دارن شان

• شروع کننده موضوع sona
  • تاریخ شروع
پاسخ : دارن شان

[/quote]
به نقل از Dina :
فيلم قصه هاي سرزمين اشباح الان تو امريكا رو پرده سينماست ولي فكر نكنم به جالبي كتابش باشه.
آره،فیلمشو دیدم(از روی پرده و با کیفیت افتضاح) برای کسایی که کتابشو خوندن یه کم مسخره است چون بعضی جاهاش با کتاب فرق داره!
اما اگه کسی کتابشو نخونده باشه فیلم بدی نیست!!!
مثلاً نقش دبی کلاً از فیلم حذف شده و جاش یه دختر (میمونی) به اسم ربکا اومده که دارن عاشقش میشه!!!!

فیلم اصلا قابل مقایسه با کتاب نیست...

خیلی جیگره.من عاشقشم.مخصوصا اشباحش.

من واقعا کتابای دارن شانو دوست دارم تقریبا همه ی اونایی رو که سونا بالا نوشته رو خوندم الانم دارم بک میخونم....واقعا همشون بهتر از هری پاترن... :D

تا حالا تا جلد نه اش به فارسی ترجمه شده که اسمش فریاد تارکیی.

به نظر من دموناتاش فوق العاده است ... ولی یه ذره زیادی کشش داده

کسی کویاسان رو خونده؟اونم قشنگه.

به نقل از pantea :
من واقعا کتابای دارن شانو دوست دارم تقریبا همه ی اونایی رو که سونا بالا نوشته رو خوندم الانم دارم بک میخونم....واقعا همشون بهتر از هری پاترن... :D
دارن شان خوبه ولی به هری نمی رسه چون تو دارن شان جادو و تخیل حدی نداره ولی جادویی که تو هری پاتر هست دارای حدوده و به واقعیت بیشتر شباهت داره

به نقل از peyman.e :
دارن شان خوبه ولی به هری نمی رسه چون تو دارن شان جادو و تخیل حدی نداره ولی جادویی که تو هری پاتر هست دارای حدوده و به واقعیت بیشتر شباهت داره
دقیقا چپه گفتی ! توی هری پاتر نویسنده هر جا که دلش خواسته تونسته یه مسئله رو با جادو جنبل توجیح کنه ولی تو دارن شان یه حد و مرزی وجود داره که نویسنده اونو از اول تعیین کرده و بر اساس همون می نویسه !

اووووووووووووووو....!
دارن شان و هری پاتر و من وقتی 12 سالم بود میخوندم......!
اما دارن شان باحاله ......فیلماشم داره میاد....!

اگ هری پاتر میمرد خیلی خوب تر می شد .سرزمین اشباح هم اگه دارن شان به صورت معمولی تری میمرد بهتر بود
کلا با مردن موافقم.

مشکل داریا!

نبرد با شیاطین جدید منتشر شد.

کتاب جدید نبرد با شیاطین توسط خانم فرزانه کریمی ترجمه شد راستش من خودم امروز دست یکی از بچه ها دیدم !
اسمش هم هست قهرمانان دوزخ یا همون Heroes of hell.

پاسخ : نبرد با شیاطین جدید منتشر شد.

یادش بخیر
خوندیم تموم شد
البته من پی دی اف خوندم
:D :D :D

خیلی خوندنش با کامپیوتر سخته چشم آدم کور میشه!

خوب تموم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

این که دو ماه پیش چاپ شده بود! :O

جوزف تو یک روز تموم کرد دهنش سرویس :))

م سه چهار بار سرزمین اشباحش رو خوندم(واقعاً محشره)تازه می خوام خوندن نبرد با شیاطین رو شروع کنم

Back
بالا