• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

غذای سلف دانشگاه

• شروع کننده موضوع MRA
  • تاریخ شروع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
پاسخ : غذای سلف دانشگاه

به نقل از علی دلاور :
ولی خدایی رفقا واقعا متاسفم اگه این افزودنی ها ی زاید الوصف(کافور!) را راست راستی میریزن تو غذای بچه های مردم اخه یکی نیست بگه اینم یه ادمه مثل رییس دانشگاه د اخه اگه این تو خونهشونم بود خوابگاهی نبود بازم از اینا مصرف می کرد
مثل اینکه شما حواستون نیست اینجا ایرانه!
چه توقعی هست از این مسئولین عزیز!؟
کدوم کارشون درست بوده تا حالا که این یکی باشه؟!

Z.n

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

به نقل از hupaa :
من یک بار یه مسابقه ای دانشگاه شریف بود با بچه ها رفته بودیم .دم در سلف دانشگاه 2 تا امبولانس بود . دیگه خودمون فهمیدیم ناهار قراره چی بخوریم . ولی غذاش بد نبود تازه خیلی هم خوب بود همه که راضی بودند . :-"

ااااا راست میگیا من هیچ وقت به این فکر نکرده بودم که چرا درمانگاه انقد نزدیک سلفه :D :))
اون وقت دلیل نزدیک بودن مرکز معارف به سلف چیه؟؟؟ :-? :-" {-8

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از زهرا نادری :
ااااا راست میگیا من هیچ وقت به این فکر نکرده بودم که چرا درمانگاه انقد نزدیک سلفه :D :))
اون وقت دلیل نزدیک بودن مرکز معارف به سلف چیه؟؟؟ :-? :-" {-8
واضحه که زهرا جان :-"
سلف میرین برای تامین غذای جسمتون برای تامین غذای روحتون هم برین مرکز معارف دیگه :-"

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

به نقل از مهســـــــــــــا :
غیر بهداشتی ;;) عزیزمی ;;)
خوابگاهی که شدی کلا این حرفارو باید یادت بره!حیف که میخوای بری خونه فامیلاتون!!! اینجوری سوسول می مونی!!

مرسی عزیزم لطف داری! :-"

متاسفانه یا خوشبختانه بله دیگه، من چندان زیاد از این غذاها میل نخواهم کرد! ;;)

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از twilight :

فکر کردی خیال نمودی ;))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از twilight :

:-"قابلی نداشت :-"
واللا ما که بچه های تهرانیمون هم همون دانشگاه غذا میخورن.غذای دانشگاه بد نیست...فقط کافور داره :D ولی غذای خوابگاه از فاجعه به رده.من خودم لب نمیزنم بهش.باور کن کبابها و ماهیها و هرچی گوشت داره رو کلا گربه های خوابگاه هم حاضر نشدن بخورن ;;) دیگه فک کن چی هست :D خود مسئول خوابگاه هم نمیخوره اون غذا رو و میگه خیلی بده من واقعا از شما معذرت میخوام...
رئیس خوابگاه هامون هم که خودش استاد تمام دانشکده علومه و هر سه مقطع لیسانس و فوق و دکتراشو خوابگاهی بوده دائم معذرت خواهی میکنه و میگه که دنبال بودجه ن... واقعا همه مشکلاتو میدونه و همه تلاششو میکنه...یعنی واقعا عجیبه که یه مسئول "آدم " این وسط وجود داره!!!

ولی این تهرانی های ما هم از غذای دانشگاه میخورن و میگن مامانامون بیکار نیستن واسمون غذا بپزن! میگن دانشگاه بخور ;;)
البته 2 تا از بجه های تهرانیمونن که لب نمیزنن به غذای دانشگاه بعد مثلا ساندویچ سرد آماده میخورن!من اونو خوردم بعدش حالم بد شد و اینا... این سوسول بازیهارو در نیارین تروخدا! اگه دیدی غذا باید دانشگاه بخوری از این آت و آشغالا نخور!!! همون غذای سلف واقعا ترجیح داره!!!
اون قضیه کافور رو هم واقعا کسی نمیدونه واقعیه یا نه...من فقط میدونم ما سر تمام کلاسای بعد از ظهرمون خوابیم ;;) واسه همین سعی میکنیم روزهایی که بعد از ظهر کلاس داریم نهار نخوریم :D

به نقل از بره ناقلا :
فکر کردی خیال نمودی ;))
همونو بگو :-" خیال کرده :-"

آقا میگم غذای علوم پزشکی فرق داره با مال ما؟ آخه علوم پزشکی ها خیلی بیشتر ناراضین.
مال ما هم مال سلف پایین (انقلاب) بهتره.مال سلف فنی(امیر آباد) یه وقتایی غیر قابل خوردن میشه...

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

:-"قابلی نداشت :-"
واللا ما که بچه های تهرانیمون هم همون دانشگاه غذا میخورن.غذای دانشگاه بد نیست...فقط کافور داره :D ولی غذای خوابگاه از فاجعه به رده.من خودم لب نمیزن مبهش.باور کن کبابها و ماهیها و هرچی گوشت داره رو کلا گربه های خوابگاه هم حاضر نشدن بخورن ;;) دیگه فک کن چی هست :D خود مسئول خوابگاه هم نمیخوره اون غذا رو و میگه خیلی بده من واقعا از شما معذرت میخوام...
رئیس خوابگاه هامون هم که خودش استاد تمام دانشکده علومه و هر سه مقطع لیسانس و فوق و دکتراشو خوابگاهی بوده دائم معذرت خواهی میکنه و میگه که دنبال بودجه ن... واقعا همه مشکلاتو میدونه و همه تلاششو میکنه...یعنی واقعا عجیبه که یه مسئول "آدم " این وسط وجود داره!!!

ولی این تهرانی های ما هم از غذای دانشگاه میخورن و میگن مامانامون بیکار نیستن واسمون! غذا بپزن میگن دانشگاه بخور ;;)
البته 2 تا از بجه هامونن که لب نمیزنن به غذای دانشگاه بعد مثلا ساندویچ سرد آماده میخورن!من اونو خوردم بعدش حالم بد شد و اینا... این سوسول بازیهارو در نیارین تروخدا! اگه دیدی غذا باید دانشگاه بخوری از این آت و آشغالا نخور!!! همون غذای سلف واقعا ترجیح داره!!!
اون قضیه کافور ر وهم واقعا کسی نمیدونه واقعیه یا نه...من فقط میدونم ما سر تمام کلاسای بعد از ظهرمون خوابیم ;;) واسه همین سعی میکنیم روزهایی که بعد از ظهر کلاس داریم نهار نخوریم :D
همونو بگو :-" خیال کرده :-"

آقا میگم غذای علوم پزشکی فرق داره با مال ما؟ آخه علوم پزشکی ها خیلی بیشتر ناراضین.
مال ما هم مال سلف پایین (انقلاب) بهتره.مال سلف فنی(امیر آباد) یه وقتایی غیر قابل خوردن میشه...

نه بابا دیگه من دراون حد هم وضعم خراب نیس! :D
مجبور بشم میخورم! چشم! من اگه گرسنه بشم(که با فاصله های زمانی بسیار کوتاه رخ میده- اثرات کنکوره ها!) هرچی باشه میخورم!

ولی آخه چرا هیچ نهادبهداشتی ای اعتراض نمیکنه؟جدی میگم بدون شوخی. دانشجوها حداقل باید اعتراض کنن.
این چمنو که گفتن واقعی بود؟ :-\ به نظرم اگه واقعی باشه حتمن باید اعتراض کرد.در دراز مدت اثرات بدی رو سلامتی میذاره.

پ.ن: آقا اینقد نگین سوسولم. دارم جدی میگم.

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از twilight :
جدی میگین؟ :-& :-&

این که خیلی غیربهداشتیه! :D
ینی چی این کارا؟

:))
غیر بهداشتیو خوب اومدی
ایشالا بری دانشگاه با تعریف جدید بهداشت آشنا میشین :D
ما تو خوابگاه 1 قانون "پایستگی ظرف" داریم که میگه تو خوابگاه ظرفی نه شسته میشه نه از بین میره فقط از رنگی به رنگ دیگه تبدیل میشه :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از twilight :
نه بابا دیگه من دراون حد هم وضعم خراب نیس! :D
مجبور بشم میخورم! چشم! من اگه گرسنه بشم(که با فاصله های زمانی بسیار کوتاه رخ میده- اثرات کنکوره ها!) هرچی باشه میخورم!

ولی آخه چرا هیچ نهادبهداشتی ای اعتراض نمیکنه؟جدی میگم بدون شوخی. دانشجوها حداقل باید اعتراض کنن.
این چمنو که گفتن واقعی بود؟ :-\ به نظرم اگه واقعی باشه حتمن باید اعتراض کرد.در دراز مدت اثرات بدی رو سلامتی میذاره.

