• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوال های مهم ! درباره ویندوز 7 !

• شروع کننده موضوع

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"
با سلام ! راستش یه هفته دیگه فستیوال کامپیوتر پروژه ها رو تحویل میگیره برای این که مسابقه تیر هس پس شما ها می تونید 1 هفته به من کمک کنید !!! :) >:D<

من دارم یه جورایی روی تغییر سورس و این جور چیزا کار می کنم !! چند تا سوال دارم که کلی هم تو نت راجع بهش گشتم ولی هیچی پیدا نکردم !؟!؟! سوالات به ترتیب شماره اولویت دارن مثلا 1 از همه مهم تره !!! :D

1 - تغییر صفحه ی بوت ویندوز 7 - همون جا که لوگو ویندوز بزرگ کوچیک میشه !!! ( می تونم حذفش کنم !!! گید چه شکلی باید ادیتش کنم !! فرمتش چیه !!! بشتابید !!! )

2-چه شکلی میشه نام فولدر هایی مثل Windows , Program Files , User و ... رو عوض کرد !!!

3- چه شکلی میشه کلیک راست رو تو ویندوز 7 حذف کرد ؟!؟!؟ :-w

4- چه شکلی میشه کورسر متحرک طراحی کرد(متحرک نه ساده!!!) ( این سوال خارج از بحث بود !! مهم هم هست !! B-) )

لطفا اگه سوال رو بلدید جواب بدین !! بعدشم که الکی اسپم هم ندین !! واسم مهمه !! البته اگر هم ندین پروژه من کامله ولی این شکلی بهتره ! ! !

پس بیاین کمک دیه !!!!!

MHD.H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامـه حلـی
شهر
تهران
مدال المپیاد
كامپيوتر ، فيزيك (در حال مطالعه)
دانشگاه
ایشالله صنعتى شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
اين تاپيك هنوز انقضا داره ؟ :دي

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
سلام
چند وقت پیش خواستم ویندوز 7 بریزم ناقص ریختم الان پیغام میده که نصبو ریست کن باید چی کارکنم؟

amir_

پوچه
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
(: 0
شهر
:)
سال فارغ التحصیلی
1403
1 - تغییر صفحه ی بوت ویندوز 7 - همون جا که لوگو ویندوز بزرگ کوچیک میشه !!! ( می تونم حذفش کنم !!! گید چه شکلی باید ادیتش کنم !! فرمتش چیه !!! بشتابید !!! )
خب میدونم که سوال قدیمیه و برا ویندوز 7 ه(به ویندوز 7 تعظیم کنید نامردا)
اما سوالش جذاب بود که مثلا عکس خودتو رو نمایش بدید جا لوگو ویندوز:D
https://uupload.ir/view/1_bqk7.mp4/

بالا