• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ششمین گردهمایی سمپادیا

شما با کدام تاریخ برای برگزاری ششمین گردهمایی سمپادیا موافق هستید؟

• شنبه 11 تیر

رای‌ها: 12 20.7%
  • جمعه 31 تیر

رای‌ها: 17 29.3%
  • شنبه 1 مرداد

رای‌ها: 21 36.2%
  • سه شنبه 4 مرداد

رای‌ها: 8 13.8%
  • فرقی نداره

رای‌ها: 10 17.2%

• رای‌دهندگان
    58
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Amir13

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
پیش-حلّی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی . . .
دانشگاه
اینو خدا میدونه فقط!
رشته دانشگاه
آبیاری گیاهان دریای
پاسخ : ششمین گردهمایی سمپادیا

خب نمیدونم از کجا شورع کنم ولی خب اول از همه باید از کسایی که به خاطر اومد من و دوستام جاشون تنگ شد عذر خواهی کنم نباید میومدم چون فکر کنم الان تو این دو سال من دوتا پست دادم خب من فکر کردم حق دارم خودم رو سمپادی بدونم که امسال 7امین سالیه که دارم توش درس می خونم این شد که اومدم.
خب من 3 سال پیش اینجا عضو شدم اون موقع اینجا تازه اول راه بود همه هدفشون از اینجا اومدن اسپم دادن و وقت پر کردن بود یا پیدا کردن دوست ( که البته الان هم همچین کاربرایی کم نیستن) خلاصه دوست داشتم حرفاتون رو بشنوم و بدونم تو این دوسال اینجا چه تغییری کرده سعی کردم بفهمم هدفتون از این گردهمایی چیه راستش نفهمیدم .
نمیدونم شاید من یکمی کند زهنم ولی راستش اصلا هدفی در کار نبود بیشتر آدما هم که یا تو بحث نبودن یا داشتن میخوردن یعنی نصف بیشتر وقت به خوردن تلف شد و سر هیچ موضوعی درست بحث نشد هیچکسی نبود که بگه سر چی دارید حرف میزنید . . .البته اصلا من در حدی نیستم که نظر بدم .
ولی شاید بهتر بود بحث رو به چندتا میز تقسیم میکردین اینجوری سر چندتا موضوع هم زمان بحث میشد همهمه هم نمی شد .

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

نه ببینید منظور من (به شخصه) شما نبودید، اتفاقا این خیلی مفید بود که افرادی بودن که قدیم و حال فروم رو دیدن، تجربه هر دو رو دارن و مهمتر از همه از قشری هستن که توی سایت کمتره (رده سنی بالای 16)
اما مثلا اگه یادتون باشه، حداقل 15 نفر بودن که اصلا توی سایت یوزر هم نداشتن، و قصدی هم برای اومدن به سایت نداشتن! بحثای شخصی توی گروه های دوستانه باعث میشد تمرکز ها به هم بخوره و بحث پراکنده هم که فایده ای نداره
مثلا خیلی خوب بود که امثال شما از دغدغه ها و مسائلی که براتون اهمیت دارن و وجودشون باعث می شه جذب سایت بشید می گفتید، از مشکلاتی که رغبت شما رو برای فعالیت در فروم کم می کنه
اما به چیزی که میخواستیم دقیقا نرسیدیم، تا حدودی فقط...

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : ...

منم احساس میکنم چون امیر ی کاربر قدیمی بوده و دوستان قدیمی هم اونجا بودن واسشون جالب بوده دیدن امیر
عذاب وجدانت الکیه

Amir13

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
پیش-حلّی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی . . .
دانشگاه
اینو خدا میدونه فقط!
رشته دانشگاه
آبیاری گیاهان دریای