پ.ن: آقا اینقد نگین سوسولم. دارم جدی میگم.
:D :P
اعتراض که می کنن...ولی زیاد فایده خاصی نداشته!
پارسال بچه های دانشکده فیزیک غذاهاشونو نخوردن بردن گذاشتن وسط دانشکده!یعنی اعتصاب غذا کردن.ولی فایده خاصی نداشت :D

به نقل از amir h :
:))
غیر بهداشتیو خوب اومدی
ایشالا بری دانشگاه با تعریف جدید بهداشت آشنا میشین :D
ما تو خوابگاه 1 قانون "پایستگی ظرف" داریم که میگه تو خوابگاه ظرفی نه شسته میشه نه از بین میره فقط از رنگی به رنگ دیگه تبدیل میشه :))
:)) =))
ما یه کم تمیزتریم :))) هفته ای یه بار ظرفارو میشوریم =))
یکی از هم اتاقیام که قمی بود کلا تو ظرف یه بار مصرف غذا میخورد که مجبور نشه ظرف بشوره =)) لیوان و ظرف و قاشق و چنگال پلاستیکی به مقدار لازم :))
حالا این دوستمون هم کم کم با مفهوم بهداشت آشنا میشه :))

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

به نقل از amir h :
:-& :-&

خب آره دیگه من ک فعلن تجربه ندارم اینقد ضایعم میکنید! ;))

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

پارسال بچه های دانشکده فیزیک غذاهاشونو نخوردن بردن گذاشتن وسط دانشکده!یعنی اعتصاب غذا کردن.ولی فایده خاصی نداشت :D
یکی از هم اتاقیام که قمی بود کلا تو ظرف یه بار مصرف غذا میخورد که مجبور نشه ظرف بشوره =)) لیوان و ظرف و قاشق و چنگال پلاستیکی به مقدار لازم :))

ما هم اولا میشستیم

ینی بچه های ما همه مال اطرافن و آخر هفته ها نمیمونن خوابگاه, میرن خونه همه! خودمم همینطور
وقتایی که هستیمم که خب غذای سلف هست!
چند بار اون اوایل کار پیش اومد موندیم خوابگاه, بعد خواستیم ظرف بشوریم مایع ظرفشویی نداشتیم! 1 کم خوابگاهو گشتیم, 1 بطری نوشابه کوچیک پیدا کردیم که توش 1 مایع ظرفشویی بود, با اون شستیم
بعدم این روندو ادامه دادیم همینجوری, تا نزدیک امتحانای ترم اول بود که فهمیدیم اونی که 1 ترم باهاش ظرف میشستیم شامپو یکی از بچه ها بوده :)) =))

دیگه از اون به بعدم کلا" ظرف نشستیم :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از amir h :
ما هم اولا میشستیم

ینی بچه های ما همه مال اطرافن و آخر هفته ها نمیمونن خوابگاه, میرن خونه همه! خودمم همینطور
وقتایی که هستیمم که خب غذای سلف هست!
چند بار اون اوایل کار پیش اومد موندیم خوابگاه, بعد خواستیم ظرف بشوریم مایع ظرفشویی نداشتیم! 1 کم خوابگاهو گشتیم, 1 بطری نوشابه کوچیک پیدا کردیم که توش 1 مایع ظرفشویی بود, با اون شستیم
بعدم این روندو ادامه دادیم همینجوری, تا نزدیک امتحانای ترم اول بود که فهمیدیم اونی که 1 ترم باهاش ظرف میشستیم شامپو یکی از بچه ها بوده :)) =))

دیگه از اون به بعدم کلا" ظرف نشستیم :))
=))
عالی بود :))
=))
شامپو ;;)
ما جوگیر بودیم هرکدوممون یه دونه مایع ظرفشویی و یه دونه اسکاچ برده بودیم ولی خب زیاد استفاده خاصی نداشت واسمون :-" :D

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

آقا این معاون دانشجویی وزارت علوم داشت درمورد نرخ جدید غذاها مصاحبه میکرد،میگف غذای درجه 1 دانشگاه اینقدره متوسط اینقدره و ...!!!
یاد غذای درجه ی 1 دانشگامون افتادم که باور کن جلوی ... بندازی نمیخوره! :-&
میخواستم از تو شیشه ی تلویزیون برم فکشو خورد کنم!!!!!!! X-(با چه رویی هم به این غذا میگه درجه 1!!!!! X-( ~X(

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

مهسا جان!ما که اعتصاب کردیم،همون هم اتاقی مذکور شما،و خواهران و برادران بسیج،رفتن غذاشونو خوردن،گفتن چقدم خوشمزه بود!ما به غذا بی حرمتی نمیکنیم!!!
ما حتی اعتصابمون زحمتی هم برای کسی نداشت!حتی نذاشتیم جایی کثیف بشه که برای خدماتی ها زحمت درست کنیم!انقد که تو اون دانشکده همه هماهنگ اند!(همون تشکل مذکور هم کشته همه ما رو)

خوبه حالا هم اتاقیت متاهل هم هست :-" :-" :-" :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از سَعیده :
مهسا جان!ما که اعتصاب کردیم،همون هم اتاقی مذکور شما،و خواهران و برادران بسیج،رفتن غذاشونو خوردن،گفتن چقدم خوشمزه بود!ما به غذا بی حرمتی نمیکنیم!!!
ما حتی اعتصابمون زحمتی هم برای کسی نداشت!حتی نذاشتیم جایی کثیف بشه که برای خدماتی ها زحمت درست کنیم!انقد که تو اون دانشکده همه هماهنگ اند!(همون تشکل مذکور هم کشه همه ما رو)

خوبه حالا هم اتاقیت متاهل هم هست :-" :-" :-" :-"
آره سعیده اومد تعریف کرد واسمون :))
دلم سوخت واستون واقعا :)))
اون میگفت بقیه تحسینش می کردن من تو دلم به فکر تو بودم که چقدر گناه داری با این همکلاسیها :D
آره به ما گفت خیلی خوشمزه بود اینا نخوردن الکی مسخره بازی درآوردن به غذا بی حرمتی کردن گذاشتن غذاهاشونو اون وسط.
میدونم کثیف نکردین جاییو!!من که در دل بهتون آفرین هم گفتم!

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

آره سعیده اومد تعریف کرد واسمون :))
دلم سوخت واستون واقعا :)))
اون میگفت بقیه تحسینش می کردن من تو دلم به فکر تو بودم که چقدر گناه داری با این همکلاسیها :D
آره به ما گفت خیلی خوشمزه بود اینا نخوردن الکی مسخره بازی درآوردن به غذا بی حرمتی کردن گذاشتن غذاهاشونو اون وسط.
میدونم کثیف نکردین جاییو!!من که در دل بهتون آفرین هم گفتم!

اون ماکارونی و کتلت اون روز رو جلوی خنگول هم میذاشتن نمیخورد!!! نمیدونم اینا چه جوری واسشون خوشمزه بود؟! :O
حالا اون دنیا به خاطر یه وعده غذا نخوردن خدا خفتشون نمیکرد !!!واللا!
من و این همکلاسی ها !!!هعی :-" :-" :-"

MSA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
تلگرام

خود مسئول خوابگاه هم نمیخوره اون غذا رو و میگه خیلی بده من واقعا از شما معذرت میخوام...
آخه من هرچی فکر میکنم، مسئله ی پول نیست که! اشکال نداره برنجش بد باشه چه میدونم غذاش ساده باشه ولی بهداشتی باشه...! نمیشه؟!

راستی شما کلاساتون کجاس؟ ینی هم انقلاب هستید هم امیرآباد؟ خوابگاهتون کجاس؟

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

به نقل از 619 :
راستی شما کلاساتون کجاس؟ ینی هم انقلاب هستید هم امیرآباد؟ خوابگاهتون کجاس؟

اونطور که من میدونم دانشکدشون تو امیرآباده ولی عمومیا تو انقلاب تشکیل میشه.

درست گفتم؟

baroon

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
یه زمانی فرزانگان تهران بودم!
شهر
تهران
دانشگاه
ولیعصر
رشته دانشگاه
معماری

فقط میتونم بگم متاسفم....
دانشگاه ما هم وضعیت غذاش داغونه
مرکز ما دخترونه س اصن ولی بازم کافور داره
طعمو کیفیتم که...
سبزی تو قرمه سبزیو درسته میریزن فک کنم....
من خودم به شخصه با این که ترم قبل 4 روز تا 7 شب دانشگاه بودم لب نمی زدم بهشون

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

آقا دانشگاهای تهران که مثلا بهتریین دانشگاهان وضعشون این باشه دیگه خدا به داد بقیه برسه :((
دانشگاهی نیست که غذاهاش خوب باشن ؟؟؟
غذا میخواین فقط صنعت نفت اهواز !!!!! یعنی از رستوزانم کیفیت غذاهاشون بیشتره .. من یه هفته اونجا بودم انگار هتل پنج ستاره بود :D هرروز که یا کباب یا جوجه یا ماهی و میگو ....
اصلا کلی دلم به حال خودم سوخت :(

بالا