• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بحث و تبادل نظر درمورد موسیقی هیپ هاپ

.::MoJi::.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0
پاسخ : بحث و تبادل نظر درمورد موسیقی رپ

و اینکه امیر خلوت ـم آلبوم داده بود چن وقت پیش ؛ 4 تا ترکی ـه ( ای پی میگن ؟ حالا ... ) از 4 تا 3 تاش خیلی خوب بود و حال داد واقعن ؛ "من" ـش واقعن عالی بود واقعن حرف نداشت و ... اینکه اگه گوش ندادید حتمن بگوشید (;

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

به نقل از مُجتبی :
و اینکه امیر خلوت ـم آلبوم داده بود چن وقت پیش ؛ 4 تا ترکی ـه ( ای پی میگن ؟ حالا ... ) از 4 تا 3 تاش خیلی خوب بود و حال داد واقعن ؛ "من" ـش واقعن عالی بود واقعن حرف نداشت و ... اینکه اگه گوش ندادید حتمن بگوشید (;
صرف حال دادن میگی خوب بود؟ :O

اتفاقا یکی از ضعیف ترین کاراش بود - نسبت به قبل پسرفت کرده ؛ ترکای قبل از البومش رو ببین با کیا

داده ! و این که چقد مزخرف بودن؟

من تو ایسنتا باهاش حرف زدم خودش هم قبول داشت که خوب نبودن . . .
به نقل از مهدی صفری :
یه چیزی ، صدای مهراد خداییش افت داشت دیگه :-"

سامان هم حداقل من با صداش خیلی حال نمیکنم.

بیت ها رو چیزی ازشون سر در نمیارم ، ولی خب مثلا میدونم از بیت el o el خیلی خوشم اومد ، خوب بودن.

اما تکست ها ، انصافا ساده بوده، صرف اینکه از داف نخونده بود یا مثلا بنگ و حشیش نباید شاخ باشه، خب نصیحت اگه خیلی مهمه ، یاس یا بنگ هیچکس ;;) یا خیلی های دیگه کارای شاخ تری برای نصیحت دارن.

+ این نصیحتی که بهش افتخار میکنن و همینطور پاک بودن آهنگ ها ، تظاهره ، این خیلی بده. چون جی جی تو پادکستش گفت کارا فحش داشت و اینا ولی بخاطر "تجارت خانوادگی" خانواده سامان حذف کردن ، حتی یه سری از ترک ها کلا حذف شدن ، که خود مهراد هم تو اینستا گفته بود ، 25 تا کار بوده ، 6 تاشو حذف کردن.یعنی اینا به چیزی که مجبور به انجامش شدن افتخار میکنن.اگه بحث خانوادشون نبود ، خب طبیعتا کار ها این شکلی نمیشد.

اگه مثلا گل آقا گنگ حساب بشه ، خب خداییش به عنوان یه کار گنگ هم چیز شاخی نبود.

آلبوم 25 تا ترک داشت ، طبیعتا باید چند تا کار خوب هم داشته باشه خوب ، اما در کل این آلبوم ، آلبومی بود که اگه یه تازه کار میخوند ، جا داشت بهش افتخار کنه.

---------------------------------

مثلا یجورایی برای من زور داشت که این آهنگ همزمان با بزرگ بیاد ، ولی بزرگ این همه سر و صدا کنه اما این حتی برای پیدا کردن لینک دانلودش هم به مشکل بخورن خیلی ها.

آره داش بدبختی اینه حتی استعداد هم داشته باشی تا پول واسه پخش کارت نداشته باشی هیچی نمیشی
نمونش هم همین فرشاده . . .
خیلی معرکست...

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

جی جی معروفه به ایهام های شاخش....
سامان میگه:خوبه بدونه ایهامو قافیه ی خاصی باشه/یه همچین چیزی باید خیلی لوسو عادی باشه.....

تو آهنگ بریزیم بهم همزیاد بود مثلأ اونجا ک میگه:یه نگا دورتو بکن هنو نفمیدی،مهمونی خودته ولی خبری نی....

