• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

غذای سلف دانشگاه

• شروع کننده موضوع MRA
  • تاریخ شروع

MSA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
تلگرام
پاسخ : غذای سلف دانشگاه

میگم این کافورو نمیشه فقط تو غذای شام بریزن؟! افاقه نمیکنه؟! آخه بعد نهار ملت کلاس دارن خوابشون میبره خب...!

Melica_AriAnA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)

به نقل از 619 :
میگم این کافورو نمیشه فقط تو غذای شام بریزن؟! افاقه نمیکنه؟! آخه بعد نهار ملت کلاس دارن خوابشون میبره خب...!
یعنی میگی کافور باعث خواب میشه؟ خود غذا خوردن به اندازه کافی خوابالوده میکنه آدم رو! برای هضم غذا خون توی معده متمرکز میشه و به مغز نمیرسه و خواب .... :D
این کافور رو واقعا کاریش نمیشه کرد. والا ضرر چندانی هم برای جایی از بدن نداره فک کنم :) تمام مغز های متفکر دانشگاهی که میشناسم خوردن اینا رو :D الآنم چند تاشون حتی خارج دارن ادامه تحصیل میدن. اگه هدف آدم تحصیله بیخیال این چیزا شیم کلا" راحت تره چون تغییرش نمیشه داد :))

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

همیشه 2 تا سوال تو ذهن من بوده
با توجه به این که دانشگاه ما تفکیک جنسیته! (تو پرانتز بگم تفکیک جنسیتش با جاهای دیگه فرق داره! از در دانشگاه که میای تو برادران میرن 1 طرف خواهرا 1 طرف دیگه! یعنی اصلا" همو نمیبینیم!)

1- چرا تو غذامون کافور میریزن؟
2- چرا وسه دخترا چادر اجباریه؟ :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از 619 :
آخه من هرچی فکر میکنم، مسئله ی پول نیست که! اشکال نداره برنجش بد باشه چه میدونم غذاش ساده باشه ولی بهداشتی باشه...! نمیشه؟!
راستی شما کلاساتون کجاس؟ ینی هم انقلاب هستید هم امیرآباد؟ خوابگاهتون کجاس؟
به نقل از twilight :
اونطور که من میدونم دانشکدشون تو امیرآباده ولی عمومیا تو انقلاب تشکیل میشه.

درست گفتم؟

+غذای خوابگاه ما بیچاره غیربهداشتی نیست.اما مواد اولیه ش افتضاحه....افتضاح!!!!اما با اون مواد اولیه افتضاح سعی میکنن بهداشتی ترین غذای ممکنو بپزن!

+تقریبا همونی که دوستمون گفت :) ترم اول کامل تو انقلابه کلاسامون.از ترم 2 تقریبا و ترم3 کاملا منتقل میشیم امیرآباد.درسای پایه مثل معادلات،ریاضی ، فیزیک و اینا انقلاب تشکیل میشه به علاوه درسای عمومی.درسای تخصصی امیرآباد.

+خوابگاه دخترها دو تا مجموعه ست برای لیسانس.چمران و فاطمیه.فاطمیه امیرآباده.چمران یه کوچولو دورتره.بعد از انرژی اتمیه.ما چمرانیم.یعنی سال اول کلا به همه چمران میدن.بعد برای سال دوم به بچه های فیزیک و زبان اگه خودشون بخوان فاطمیه میدن که نزدیکتره به دانشکده شون.بعد سال سوم و چهارم هم به هرکی بخواد فاطمیه میدن.کوی دختران هم مال علوم پزشکیه.
برای پسرها سال اولو میدونم که تو خوابگاه خودگردانن تو فردوسی.اما دیگه نمیدونم بقیه شو.کوی برادران رو هم نمیدونم مال علوم پزشکیهاشونه مثل مال دخترها یا نه.
به نقل از MellicA :
یعنی میگی کافور باعث خواب میشه؟ خود غذا خوردن به اندازه کافی خوابالوده میکنه آدم رو! برای هضم غذا خون توی معده متمرکز میشه و به مغز نمیرسه و خواب .... :D
این کافور رو واقعا کاریش نمیشه کرد. والا ضرر چندانی هم برای جایی از بدن نداره فک کنم :) تمام مغز های متفکر دانشگاهی که میشناسم خوردن اینا رو :D الآنم چند تاشون حتی خارج دارن ادامه تحصیل میدن. اگه هدف آدم تحصیله بیخیال این چیزا شیم کلا" راحت تره چون تغییرش نمیشه داد :))
کافور ضرر داره ملیکا :-" ولی ما با این واقعیت که باید بخوریمش کنار اومدیم دیگه :D

به نقل از amir h :
همیشه 2 تا سوال تو ذهن من بوده
با توجه به این که دانشگاه ما تفکیک جـنس‍‌‍یته! (تو پرانتز بگم تفکیک جـنس‍‌‍یتش با جاهای دیگه فرق داره! از در دانشگاه که میای تو برادران میرن 1 طرف خواهرا 1 طرف دیگه! یعنی اصلا" همو نمیبینیم!)

1- چرا تو غذامون کافور میریزن؟
2- چرا وسه دخترا چادر اجباریه؟ :))
به همون دلیلی که تو غذای خوابگاه هم می ریزن این موجودو :-" X_X

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از مهســـــــــــــا :
+غذای خوابگاه ما بیچاره غیربهداشتی نیست.اما مواد اولیه ش افتضاحه....افتضاح!!!!اما با اون مواد اولیه افتضاح سعی میکنن بهداشتی ترین غذای ممکنو بپزن!

+تقریبا همونی که دوستمون گفت :) ترم اول کامل تو انقلابه کلاسامون.از ترم 2 تقریبا و ترم3 کاملا منتقل میشیم امیرآباد.درسای پایه مثل معادلات،ریاضی ، فیزیک و اینا انقلاب تشکیل میشه به علاوه درسای عمومی.درسای تخصصی امیرآباد.کافور ضرر داره ملیکا :-" ولی ما با این واقعیت که باید بخوریمش کنار اومدیم دیگه :D
به همون دلیلی که تو غذای خوابگاه هم می ریزن این موجودو :-" X_X

ینی در این حد ما خطرناکیم؟ :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از amir h :
ینی در این حد ما خطرناکیم؟ :))
ظاهرا :-"
اینا مشکلات شخصی خودشونو به دانشجوهای بدبخت نسبت میدن :-" خودشون اگه از این مشکلات دارن دلیل نمیشه دانشجوها داشته باشن که!ولی خب دیگه...همینه که هست!

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

ظاهرا :-"
اینا مشکلات شخصی خودشونو به دانشجوهای بدبخت نسبت میدن :-" خودشون اگه از این مشکلات دارن دلیل نمیشه دانشجوها داشته باشن که!ولی خب دیگه...همینه که هست!
بچه های ما هم که کلا تریپ مسخره بازی بر میدارن بعد ناهار دخترا میان میگنگ کافور برعکس عمل میکنه ما که نهار میخوریم به هم دیگه گرایشمون بیشتر میشه" :)) =))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از بره ناقلا :
بچه های ما هم که کلا تریپ مسخره بازی بر میدارن بعد ناهار دخترا میان میگنگ کافور برعکس عمل میکنه ما که نهار میخوریم به هم دیگه گرایشمون بیشتر میشه" :)) =))
:-"
{-8
واللا با این مسخره بازیاشون من نمیدونم میخوان به کجا برسن!!

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

حالا کافور کلا" خودش چه مزه ایه؟ :-/ احساس میشه تو مایه های دارچین باشه.. ؟ چه رنگیه ؟ :-/ به چه دلیل حالا میریزن تو غذا ؟!

این خوابگاه فنی حرفه ای تو هزارجریبم میگن خیلی داغونه (البته بایدم داغون باشه :D ) با یکی از دانشجو هاش کلاس زبان همکلاس بودم عکس نشون داد تو ظرف سوپشون ملخ بود =P~ کلی هم دعوا کرده بودن

چیز خفنی بود!

اما غذای سلف دانشگاه علوم پزشکی اصف اگه مثه رستوراناش باشه میشه به زور نوشابه و دوغ و این مزخرفات دادش پایین اینا که میان علوم پزشکی نگران نباشن

سلف دانشگاه اصفهان که یه ساله افتتاح شده این دانشجو ها زیاد ازش نمینالن ... ینی ندیدم بنالن تو این یه ساله که من همش تو کتابخونه میدیدمشون یا از دم خود صلف رد میشدم

دانشگاه صنعتی رو نمیدونم :-s

دانشگاه علوم پزشکی تهران رو فک کنم یه دفه تو سلفش غذا خوردم دوران طفولیت چیزیم نشد البته اون موقع قدرت تمایز بین غذای خوب و بد نداشتم

در هر حال نگران نباشین بابا نمیمیرین که :-?

یه سوال سلف دانشگاه شریف همون جاست فقط؟! که به ما غذا دادن ......... خیلی داغون بود که

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از :|.Mr :
حالا کافور کلا" خودش چه مزه ایه؟ :-/ احساس میشه تو مایه های دارچین باشه.. ؟ چه رنگیه ؟ :-/ به چه دلیل حالا میریزن تو غذا ؟!

این خوابگاه فنی حرفه ای تو هزارجریبم میگن خیلی داغونه (البته بایدم داغون باشه :D ) با یکی از دانشجو هاش کلاس زبان همکلاس بودم عکس نشون داد تو ظرف سوپشون ملخ بود =P~ کلی هم دعوا کرده بودن

چیز خفنی بود!

اما غذای سلف دانشگاه علوم پزشکی اصف اگه مثه رستوراناش باشه میشه به زور نوشابه و دوغ و این مزخرفات دادش پایین اینا که میان علوم پزشکی نگران نباشن

سلف دانشگاه اصفهان که یه ساله افتتاح شده این دانشجو ها زیاد ازش نمینالن ... ینی ندیدم بنالن تو این یه ساله که من همش تو کتابخونه میدیدمشون یا از دم خود صلف رد میشدم

دانشگاه صنعتی رو نمیدونم :-s

دانشگاه علوم پزشکی تهران رو فک کنم یه دفه تو سلفش غذا خوردم دوران طفولیت چیزیم نشد البته اون موقع قدرت تمایز بین غذای خوب و بد نداشتم

در هر حال نگران نباشین بابا نمیمیرین که :-?

یه سوال سلف دانشگاه شریف همون جاست فقط؟! که به ما غذا دادن ......... خیلی داغون بود که
کافور نه طعم خاصی نداره! از عوارض جانبی و خواب آلودگیش آدم متوجه وجودش میشه :-" دلیل ریختنش رو هم برین از یه پسر سال بالایی بپرسین خواهشا! :-" X_X
غذاهای تهران هم بد نیست...واقع ابد نیست!البته قبل از عید خیلی بهتر بود.یهو بعد از عید کیفیتش خیلی اومد پایین.از چیزی که تصور اولیه من بود،خیلی بهتره!!!

robo94

عــلــــی (مهندس سابق)
نام مرکز سمپاد
دبيرستان شهيد اژه اى
شهر
اصفهان/تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
تـــهـــران (دانشکده فنـے )
رشته دانشگاه
مهندسی بــرق

اَی :D ....

شما ها از کجا مطمئنید که میریزن چون میگن نمیریزن تو دانشگاه های معتبر کشور که ؟!
طعم و اینام که نداره پس از کجا میدونین هنو میریزن؟

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

بچه ها کشتین خودتون با این مسئله کافور!پدر خدا بیامرز دوست خواهر من آشپز شهید بهشتی بود،میگفت تو غذای دانشگاه های بزرگ کشور نمیریزن کافور!
این غذاهاش انقدر افتضاح هست که همون معده درد و اضافه وزن ناشی از چربی و همینا رو به ارمغان میاره بسه دیگه!!!
انقد راجع بهش بحث نکنید!

reza.cr

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدحقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
شیمی-فیزیک
دانشگاه
هرمزگان
رشته دانشگاه
برق

اقا میریزن یکی از دوستان امیرکبیری گف خععلی تاثیر داشته ;))واس کبد میگن ضرر داره البته
حالا من امسال مجبورم بخورم دانشگاهمون تو بیابونه نمیشه اومد خونه و برگشت :D

• لایک
امتیازات: MePeR
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از :|.Mr :
اَی :D ....

شما ها از کجا مطمئنید که میریزن چون میگن نمیریزن تو دانشگاه های معتبر کشور که ؟!
طعم و اینام که نداره پس از کجا میدونین هنو میریزن؟
گفتم که مطمئن نیستیم! :D آثارش هست ولی!ولی خب میتونه تلقین هم باشه!واقعا تا حالا نبوده کسی که صد در صد بگه می ریزن یعنی اثبات شده نیست!
صرفا در حد شایعه ست که از سالیان سال بوده!!

fahime1993

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک - کامپیوتر(سخت افزار)

ای وای من #-o
کاش یه کم زودتر من این تاپیک ُ خونده بودم..... یکی فرم انتخاب رشته سنجش ُ پس بده میخوام فردوسی ُ اول بزنم :-"
یعنی در این حد داغونه غذاهاش ؟؟ من اعتراف می کنم تو مبحث "غذا" خیلی سوسول و نازک نارنجیم ....دلم خوش بود بعد کنکور رژیم می گیرم چاق میشم #-o
حالا با این وضعیت فک کنم تا اخر ترم 1 به 30 کیلو برسم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از star-crossed :
ای وای من #-o
کاش یه کم زودتر من این تاپیک ُ خونده بودم..... یکی فرم انتخاب رشته سنجش ُ پس بده میخوام فردوسی ُ اول بزنم :-"
یعنی در این حد داغونه غذاهاش ؟؟ من اعتراف می کنم تو مبحث "غذا" خیلی سوسول و نازک نارنجیم ....دلم خوش بود بعد کنکور رژیم می گیرم چاق میشم #-o
حالا با این وضعیت فک کنم تا اخر ترم 1 به 30 کیلو برسم
:))
بابا به خدا به این بدی هام نیست...سوسول نباید بود!
براتن خوبه اتفاقا!میای دست از سوسول بازی برمیداری!
من قبلا تو خونه مون اینجوری بودم که دائم میگفتم این غذا رو دوست ندارم اونو دوست ندارم!
الان دیگه هرچی جلوم میذارن خداروشکر میکنم و میخورم!خوبه آدم ساخته میشه!!

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

گفتم که مطمئن نیستیم! :D آثارش هست ولی!ولی خب میتونه تلقین هم باشه!واقعا تا حالا نبوده کسی که صد در صد بگه می ریزن یعنی اثبات شده نیست!
صرفا در حد شایعه ست که از سالیان سال بوده!!

آقا به جان بچم میریزن
آخه مگه میشه آدم 4 روز اول هفته رو 1 جور باشه 3 روز بعدشو 1 جور دیگه؟ :))

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن