کافیه.

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

نکته ی جالب راجع به دنیا اومدن بچه ابنه که 2 نفر لازمه پس اگه الان 1000 تا زوج داشته باشیم و همه قانع شن که یه بچه کافیه فقط 500 تا بچه به دنیا میان و این یعنی سیر نزولی. مردم باید از الان تصمیم بگیرن که اگه دورو برو نگاه کنی اکثراَ معتقد اند یه بچه کافیه.

پس باید انقراض نسل با سیر نزولی واقعی به نظر بیاد که :D

d3c0der2

مهمان

بله ، این تو ایرانه !
که البته رشد جمعیت ایران هم منفی شده
منتها سایر کشور ها اگه به همون یدونه هم قانع باشن بازم جمعیتشون در حد انفجاره !
چین رو در نظر بگیر ، تک فرزندی اونجا اجباره ! منتها سیر افزایش جمعیتشون صعودیه نه نزولی
پس از چین میتونیم نتیجه بگیریم طرح تک فرزندی برای مقابله با افزایش جمعیت شکست خوردس . . .
این کارا بیشتر جواب میده :
1 ازدواج دیر هنگام ( یا بهتر بگم بچه دار شدن دیر هنگام )
2 تعداد بچه های هر خانواده نهایتا دو تا باشه ( تازه بهتره از اون پدر و مادر تعهد گرفته بشه تا واقعا بتونن از بچه بخوبی نگه داری کنن )
3 تو کشورهای بی در و پیکر ( مثل کشورهای آفریقایی ) رو افزایش جمعیت کنترل جدی انجام بشه ( از همه بد بخت تر اونا هستن ، خانواده هاشونم از همه پر جمعیت تر :D )
بعدش دیگه چی بگم ؟ :D فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه ، اگه کسی نظری داره بیاد بگه
البته اینم بگم که رو نظراتم 100 % مطمئن نیستم که جواب میده یا نه :D

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

هیچ کس مطمئن نیست!

اینجا حدسیاته دانش آموزیه :D

دانشمندشم اشتباه می کنه

آقا این جناب stewie_griffin چرا جواب خودت به این سوالو نمی گی؟

• شروع کننده موضوع

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از dark-boy :
بله ، این تو ایرانه !
که البته رشد جمعیت ایران هم منفی شده
منتها سایر کشور ها اگه به همون یدونه هم قانع باشن بازم جمعیتشون در حد انفجاره !
چین رو در نظر بگیر ، تک فرزندی اونجا اجباره ! منتها سیر افزایش جمعیتشون صعودیه نه نزولی
پس از چین میتونیم نتیجه بگیریم طرح تک فرزندی برای مقابله با افزایش جمعیت شکست خوردس . . .
این کارا بیشتر جواب میده :
1 ازدواج دیر هنگام ( یا بهتر بگم بچه دار شدن دیر هنگام )
2 تعداد بچه های هر خانواده نهایتا دو تا باشه ( تازه بهتره از اون پدر و مادر تعهد گرفته بشه تا واقعا بتونن از بچه بخوبی نگه داری کنن )
3 تو کشورهای بی در و پیکر ( مثل کشورهای آفریقایی ) رو افزایش جمعیت کنترل جدی انجام بشه ( از همه بد بخت تر اونا هستن ، خانواده هاشونم از همه پر جمعیت تر :D )
بعدش دیگه چی بگم ؟ :D فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه ، اگه کسی نظری داره بیاد بگه
البته اینم بگم که رو نظراتم 100 % مطمئن نیستم که جواب میده یا نه :D

راجع به چین دلیلش اینه که جمعیت جوونشون خیلی بیشتر از پیرشونه به همین خاطر مرگ و میر خیلی کمتر از تولده (با وجود تک فرزندی بودن) و اگه این فاز بگذره و این جمعیت جوون بمیرن این مشکل آروم آروم حل میشه.

به نقل از Captain. Pisko :
هیچ کس مطمئن نیست!

اینجا حدسیاته دانش آموزیه :D

دانشمندشم اشتباه می کنه

آقا این جناب stewie_griffin چرا جواب خودت به این سوالو نمی گی؟

2 صفحه مقدمه می خواد ولی اگه جمو جورش رو بخوای میشه : باکتری ها این موجودات ریز همان گونه که پستانداران کوچک در زمان دایناسور ها باعث انقراض آن ها شدند باعث انقراض انسان ها خواهند شد"
الان میگه چجوری؟ گفتم که فقط 2 صفحه پیش نیاز داره. B-) B-) B-)

• شروع کننده موضوع

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

حس می کنم تاپیک خوابیده 2 تا راه داریم یا من یه چیز دیگه بگم شما نقضش کنید.
یا روی باکتری بحث کنیم و شما حدس بزنید تو مغز من چی می گذره و چجوری قراره نسل بشریتو نابود کنه.
انتخاب کنید.

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

تو بگو ما از ریشه نقضت می کنیم :-"

• شروع کننده موضوع

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

طی جنگی که در آینده اتفاق خواهد افتاد به دلیل استفاده از سلاح های اتمی شاهد یک زمستان هسته ای خواهیم بود و به این باعث انقراض انسان خواهد شد. (چرت و پرت زیاد گفتم نه؟! :D)

چرا افراد شرکت کننده در این بحث این قدر کمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-/ :-/

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

ببین اینجا همه ریاضی دوستن و کلا حال زیست ندارن

اونایی هم که دارن الان یا دارن درس میخونن (مثل مدیر قبلی و امیر و اینا) یا بازم دارن فکر کنم درس می خونن (مثل ایکس ری و اینا :D)

همین تعداد هم نسبت به خیلی تاپیکا کم نیست :-"

حالا بحث تو

اول بگو زمستان هسته ای اصن چی هست؟ :D

• شروع کننده موضوع

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

اون قارچ انفجار اتمی که هست میاد باعث میشه که یه لایه ی ابر مانند بین خورشید و زمین به وجود بیاد که جلوی ورود نور خورشید به تبعش گرماشو بگیره و یه زمستون به وجود بیاد به این میگن زمستان هسته ای. البته بچه های فیزیک در این زمینه وارد ترن.
..
..
..
همین الان پاشو برو صداشون کن بیان اینجا. B-) :D :D :D

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

پس یه چیزی شبیه عصر یخبندان می شه

ولی چرا فکر کردی انسان با انفجار های اتمی خودشو نابود می کنه؟!

کسی که از این تجهیزات واسه جنگ استفاده می کنه بی شک از این تاثیر مخربشم اطلاع داره (یا کسی هست که اطلاع بده بهش :D )

عمرا نمی کنن همچین کاری

d3c0der2

مهمان

پس یه چیزی شبیه عصر یخبندان می شه

ولی چرا فکر کردی انسان با انفجار های اتمی خودشو نابود می کنه؟!

کسی که از این تجهیزات واسه جنگ استفاده می کنه بی شک از این تاثیر مخربشم اطلاع داره (یا کسی هست که اطلاع بده بهش :D )

عمرا نمی کنن همچین کاری
حالا اگه جنگ هم نشه ، بالاخره با اشتباهات انسانی ممکنه نیروگاه ها یا انبارهای ذخیره سازی بمب اتم منفجر بشن ( البته عوامل دیگه ایی هم هست ، مثلا ویروس استاکس نت طوری نیروگاه رو دستکاری میکرد که باعث انفجار میشد . . . که خوشبختانه تو ایران انفجاری رخ نداد . . )
نمونه بارزترش چرنوبیل ( جالبه بدونید سازندگان چرنوبیل همون سازندگان نیروگاه اتمی بوشهر هستن )
البته من فکر نیمکنم کارمون به اونجاها بکشه . . . یه چند سال که صبر کیند ، قحطی رو با چشماتون میبینید . . .
در اثر قحطی و کمبود غذا هم جنگ میشه البته . . . ( که تو این گیر ودار جنگ و قحطی ، نسل انسان به شدت کاهش پیدا میکنه ! )
آقا حالا میگم بیخیال شیم اصلا :D
انگار که ماها زنده ایم این دنیا چه گلی به سرمون زده :)) یا ما چه گلی به سرش زدیم ؟ :D
بحث های دیگه به ذهنتون نمیرسه راه بندازید ؟!

• شروع کننده موضوع

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

1.پس یه چیزی شبیه عصر یخبندان می شه

2.ولی چرا فکر کردی انسان با انفجار های اتمی خودشو نابود می کنه؟!

3.کسی که از این تجهیزات واسه جنگ استفاده می کنه بی شک از این تاثیر مخربشم اطلاع داره (یا کسی هست که اطلاع بده بهش :D )

عمرا نمی کنن همچین کاری

1. آره تو همین مایه ها.

2. به همون دلیلی که سر ناکازاکی و هیروشیما بمب انداختن. کافیه بین این همه آدم یه احمق پیدا شه یه سنگی رو بندازه ته چاه 100 تا عاقل نتونن درش بیارن.

3. خوب آره می دونن. پس فکر کردی اسم زمستان هسته ای رو از خودم در آوردم؟؟؟!!

4.البته گفتم یه ذره دارم چرت میگم.