*گل آقا رو همچنان گوش ندادم...
ینی این نت گوشی رسما. ب ف*ک میده میخواد یه آهنگ دان کنه....آدم ب یک عدد کتلت تبدیل میشه...

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

بدون تعصب بنده اصلا جی جی رو رپر حساب نمیکنم ک بخوام در موردش صحبت هم بکنم.منتها آلبوم دیس جی جی بود ب نظرم.کارهایی مئل خورشید شیدا یکی دیگه یا تند نرو خب اصلا ربطی ب جی جی نمیتونن داشته باشن خدا رو شکر..ولی توی بقیه ی کارها تیکه ب جی جی دیده میشه با تقریب خوبی
خود ترک بزرگ رو اتفاقا بنده قشنگترین دیسی میدونم ک تا حالا شنیدم
بنا نیس توی دیس لزوما فحش و فحش کاری باشه یا بگه مثلا"یادته اون بار گفتی من از تو شاخترم؟" :))
بزرگ ک ب نظر من قویترین ترک آلبوم هم محسوب میشه مفهومش بسیار ساده است.سامان ویلی وقتی زدبازی رو بنا نهاد اصلا مقصودش چیزی نبود ک تو این هشت سال اخیر جی جی برای گروه تدارک دید.البت صرف جی جی همچین کاری نکرد..فاز سیجل و جی جی و نسیم واقعا مشابه بود و علی رغم نفرتم از این سبک باید محترم بدونیمش..منتها چیزی نبود ک سامان میخواست.سامان با گروه زدبازی هدف دیگه ای داشت
شما وقتی ورس هیدن رو گوش کنید میبینید عملا همین حرفو میزنه"ما اینو نمیخواستیم.گروه از مسیرش منحرف شده"
و بعد تو ورس سامان میبینیم ک عملا ادامه ی ورس هیدن(سالیانی بعد بر حسب اتفاق..)رو میره و عملا میگه میخوایم دوباره کاری بدم ک سعی کنیم فارغ از سلیقه باشه..
شمایی ک ال و ال رو گرفتی داری میری جلو.ورس های سامان تو بقیه ی آلبوم رو نمیبینی کلا؟(بدون اینکه اسم غذایی باشه باعث شه ی جایی ی اشتهایی وا شه)

من نمیدونم وقتی افرادی مئل یاس و جاستینا و جی دال از آلبوم تعریف کردن شما چجوری انقد راحت آلبوم رو خلاصه در یک آهنگ میکنی و بعد قضاوت میکنی :)
علی ای حال با وجود اینکه سامان میگه کار برای همه بوده ولی بنده شک دارم طرفداران جی جی از کار لذت برده باشن..شاید حتی طرفداران پیشرو بتونن از کار لذت ببرن منتها دوستان جی جی دوست ما شک دارم بتونن آهنگ بزرگ رو گوش کنن و تحمل کنن

شایدم ی درصد ی کار استثنایی شد.میگفتن نمیشه نمیشد

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

پوریا من خودم جی جی رو دوسش دارم ولی من (و شاید خیلی دیگ ا طرفدارای جی جی)کسایی هسیم ک. ب خاطر زدبازی طرفدار جی جی شدیم،قبل اینکه جی جی با زد بخونه اونقد معروف نبود....
پ ماها هم هیچ مشکلی با آلبوم بزرگ نداریمو به شخصه ب نظرم خ خوب بود...مخصوصا "بریزم ب هم" و "بزرگ" و "همین ک ه" و "پشت دست" فوق العاااااده بودن....

