• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

استاد فادرانی را می شناسید؟

nahid

violet
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1388
پاسخ : استاد فادرانی را می شناسید؟

من خیلی نمیشناسم فقط یه چیزی رو میدونم! "ورنوس فادرانی" فامیلشونه, یعنی برخلاف تصور بعضی ها که فکر میکنن اسمشون ورنوسه فامیلشون فادرانی :-"
بعد این "ورنوس فادران" هم گویا یه جاییه در اصفهان :D

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

گویا یکی از بچه ها یا استادای حلیه که سنش کمه مثله این که و آدم با مزه ایه
منم اینو شنیدم :D

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه
اقتصاد صنعتی، عکاسی، مدیریت کیفیت

در این حد که توی فیسبوک هر کوئسشن یه گزینه به اسم ورنوس فادرانی داره :))

و همینطور که ناهید گفت میدونم که ورنوس فادرانی فامیلیه! اسمش ورنوس نیست!

فک نمیکنم اصلن وجود خارجی داشته باشه ولی اگه داشته باشه فارق التحصیل پیارسال یا سال قبلش باید باشه :D

انقدرم سینه چاک داره که با وبلاگ یه منتقد سینما و تلویزیون دعواشون شد که استاد! توی انتقاد از ایشون خیلی بهتره =))

درکل باحاله برای فان! لذت میبریم :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

از اونجایی که این روزها توی فیسبوک و وبلاگها خیلی ورنوس فادرانی مطرحه، من دربارش سرچ کردم اما به نتیجه به درد بخوری نرسیدم! فقط در این حد که یک شخصیت مجازی نیست و گویا روباتیک کار می کنه و یه ارتباطی هم به موسیقی داره، و احتمالا توی حلی یا یه دانشگاه توی تهران تدریس می کنه :D
فقط هرکی که هست، این روزا اسمش توی همه question های فیسبوک و خیلی از وبلاگها میچرخه :-??

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

استاد فادرانی! همان که بهترین بوی دنیا را دارد و بهترین پیتزایی تهران هم به نام اوست؛ او که بیژن خدا بیامرز هم افتخار می کرد برایش لباس بدوزد! استادی که نامش پاسخ هر پرسشی است امّا، استاد فادرانی بیشتر از این حرفهاست.

استاد فادرانی، تجلّی همه ی آرزوهای سرکوب شده ی ماست. استاد فادرانی سیگار است! همان سیگاری که باید بروی و در حیاط بکشی؛ وقتی همه چیز اعصابت را خرد می کند، وقتی استاد دانشگاه آنقدر گوساله است که با همین وقاحت، تمام احترام را کنار بگذاری و گوساله بخوانیش! استاد فادرانی گوساله نیست! یکی از محبوب ترین اساتید دانشکده ی برق دانشگاه شریف است! فادرانی همان سیگار است و دست کم ریه هایت را از بین نمی برد.

استاد فادرانی، آرزوهای پر پر شده ی رفیق ریز نقش ماست، که روزگاری عینک گرد مطالعه می زد و آنقدر کتاب خوانده بود و آنقدر توانایی فنّی در کار با رایانه داشت که به او حسودی می کردم، و بعد ها به دعوت کسانی، نماز و زیارت عاشورا هم خواند و حالا امّا، بعد از ماه ها که می بینمش، چشمانش به طور غیر عادّی خون آلود است و حال درستی ندارد و درس هم نمی خواند و معلوم نیست به کجا خواهد رفت. دست کم با استاد فادرانی می توان دقایقی خوش بود بی آنکه چشم غرق در خون شود! بی آنکه به چشم غرق در خون رفیق له شده ام فکر کنم. استاد فادرانی یکی از انواع محبوب نوشیدنی های الکلی ست! فادرانی همان مخدّر است.

