• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

راهنمايی: بدترين دوران زندگی؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
_
راهنمایی بنظرم برام اولاش خیلی خیلی سخت بود
تک و تنها وارد دوره اولش شدم و کم کم دوستای جدیدی پیدا کردم که هیچ کدومشون به مهربونی دوستای دبستانم نبودن! با یه حجم زیادی از درس ها به خصوص کتابای مسخره تکمیلی روبرو شدم، خیلی تو اون دوران ضربه خوردم، استرسی شدم کارم به جایی کشید که برای درمان وابسته به دارو و قرص شدم!سرکلاس بی دلیل خودمم نمیدونستم چرا همش استرس داشتم و ناخن میجویدم، و.....
ولی وسطاش بود که کم کم با جو سمپاد آشنا شدم و برام آسون تر شد. نه میشه گفت خیلی سخت گذشت نه میشه گفت خوش گذشت!
ولی ارزشش رو داشت ثمره تلاش هامو دیدم!
و عاقبت هم کرونا کاری کرد خوشی های دبیرستانم پشت گوشی سپری بشه.

Chandler.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان
سال فارغ التحصیلی
1400
راهنمایی واسه من دوران خوبی بود.
من از کلاسی قبول شدم که حدود۲۵ تا از همکلاسی هام هم قبول شده بودن،منتها من تک و تنها با دو تا از هم مدرسه ای هام افتادم تو یه کلاس!
این اتفاقا یه اتفاق خوب بود،باعث شد سال اخر به جرئت بگم که با همه ی ۲۳ تا هم کلاسی هام دوست شدم.

راهنمایی دورانیه که از لحاظ درسی فشار زیادی رو ادم نیست،وقت هست مسابقه ها رو شرکت کنی و کلی از سمپادی بودن کیف کنی.
از طرفی اگه از کنجِ تنهایی بیای بیرون،ادما رو بشناسی و جرئت دوست شدن باهاشون رو پیدا کنی تهش دوستای خوبی نصیبت میشه،البته که کلی شکست و زخم خوردن هم به همراه داره ولی همه ی اینا تجربه هاییه که هرچی زودتر بدست بیاری بیشتر کمکت میکنه.

Amirhossin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
برای من دوران خیلی خوبی بود بهترین دوران زندگیم بوده تا به الان....کلاس خیلی خوبی داشتیم بجه ها همه باحال و مشتی بودن خلاصه هزار جور شیطنت میکردیم.....مدرسه رو به گند کشیده بودیم مخصوصا سال نهم.. :D واقعا خاطرات خوبی بود هروقت دوباره بچه ها رو میبینم و خاطرات رو مرور میکنیم دل درد میشیم از خنده

Amirseyf

Amiram
نام مرکز سمپاد
اژه ای ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
المپیاد زیست شرکت گردم قبول نشدم
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
داروسازی
راهنمایی
دوران ماهی جوقی بودن ...
دوران من فکر میکنم خیلی شاخم بودن ...

Kiamehr

A special genius
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
نقره زمین شناسی
راستش من اصلا موافق نیستم
اتفاقا از نظر من هر چی کوچکتر بودیم زندگی شاد تر و بدون استرس تری داشتیم.
دوران دبستان که واقعا دوران شیرینیه و کسی هم ازمون انتظار نداشته که اون موقع بالغ باشیم و مثل یک ادم بالغ فکر کنیم .
دوران راهنمایی درسته که دوران بلوغ بوده و یک سری مشکلات و سختی ها داره ولی بازم از نظر من از دوران دبیرستان با اون جو سنگین کنکورش بهتره.
واقعا از نظر من باید از دوران کودکی استفاده کرد چون هر چه بزرگتر میشی دغدغه هات بیشتر میشی

جمع بندی :D

از دی که گذشت هیچ ازو یاد مکن
فردا که نیامده ست فریاد مکن
برنامده و گذشته بنیاد مکن
حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

بالا