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از پوریا عابدی :
بدون تعصب بنده اصلا جی جی رو رپر حساب نمیکنم ک بخوام در موردش صحبت هم بکنم.منتها آلبوم دیس جی جی بود ب نظرم.کارهایی مئل خورشید شیدا یکی دیگه یا تند نرو خب اصلا ربطی ب جی جی نمیتونن داشته باشن خدا رو شکر..ولی توی بقیه ی کارها تیکه ب جی جی دیده میشه با تقریب خوبی
خود ترک بزرگ رو اتفاقا بنده قشنگترین دیسی میدونم ک تا حالا شنیدم
بنا نیس توی دیس لزوما فحش و فحش کاری باشه یا بگه مثلا"یادته اون بار گفتی من از تو شاخترم؟" :))
بزرگ ک ب نظر من قویترین ترک آلبوم هم محسوب میشه مفهومش بسیار ساده است.سامان ویلی وقتی زدبازی رو بنا نهاد اصلا مقصودش چیزی نبود ک تو این هشت سال اخیر جی جی برای گروه تدارک دید.البت صرف جی جی همچین کاری نکرد..فاز سیجل و جی جی و نسیم واقعا مشابه بود و علی رغم نفرتم از این سبک باید محترم بدونیمش..منتها چیزی نبود ک سامان میخواست.سامان با گروه زدبازی هدف دیگه ای داشت
شما وقتی ورس هیدن رو گوش کنید میبینید عملا همین حرفو میزنه"ما اینو نمیخواستیم.گروه از مسیرش منحرف شده"
و بعد تو ورس سامان میبینیم ک عملا ادامه ی ورس هیدن(سالیانی بعد بر حسب اتفاق..)رو میره و عملا میگه میخوایم دوباره کاری بدم ک سعی کنیم فارغ از سلیقه باشه..
شمایی ک ال و ال رو گرفتی داری میری جلو.ورس های سامان تو بقیه ی آلبوم رو نمیبینی کلا؟(بدون اینکه اسم غذایی باشه باعث شه ی جایی ی اشتهایی وا شه)

من نمیدونم وقتی افرادی مئل یاس و جاستینا و جی دال از آلبوم تعریف کردن شما چجوری انقد راحت آلبوم رو خلاصه در یک آهنگ میکنی و بعد قضاوت میکنی :)
علی ای حال با وجود اینکه سامان میگه کار برای همه بوده ولی بنده شک دارم طرفداران جی جی از کار لذت برده باشن..شاید حتی طرفداران پیشرو بتونن از کار لذت ببرن منتها دوستان جی جی دوست ما شک دارم بتونن آهنگ بزرگ رو گوش کنن و تحمل کنن

شایدم ی درصد ی کار استثنایی شد.میگفتن نمیشه نمیشد

در مورد هدف سامان ، میدونم اون موقع که بودش ، کاراش اونقدا هم سازنده نبودن : )) مثلا آجیلی ، نمیدونم میخوام یه **** بخونم که تو شاهنامه نیست همچین چیزی و ...

تو این آلبوم هم که قرار نبود ترک ها انقد مثبت باشه ، مجبور شدن تغییرش بدن، یعنی حتی الانم هدفش دادن البوم به این مثبتی نبوده.

در مورد تایید، خب یاس یه تیکه از اهنگ بزرگ رو گذاشت فقط ، جاستینا گفت بیت ها عالی یا همچین چیزی بود ولی تکست ها ساده بود که من باهاشون حال کردن.

جیدال گفت خوب بود ولی چون توقع هارو برده بود قبل آلبوم ، در حد توقع مردم نبود.

ولی خب مثلا "آیین" اگه بشناسیش ، اونم مستقیما گفت آلبوم بد بوده ، ایضا سعید دهقان ، که خب من ایین رو بیشتر از جیدال و حاستینا و اینا قبول دارم .

دلیل نمیشه چون یکی تایید کرده یکی رد کرده آلبوم خوب یا بد باشه.

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

اصن به فرض محال کل البوم داغون، کی میتونه از سه تا ورس سهراب خوشش نیاد؟

DarkSiders

کاربر حرفه‌ای
شهر
اهواز

Just 4 Fun :))

ﺯﻧﮓ ﺗﻔﺮﯾﺢ ﻣﺪﯾﺮ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺑﻠﻨﺪﮔﻮ:

ﺻﺎﺩﻕ ﺳﯿﮕﺎﺭو ﭘــَﮏ ﻋﻠﻒ ﺭﻭ ﺑﺰﺍﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﭘﺎﺷﻮ ﺑﯿﺎ ﺩﻓﺘﺮ..
ﺧﻠﻮﺕ ﺗﻮ چرا به ﻫﻤﻪ گیر میدی؟
ﺳﻮﺭﻧﺎ ﺑﻪ ﻭﻟﯿﺖ ﺑﮕﻮ ﺑﯿﺎﺩ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﭼﺮﺍ ﺍﻧﻘﺪﺭ عصبانیی؟
ﭘﺎﯾﺎ ﻣﮕﻪ ﺑﻬﺖ ﻧﮕﻔﺘﻢ ﯾﻪ ﻋﮑﺲ 4*3 ﻣﺜﻞ ﺍﺩﻡ ﺑﯿﺎﺭ؟ تو همه عکسات ادا در آوردی!
ﻧﺠﻔﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﻪ ﮐﺎﺩﺭ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﺑﺰﺍﺭﯼ؟
ﺗﯿﮏ ﺗﺎﮎ ﻣﺎﻓﯿﺎی ﻣﺪﺭﺳﻪ ﺷﻤﺎﯾﯿﺪ؟
قاف، کمتر ب بچه های سال اولی علف بفروش...
ﺗﻦ ﺑﻪ 10 ﭼﺮﺍ 10 ﺗﺎﯾﯽ ﻣﯿﺮﯾﺰﯾﺪ ﺳﺮ 1 ﻧﻔﺮ؟
ﺳﺎﻣﺎﻥ ﻭﯾﻠﯽ تو خیلی وقت بود غایب بودی، به اولیات بگو بیان مدرسه..
ﭘﯿﺸﺮﻭ ناراحت نباش فرزانه برمیگرده
هیچکس مگ بت نگفتم سیبیلاتو بزن؟
مهدیار تو هنو حرف زدن یاد نگرفتی؟
ﺍﻡ ﺟﯽ ﺟﻮﻥ ﻣﺎﺩﺭﺕ برو تو ﺩﺳﺘﺸویی ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺑﮑﺶ...
اوج، جی جی ﺭﻭ ﺩﯾﺪﯼ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﯿﺎﺩ ﺳﻤﺘﺖ فرار کن!!
ﺷﺎﯾﻊ اون رفیقت که پراید گرفته بود شام داد یا نه؟
ﯾﺎﺱ ﺍﺯ ﻣﻨﺎﻃﻖ ﺯﻟﺰﻟﻪ ﺯﺩﻩ ﭼﻪ ﺧﺒﺮ؟
ﻫﯿﺪﻥ انقد گـَچه تخترو نده پیشرو اسنیـــف کنه خره بچه نمیفمه کــُک نیس که.
ﺣﺼﯿﻦ تورو خدا یکم از تجربت واسه بچه ها بگو نصیحتشون کن..
آرمين بسه بابا نمیخوای باش دوست شی؟!
مدیر خطاب ب ساسی مانکن : اقای ناظم این دختررو کی راه داده تو مدرسه؟
ﺗﺘﻠﻮ آقا معلم بریم؟؟؟!!

آقا معلم: اینجا مدرسه رپِ تو اینجا چه غلطی میکنی؟

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

این مدرسه رپراس؟ چندشه؟

Amir HD

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
پزشکی

الان اون ترک هایی که نیومد و حذف شد
تو جلد سوم یا جلد اول میاد؟
فلسفه اینکه اول جلد دوم.آلبوم بیاد بعد جلد اول و سوم چی بود من در جریان نیستم

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

عاغا قضیه ی این ترک هایی ک حذف شدو اینا چیه?!!!?!?
یه بنده خدایی بیاد پاسخگو باشه...