به نقل از GCD :
نه ببینید منظور من (به شخصه) شما نبودید، اتفاقا این خیلی مفید بود که افرادی بودن که قدیم و حال فروم رو دیدن، تجربه هر دو رو دارن و مهمتر از همه از قشری هستن که توی سایت کمتره (رده سنی بالای 16)
اما مثلا اگه یادتون باشه، حداقل 15 نفر بودن که اصلا توی سایت یوزر هم نداشتن، و قصدی هم برای اومدن به سایت نداشتن! بحثای شخصی توی گروه های دوستانه باعث میشد تمرکز ها به هم بخوره و بحث پراکنده هم که فایده ای نداره
مثلا خیلی خوب بود که امثال شما از دغدغه ها و مسائلی که براتون اهمیت دارن و وجودشون باعث می شه جذب سایت بشید می گفتید، از مشکلاتی که رغبت شما رو برای فعالیت در فروم کم می کنه
اما به چیزی که میخواستیم دقیقا نرسیدیم، تا حدودی فقط...

خب ببین اینجوری نمیشه بحث کرد مثلا من بیام بگم که تیر ماه سال بعد کنکور دارم( البته من حرف نزدم کلاّ) و به این دلیل و اون دلیل نمیتونم بیام فعالیت کنم بعد یه نفر بگه چرا نمیتونیم نشریه بفرستیم تو مدرسه ها . . .
ببین یا باید هر گروه جدا سر یه میز حرف بزنند یا اینکه یه نفر وایسه اون بالا موضوع رو اعلام کنه بقیه نظرشون رو فرد به فرد اعلام کنن حتی اگه مثل کلاس درس اجازه بگیرید و حرف بزنید بهتر از اینه که هر کی یه چیزی بگه و داد و بیداد بشه ! خب فکر کنم اینجوری ادم هایی که نمیخوان تو بحث باشن حداقل مجبورن ساکت باشن .

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

سلام
امیدوارم تا آخر تابستون ۲تا جلسه دیگه هم داشته باشیم
منتها جایی که محل اندیشه باشد نه محل لنبادن مرغ و سیب زمینی!
جایی که درش بخشش باشد نه شخم زدن کینه های قدیمی.
جایی که مبصر ساکت کن نداشته باشد!(پسرا پسرا ساکت باشین!)
جایی برای تبادل اندیشه نه کندش از ریشه!
جمعی که بعد جمع شدنشون از خودشون نمی پرسن هدف چی بود!
جلسه ای که میاد تا دردی رو دوا کنه،نه اینکه یک روز مارو بیخودی الاف کنه.
جلسه ای که محتوا داره مدیر داره نگو طرف حال نداره!

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از زهرا.ج :
من اصولا سعی دارم آدم فعالی باشم دفه های قبل هم بودم نسبتا ولی ایندفه کلا به دلیل جمعیت زیـاد و اینا منفعل شدم! و بیشتر گوش میدادم! اون جاهایی هم که داشتم با بقیه حرف میزدم یه سری پیشنهادایی بود که لازم نبود علنی شه چون بحث اصلی ِ جمع چیز دیگه بود.
همونطور که تو پروفایلم هم هست حرفه ی من ساکت کردنه از همه ی کسانی که برشون هیس کردم پوذش میطلبم :د

