• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اندرویدی‌ها

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی
پاسخ : آندرویدی ها! Android

سلام
من بعد آپ دیت گوشیم داستان داشتم!
اگر میدونستم آپ دیت نمیکردم!
کلی از نرم افزارهایی که سر خود گوشی بودن موقع خریدن پریدن!
مهم هاش هم پریدن!
media scape
backup and restore
neo reader
...
..
.

کسی apk اینها رو داره برام بفرسته؟
اصلاچرا اینچوری شده؟

راستی
tether
من برعکس رو می خوام
از adsl استفاده کنم برای گوشی
چجوری میشه؟
کسی بلده؟

من وقتی این گوشی رو می خریدم با خودم گفتم حتی مثل بقیه سونی اریکسون ها بلوتوثش کلی خفنه و آپشن داره!!!
ولی هیهات! فقط OBJECT PUSH
PAN
FILE TRANSFER
REMOTE CPNTROL
HEADSET
SHARING
...
..
.

هیچی نداره
چجوری میشه گوشی رو هم کرد این قابلیت ها رو بهش اضافه کرد؟

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

بهتر از Bazaar برنامه ای هست در حال حاضر؟
یه تقویم خوب فارسی می خوام که تبدیل تاریخ (شمسی به میلادی و برعکس) داشته باشه، ولی تو بازار پیدا نمی کنم چیزی، محدوده برنامه هاش خیلی...

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از ندا مکرم :
بهتر از Bazaar برنامه ای هست در حال حاضر؟
یه تقویم خوب فارسی می خوام که تبدیل تاریخ (شمسی به میلادی و برعکس) داشته باشه، ولی تو بازار پیدا نمی کنم چیزی، محدوده برنامه هاش خیلی...
والا تو ایرانی ها که کلا تک ِ ـه ُ بهتر از اون نیست
ولی در زمینه ی منابع ِ غربی و خارجی (:D) میتونم به 1Mobile Market اشاره کنم که خیلی نرم افزار ِ خوبی هستش .
از همین سایت ِ خودش هم میتونین تهیه کنین :)

در مورد ِ تقویم هم ... مطمئنین پیدا میشه؟
من فقط یک تقویم فارسی دارم که ذهن ِ خودم از اون بهتر کار میکنه تا این App ِه :rolleyes: ؛ Persian Calendarِ ِ اسمش

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نقل از یـاشــــــــار :
والا تو ایرانی ها که کلا تک ِ ـه ُ بهتر از اون نیست
ولی در زمینه ی منابع ِ غربی و خارجی (:D) میتونم به 1Mobile Market اشاره کنم که خیلی نرم افزار ِ خوبی هستش .
از همین سایت ِ خودش هم میتونین تهیه کنین :)

در مورد ِ تقویم هم ... مطمئنین پیدا میشه؟
من فقط یک تقویم فارسی دارم که ذهن ِ خودم از اون بهتر کار میکنه تا این App ِه :rolleyes: ؛ Persian Calendarِ ِ اسمش
مرسی، این 1Mobile Market که گفتی بهتره خیلی :D برنامه هاش خیلی بیشتره الان که دیدم!
Persian Calendar رو دارم، فقط به این درد می خوره که بدونی امروز چندمه!! یکی دیگه هم دیدم که هست، ولی پولیه...! :rolleyes:

یه برنامه هست، Free Music Download ورژن 1.83 ش هست الان. واسه دانلود آهنگ خیلی خوبه! مشکل فیل تر و اینا هم نداره دیگه... //آهنگ های خارجی البته، ایرانی نداره تا اون جایی که می دونم.