• شروع کننده موضوع

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از dark-boy :
حالا اگه جنگ هم نشه ، بالاخره با اشتباهات انسانی ممکنه نیروگاه ها یا انبارهای ذخیره سازی بمب اتم منفجر بشن ( البته عوامل دیگه ایی هم هست ، مثلا ویروس استاکس نت طوری نیروگاه رو دستکاری میکرد که باعث انفجار میشد . . . که خوشبختانه تو ایران انفجاری رخ نداد . . )
نمونه بارزترش چرنوبیل ( 1. جالبه بدونید سازندگان چرنوبیل همون سازندگان نیروگاه اتمی بوشهر هستن )
البته من فکر نیمکنم کارمون به اونجاها بکشه . . . یه چند سال که صبر کیند ، قحطی رو با چشماتون میبینید . . .
در اثر قحطی و کمبود غذا هم جنگ میشه البته . . . (2. که تو این گیر ودار جنگ و قحطی ، نسل انسان به شدت کاهش پیدا میکنه ! )
آقا حالا میگم بیخیال شیم اصلا :D
انگار که ماها زنده ایم این دنیا چه گلی به سرمون زده :)) یا ما چه گلی به سرش زدیم ؟ :D
3.بحث های دیگه به ذهنتون نمیرسه راه بندازید ؟!

1.قمار اتمی ایران
2.خوب ذهنه منو می خونیا. الان می خواستم همینو بگم اصلاَ احتمال داره کشور های پیشرفته برای کنترل جمعیت توی کشور های دیگه جنگ راه بندازن فقط واسه این که جمعیت کم شه.
3.چیه دوره همیم فعلاَ هم که داره خوش می گذره. این تاپیک یه جورایی خلاقیت + زیسته.

d3c0der2

مهمان

1.قمار اتمی ایران
2.خوب ذهنه منو می خونیا. الان می خواستم همینو بگم اصلاَ احتمال داره کشور های پیشرفته برای کنترل جمعیت توی کشور های دیگه جنگ راه بندازن فقط واسه این که جمعیت کم شه.
3.چیه دوره همیم فعلاَ هم که داره خوش می گذره. این تاپیک یه جورایی خلاقیت + زیسته.
قمار اتمی دیگه چیه ؟!

• شروع کننده موضوع

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

به نقل از dark-boy :
قمار اتمی دیگه چیه ؟!

هیچی ربطی به تاپیک نداره اسم یه برنامه مستنده که یه قسمتش هم می پرردازه به همین چیزی که شما گفتید تو 1.

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

الان داره از ترکیب ایدتون خوشم میاد :-?

ولی تا الان این اتفاقی که می گید افتاده چند بار (حالا در حد خیلی گنده ولی نمونه هاشو خودتون ذکر کردین) ولی اونقدری که گفتین تاثیر نداشته

تو فرضیت این انفجارا باید در چه حد بزرگ باشن؟

• شروع کننده موضوع

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

1.الان داره از ترکیب ایدتون خوشم میاد :-?

2.ولی تا الان این اتفاقی که می گید افتاده چند بار (حالا در حد خیلی گنده ولی نمونه هاشو خودتون ذکر کردین) ولی اونقدری که گفتین تاثیر نداشته

تو فرضیت این انفجارا باید در چه حد بزرگ باشن؟

1. :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/
2. گفتم اطلاعاتم زباد نیست و هنوز هم به اون باکتریه معتقدم ولی خوب.
این چیزیه که از ویکی پدیا پیدا کردم.
http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Nuclear_winter&oldid=395751954
لطفاَ فحش و منفی ندید خودم می دونم ویکی پدیا منبع نمیشه ولی برای فعلن خوبه.

فعلن باید بخوابم بعداَ میام چکیدشو فارسی می کنم می زارم.

ويرايش:
اینجا کمی حرف نزده فقط گفته انفجار میزان زیادی از سلاح های اتمی مخصوصاَ روی هدف های آتش زا نظیر شهر ها باعث تغییر آب و هوا و نرسیدن نور خورشید به زمین به مدت ماه ها یا سال ها بشه. و گفته این زمستان می تونه به واسطه ی برخورد شهاب سنگ با زمین هم رخ بده

راستی همین چرنوبیلی که می گید تا شعاع (؟10/100) کیلومتریش خالی از سکنه و پوشش گیاهیه.

• شروع کننده موضوع

Weeping Angel

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران

می بینم که تاپیک دوباره خوابیده.

آلودگی آب و هوا باعث خواهد شد که زمین تبدیل به سیاره ای خالی از سکنه شود

آقا سر این باکتریه نمی خواین فسفر بسوزونین؟

بالا