تنها خواهشم اینه که دفعات بعد کسایی که کلا تو سایت عضو هم حتی نیستن و اسمشم نشنیدن یا علاقه ای ندارن نیان (نیارین) چون اینا بحث ِ میتینگ واسشون جذابیتی نداره طبیعتا و جدی نمیگیرن کلا!
خوشحالم که اکثر جمع ندیدن که من از رو صندلی چپه شدم :د
خوب بود در کل :د
ببین.شما اول مشخص کنید که هدف میتینگ چیه...البته شما که نه...در واقع به نظر من مدیر کل ها و یکم سمت های بزرگ تراز مدیر داخلی باید تصمیم بگیره هدف چیه...اگه حرف زدن در مورد مسائل سایته فقط من هم حتی نمیام...چه بقرسه به کار بر هایی که کم فعالیت هستن...چون کلا قبولش ندارم.
هیچ کس هم جواب سوال پست قبلیم که چرا همینجا تو فروم نه...رو نداد.
به نقل از panther :
نه!
مهراب(؟) که با ستاره رفته بودن حساب کنن، 6 تومن اضافه اومد،
با 6 تومن یه ساندویچ دیگه گرفتیم،
من بازم شرمنده ام که اینجوری شد!
یکی کم گرفته بودن، تقصیر اونا هم نبود تعداد زیاد بود.
زهرا صحنه برگشتن صندلی میتونم بگم فوق العاده بود!!! مرررررررررررررردم از خنده =)))))
به هر حال بخشید زحمتاش افتاد گردن شما.
به نقل از Ali pasha :
بچه ها تو نظرات قبل گفتن بهتر نیست کلا کسایی که تو سایت فعال نیستن نیان؟؟ 2 ساعت تو سوپراستار بودن خیلی چیز شاخی نیست ها! میتونید 2 نفری با دوستتون برید! :|
چه جالب.باز زهرا خانوم خیلی منطقی تر حرف زدن.ولی شما انگار...کی گفت بودن تو سوپر استار شاخه؟؟؟
به نقل از Samaneh.Z :
همین جا میخواستم بگم که جای ندا و ناهید خیـــلـی خالی بود ! فک میکردم اونا بیان حداقل دو تا دختر هستن که حرف بزنن ! بازم این دفعه دخترا هیچ حرفی نزدن ! ( من خودم دارم کم کم پیش رفت میکنم ، این دفعه "همه" ی حرفا رو گوش کردم ! دفعه ی بعدی حرف میزنم ایشالله :D ) لطف کنین دفعه ی بعد پیشنهاداتتونو بگید حتما !
خیلی خوب بود، فقط یه مقداری شلوغ بود ... یه سری بودن ، نه تنها علاقه ای به سمپادیا ندارن اونجا هم که اومدن من کنارشون نشسته بودم حرفاشون با هم دیگه بسیار جالب بود ... !! در هر صورت امیدوارم دفعه ی بعدی م تشریف بیارن و از پیشنهادات ما برای خودشون استفاده کنن !! :-" :D
راستی وقتش کم بود ! خیلی !
همین ، با تشکر از همگی :D
میدونید فایده اصلی اینکه اونایی که علاقه ای به سایت ندارن بیان چیه؟؟؟؟
اینکه حداقل یکم میشه باهاشون حرف زد و دنبال مشکل اصلی سایت یعنی کم بودن فعالیت اکثر اعضا و کم جذابیت بودنش براشون ازشون سوال کرد.

AmorE

Meyo
نام مرکز سمپاد
راهنمایی حلی 2- دبیرستان حلی 3
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
اینستاگرام

قبل اینکه شروع کنم؛ بعد هر پاراگراف حرفام نتیجه گیریشو نوشتم.(به این صورت =>)

یه سری کارا هست که باید انجام بشه ولی با این وضع اصن نمیشه مطرحش کرد.
راهکارای زیادی برای پیشرفت هست خیلیاشو میدونید خیلیاشم شاید نه، مهمترین کاری که باید انجام بشه 1 اتحاده بین خودمونه 2 برنامه ریزی از پایه نه بحثای فرعی! مثل خوردن ،حرف خصوصی ، بحثای فرعی. آدم میبینه که بحث وارد اینجا شده و گرم افتاده نمیتونه دیگه وارد مسائل اصلی بشه همین باعث میشه بی نتیجه بمونه. هدف هست ولی اجراش با دیدن جمعیت خراب میشه. => * به مرور زمان رفع میشه

اولش که اومدیم تعجب کردیم چرا اشخاص آشنایی از مدرسمون میبینیم که کلا تو سایت نیستن! گفتیم واقعا ماله سایته؟ بعدش حالا زوری راضی شدیم بشینیم.(باز زور داشت به خاطر اشخاص شناس) => * افراد ناشناخته چیکار میکردن؟!؟!

کاربر فعال زیاده ولی کینه باعث میشه جاشون عوض شه. => * دعوا زشته، ما تجربه کردیم. اشتباهای مارو تکرار نکنید!

