• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ایده های شما

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
نه به نظرم انقد لازم نیست که اصولی باشه ... یعنی بهتره فاز فاز رفاقتی باشه ...!
مثلا یه پسر باشه و یه دختر ... برا اینکه دختری که اول میاد سایت شاید اگه یه پسر بهش پ.خ بده حس خوبی‌ نداشته باشه ... :))
بعد پسره هر وقت اومد سایت به یکی دو تا از پسرایی که عضو شدن پیام بده ... دختره هم به یکی دو تا از دخترا ... اینجوری هر روز حداقل ۴ نفر مورد استقبال قرار میگیرن ... یعنی ماهی حداقل ۱۲۰ نفر ... از این ۱۲۰ تا کافیه ۲۰ تا خوب در بیاد ... میشه سالی ۲۴۰ تا خوب ...! :)
که این خیلی خوبه ...
اما خب اون دو نفر باید هر روز حدودا نیم ساعت یا یه ساعت بیاین سایت و وقت بذارن ... :)

دهقان خلافکار128

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی دُ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره ریاضی 95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
خب ... حالا اگه دو نفر داوطلب پیدا بشن برای اینکه این مسئولیت رو -که زیاد هم وقت گیر نیست واقعا- رو برعهده بگیرن خیلی خوب میشه ... داوطلبا به من یه پیام خصوصی بدن ... من با خانم شنوا ، مدیر داخلی ، هم صحبت کردم ! خوبه که بیاید کمک کنید ... (;

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
من ی پیشنهاد دارم برای رونق سایت
میتونیم چند تا فیلم تبلیغاتی بسازیم و اونا رو بذاریم یوتیوب و اینا، بعد از طریق یوتیوب هم کسب درآمد داشته باشه سایت
بعد ی مدتم با پولی ک درمیاد، اولا ً مشکل سرورو حل کنید ک انقدر ارور نده،
در مراحل بعدم اگه دیگه درآمد خوب بود و اینا، ب مدیرا و کاربرا حقوق بدین :))
حالا لازم نیس خیلی باشه حقوقا، کمم باشه، حتی ذرحد شارژ هزارتومنی و اینا، بازم باعث فعالیت سایت میشه
اینجوری برای مسابقاتم فقط لایک ویژه و نشان و اینا نمیدین، میتونید ی مبلغی از درآمد سایتو ب مسابقات اختصاص بدید

در ضمن
فعالیت اینستاگرام سمپادیا میتونه خیلی بیشتر باشه و از اون طریقم درآمدزایی کنه و کاربر سمپادی جذب کنه
(حتی غیر سمپادیا هم میتونن اینجوری سایتو بشناسن و کاربر غیر عضو یا خواننده‌ی مطالب باشن، من خودم وقتی سمپادی نبودم هنوز اینجارو میشناختم و بعضی از مطالبشو میخوندم)
از همین بچه‌های سایتم میشه برای تبلیغ استفاده کرد

بالا