• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

من چه مشکلی دارم؟! [پزشکی]

• شروع کننده موضوع 4245
  • تاریخ شروع
پاسخ : من چه مشکلی دارم ؟!

منم این مشکلو دارم هرکی دستامو ببینه کاملا لرزشش رو احساس میکنه خیلی بده :((ولی دکتر نرفتم داداشمم همین جوریه :-"
ولی بنظرم مشکل خاصی نیست ک نگران کننده باشه چون من حتی زمانیم ک بنظر خودم استرس ندارم و ریلکسم :-" :-"بازم دستم میلرزه :-??

به نقل از fatemeh-s :
منم این مشکلو دارم هرکی دستامو ببینه کاملا لرزشش رو احساس میکنه خیلی بده :((ولی دکتر نرفتم داداشمم همین جوریه :-"
ولی بنظرم مشکل خاصی نیست ک نگران کننده باشه چون من حتی زمانیم ک بنظر خودم استرس ندارم و ریلکسم :-" :-"بازم دستم میلرزه :-??
یکی از دلایل ممکنه به خاطر پرکاری تیروئید باشه .می تونه به خاطر سوتغذیه و ضعف هم باشه .
توی بیماری پارکینسون هم بیمارا با لرزش دست روبه رو میشن .

به نقل از آیدا ;) :
یکی از دلایل ممکنه به خاطر پرکاری تیروئید باشه .می تونه به خاطر سوتغذیه و ضعف هم باشه .
توی بیماری پارکینسون هم بیمارا با لرزش دست روبه رو میشن .
+
ممکنه مشکل ژنتیکی باشه :-? چون برادرتون هم این مشکل رو دارند!

عاغا چی میگین شما ک هر چی مرض بود بما نسبت دادین ک بابا :O :O
ن باو مشکل ژنتیکی کجا بود فک کنم ب خاطر اینه ک اعصابمون یکم ضعیفه ینی زود جوش میاریم :-?? :-??

به نقل از fatemeh-s :
عاغا چی میگین شما ک هر چی مرض بود بما نسبت دادین ک بابا :O :O
ن باو مشکل ژنتیکی کجا بود فک کنم ب خاطر اینه ک اعصابمون یکم ضعیفه ینی زود جوش میاریم :-?? :-??

خب خودت داری میگی واسه اعصابته!
باید سعی کنی با مواردی که باعث میشه عصبی بشی مواجه نشی
یا میتونی به خانواده بگی رعایت کنن بیشتر
فکر کنم مسافرت بتونه به استرس و عصبانیست کمک کنه ...
در این مورد فکر کنم گیاهان دارویی هم باشه کسی نمیدونه چه گیاهی واسه اعصاب خوبه؟

یک سوال در مورد شنوایی:
هدفنم یه طرفش خراب شده ینی فقط یه طرف صداش در میاد بعد من اینو میزارم رو گوشم فقط از یه طرف میشنوم این شنوایی اون گوشمو که خرابه هدفونش رو کم نمیکنه نگین خیلی جون دوستمو ازین حرفا(از چن نفر پرسیدم اینو گفتن)چون الان یه مدته اینطوری استفاده میکنم اون گوشم که هدفون نداره گرفته
پ.ن:اگه کسی بلد بود چجوری این هدفون درست میشه بگه :-"

به نقل از ایلیا :
یک سوال در مورد شنوایی:
هدفنم یه طرفش خراب شده ینی فقط یه طرف صداش در میاد بعد من اینو میزارم رو گوشم فقط از یه طرف میشنوم این شنوایی اون گوشمو که خرابه هدفونش رو کم نمیکنه نگین خیلی جون دوستمو ازین حرفا(از چن نفر پرسیدم اینو گفتن)چون الان یه مدته اینطوری استفاده میکنم اون گوشم که هدفون نداره گرفته
به نظر این رو میشه ربط داد به عدم تعادل دو تا گوش!

به نقل از ایلیا :
یک سوال در مورد شنوایی:
خب درسته ک یکی از گوشی هاش خراب شده ولی هنوز یکسری صدای نویز مانند ایجاد میکنه ک امکان داره شما نشنوید؛ همین نویز ها باعث گرفتگی گوشتون شده؛ حالا یا پرده گوش جمع شده یا مواد درون گوشتون زیاد شده جلوی پرده رو گرفته.
سعی کنید هدفون رو عوض کنید و چن وقتی به گوشتون استراحت بدین؛ اگر خوب نشد برین دکتر
من اینو از یک دکتر پرسیدم اینو بهم گفت :-?

اون وری رو که خراب شده رو گوشم نمیزازم :D کمی جلوتر ینی بین گوش و شقیقه بعد این گرفتگی هم بیشتر به خاطر سرما خوردگیمه کلا میخاستم بدونم که همچین عواقبی داره یا نه
سپاس که راهنمایی کردید

ناخونام خیلی زود میشکنن!در حدی که اصلا بلند نمیشن و خیلی نازکن...درین حد که با دست هم ناخونامو میشه کوتاه کرد:-جدی
خیلی هم ابلیمو زدم...تاثیری نداشت
لاک هم همیشه دارم تقریبا و استون استفاده نمیکنم...
کسی راهکاری داره؟ :(

بضی وقتا مثلا نشستم سر جام بعد پا میشم یهو سرم سنگین میشه،ضربان قلبم هم میره بالا.
ینی تا پا میشم یهو اینجوری میشه،علتش چی میتونه باشه؟

یه وقتایی هم قلبم یه جوری میشه انگار یه چیزی شُری میریزه پایین بعد یکمم تنگی نفس میگیرم.

بگین من طاقتشو دارم!؟ :-"

البته من که تخصصی ندارم ولی احتمال میدم که مال کم خونی باشه

قرص آهن بخورید ، فک کنم آزمایش خون دادنم بد نباشه که بدونین چه قدر کم خونین

به نقل از close :
ناخونام خیلی زود میشکنن!در حدی که اصلا بلند نمیشن و خیلی نازکن...درین حد که با دست هم ناخونامو میشه کوتاه کرد:-جدی

اینا همش به دلیل کمبود کلسیم...
به نظرم لاک نزنید بهتر باشه چون لاک مواد شیمیایی داره و شاید استحکام ناخونا رو بیاره پایین تر البته این نظر منه :-"
قرص اهنم برای کمبود کلسیم خیلی خوبه
شیر وموادلبنی شامل ماست ،پنیر،کشک از منابع غذایی غنی از کلسیم هستند بهتره که اینا رو هم زیاد بخورید :-"

به نقل از close :
اگه ظرف می شورین و توی ماشین نمی ذارین حتماً از مایع ظرف شویی مرغوب استفاده کنین+دستکش
در حمام از صابون استفاده کنین اگه از شامپو استفاده کنین کلسیم زیر ناخن رو میخوره.(برای شستن مو)
لاک بی رنگ را در اطرا ف ناخن،زیر ناخن بزنید.
ناخن ها را حتماًسوهان منظم 1الی2 ساعت بعد از حمام بزنید..
این نکات رو رعایت کنین تا ببینیم چی میشه...!البته اگه دوس دارین.

من فکر میکنک چشم چپم نزدیک بینه چون اصلا دورو خوب نمیبینه.تازکیها هم چند بار خواهرم انگشتش کرده تو چشمم(خواهرم 1 سالشه)ولی پارسال که اول رفتم بینایی سنجی گفت شماره عینکت2!من پارسال هیچ مشکلی نداشتم بعد رفتم چشم پزشکی گفت کاریت نیست.امسال رفتم یک بینایی سنجیه دیگه گفت کاریت نیست ولی من واقعا دوذو خوب نمیبینم.دیروز که زنگ زدم از چشم پزشکی وقت بگیرم گفت تا 26ام تعطیله.راستی من خط صافم کج میبینم و خط هایی که به نظرم صافه بقیه میگن کجه.چه کار کنم؟ :(

به نقل از close :
علاوه به این چیزایی که دوستان گفتن، یه نوع لاک هست(نه از اون بی رنگا و اینا) که میتونین از داروخونه ها تهیه کنین:) واسه استحکام ناخونه

دوستان میشه بحث ناخون رو تو تاپیک خودش پیش ببرید؟

گلوم درد می کنه. دلیلش چیه؟ :-?

به نقل از آیدا ;) :
گلوم درد می کنه. دلیلش چیه؟ :-?
میتونه آلرژی باشه
میتونه شروع یک آنژین باشه
میتونه بخاطر سرماخوردگی باشه
میتونه بخاطر لوله گذاری برا بیهوش کردن باشه حتا :)) :-"

به نقل از آرامش :
میتونه آلرژی باشه
میتونه شروع یک آنژین باشه
میتونه بخاطر سرماخوردگی باشه
میتونه بخاطر لوله گذاری برا بیهوش کردن باشه حتا :)) :-"
چه جلب ! ;;)
می شه قبل از بروز سرما خوردگی گلو درد شروع شه؟

Back
بالا