یه نکته ی دیگه اینکه چون بعضیا از شهرای دیگه اومده بودن مصمم به اجرای یه طرح توی میتینگ بودن و اونایی که از تهران و حومه زیاد مصمم نبودن. این باعث میشد اجرای طرح میتینگ و اینا به هم بریزه. اینم میشد با زیاد کردن تایم حل کرد که متاسفانه نمیشد وقتو زیاد کرد! => * جو بالانس نبود!!!

برای حل کردن مشکل باید قبل از اینکه آدم به میتینگ بره فک کنه میخواد برای زندگیش یه کاری بکنه که اون کارش یه ثمره داشته باشه.
ما هممون خوب میدونیم سمپاد دیگه سمپاد نیست. یک سری بنیان ازش میمونه که باید به نشان حفظ ارزش ازشون مراقبت کرد. یکیش همین سمپادیائه. ما تو زندگیمون هدف داریم، مثلا با دوستامون بریم بیرون حال کنیم، فرداش بریم مهمونی، پس فردا پینت بال، بعدش کوه، استخر، شمال ، کنکور، زن و بچه و هر چیز دیگه ای، چون جزئی از زندگیمون سمپاد هست پس بنیاناشم هدفمون میشه در کنار اهداف دیگمون. یعنی سمپادیا. اگه به هدفای دیگه فکر کنیم به این هدف میخندیم اگه به این فک کنیم بقیه خنده دار میشه. پس بازم حفظ تعادل مهمه و وقتی بشه قبل از میتینگ یه همچین تعادلی برای خودمون ایجاد کنیم که هم جوگیر نشیم هم مسخره بازی در نیاریم بیشترین نتیجرو میشه گرفت. => * هدف به جای خود و برنامه ریزی

حالا یه سری نکته دیگم هست که اینجا جاش نیست بگم ایشالله میتینگ بعدی اگه شد و دوباره... (شرمنده تو میتینگ نشد =>به دلیل خر تو خری بالا!) => * بنیان درست برای یه پیشرفت کامل و جامع!

برای غذام شرمنده اسامی 24 نفر بود(دقیقش 23 نفر یه نفر x2)، سفارشو که دادیم یهو 4 نفر سبز شدن کم اومد! :D => * :-"

خلاصه اینکه تو سر هم نزنید. ما زدیم کلمون باد کرد شما نزنید چیزی بیشتر از این نسیبتون نمیشه... => * :|

تا یادم نرفته اینم اضاف کنم که ما امسال پیش دانشگاهی هستیم و مشکلات زیاد، ولی تا جایی که بشه برای پیشرفت کمکتون میکنیم.(و حالا تا بعد کنکور) (نتیجه داره دیگه :D ) => * (;

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

به نقل از mamareza :
میدونید فایده اصلی اینکه اونایی که علاقه ای به سایت ندارن بیان چیه؟؟؟؟
اینکه حداقل یکم میشه باهاشون حرف زد و دنبال مشکل اصلی سایت یعنی کم بودن فعالیت اکثر اعضا و کم جذابیت بودنش براشون ازشون سوال کرد.
در صورتی که حضورشون مفیـد باشه و حداقلش به حرف زدن درباره ی سمپادیا راغب باشن این اتفاق میـفته . که فک نکنم خیلیـا این بار اینـطور بودن :-?

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

هعـــی ! کاش میشد یه میتینگ میرفتیم ُ این قــدر حاشیه نداشت . : |

بهتره کلا این جور بحثا رو تو پ.خ دنبال کنید .
به بقیه ربطی نداره که یکی به یکی یه چیزی گفته بعد نمیدونم یکی یه جور دیگه تعبیر کرده بعد یکی دیگه ناراحت شده خلاصه یکی تو یکی شده #-o :D بیخیال :D

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از NargeS.M :
در صورتی که حضورشون مفیـد باشه و حداقلش به حرف زدن درباره ی سمپادیا راغب باشن این اتفاق میـفته . که فک نکنم خیلیـا این بار اینـطور بودن :-?
خب کسی که تو سایت نیس مسلما راغب نیس.ولی باید ازش سوال کرد تا بیاد تو بحث(شاید خودش بگه که من کاره ای نیستم.پس بهتره بحث نکنم.)ولی با سوال کردن ازش میشه وارد بحثش کرد.

