• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فخر فروشی به غیرسمپادی‌ها

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
این تاپیک برا اون موقع بود ک سمپ خیلی خفن تر از اینا بود :))

hypnos

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
انتظار...
فخر فروشی کار درستی نیست. بعضی اوقات با خودم میگم از فلانی لجم گرفته برم بهش بگم من سمپادم و به نحوی بحث رو بکشم وسط ولی بعدش پشیمون شدم چون به شدت کار زشتیه.....:(......ولی یه چیز هست که خیلی لجم و در میاره. سال اول که وارد سمپاد شدم وقتی میرفتیم مهمونی های خانوادگی لامصب همه مثله یک عدد ویروس باهات برخورد میکنن آخر سر هم میپرسن دختر گلتون درس نداره پاشده اومده؟؟؟آخه عزیز من..خواهرمن برادر من......نکن....تو رو خدا نکن....

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
ما می گفتیم سمپاد خلاصه ی
سازمان ملی بیرون پرت شدگان از مدارس عادی
...
خدایی نکنید
جدی چن تا از ما و مدارسمون واقعا آشدهن سوزی محسوب میشیم؟
من خیلیا رو دیدم که به هوای این حرفای دروغ که سمپاد فلانه بیساره کلی از روزاشونو هدر دادن

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
من دوست دارم به اونایی فخر بفروشم که تو غیر انتفاعی درس میخونن و همش میگن که مدرسه ی ما از سمپاد بهتره.
به اونا ک نمیشه پز داد اصن
چون فکر میکنن مدرسه خودشون بهتره :D

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
این تاپیک برا اون موقع بود ک سمپ خیلی خفن تر از اینا بود :))
اره ولی من تو صفحات اول دیدم یه شخصی سال ۲۰۱۱ که میشه حدودا سال ۹۰ همین حرفو زده بود .
میخوام بگم همینم غنیمته امیدوارم بدتر نشه دیگه :| :((
---
وقتی یکی میپرسه کدوم مدرسه ای. اسم مدرسه رو باید بگی نه نوع مدرسه رو (قابل توجه اوناییکه میگن تیزهوشان درس میخونم) منم همیشه میگم علامه حلی. دوست های سابقم که کلا میدونن و اکثر اونایی که دورادور باهاشون اشنا هستم هم ۹۵ درصد نمیدونن علامه حلی همون تیزهوشانه و منم دقیقا به همین خاطر میگم علامه حلی درس میخونم .
ولی به قول دوستان بعضی افراد لازمه که بفهمن بلکه کمتر برای ادم قیافه بگیرن ، والا...(<:)):D

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
هر موقع میخوام سمپادی بودنمو بزنم تو سر کسی میگم به خودم :«ارمغان خودت اگه سمپادی نبودی خوشت میومد یکی بهت پز سمپادی بودنشو بده؟؟؟؟»

Smohammadreza

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0
مدال المپیاد
نقره فیزیک
اصلا خوشم نمیاد از این کار و نهایت تلاشمو میکنم که نکنم چنین کاری

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
بده زشته عیبه نکنید

ولی جدا از اون اگه به فخرفروشی بین فامیل باشه، من هیچ وقت فرصتشو نداشتم چون مهم نیست چیکاره ام، چون نوه دختری ام اهمیتی ندارم و نخواهم داشت:)

s@rah

:-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۴
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
هیچ وقت این کارو نمیکنم
پز دادن که کلا کار مزخرفیه
و سمپادی بودنم چندان چیز خفن و خاصی نیست
خدا به هرکی یه چیزی میده، به بعضیا هوش بیشتر داده تیزهوشان قبول شدن:-" مگه بقیه هوش و استعداد ندارن؟

هویج🥕

ح. شفاه
نام مرکز سمپاد
فرزانگان هفت
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
من خیلی دلم میخواد یکی بپرسه چه مدرسه ای میری من با افتخار بگم تیزهوشان ها
ولی خب فکر میکنم شاید اگه یک قبول میشدم میشد فکر کنم از بقیه باهوش ترم ولی فعلا با این وضع و تو این مدرسه شده بقیه بیان به من پز بدن بگن مدرسه ما از سمپاد بهتره

melina03

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
نه والا.... من تا حالا اصن اسمی نبردم از سمپادی و اینا... ی سریا تو فامیل اصن نمیدونن من سمپادیم:-"

اخ حالا سر این تاپیک... داشتم تو پروفایلای شاد میگشتم ی هفتمی زده بود مدرسه ی فرزانگان سمپاد استعداد های درخشان :))جوگیر کی بودی تو

nick:

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
...
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
1399
باید بری جلوش وایسی تخم چشم تو تخم چشم بگی من سمپادیم سر هر درس دوبرابر تو خودم و جر میدم دلت بسوزه
بعد زبون درازی میکنی و بر میگردی با افتخار میری

AMIR8181

کنگر خورده ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1400
بیاین با خودمون صادق باشیم و خودمونو گول نزنیم

حتی خود من هم که شدیدا مخالف این فخر فروشیم یروز از امتحانی که شدیدا پاره کننده بود برمیگشتم و کارت امتحانم که لوگو سمپاد داشت به روپوشم وصل بود
تو اسانسور یه پیرمرده دید و گفت سمپادی ای و فلان.. و بشخصه خیلی حال کردم
شاید زبانی خیلی هامون ابرازش نکنیم ولی ته قلبمون یبارم که شده اون حس از خودراضی بودن رو حس کردیم :))

DLF

Beyond
نام مرکز سمپاد
Farzanegan.
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
eror404 :)
دانشگاه
not yet
من یادمه که سال پایینیای ما یه اسمی واسه سمپاد درست کرده بودن: سازمان منگلان پرت شده از دور:)):))خیلی جالب بود برام:))
ولی خدا وکیلی باهوشم زیاده بینشون

اما دلیل نمیشه به غیرسمپادیا فخرفروشی کنیم ،چون سال ما یه دختره بود که وااااقعا باهوش بود خیلی خیلیییی باهوش ولی روز قبل از تیزهوشان باباش فوت شد و فرداش گند زد
خلاصه که سمپادی نبودن دلیل بر خنگ بودن نیست و سمپادی بودن دلیل بر باهوشی و نابغه بودن نیست که باهاش فخرفروشی کرد

Saraª

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
0000
+راستش دقیقا روبه روی مدرسمون مدرسه متوسطه اول شاهد هست بیشتر دوستام رفتن اونجا تو بعضی وقت ها که حضوری بودیم همکلاسیای سابقم رو میدیدم و باهاشون سلام علیک میکردم ولی فخر فروشی نداشتم
+ولی یه وقتایی پیش اومده دوستام جلو روم دربارم حرف می زدن یه بار دیدمشون یکشون کنارم بود داشت می گفتش که اره اینا مثلا چی دارن بابا من به خاطر ۲ تا سوال قبول نشدم
+نکته جالب اینجاست که هر کسی که دیدم قبول نشده گفته من به خاطر ۲ تا سوال تیزهوشان قبول نشدم اینجوری که باشه کل ملت بخاطر ۲ تا سوال تیزهوشان قبول نشدن
+و بعضی ها هستند که روز آزمون میگن ما قبول هم بشیم نمیرم
این اتفاق برای منم افتاد برای ما من افتاده روز آزمون اکثر دوستام حوضشون با من یکی بود طرف تو مدرسه شاگرد آخر بود همیشه بعد امتحان اومد گفت : چه سوالات چرتی من همرو شانسی زدم قبولم بشم نمیرم
واقعا اون لحظه موندم
اعتماد به نفسم حدی داره آخه

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
دانشگاه خوب، پول درآوردن خوب، مدرسه خوب، درسته اینا چیزی نیستن که باهاش پز بدیم و بکنیم تو چشم بقیه ولی یه برتریه و خواهی نخواهی مهمه حتی اگه انکارش کنی.
قطعا موارد استثنای زیادی هست ولی درکل سمپادیا از عادی ها بیشتر درس میخونن، آی کیو بالاتری دارن و بیشتر کار میکنن، میانگین اینجوریه.
حدود دو درصد از دانش آموزان سمپادیا هستند، ولی بیشتر المپیادی ها سمپادی اند خیلی از رتبه برتر ها هم سمپادی اند پس باید اعتراف کرد سمپادی بودن چیز قابل پز دادنیه.

چیز قابل پز دادنیه ولی خود پز دادن خوب نیست.

banaz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
من هیچ وقت پز مدرسمو ندادم
ولی یه سری از فامیل از من علیه بچه هاشون استفاده کردن که خب چیز جالبی نیست
یه سری دیگه ی فامیل وقتی تازه قبول شده بودم مسخرم می کردن که میندازنت بیرون آخر:|
مدرسه ی سمپاد فرقش اینه که کادرش به نسبت دلسوز تره
معلمای بهتری میارن حتی اگه قرار باشه معلمی که میارن بازنشسته باشه و خودشون پول رو پرداخت کنن
رسیدن به مدرسه ی سمپاد کار سختی نیست کمی تلاش می خواد
ولی همین که اینقدر خوب تلاش کردی که بهش رسیدی از خیلیا جلو تری
سخت گیری بیشتر هم باعث میشه صرفا دانش آموزان سمپاد بیشتر تلاش کنن و اینکه آی کیوی سمپادیا بالاتره رو من قبول ندارم
شاید معدود کسانی رو دیدم این سه سال که واقعا آی کیوی بالایی داشتن ولی اکثرا کسانی بودن که آی کیوی عادی ولی تلاش زیادی داشتن
خلاصه اینکه چیزی نیست که بخوای فخر بفروشی
اگه هم باشه به خاطر اسم مدرسه نیست به خاطر تلاشیه که کردی تا به این مدرسه برسی
بعضی وقتام واقعا ما فخر فروشی نمی کنیم پدر مادرای دیگه مقایسه هایی می کنن که نادرست هم هست

SinaSabetifard

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
سعی میکنم به کسی نگم.
ولی بعضی از مواقع خود طرف کاری انجام میشه که لازم میشه اینو بهش بگی.(نه بخاطر سمپاد بخاطر سطح مدرسه)
مثلا بحث معدل که خب معدل اون ها کیلویی حساب میشه ، اینجا معلوم نی اصلا چجوری.
ولی فخر نمیفروشم هیچ وقت چون ارزشی نداره برام:))

Denebolah

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frzIV
شهر
thrn
سال فارغ التحصیلی
1403
از اونجایی که می‌دونم یه سری از اطرافیانم (که سمپاد نیستن) اگه اوضاع برعکس بود مرزهای فخرفروشی رو جا به جا میکردن منم وقتایی که لازم میشه خیلی فروتنی پیشه نمیکنم ولی به طور کلی خیلی حرفی در این مورد نمیزنم8->
چون به نظرم خیلی از غیرسمپادی ها شاید توانایی های در حد بچه های سمپاد یا شاید بالاتر داشته باشن و مدرسه نمیتونه ملاک هوش و استعداد آدما باشه;;)

بالا