• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

راهنمای خرید: موبایل

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
پاسخ : راهنمای خرید: موبایل

به نقل از Sοgand :
نسبت به اون سامسونگي كه من داشتم عالي بوده باطريش :)) نسبي دارم عرض ميكنم نه مطلق شايد مطلق گوشي هايي باشه كه از آيفون هم خيلي بهتر باشه من كه همه ي گوشي ها رو نه دارم ؛؛)
مثن با اون سامسونگه يه ربع چت ميكردي بعدش ميمرد رسمن :))
زود تموم شدن باطری به کنار 2 سال پیش یادمه چندتا از همین سامسونگ ها موقع شارژ باطریشون ترکیده بود! یه بنده خدایی که وقتی گوشی تو دستش بود،ترکیده بود!

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

مطمـءن باشین اگه جی 3 یا آیفون 6 یا نوت 4 یا زد 3 بیاد بازار باز قیمتا میره بالا ولی نه به شدت قبل!
به نظرم الان بهترین وقته!

ولی من فکر میکنم منطقی اش اینه وقتی دارن پرچم دارای جدید ال جی و سونی و .. میان تو بازار، امثال G2 یا Z1 و .. باید قیمت هاش افت کنه ؟؟!!

(هرچن امثال زد 1 همین الانم نسبت به مهر که عرضه شدن، حدود 1 تومن اومدن پایین!!)

خب .. الان یعنی توضیحت این بود که با اومدن اونا، سایر گوشی ها هم میرن بالا و برا خرید ، بهترین وقت قبل از اومدن اوناست ؟؟!!

_ _ _

بقیه داستان رو هم باهت موافقم. چون تو این زمینه ها، شرکت های رسمی کمتر دخالت دارن و خیلی محدودیت ها هست، قیمت های عجیبی می بینه آدم!!
کلا تو ایران ، حداقل باید 5-6 ماه بعد از عرضه رسمی ش و یا وارداتش، خرید تا قیمت هاش منطقی تر باشه. عجله خوب نـیست .. :)

پ.ن: بخصوص بعضی شرکت هایی که هر روز!! گوشی جدید میدن بیرون ؛ و خب باعث میشه قیمت های قبلی کمی افت کنه و به صرفه تر شن!

.

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از امیررضا رحمتی :
دیگه دوران طلایی اپل و پیشتازیش تموم شد!
حاجی مشکل‌ت با اپل چیه؟ :))

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

به نقل از ایلیا lik=topic=66603.msg1234265#msg1234265 date=1405419363] چرا صحبتی از اس 4 نمیکنی :| اگه امسال پرچمدا نبوده پارسال که بوده :| دارم میبینم اس فوریو که در عرض(املا :)) :-" ) یه سال دوبار باطریش عوض شده!همین الانم باز از گوشیه من که حسابی چیپه ضعیفتره باطریش. [/quote] سلام. چرا من که خودم اس 4 داشتم مشکل نداشتم شاید از cpu 100 درصد راضی نبودم ولی از همه چیز دیگش راضی راضی بودم.باتریش عالیه اس4 و به هر حال از آیفون بهتره! [quote author=Lily Delicated :
زود تموم شدن باطری به کنار 2 سال پیش یادمه چندتا از همین سامسونگ ها موقع شارژ باطریشون ترکیده بود! یه بنده خدایی که وقتی گوشی تو دستش بود،ترکیده بود!
والا فقط یک اس 3 بود.
خبرا رو نشنیدین که حدود 20 نفر تو شارژ با آیفون صحبت کردن برق گرفته شدن مردن؟
تازه چندتا آیپد ایر گزارش شده تو شارژ آتیش گرفتن!
بعد شما به اس 3 که یارو توش باتری چینی انداخته بود در برابر این همه خورده میگیری!
به نقل از Fitz William . Darcy :
ولی من فکر میکنم منطقی اش اینه وقتی دارن پرچم دارای جدید ال جی و سونی و .. میان تو بازار، امثال G2 یا Z1 و .. باید قیمت هاش افت کنه ؟؟!!

(هرچن امثال زد 1 همین الانم نسبت به مهر که عرضه شدن، حدود 1 تومن اومدن پایین!!)

خب .. الان یعنی توضیحت این بود که با اومدن اونا، سایر گوشی ها هم میان بالا؟
سلام.
آره اسمارت فون هایی مثل زد وانو جی2 و اس4 چون افت زیادی کردن با اومدن جی 3 یا نوت4 قیمتاشون یه 100 تومن میاد روش مگر اینکه از همون اسمارت فونا حسابی سود کنن.
به نقل از Ehem_Ehem :
حاجی مشکل‌ت با اپل چیه؟ :))
مشکلی ندارم و جزو برندای مورد علاقمه ولی دیگه مثل قبل نیست که تک باشه.
الان تو ios8 از اندروید تقلید زیاد شده و دیگه پیشتاز نیستو جلوی خیلی از دیوایسا کم میاره.
تا آیفون 6 بیاد فعلا 5 اس عقبه.

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

خبرا رو نشنیدین که حدود 20 نفر تو شارژ با آیفون صحبت کردن برق گرفته شدن مردن؟
تازه چندتا آیپد ایر گزارش شده تو شارژ آتیش گرفتن!
دوست عزیز من بقیه پستتو قبول دارم و حرفی ندارم ولی این یکی حرفتون رو میدونم که غلطه!
مشکل سامسونگ مشکل باتری های چینی و به درد نخوره مشکل ما اپلی هاشارژ های چینی و به دردنخوره!
هر وقت یکی آیفون یا آیپدش پکیده معلوم شده شارژرش غیر اصل بوده(بگردین همه جا گفتن این حرا رو!!

من الان یه 3gs دارم شارژرش اصله (مطمعنم چون از خارج خریدم و از تو خود باکس آوردم )باتریش هنوز که هنوزه عین اول کار میکنه در حالی که خواهر خود بنده سیم َشارژرش پکید بعد رفت از ایران خدا تومن پول داد به اسم اصل بهش دادن باتریش خیلی ضعیف تر از مال من شده

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

اونایی که مُردن، کشور نداشتن که پیگیری کنه؟ :))

منبعی، مدرکی؟ :))

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

به نقل از Ehem_Ehem :
اونایی که مُردن، کشور نداشتن که پیگیری کنه؟ :))

منبعی، مدرکی؟ :))

تو دادگاه ها هیچ وقت اپل گناهکار شناخته نشده همیشه شارژرهای اونها غیر اصل(چینی بی کیفیت)بوده

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

اس فور تو استثناییه امیررضا :)) شاید خیلی چیزایی رو که میگم رو کاغذ خونده باشم فقط,ولی اس فورو به چشم دیدم که خراب شده,اونم نه یکی!بلکه سه تا.

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

مغازه های سود جو باتریای سامسونگو برمیدارن چینی میندازنو اونا رو گرون تر میفروشن!
احتمالا اونا چینی بوده ایلیا و اون 3 تا استثنا بودن!
والا من که برا دوستام هیچ اتفاقی نیوفتاده!
حالا اینم مدارک!
اینجا
اینجا
اینجا
اینجا
اینجا
اینجا
اینجا
اینجا
در ضمن این عیب نیست که یه کمپانی معتبر بخاطر جمعیت زیاد کشور کلی شارژر معیوب عرضه کنه؟
در ضمن انفجارهای سامسونگ به غیر یکی دوتا جزیی بوده ولی اپل کلا همه رو نگران کرده!
الان شما نمیدونین آداپتورتون سالمه یا نه!
به هر حال دم اچ تی سی گرم که تا حالا از این حوادث نداشته!
ایلیا تا اونجایی که من یادمه فقط به یه مورد اشاره کردی؟
اصلا شاید دوستت باتری چینی انداختن بهش یا خودش یه بلایی سرش اورده(ضربه مثلا) شایدم تو شارژ کار کرده باهاش!
اون آتش سوزی خونه رو قبول ندارم اصلا!
بمب اتمی همچین کاری نمیکنه!
آقا اگه مرسدس داشته خونش چرا انقد دربو داغونه؟
اصلا مبلا کو؟
مگه انقد سریع چوب میسوزه؟
اونجا که شبیه انباریه تا خونه!
قبول ندارم اینو!

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از Ehem_Ehem :
بابا طرف خودش فايو اس داره، اومده ميگه باطريش قويه، تو اومدى اينو ميگى؟ :))))))
اولا شما هنوز چرندیاتی که گفتی رو توجیه نکردی!
ثانیاً با خانوم صحبت کردم نه شما!
ثالثاً من هر جا به هر کسی هر مشاوره ای دادم کاملاً بی طرفانه، تقریباً همیشه با تجربه کردن اون محصول و حتی الامکان متناسب با نیاز های شخص بوده! اینو می تونی از ایلیا که خودش صاحب نظره بپرسی.
رابعاً خیلی سعی کردم جواب افراد بی سواد و پر ادعا رو ندم، چون این جور افراد هر چقدر هم سن داشته باشن هنوز بچه گانه برخورد می کنند!
خامساً من از آیفون 3G تا 4S داشتم و تا دو ماه و نیم پیش هم مادرم 5 داشتن و به اندازه ی کافی باهاش کار کردم که بدونم شارژ عالی نداره، حداکثر نمره ی خوب رو کسب می کنه! البته 5 بعد از آپدیت به ios 7 شارژ دهی افتضاحی پیدا کرد که خب احتمالاً مشکل نرم افزاری بوده!
به نقل از Sοgand :
خير Ace بوده خيلي شاخ نه بود خيلي هم پرت نه بود
من دفاع بي جا نميكنم نظرمو با توجه به چيزي كه تجربه كردم ميگم
فعلن بعضي از دوستان هستن كه كم مونده به خاطر يه برند بيان منو كتك بزنن :))
آره اصن اپل افتضاحه خدا خيرتون بده بي خيال شيد :))
شما به هیچ وجه نباید بدترین گوشی سامسونگ رو با آیفون مقایسه کنید! من به خاطر طرفداری از یه بِرَند نمی خوام هیچ کسی رو بزنم به علاوه ی این که اصلاً طرفدار سامسونگ هم نیستم اما به جای تعصب واقع بین هستم!
سامسونگ بدنه ی خیلی بی کیفیتی توی گوشی هاش استفاده می کنه، باتری های نسبتاً بی کیفیتی داره اما هم S4 هم S5 شارژدهی خیلی بیشتری نسبت به آیفون 5 و طبق آمار تمام سایت ها حتی 5S داشتن!
بیشترین تلفات رو توی دنیا گوشی های سامسونگ و آیفون داشتن و جای هیچ توجیهی هم وجود نداره و باید خیلی ساده قبول کرد! هیچ شرکتی هم (مخصوصا اپل با توجه به سابقه ی بی نظیرش!) حاضر نیست قبول کنه مشکل از خودشه و میندازه گردن عوامل مختلف پس بیایید به جای فن بوی بودن حقایق رو ببینیم! باتری های سامسونگ و سیستم شارژ اپل شدیدا مشکل داره!
ما آدمیم نه گوسفند! :|

• لایک
امتیازات: Diyar

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

آقا محمد معین اتفاقا باتریای سامسونگ مشکل نداره!
این آدمایی که مخالف سامسونگن الکی مینویسن وگرنه من تا بحال از باتری گوشیای سامسونگم ناراحت نبودم.
عمر باتریای سامسونگ خیلی خوبه.
مثلا من به شخصه که مقایسه اس 4 با اکسپریا زد داشتم باتری اس 4 2 ساعت زودتر شارژ شدو تو استفاده ی دقیقا مثل هم 1 ساعتو 30 دقیقه بیشتر دووم اورد.
زد وانم مشکل باتری داشت نسبت به ظرفیتش ولی تو مغازه که یه 10 دیقه با زد 2 کار کردم مشکلی نداشت گویا!
اونایی که از باتری سامسونگ بد میگن خودشون مواظب باشن بهشون تقلبی باتری تقلبی نندازن.
هیچ سایتی از باتریای سامسونگ بد نگفته

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

آقا محمد معین اتفاقا باتریای سامسونگ مشکل نداره!
این آدمایی که مخالف سامسونگن الکی مینویسن وگرنه من تا بحال از باتری گوشیای سامسونگم ناراحت نبودم.
عمر باتریای سامسونگ خیلی خوبه.
مثلا من به شخصه که مقایسه اس 4 با اکسپریا زد داشتم باتری اس 4 2 ساعت زودتر شارژ شدو تو استفاده ی دقیقا مثل هم 1 ساعتو 30 دقیقه بیشتر دووم اورد.
زد وانم مشکل باتری داشت نسبت به ظرفیتش ولی تو مغازه که یه 10 دیقه با زد 2 کار کردم مشکلی نداشت گویا!
اونایی که از باتری سامسونگ بد میگن خودشون مواظب باشن بهشون تقلبی باتری تقلبی نندازن.
هیچ سایتی از باتریای سامسونگ بد نگفته
عمر باتری با شارژدهی فرق داره! شارژدهی باتری های سامسونگ تا وقتی عمر باتری تموم نشده و باتری سالمه خیلی عالیه ولی باتری های سامسونگ نسبت به باتری کمپانی های معروف دیگه نسبتاً عمر کمتری داره!
البته نمی گم حتماً شش ماهه خراب می شه ولی به طور میانگین با توجه به دوستانم که تعمیرات موبایل دارن بیشترین خرابی رو باتری های سامسونگ دارن.

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

به نقل از S2MA :
عمر باتری با شارژدهی فرق داره! شارژدهی باتری های سامسونگ تا وقتی عمر باتری تموم نشده و باتری سالمه خیلی عالیه ولی باتری های سامسونگ نسبت به باتری کمپانی های معروف دیگه نسبتاً عمر کمتری داره!
البته نمی گم حتماً شش ماهه خراب می شه ولی به طور میانگین با توجه به دوستانم که تعمیرات موبایل دارن بیشترین خرابی رو باتری های سامسونگ دارن.
ایشالله کسی تجربه نکنه!

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

ایشالله کسی تجربه نکنه!
انشاالله، چون این جور چیزا غیر از کیفیت میانگین به شانس هم بستگی داره و امیدوارم کسی انقدر بدشانس نباشه که گوشیش به مشکلی بر بخوره! (;
مثل سری اول Xbox 360 که برای بعضی ها مثل خودم خیلی عالی کار می کرد اما برای چند تا از دوستانم شدید مشکل انتقال حرارت داشت و داغ می کرد!

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

البت آمار گرفتم از بروبچ موبایل فروش اف بی میگن اکسپریا زدم مشکل باتری زیاد داشته و از سامسونگ کم نیاورده!

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

مغازه های سود جو باتریای سامسونگو برمیدارن چینی میندازنو اونا رو گرون تر میفروشن!
احتمالا اونا چینی بوده ایلیا و اون 3 تا استثنا بودن!
والا من که برا دوستام هیچ اتفاقی نیوفتاده!
حالا اینم مدارک!
اینجا
اینجا
اینجا
اینجا
اینجا
اینجا
اینجا
اینجا
در ضمن این عیب نیست که یه کمپانی معتبر بخاطر جمعیت زیاد کشور کلی شارژر معیوب عرضه کنه؟
در ضمن انفجارهای سامسونگ به غیر یکی دوتا جزیی بوده ولی اپل کلا همه رو نگران کرده!
الان شما نمیدونین آداپتورتون سالمه یا نه!
به هر حال دم اچ تی سی گرم که تا حالا از این حوادث نداشته!
ایلیا تا اونجایی که من یادمه فقط به یه مورد اشاره کردی؟
اصلا شاید دوستت باتری چینی انداختن بهش یا خودش یه بلایی سرش اورده(ضربه مثلا) شایدم تو شارژ کار کرده باهاش!
اون آتش سوزی خونه رو قبول ندارم اصلا!
بمب اتمی همچین کاری نمیکنه!
آقا اگه مرسدس داشته خونش چرا انقد دربو داغونه؟
اصلا مبلا کو؟
مگه انقد سریع چوب میسوزه؟
اونجا که شبیه انباریه تا خونه!
قبول ندارم اینو!

دوست عزیز اپل هیچ وقت اون شارژرهای بی کیفیت رو عرضه نکرده فقط یک سری سودجو اینکار رو میکردن.پس شما نگید کا آیا کار درستیه که یه شرکت بخاطر جمعیت بالای یک کشور شارژر بی کیفیت عرضه کنید بلکه باید بگید که آیا درسته که ما شارژرهایی که خود یک کمپانی میگه نخرید و تاییدشون نمیکنه رو بگیم ضعف کمپانیه؟؟

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

آخه اپل عرضه کرده که بعد گفته برگردونین شارژرارو بیاین اصل بگیرین!
اپل پول اضافه داره واسه خیریه به افرادی که محصول اپل نخریدن؟

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

در همه انفجارهای سامسونگ خود سامسونگ ادعا کرده که چون باطری غبراصل بوده ابن اتفاق افتاده اما این ادعا اثبات نشده صاحبان گوشی ها هم تائید نکردن.
اچ تی سی هم تا حالا منفجر شده،تو گوگل سرچ کنید میاره.

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

به نقل از Lily Delicated :
در همه انفجارهای سامسونگ خود سامسونگ ادعا کرده که چون باطری غبراصل بوده ابن اتفاق افتاده اما این ادعا اثبات نشده صاحبان گوشی ها هم تائید نکردن.
اچ تی سی هم تا حالا منفجر شده،تو گوگل سرچ کنید میاره.
باتری غیر اصل بوده ولی سامسونگ که نذاشته!
در ضمن اپلو سامسونگ(بیشتر اپل)از این حوادث زیاد دارن!
فقط یک وان ایکس بوده دیگه!

بالا