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

من نیومده بودم، ولی در مورد این که می گین افرادی که عضو نیستن رو بیاریم یا نیاریم، بگم که خوبه افراد جدید رو با سمپادیا آشنا کنیم و از نظراتشون بپرسیم؛ اما باید این رو در نظر بگیریم که چه کسانی رو داریم میاریم! بالاخره اونایی رو که می خوایم بیاریم، باهاشون آشنایی داریم و می دونم که به همچین فعالیت هایی علاقه ای دارن یا نه، یا این که کلاً سمپاد و هرگونه فعالیت در این راستا رو بیهوده می دونن و علاقه ای هم ندارن واسه فعالیت!!

خیلی هم خوبه که اومدن یه میتینگ ها هدفمند باشه. هرکس واسه خودش معلوم کنه که داره میاد، خوبه در مورد چه مسائلی بحث بکنه، اصلاً هدفش چیه از اومدن...
اگه صرفاً دیدن بچه ها و به قولی "فان" ه، معذرت می خوام، اما نیاد بهتره! یه کم جدی تر باید نگاه کرد به این میتینگ ها (اگه انتظار نتیجه ی خاصی داریم...)

با وجود +35 نفر آدم هم میشه بحث کرد و به نتیجه رسید؛ منتها ماها درست بحث کردن رو بلد نیستیم. به کسی ایراد نمی گیرم، شاید خودم هم همین طوری باشم. متاسفانه افراد هم سن ما، به طریقه ی صحبت کردن و نحوه ی اعلام اعتراضشون کمتر توجهی می کنن و معمولاً هم دچار سوء تفاهماتی می شن و خب، بهتره اول رو این چیزا کار کنیم و بعد انتظار نتیجه گیری داشته باشیم :|
//شخص خاصی منظورم نبود، به طور کلی با چیزایی که شنیدم و اینجا و جاهای دیگه دیدم دارم میگم...

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی
پاسخ : ششمین

امیدوارم بحثایی که شد دنبال بشه
الان کیا برای نشریه پایه ان؟

کیا برای سمپادکست پایه ان؟

کیا برای پشتیبانی المپیادی ها پایه ان؟

کیا برای سوق دادن فارغ التحصیل ها پایه ان؟
برای همکاری اعلام آمادگی کنین تا این طرح ها زودتر راه بیافته و گرنه ۳۵+نفر الاف بودن و این طرح ها هم می مونه زمین.
یا علی

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : پاسخ : ششمین

به نقل از ندا مکرم :
من نیومده بودم، ولی در مورد این که می گین افرادی که عضو نیستن رو بیاریم یا نیاریم، بگم که خوبه افراد جدید رو با سمپادیا آشنا کنیم و از نظراتشون بپرسیم؛ اما باید این رو در نظر بگیریم که چه کسانی رو داریم میاریم! بالاخره اونایی رو که می خوایم بیاریم، باهاشون آشنایی داریم و می دونم که به همچین فعالیت هایی علاقه ای دارن یا نه، یا این که کلاً سمپاد و هرگونه فعالیت در این راستا رو بیهوده می دونن و علاقه ای هم ندارن واسه فعالیت!!

خیلی هم خوبه که اومدن یه میتینگ ها هدفمند باشه. هرکس واسه خودش معلوم کنه که داره میاد، خوبه در مورد چه مسائلی بحث بکنه، اصلاً هدفش چیه از اومدن...
اگه صرفاً دیدن بچه ها و به قولی "فان" ه، معذرت می خوام، اما نیاد بهتره! یه کم جدی تر باید نگاه کرد به این میتینگ ها (اگه انتظار نتیجه ی خاصی داریم...)

با وجود +35 نفر آدم هم میشه بحث کرد و به نتیجه رسید؛ منتها ماها درست بحث کردن رو بلد نیستیم. به کسی ایراد نمی گیرم، شاید خودم هم همین طوری باشم. متاسفانه افراد هم سن ما، به طریقه ی صحبت کردن و نحوه ی اعلام اعتراضشون کمتر توجهی می کنن و معمولاً هم دچار سوء تفاهماتی می شن و خب، بهتره اول رو این چیزا کار کنیم و بعد انتظار نتیجه گیری داشته باشیم :|
//شخص خاصی منظورم نبود، به طور کلی با چیزایی که شنیدم و اینجا و جاهای دیگه دیدم دارم میگم...
آخه به نظر من باید هدف اصلی رو مدیر کل ها مشخص کنن.نه فقط بچه ها.بعد هر کی ببینه در جهت اون هدف کاری میتونه بکنه یا نه...بعد بیاد.

آقای 4245 یه مسئله هست که باید بدونی.
کسی که مثبت میده نشونه ی موافقتش با اون حرفه.
ولی کسی که منفی میده اونم به پستی که 10 خط حداقل هست باید کمه کم بگه با کدوم تیکه مخالفه.نه؟؟؟

Amir13

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
پیش-حلّی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی . . .
دانشگاه
اینو خدا میدونه فقط!
رشته دانشگاه
آبیاری گیاهان دریای

من یه سوال داشتم :-?
تو تابستون دوباره گردهمایی داریم ؟

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نقل از mamareza :
آخه به نظر من باید هدف اصلی رو مدیر کل ها مشخص کنن.نه فقط بچه ها.بعد هر کی ببینه در جهت اون هدف کاری میتونه بکنه یا نه...بعد بیاد.
هدف اصلی رو بله، حق با شماست، میشه گفت این از ضعف کار بود.
اما کسانی هم که اومده بودن (من باز هم میگم، حضور نداشتم خودم، صرفاً از چیزایی که شنیدم میگم)، هدفمند نبودن اکثراً! مدیرها هر چه قدر هم که هدف رو معلوم کنن و برنامه ریزی شده باشه حرف هاشون، ولی بچه ها نخوان که همکاری کنن، بحث هاشون به نتیجه ای نمی رسه!
چرا باید یه جمع 40 نفره این قدر شلوغ بشه که بیان تذکر بدن؟ همه ی این ها دست مدیرانه؟ درسته، تا حدود زیادیش به مدیریت جمع بستگی داره، اما تا وقتی بچه ها نخوان خودشون و همکاری نکنن، نمی تونیم نتیجه بگیریم :)
می دونی، یه چیزی شبیه فرق مدارس سمپاد با بقیه ی مدارسه. معلم ها همونن، امکانات هم همون، اما چون بچه های سمپاد تلاش بیشتری می کنن و از کارهاشون هدف دارن، نتیجه ی بهتری هم می گیرن :)

• شروع کننده موضوع

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ندا مکرم :
اما کسانی هم که اومده بودن (من باز هم میگم، حضور نداشتم خودم، صرفاً از چیزایی که شنیدم میگم)، هدفمند نبودن اکثراً! مدیرها هر چه قدر هم که هدف رو معلوم کنن و برنامه ریزی شده باشه حرف هاشون، ولی بچه ها نخوان که همکاری کنن، بحث هاشون به نتیجه ای نمی رسه!
چرا باید یه جمع 40 نفره این قدر شلوغ بشه که بیان تذکر بدن؟ همه ی این ها دست مدیرانه؟ درسته، تا حدود زیادیش به مدیریت جمع بستگی داره، اما تا وقتی بچه ها نخوان خودشون و همکاری نکنن، نمی تونیم نتیجه بگیریم :)
می دونی، یه چیزی شبیه فرق مدارس سمپاد با بقیه ی مدارسه. معلم ها همونن، امکانات هم همون، اما چون بچه های سمپاد تلاش بیشتری می کنن و از کارهاشون هدف دارن، نتیجه ی بهتری هم می گیرن :)
راست میگی، اما مدیریت جمع، مدیر کل ها به کنار، میموندیم منو ستاره و زهرا!
زهرا که آخراش به التماس کردن افتاده بود، من هر کاری تونستم کردم، انقدر گفتم خودم خسته شدم، انواع اقسام روش ها هم برای ساکت کردن به کار بردیم، ستاره هم همینطور.
همکاری جمع از همه مهم تره!
به نظرم بهترین راه اینه که ایندفعه جدی تر در این مورد که کی بیاد و نیاد بحث بشه،
مکان و زمان تو عموم گفته نشه بهتره!
(تویه یه گردهمایی بود که به بچه ها شماره میدادن؟ اون خیلی خوب بود)
شماره آدم نه بابا!!!!!
ماره مثلا 428