استاد فادرانی دوست دختر یا دوست پسر همه ی ماست! دوست دختر یا دوست پسری که نمی توان با او قدم زد و با او ارتباط فیزیکی داشت، ولی می توان بی هیچ ترسی از اینکه چه می شود و چه خواهند گفت، مثلن خبر رابطه ی با او را با همه مطرح کرد! یا نه! دوست مذهبی من! به دل نگیر؛ استاد فادرانی همان همسری ست که به طور طبیعی تو باید همین سالها داشته باشی، امّا اقتصاد مملکت دست و بالت را بسته؛ و می توانی مثلن با او ازدواج کنی! چرا که نه؟! استاد فادرانی مهربان و دوست داشتنی ست! نترس! دست پخت ش را هم همه دوست دارند! استاد فادرانی همانی ست که گفتن دوستت دارم به او سخت نیست؛ چون ناراحت نمی شود؛ نیست که ناراحت بشود! اگر با او قدم بزنی، کسی از شما شناسنامه نمی خواهد و اگر هم عقدش کنی، مهریه و خانه و خودرو نمی خواهد! استاد فادرانی همانی ست که دوست دختر یا پسر ما را تعیین می کند و زمان مناسب ازدواج را!!

اگر همه ی اینها هم تخیّل باشد، فادرانی دست کم صفحه ای در فیس بوک دارد که می توانی به آنجا بروی و دلقک بازی در آوری و همه ی این تخیّلات را فراموش کنی! استاد فادرانی شخصیتی ست که خیلی ها در انتخابات بعدی به او رای می دهند! محبوب که بوده؛ روز به روز هم محبوب تر می شود؛ و بیمی از محبوبیت ش نیست؛ کسی نمی گیردش؛ نمی تواند بگیردش! نیست که بگیردش! کسی رای هایش را نمی دزدد؛ رای های او به درد کسی نمی خورد! می توان با خیال راحت استاد را بزرگ کرد بی آنکه بیم آن را داشته باشیم، مانند دیگر بزرگان سرش را زیر آب کنند! استاد فادرانی همان ناصر حجازی است که اگر حرفی بزند، هیچ کس به او تذکّر نمی دهد! نیست که تذکّر بگیرد! استاد فادرانی شخصیت خوب هفته است!

و شاید استاد فادرانی نماد به گند کشیدن رای گیری ست! استاد فادرانی نیست امّا، رای ماست!!

اینو تو یه وبلاگ دیدم :D جالبه بخونین خیلی باحال واسش حرف زده :))

خب مثه این که شریف درس میده :-"

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

من یه جایی دیم که گویا به ایشون تو شبکه منوتو توهین شده بود! :-/
راست و دروغش با اونایی که دیدن! :-??

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه

اینو تو یه وبلاگ دیدم
grin.gif
جالبه بخونین خیلی باحال واسش حرف زده
cheesy.gif

خب مثه این که شریف درس میده
65.gif
نه مثله اینکه وجود نداره!

چون گفته نیست که تذکر بگیرد، شناسنامه نمیخواهد و امثالهم!

احتمالن یه استاد ساختگیه که میگن تو شریفه :D

یکی از معلمامون معلم برق شریفه اما چیزی نگفته راجع بهش! دوستای سالای قبل هم هستن اونا هم چیزی نگفتن!

درکل متنش باحال بود :)) بعنوان نت یادم باشه بزارمش فیسبوک! منبع رو میگی فقط؟

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

به نقل از aRThaS_08 :
نه مثله اینکه وجود نداره!

چون گفته نیست که تذکر بگیرد، شناسنامه نمیخواهد و امثالهم!

احتمالن یه استاد ساختگیه که میگن تو شریفه :D

یکی از معلمامون معلم برق شریفه اما چیزی نگفته راجع بهش! دوستای سالای قبل هم هستن اونا هم چیزی نگفتن!

درکل متنش باحال بود :)) بعنوان نت یادم باشه بزارمش فیسبوک! منبع رو میگی فقط؟
منبع: استاد فادرانی

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

TnT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
اینستاگرام

تا جایی که من فهمیدم ایشون یه شخصیت حقیقی هستن ولی اون چیزی که ما تو فیس بوک می بینیم ، یه شخصیت مجازی هستش که فقط واسه تفریح مطرح میشه . اگه دقت کنید به سؤال هایی که تو جواب شون اثری از استاد فادرانی هست ، همه شون جواب های خنده داری هستن .
کلاً این استاد فادرانی یواش یواش داره تبدیل میشه به یه فرد معروف و فکر کنم در آینده نه چندان دور به رسانه های کشور مثل اخبار و روزنامه ها و ... هم نفوذ کنه . :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

بعد یه سوال الان هدف از این تاپیک چیه؟ یعنی دقیقا قراره چکار کنیم اینجا؟

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

به نقل از GCD :
نمیدونی واقعا؟!!!

قراره یارو رو پیدا کنیم تحویل مدیریت بدیم دیگه! :-"

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

به نقل از GCD :
داریم به هویت استاد فادرانی که کم کم داره به بزرگترین علامت سوال زندگیمون تبدیل میشه پی میبریم. :-"

reza.cr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدحقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
شیمی-فیزیک
دانشگاه
هرمزگان
رشته دانشگاه
برق

این بحثش از کجا شروع شده؟ کسی میدونه دلیل این محبوبیت چیه؟

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

به نقل از aRThaS_08 :
من از 3تن از دوستان مطلع توی فیسبوک سوال کردم (Ahoora Zelli, Alireza Shams, Khale Maryam)

مریم و علیش که پیچوندن و شعار دادن :D ولی اهورا گفتش که ..... ـه! :
دقیقاً از کجاش معلومه؟ این که تو پروفایلشم هیچی نوشته نشده.

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه

بعلت اعتراض 2تن از سینه چاکان استاد! ادیت...

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

من تا اونجایی که میدونم ازدانش آموزای حلی بوده/هست، اکثر بچه های حلی هم طرفدار استاد هستن :D
چند وقت پیش ها هم یه کنسرت تو دانشگاه تهران، از طرف بچه های حلی برگزار میشه، استاد تشریف میارن، یه آهنگی هم اجرا میشه "هوای فادران! " :D
توی شبکه ی من و تو هم مثل اینکه یه سوالی پرسیدن ، حلی ها زنگیدن گفتن استاد فادرانی :D من و تو هم بعدش گفته ما ایشون رو نمیشناسیم ، شخصصیت ناشناخته ایه و اینا ! طرفدارا هم ریختن تو پیج اف بی منو تو فحش و دعوا و اینا :D
کلا سمپادیای تهران ریختن تو پیجای حتی خارجی درمورد استاد، تبلیغ کردن، من پست یکیشونو توی پیجی که واسه ماه گرفتگی توی مصر بود دیدم، به عربی پرسیده بودن استادو میشناسین یا نه !! :D

×کلا از این کار حلی ها و کلا سمپادیای تهران خیلی خوشم اومد ! :D قشنگ اتحاد دارن، حتی توی سرکار گذاشتن ملت :D

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

این یارو وجود خارجی نداره فکر میکنم. فقط یه چیزیه که برای نشون دادن قدرت و اتحاد و ... درستش کردن.

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

ایشون ورودی 89 رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیرند گویا. این شخص حقیقی تنها منشا ساخت ذهنی ورنوس فادرانی بوده با یک سری اتفاقات. امروز ورنوس فادرانی فراتر از اینهاست که صفاتش در یک شخص حقیقی جمع شود.

هرچند مهم نیست منشا شخصیت ونوس فادرانی کیست. مهم اینه این شخصیت پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به صدای عموم دانش آموزان و دانش آموختگان سمپاد رو داره.

شخصیتی که پیژن پاکزاد برایش لباس طراحی کرده، شخصیتی که اکثریت (بیش از 80 درصد) او را بهترین منتقد سینما میدانند، شخصیتی بسیار برتر از فراستی شناخته می شود، شخصیتی که در مجموعه دایی جان ناپلئون، محبوبیت به حد خود دایی جان ناپلئون دارد، چنین شخصیتی اگرچه هیچ یک از اینها نیست و هیچ کس نیست، ولی برآیند صدای دانش آموزان سمپاده.

بالا