Ahmad1375

Ahmad
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ارومیه
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از محمّد :
tether که خیلی راحت کار میکنه ( حداقل رو گوشی من )‌ من گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل میکنم. بعدش تو حالت USB ( شارژ یا مموری .... ) حالت اینترنت موبایل رو انتخاب میکنم و بعد خود گوشی یک connection تو کامپیوتر میسازه و به اینترنت وصل میشه. به همین راحتی !
مورد خرید این فروشنده ها آدم رو وسوسه میکنن هی برنامه نصب کنن پول بگیرند اما واقعا نصب برنامه اصلا سخت نیست و هرکس خودش میتونه برنامه نصب رو گوشیش به راحتی.
نمایندگیش آپدیت رسمی گوشی رو نصب کرده؟ اگر آپدیت رسمی نصب کرده که نباید هنگ بکنه. احتمالا نمایندگی برای شما رام جدید نصب کرده. رام یک جور آپدیته که یک نفر سیستم عامل رو دانلود کرده و تغییراتی توش داده و بعد منتشرش کرده. نصب این رام ها فایده هایی داره و گاها مشکلاتی !
من تا حالا یک بار هم گوشیم رو برای نصب برنامه یا آپدیت به نماینگی نبردم
برنامه ها و بازی هارو از سایت اندرویدیها و یک موبایل دانلود می کنم.
گوشیم رو هم از طریق برنامه sony ericsson update service
آپدیت کردم به اندروید 2.3
به نقل از Mizdoushi :
بله دارم
سرعت دانلودم با IDM به 60-70 میرسه.
خوب تو گوگل برنامه sony ericsson update service رو جست و جو کن بعد اون لینکی رو که مال سایت سونی اریکسون هست رو باز کن و برنامه رو دانلود کن.
حدود 500 کیلو بایت حجم داره.زمانی که برنامه رو نصب می کنی فایل های ضمیمه رو که حدود 40 مگ هست رو دانلود می کنه
بعدش برنامه نصب میشه
رفتی به اون لینکی رو که نوشته بودم ؟
http://opda.ir/archive/index.php/t-10737.html
برو به این لینک؛همه چی برای آپدیت ایکس ده نوشته شده.

- - - - - -

یه چیزی در مورد ایکس ده:
اگه توجه کرده باشین قیمت ایکس ده روز به روز در حال افزایش هست.درصورتی که سایر گوشی ها با نزول قیمت گوشی هاشون مواجه هستند
من دیروز قیمتش رو چک کردم:
در سایت digikala.com قیمت ایکس ده 498 هزار تومان
در سایت 475gsm.ir هزار تومان
من ایکس ده رو با آپدیت 2.1،حدود 420 هزار تومان خریداری کردم

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از ندا مکرم :
مرسی، این 1Mobile Market که گفتی بهتره خیلی :D برنامه هاش خیلی بیشتره الان که دیدم!
Persian Calendar رو دارم، فقط به این درد می خوره که بدونی امروز چندمه!! یکی دیگه هم دیدم که هست، ولی پولیه...! :rolleyes:

یه برنامه هست، Free Music Download ورژن 1.83 ش هست الان. واسه دانلود آهنگ خیلی خوبه! مشکل فیل تر و اینا هم نداره دیگه... //آهنگ های خارجی البته، ایرانی نداره تا اون جایی که می دونم.
خواهش میکنم :D ، آره دسته بندی هاش هم کامل تره به نظرم
آهان آره ، Trial ِشو ولی میتونین نصب کنین :-" :D

اِ آره ، منم یکی دارم اسمش MP3 Music Download ِ ه ، خیلی چیز ِ خوبیه ، لینکاش بعیده که سالمه!!
و جا داره بگم من آهنگ ِ آرش هم ازش دانلود کردم! :D ، یعنی تا حدودی خواننده های اینترنشنال ِ ایرانی رو هم ساپورت میکنه ;)) :D

برنامه ی کاربردی ِ دیگه مدّ ِ نظرتون هست ؟ :-?

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

برنامه ی Navigator خوب چی هست؟ به غیر از برنامه های گوگل، چیز بهتری هستش که ترجیحاً سخنگو (!:D) هم باشه؟

//htc Desire s دارم...

یه مشکل عجیب هم دارم. Yahoo Messenger نصب کردم، همش میگه یوزر یا پسوردم اشتباهه، در صورتی که وقتی با PC یا برنامه های چت دیگه مثل +IM میام، همچین مشکلی نداره! برنامه ی چت خوب دیگه ای هست؟

Viber هم چیز خوبیه اگه wireless دارین :D
Google Sky Map هم جالبه اگه به نجوم علاقه دارین!
Goggles هم فوق العاده ست! از هر چیزی که عکس بندازین، میره و تو اینترنت می گرده و اطلاعات مربوط بهش رو پیدا می کنه. مخصوصاً نقاشی ها و آثار معروف رو خیلی خوب تشخیص میده...

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از ندا مکرم :
برنامه ی Navigator خوب چی هست؟ به غیر از برنامه های گوگل، چیز بهتری هستش که ترجیحاً سخنگو (!:D) هم باشه؟

//htc Desire s دارم...

یه مشکل عجیب هم دارم. Yahoo Messenger نصب کردم، همش میگه یوزر یا پسوردم اشتباهه، در صورتی که وقتی با PC یا برنامه های چت دیگه مثل +IM میام، همچین مشکلی نداره! برنامه ی چت خوب دیگه ای هست؟

Goggles هم فوق العاده ست! از هر چیزی که عکس بندازین، میره و تو اینترنت می گرده و اطلاعات مربوط بهش رو پیدا می کنه. مخصوصاً نقاشی ها و آثار معروف رو خیلی خوب تشخیص میده...
Navigator :-? ، والا همش اینترنت میخواد به درد نمیخوره فکر کنم ، ولی خب من یک Osm نمیدونم چیچیک داشتم به درد نمیخورد پاکش کردم (OsmAnd بود! )
اصولا در زمینه هایی که گوگل هست استفاده از چیز های دیگه حرام ِ عینی ِه! :D (بر وزن ِ واجب ِ عینی)

کلا تیم ِ مدیریتی با HTC و خصوصا سری ِ Desire خیلی انس گرفتن :D :-"

Yahoo Messenger کلا چیز ِ بیخودیه ، من این مشکل رو ندارم ولی بعضی وقتا انگار الکی آنم و خیلی شده که همه میگن اصلا هیچ Off ی از تو نبوده با اینکه یک طومار چیزی نوشتم! :| ، eBuddy هم خوبه بد نیست

viber خوبه اما جامعه ای نداره به اون صورت! :-< :D ، با دیوار مثلا میتونی اس ام اس بدی ;)) - باید یک گروه ِ سمپادیا-viber ی بزنیم ;))

ممنون از پیشنهاداتتون :D

دیکشنری ِ آفلاین ِ خیلی خوب هم که فکر کنم فقط همین یکی باشه Merriam Webster ُ به شدت پیشنهاد میکنم اگر در جریان نبودید .

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نقل از یـاشــــــــار :
Navigator :-? ، والا همش اینترنت میخواد به درد نمیخوره فکر کنم ، ولی خب من یک Osm نمیدونم چیچیک داشتم به درد نمیخورد پاکش کردم (OsmAnd بود! )
اصولا در زمینه هایی که گوگل هست استفاده از چیز های دیگه حرام ِ عینی ِه! :D (بر وزن ِ واجب ِ عینی)
یه برنامه مثل Maverick هست، وقتی یه بار کل نقشه ی مثلاً تهران رو لود کنی، دفعه های بعد بدون وصل شدن به اینترنت و فقط GPS ، می تونی ازش استفاده کنی. ولی زومش رو نمی شه بدون وصل شدن به اینترنت عوض کرد. Offline هم کار می کنه یعنی.
اما عجیبه که الان هرچی می گردم که نصبش کنم، نه تو بازار و نه وان موبایل پیداش نمی کنم!! تو اینترنت هم که می گردم، همشون یه جوری تهشون می خوره به Android Market و تحریم... :|

کلا تیم ِ مدیریتی با HTC و خصوصا سری ِ Desire خیلی انس گرفتن :D :-"
بهتره چون :>

Yahoo Messenger کلا چیز ِ بیخودیه ، من این مشکل رو ندارم ولی بعضی وقتا انگار الکی آنم و خیلی شده که همه میگن اصلا هیچ Off ی از تو نبوده با اینکه یک طومار چیزی نوشتم! :| ، eBuddy هم خوبه بد نیست
بسیار بسیار لایک :D
eBuddy خوب نبود خیلی. اذیت می کرد یه جورایی...

viber خوبه اما جامعه ای نداره به اون صورت! :-< :D ، با دیوار مثلا میتونی اس ام اس بدی ;)) - باید یک گروه ِ سمپادیا-viber ی بزنیم ;))
جامعه ش کم هم نیست :D ولی مشکل اصلیش اینه که باید همش به اینترنت وصل باشیم که عملاً بشه همیشه استفاده کرد، ولی تو ایران کم پیش میاد که جایی وایرلس داشته باشه که راحت کانکت بشیم! شارژ گوشی هم زود تموم میشه! باید هماهنگی قبلی بشه واسه استفاده :))
Sampadia Viber :-? ایده ی خوبیه :D

دیکشنری ِ آفلاین ِ خیلی خوب هم که فکر کنم فقط همین یکی باشه Merriam Webster ُ به شدت پیشنهاد میکنم اگر در جریان نبودید .
اوهوم، خیلی خوبه دوستان!

داشتن یه Task Killer یا Task Manager هم که واجبه!!

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

ببین اخوی دقیقا توی منویی که میاد وقتی میخوای حالت usb رو انتخاب کنی گزینه این هست از کامپیوتر اینترنت بگیری به گوشی یا برعکسش. چک کن.

واسه نصب برنامه از بازار استفاده بکن که بچه ها گفتن.

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از ندا مکرم :
یه برنامه مثل Maverick هست، وقتی یه بار کل نقشه ی مثلاً تهران رو لود کنی، دفعه های بعد بدون وصل شدن به اینترنت و فقط GPS ، می تونی ازش استفاده کنی. ولی زومش رو نمی شه بدون وصل شدن به اینترنت عوض کرد. Offline هم کار می کنه یعنی.
اما عجیبه که الان هرچی می گردم که نصبش کنم، نه تو بازار و نه وان موبایل پیداش نمی کنم!! تو اینترنت هم که می گردم، همشون یه جوری تهشون می خوره به Android Market و تحریم... :|
من امروز از چند تا از بچه های دیگه هم سوال کردم ، هیچکس جز اینکه بگه منم دنبالشم نظر ِ دیگه ای نداد! ;))

نه بـــــــــــــــــــابـــــــا ، کجاش بهتره ؟ :-< ، محمد بهتره؟ :D ؛ نیست به خدا :rolleyes:
پارسا ! کجاش بهتره؟ :D

بسیار بسیار لایک :D
eBuddy خوب نبود خیلی. اذیت می کرد یه جورایی...
Nimbuzz ُ ایناها هم هستن که من خودم تا حالا امتحانشون نکردم ، اصولا در مواقع ِ خیلی ضروری ازش استفاده میکنم که تا الان این مسنجر ِ خود ِ یاهو دم ِ دستم بوده :-??

جامعه ش کم هم نیست :D ولی مشکل اصلیش اینه که باید همش به اینترنت وصل باشیم که عملاً بشه همیشه استفاده کرد، ولی تو ایران کم پیش میاد که جایی وایرلس داشته باشه که راحت کانکت بشیم! شارژ گوشی هم زود تموم میشه! باید هماهنگی قبلی بشه واسه استفاده :))
Sampadia Viber :-? ایده ی خوبیه :D
حداقل واسه من شاید 4-5 تا Contact َم بیشتر نداشته باشن ، بحث ِ نت ُ اینا هم که به کنار
بیشتر به درد ِ اونجاهایی میخوره که شبکه 3g یا 4g ساپورت میشه! 8->

اوهوم، خیلی خوبه دوستان!
دیکشنری ِ آفلاین ِ دیگه ای سراغ ندارید!؟
لانگمن یعنی فقط واسه iOS هست ُ لا غیر ؟ :((

داشتن یه Task Killer یا Task Manager هم که واجبه!!
:-? ، من حس میکنم این Task killer ها الکی ان اصن! ، فقط عکس ِ اینو بهت نشون میدن که close ِشون کردی و نصف ِ برنامه هام حداقل باید دستی بری Force Close ِشون کنی! #S-:
شما برنامه ای سراغ دارید که واقعا با اجراش سرعت هم تاثیر میذاره ُ میتونه Close کنه؟!
من خودم Advanced Task Killer دارم ، خیلی هم راضی نیستم :rolleyes:

کلا ناراضی ام! :D

Ahmad1375

Ahmad
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ارومیه
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

چند روزیه که وقتی میخوام برم اندروید مارکت مرور گر اینترنتم خطا میده.نمی دونم چرا.کسی میتونه مشکلم رو حل کنه؟
میگه ارتباط به اصطلاح unsafe هست

نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
البرز-کرج
سال فارغ التحصیلی
89
دانشگاه
خوارزمی (کرج)
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

سلام
اون دوست عزیزی که گفتن موقع وصل کردن گوشی به رایانه.
می تونی انتخاب کنی اینترنت رایانه استفاده کنی!
میشه یکی بگه قضیه چیه؟
فقط اینا میاد
connect to pc
charge phone

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

یه مشکل :

وقتی SMS فارسی میفرستم توی گوشی های دیگه علامت سوال میاد. (توی اینترنت و مسنجر این مشکلو ندارم). مشکل چیه به نظرتون ؟

سیستم عامل : 2.3.3

ITMaster

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامـه حلـی
شهر
تهـران

به نقل از H O S E I N :
یه مشکل :

وقتی SMS فارسی میفرستم توی گوشی های دیگه علامت سوال میاد. (توی اینترنت و مسنجر این مشکلو ندارم). مشکل چیه به نظرتون ؟

سیستم عامل : 2.3.3
روی سیستمت فونت فارسی نداری :)
و باید روی حالت روت قرار بدی و فونت بریزی یا از برنامه mirsal استفاده به عمل بیاری :D :)

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از اخوی! :
سلام
میشه یکی بگه قضیه چیه؟
فقط اینا میاد
connect to pc
charge phone
احتمال ِ زیاد منو های Sony Erricson با HTC فرق داره در این مورد
چون واسه HTC که همه ی این گزینه ها از قبیل ِ Charge Phone ، Disk Drive , HTC sync و ... میاد ! :-??

ولی امکان نداره یه چنین امکانی رو نداشته باشه :-?
ببین هیچ جا چنین گزینه ای رو پیدا نمیکنی ---> Internet Pass-through

Ahmad1375

Ahmad
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ارومیه
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

به نقل از ندا مکرم :

//htc Desire s دارم...

منظورتون از Navigator برنامه جی پی اس هست؟
من دارم.می تونی آفلاین استفاده کنی،فقط باید نقشه هاش رو از اینترنت دانلود کنی.(از کامپیوتر)
من دارم.خیلی خوبه.
به نقل از اخوی! :
سلام
میشه یکی بگه قضیه چیه؟
فقط اینا میاد
connect to pc
charge phone
شما درست میگی دوست عزیز.در گوشی ما چنین گزینه ای نیست.
البته مجبور نیستی گوشیت رو با اینترنت گوشی آپدیت کنی.
راهش رو بهت گفتم

neda.m

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
شهید رجائی تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران - ژئوتکنیک

به نقل از Ahmad1375 :
منظورتون از Navigator برنامه جی پی اس هست؟
من دارم.می تونی آفلاین استفاده کنی،فقط باید نقشه هاش رو از اینترنت دانلود کنی.(از کامپیوتر)
من دارم.خیلی خوبه.
بله
ممنون میشم اسمش رو هم بگین :)

Ahmad1375

Ahmad
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ارومیه
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

اسمش هست:
Navitel Navigator v5.0.0.1069
این هم دو تا از لینک هاش که نقشه ایران رو هم میتونی ازشون دانلود کنی.
http://sadafdownload.com/1390/04/gps-%D8%A2%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-navitel-navigator-v5-0-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87-%D8%A7/

http://www.downloadha.com/1390/04/gps-%D8%A2%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-navitel-navigator-v5-0-0-1069-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87/

زمانی که برنامه رو نصب کردی،بعد نقشه رو تو موبایل می ریزی
بعد از این که نقشه رو ریختی باید از طریق برنامه تو موبایل پوشه ای رو که نقشه توش هست رو پیدا کنی و اون رو انتخاب کنی.
بعدش میتونی به راحتی ازش به صورت آفلاین استفاده کنی

بالا