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

احتمالا برای دفعه بعد برای گردهمایی سخنران میاریم. کسی که بیاد حرف بزنه و بقیه گوش کنن و سوال بپرسن !

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از Amir 13 :
من یه سوال داشتم :-?
تو تابستون دوباره گردهمایی داریم ؟
آخه فقط برگذار کردنش مهم نیس.
باید هر دفعه مشکات رو پیدا کرد بعد.
به نقل از ندا مکرم :
کسی امتحان کرده؟؟؟تا حالا مدیر کل ها حرفی در مورد هدف برگذاری گرد هم آیی چیزی گفتیند؟؟
من حرفم اینه...تو این گرد هم آیی هر کی بخاطر یه چی اومده بود.وقتی بگن که گرد هم آیی هدفش صحبت کردن در مورد جذاب کردن سایته هر کسی پا نمیشه بیاد.مخصوصا کسایی که اصلا اکانت ندارن.
یه جمع 40 نفره خیلی عادیه که شلوغ باشه.
به نقل از panther :
راست میگی، اما مدیریت جمع، مدیر کل ها به کنار، میموندیم منو ستاره و زهرا!
زهرا که آخراش به التماس کردن افتاده بود، من هر کاری تونستم کردم، انقدر گفتم خودم خسته شدم، انواع اقسام روش ها هم برای ساکت کردن به کار بردیم، ستاره هم همینطور.
همکاری جمع از همه مهم تره!
به نظرم بهترین راه اینه که ایندفعه جدی تر در این مورد که کی بیاد و نیاد بحث بشه،
مکان و زمان تو عموم گفته نشه بهتره!
(تویه یه گردهمایی بود که به بچه ها شماره میدادن؟ اون خیلی خوب بود)
شماره آدم نه بابا!!!!!
ماره مثلا 428
آها این چیزی بود که دنبالش بودم.انتخابی کردن جمع.
به نقل از محمّد :
احتمالا برای دفعه بعد برای گردهمایی سخنران میاریم. کسی که بیاد حرف بزنه و بقیه گوش کنن و سوال بپرسن !
میشه بیشتر توضیح بدی؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

سعی میکنیم یکی رو بیاریم که در مورد یک چیزی حرف بزنه واسه بچه ها. مثلا اینکه چی در انتظارشونه و چیکار کنند و ....

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از مُحسن :
اون اسمش جلسه هست، نه گردهمایی، یه لیست میدن بیرون میگن این آدما بیان، یا باهاشون هماهنگ میشه، یه چیز تر و تمیز هست، اما اون افراد صرفا نمیتونند نماینده بقیه باشن! نیازی هم نیست که دیگه اعلام عمومی بشه، قبلا یکبار برگزار شد، البته نمیدونم در مورد چی بود، یادمه یه جورایی خصوصی بود.
اسمش مهم نیس.
ولی بهتره هر دوتاش باشه.
یه گرد هم آیی و بعدش یه جلسه.
گرد هم آیی بیشتر جنبه تفریحی داشته باشه.مثله میتینگ های شهر های دیگه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا