• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دارن شان

• شروع کننده موضوع sona
  • تاریخ شروع

merinaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
پاسخ : پاسخ : دارن شان

به نقل از بیتا :
میدونی من کجا کپ کردم ؟!
اون فصله که کریپسلی مرد ! اول نوشت ما نجات یافتیمو اینا ! بعد فصل بعدش دیدم نوشته همه چی مثه رویا بود ! بدترین شوکش اونجا بود ! :D خیلی استیو رو دوست داشتم ! گناه داشت ! ولی خدایی جلد 1 از همش قشنگ تر بود !
من وقتی کرپسلی مرد تا سه روز براش عزاداری میکردم برای دامبلدور تو هری پاترم همینطور

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
پاسخ : دارن شان

من خیلی ناراحت شدم وقتی کرپسلی مرد!!؟

ولی آخرش خیلی باحاله!!؟ میره به گذشته و جلوی اومدنشون به اون نمایش رو میگیره!!!!!!!!؟؟

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

به نقل از legend :
من خیلی ناراحت شدم وقتی کرپسلی مرد!!؟

ولی آخرش خیلی باحاله!!؟ میره به گذشته و جلوی اومدنشون به اون نمایش رو میگیره!!!!!!!!؟؟
آخرش قشنگه اما من جدی عذاب میکشم وختی کرپسلی میاد اما دارنو نمیشناسه و نمیتونن با هم بحرفن یا وختی میره پیش تال اما....

• لایک
امتیازات: death

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از N.M :
آخرش قشنگه اما من جدی عذاب میکشم وختی کرپسلی میاد اما دارنو نمیشناسه و نمیتونن با هم بحرفن یا وختی میره پیش تال اما....
خوب برگشته عقب دیگه!!؟

این هنر نویسندست!!؟؟ میره تا نذاره رفیق صمیمیش کشته بشه و خودش و خونوادش آواره بشن!!!!؟

من تو اون جلدی که میره سراغ خواهرش گریم گرفت!!!؟ بدبخت چقدر دور بوده از خوانوادش!!؟

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نظر من تیکه ی آخرش از همه جاش قشنگتره همون جایی که تو اون دنیا میره پیش کرپسلی!من خیلی کرپسلیو دوس داشتم وقتیم مرد گریم گرفت!

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

به نقل از King Dain II :
به نظر من تیکه ی آخرش از همه جاش قشنگتره همون جایی که تو اون دنیا میره پیش کرپسلی!من خیلی کرپسلیو دوس داشتم وقتیم مرد گریم گرفت!
حالا به نظرتون کجاش اا همه بد تره؟
به نظر من تیکه های سام و مردگرگی و آروی و اون جهان آینده اصن خوب نی!

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

من از اون تیکه ایه که آر-وی میمرم خوشم میاد!کلا از مرگای قهرمانانه خوشم میاد.از اون تیکه مرگ اون پسره که ترشی پیاز میخورد بدم میاد!

• لایک
امتیازات: N.M

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

این دارن شانم مسخره کرده هر روز یه کتاب میده X-( X-(
تولد یک قاتل
این یه کتابه به اسمه حماسه ی لارتن کرپرسلی

دارن شان در 24 آوریل، وبلاگ خود را به روز کرد.
من آخرین تغییرات رو روی متن تولد یک قاتل که قراره برای انتشارات انگلستانی بره، دادم. خوشحالم از اینکه همه چی داره به خوبی و خوشی با هم جور میشه. از وقتی که برای اولین بار، شروع به نوشتن متن این کتاب کردم، یعنی چند سال پیش، تا حالا مجبور شدم که چندین قسمت به کتاب اضافه کنم، برای اینکه بتونم جاهای خالی اوایل زندگی آقای کرپسلی رو پر کنم تا کتاب متمرکز تر بشه.

همیشه چند سال قبل از اینکه کتابی را منتشر کنم، شروع به نوشتنش می‌کنم، بنابراین، رازداری چیزِ جدیدی نیست. فقط این اولین باری است که در وبلاگم شما را از رازداری‌ام با خبر می‌کنم! تراز های زیادی برای فرآیندِ نوشتن وجود دارد، بیشترشان را خوانندگان نمی‌توانند ببینند، تنها چیزی که به حقیقت برای شما دوستان اهمیت دارد، خبرِ اتمامِ نوشتنِ محصول است. دوست دارم تا جایی که ممکن است، این تراز ها را با طرفدارانم تقسیم کنم، برای همین است که همواره شما را در وبلاگم نگه می‌دارم، بهتان اجازه می‌دهم بدانید که دارم کار می‌کنم، و همچنین در رابطه با پیش نویس‌‌ها، ویرایش‌ها و چرک‌نویس‌هایم و... صحبت می‌کنم.بنابراین، شاید الان به نظر برسد که دارم با صحبت‌هایم در مورد رازداریِ کار در فرآیند، شما را سرکار می‌گذارم، اما در حقیقت اینطور نیست. در سال‌هایی که می‌آید، اگر سری‌ها بیرون رفته و چاپ شوند، می‌توانید بگویید که از همان اول اخبارِ مربوط به آن را دنبال می‌کردید، قبل از اینکه حتی کسی در جهان بداند که موضوعِ این سری چه بوده است. باحال نیست؟

سرِ من به خاطرِ راست و ریست کردنِ کار‌های سایتم نیز شلوغ بود. هرچند سایت از دو ماهِ پیش به مردم نشان داده شده است، ما هنوز تغییرِ نهایی را رویش انجام نداده ایم(اگر بشود اینطوری گفت). چندین پیچیدگی کوچک‌ هم وجود داشت که طراحِ من روی‌ آن‌ها کار کرده است، و این نشان می‌دهد که حقیقتا در هفته‌ی گذشته، کنترلِ کامل سایت، به عهده‌ی من نبوده است.در حالِ حاضر، خودِ من در حالِ پر کردنِ کاستی‌های باقی مانده هستم، مثلا، در چند روز پیش، قسمت‌های «دیگر(Extras)»ِ سایت را به روز رسانی می‌کردم و کلا در آن ناحیه می‌پلکیدم، قسمتِ «سوال‌های معمول در رابطه با دارن» رو به روز رسانی کردم، قسمتِ لینک‌ها را دوباره سازماندهی کردم، و پابلو در راست و ریست‌کردنِ کمی از پیچیدگی‌های قسمتِ «یادآوری‌ها» کمکم کرد. بعد از هفته‌ای که می آید، برنامه‌ریزی کردم که از مطالبِ سایتِ قدیمی هم چیزهایی کپی کنم و در سایتِ جدید بگذارم. قسمتِ کاور‌هایی که قرار است بیاید، و قسمتِ دانلود‌ها. شاید قسمتِ روشن‌سازی را دوباره کمی سازماندهی کنم، و کمی هم به خاطرِ برخی از بیت‌ها و قسمت‌های اینجا و آنجا ناراحت شوم. و در آخر، بگویم که همه چیز درست خواهد شد!!! هورررا!!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یه سوال کتاب جلاد لاغر تو ایران چاپ شده؟؟؟؟؟
---------------------------------------------------------------------------------
انتشار کاور های زیبای اولین کتاب از چهار جلدی حماسه ی لارتن کرپسلی
این چهارگانه در ارتباط با زندگانی یکی از شخصیت های داستان حماسه ی دارن شان، یعنی لارتن کرپسلی می باشد.
این کتاب در چهارم اکتبر سال 2010 در ایالات متحده منتشر می شود. کتاب دوم، سوم و چهارم این چهارگانه، به ترتیب در سی ام آپریل 2011، سی ام سپتامبر 2011 و سی ام آپریل 2012 منتشر خواهد شد.

047384-FC50.jpg

کاور مخصوص ایالات متحده

36ad71d24c514f9da403.jpg

merinaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران

به نقل از N.M :
حالا به نظرتون کجاش اا همه بد تره؟
به نظر من تیکه های سام و مردگرگی و آروی و اون جهان آینده اصن خوب نی!
من وقتی فهمیدم استیو تو دریاچه ی ارواح میمونه خیلی حالم گرفته شد...

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

وای..کاش زود تر این کتاباش ترجمه شه بیاد ایران... فک کنم آخرینش سال دوهزار و شونزده بیاد ایران! :D

جلاد لاغر هم خیلی دلم میخواد بخونم.. شایعه کردن ترجمه شده... نمیدونم!

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام

به نقل از settareh :
وای..کاش زود تر این کتاباش ترجمه شه بیاد ایران... فک کنم آخرینش سال دوهزار و شونزده بیاد ایران! :D

جلاد لاغر هم خیلی دلم میخواد بخونم.. شایعه کردن ترجمه شده... نمیدونم!
منم شنیدم که ترجمه شده!
تو تهران اومده؟؟؟؟

Anit

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره المپیاد ریاضی

من عاشق کتاباشم ! الانم جلد آخر نبرد با شیاطینم !!!!!!!!!

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از Anit :
من عاشق کتاباشم ! الانم جلد آخر نبرد با شیاطینم !!!!!!!!!
خدایی حوصله خوندن اینجور کتابا رو داری ؟

patrick

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
shahid soltani
شهر
karaj
مدال المپیاد
مسابقات فيزيك سوم راهنمايي در كشور اول شديم (گروهمان)
اينده سازان
دانشگاه
harvard
رشته دانشگاه
physic

چرا كه نه حرف ندارن من يادمه وقتي هري پاترو ميخوندم وليش نميكردم مادرم قايمش ميكرد تا من بيام غذا بخورم يا وقتي ميخواستيم بريم استخر همه ميرفتن من بيرون ميموندم تا ته يه قسمتيش ميخوندم بعد ميرفتم ولي هيچي مثله اربابه حلقه ها و هري پاتر نميشه.
:)

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
اینستاگرام

دارن شان در صد و بیست و یکمین شانویل ماهانه ی خود ( ماه اوت 2010 ) در سایت رسمی اش به افتتاح سایت معرفی کتاب هایش در ایالات متحده آمریکا اشاره کرد .
این وبسایت که توسط انتشارات آمریکایی دارن شان یعنی « لیتل براون » طراحی و ساخته شده شامل بخش های جالبی می شود .
این وبسایت همچنین مطالبی درباره ی سری کتاب های دارن شان یعنی حماسه دارن شان ، دیموناتا ، جلاد لاغر و حماسه لارتن کرپسلی و کاور ها و جزئیات انتشار این کتاب ها را در خود دارد .
http://www.darrenshan-usbooks.com/

• لایک
امتیازات: N.M

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

خیی کاور انگلیسیش خوفه خیلی کتابه خوبیم به نظر میاد نه بخاطر کاورش:D به خاطر اینکه درباره ی کرپسلی.

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

فقــط اسمشو شنيــدم و عضو سايتش شدم چــون يكي ازبستگــان نامبــر وان دبيــر زبانمون مـديرش بود ! رو دســت هري پاتر نمي زنه هيشكــدوم ! البته هري مال دوران بچــگيه ! بالاي هيجــده سال بايد بزنــي تو خط رمان فارسي !

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

تا مورت از رمان فارسی چی باشه!

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

بيشتــرياش خوبه . خانوادگي ترجيـحتــا!

Fallen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

اون فیلمه که میگن خانوادگی!منظورت از خانواگی شنگول و منگوله؟!کاملا خانوادگیه!

بالا