فخر فروشی به غیر سمپادی ها

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
تلگرام
اینستاگرام
این تاپیک برا اون موقع بود ک سمپ خیلی خفن تر از اینا بود :))

ffff

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
فخر فروشی کار درستی نیست. بعضی اوقات با خودم میگم از فلانی لجم گرفته برم بهش بگم من سمپادم و به نحوی بحث رو بکشم وسط ولی بعدش پشیمون شدم چون به شدت کار زشتیه.....:(......ولی یه چیز هست که خیلی لجم و در میاره. سال اول که وارد سمپاد شدم وقتی میرفتیم مهمونی های خانوادگی لامصب همه مثله یک عدد ویروس باهات برخورد میکنن آخر سر هم میپرسن دختر گلتون درس نداره پاشده اومده؟؟؟آخه عزیز من..خواهرمن برادر من......نکن....تو رو خدا نکن....

karen._.

کاربر حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
2
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
ما می گفتیم سمپاد خلاصه ی
سازمان ملی بیرون پرت شدگان از مدارس عادی
...
خدایی نکنید
جدی چن تا از ما و مدارسمون واقعا آشدهن سوزی محسوب میشیم؟
من خیلیا رو دیدم که به هوای این حرفای دروغ که سمپاد فلانه بیساره کلی از روزاشونو هدر دادن

ЖMohammadж

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی ناحیه ۱
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
من دوست دارم به اونایی فخر بفروشم که تو غیر انتفاعی درس میخونن و همش میگن که مدرسه ی ما از سمپاد بهتره.
به اونا ک نمیشه پز داد اصن
چون فکر میکنن مدرسه خودشون بهتره :D

ЖMohammadж

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی ناحیه ۱
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
این تاپیک برا اون موقع بود ک سمپ خیلی خفن تر از اینا بود :))
اره ولی من تو صفحات اول دیدم یه شخصی سال ۲۰۱۱ که میشه حدودا سال ۹۰ همین حرفو زده بود .
میخوام بگم همینم غنیمته امیدوارم بدتر نشه دیگه :| :((
---
وقتی یکی میپرسه کدوم مدرسه ای. اسم مدرسه رو باید بگی نه نوع مدرسه رو (قابل توجه اوناییکه میگن تیزهوشان درس میخونم) منم همیشه میگم علامه حلی. دوست های سابقم که کلا میدونن و اکثر اونایی که دورادور باهاشون اشنا هستم هم ۹۵ درصد نمیدونن علامه حلی همون تیزهوشانه و منم دقیقا به همین خاطر میگم علامه حلی درس میخونم .
ولی به قول دوستان بعضی افراد لازمه که بفهمن بلکه کمتر برای ادم قیافه بگیرن ، والا...>):)):D

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:

armaghannn

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
کنکوری ۱۴۰۰
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1400
هر موقع میخوام سمپادی بودنمو بزنم تو سر کسی میگم به خودم :«ارمغان خودت اگه سمپادی نبودی خوشت میومد یکی بهت پز سمپادی بودنشو بده؟؟؟؟»

بالا