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

چیز خاصی نیس، رواله، چندتا ترک میاسزن برای یه البوم، و در اخر همشو نمیزارن تو البوم، چندتاشو حذف میکنن، توی همه البوما این اتفاق میوفته

m@s0ud

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
طهران
مدال المپیاد
ریاضی ؛ کامپیوتر ؛ شیمی (مرحله 1)

در کل بزرگ اصلا بد نبود که هیچ ، واقعا خوب بود

در موردِ بیت ها که حرفی نیس خوب پس اینو بیخیال

صدای هیدن یه کمی تغییر کرده نسبت به قبل. البته هیدن کلا آدمیه که سعی میکنه تو هر آهنگ طور متفاوتی بخونه ممکنه به خاطر اون باشه کسی به صدای هیدن شک نداره.

درباره ی سامان نظرم اینه که بازگشت خوبی داشت. سامان کلا همیشه نوآور بوده. چه از اون اولش که شروع کرد (دیس آجیلی) که اولین بار بود همچین سبکی خوندن ، چه توی ترک های گروه قبل از خدافظی ـش و چه تو بزرگ ، همیشه نوآوری داشته. شخصا خیلی قبولش دارم.
تکست های سامان بهتر شده بود نسبت به قبل ، بزرگتر بود واقعا. الان دیگه اصلا دوره ی دیس هایی مثل دیس های بین زدبازی و پیشرو نیس سبکش واقعا کهنه شده. یکی از دلایلی که پیشرو کم کم داره محو میشه اینه که نمیخواد سبکش رو عوض کنه و بزنه تو خط جدید. داره با سبک قدیمیش کنار میره.
سامان کلا خیلی راحت رپ میکنه. یه ذره سخته منظورو برسونم ولی به خودش فشار نمیاره راحت رپ میکنه به همین خاطر خیلی خوبه. بگیرید دیگه مطلبو :D

جی جی شده عین تتلو. کلا بعد از پیر شدیم ولی بزرگ نه دیگه خوشم نیومد ازش. سوزشش هم که قبل و بعد آلبوم معلوم بود. همین که زیر یه پستِ اینستاگرامش 10 هزار تا کامنتِ " گل آقا " خورد بسش بود :))

ترکا سطحی نبودن - اصلا. حتا el o el هم معنیِ خودشو رسوند. خوب بود.

در کل با اینکه آلبوم خوبی بود ، در حد انتظارا نبود. انتظار مردم از آلبوم 100 بود و خود آلبوم حدود 80 (واسه شادیِ دوستان 85 :D )

یه نکته اینکه به هیچ وجه دوتا آلبوم که سبکشون یکی نیس رو با هم مقایسه نکنین. چون معیاری واسه مقایسه وجود نداره.

الان اگه بخوایم بزرگ رو با یه آلبومی تو سبک اجتماعی مقایسه کنیم معیاری نداریم که بسنجیم چون فازشون فرق داره کلا

الان تو بیای پیر شدیم ولی بزرگ نه رو با مجاز مقایسه کنی مسخرس. شاید بیت رو بتونی مقایسه کنی (مهدیار که شکی توش نی، هس؟!) تو بیت برنده اس مجاز ولی تکست هاشونو نمیشه مقایسه کرد.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0

تیک تاک "پنجشنبه" ـرو گوش دادید ؟ :-/

خیلی خوبه /m\

Amir HD

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
پزشکی

جز آلبوم بچه ی ارشد؟؟

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

من موزیک ویدئو ی پیر شدیم ولی بزرگ نه رو میخواااااااااااااااام.... :(

نمیتونم دانش کنم!!!! :( :( :((

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ً
شهر
ً
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از Amir HD :
جز آلبوم بچه ی ارشد؟؟

خیر ؛ دیشب سینگل اوومد ؛ بعید میدونم مثه خیلی ها چنتا آهنگ ـه قدیمی ـرو بکنه تو آلبوم ک بیشتر ویو بخوره ...

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

ترک پاشو خیلی خوبه که، نمیدونم چرا ملت میگن بدرد نمیخورد -_-
+صدای مهراد و آرش دارا واقعا خیلی خوب مکمل هم دیگه ان، قبول دارین؟

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

نع....پاشو خعلی هم خوب نبود...

+صدای مهراد خعلییی از صدای آرش بهترتره...بعلهههه هم.. [-(

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد