• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

راهنمای خرید: موبایل

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---
پاسخ : راهنمای خرید: موبایل

به نقل از nastaran021 :
سلام به همه .. دوستان من میخوام یه گوشی بخرم .. رنج قیمتش هم حدودا 800 باشه تا 1100 بیشتر هم نشه ..
حالا من زیاد برند نمیشناسم .. دوربینش بالا باشخه .. از 8 کمتر نباشه .. البته هر هشتی خوب نیست .. شاید یه 8 از 13 بهتر باشه .. ولی دوربینش در کل خوب باشه .. صداش خوب باشه .. و اما اندازش .. از 4.5 کمتر نباشه .. خوشدست باشه در کل .. آهان .. راستی اینترنتشم خوب باشه .. سرعت بالا .. الآن وای فای خودمون 512 هستش .. میخوام وقتی با گوشی میرم اینترنت سرعتش خوب باشه دیگه .. ولی بین مدل سونی اکسپریا tx وv شک دارم ..اگه استفاده کردید راهنمایی کنید .. :D :D

اگه یکم صبر کنی یا کمی به اندازه 50 یا صد تومن پول بذاری روش میتونی HTC OneX یا galaxy nexus بگیری

انذازه پولت هم میتونی xperia s یا xperia sp بگیری

یکم ارزونتر یعنی زیر یه تومن میتونی htc one sv بگیری که از تی و تی ایکس بهتره مثل اینکه!

nastaran021

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
رشته دانشگاه
lایشالا مهندسی .. دیــــ

به نقل از #Alireza# :
اگه یکم صبر کنی یا کمی به اندازه 50 یا صد تومن پول بذاری روش میتونی HTC OneX یا galaxy nexus بگیری

انذازه پولت هم میتونی xperia s یا xperia sp بگیری

یکم ارزونتر یعنی زیر یه تومن میتونی htc one sv بگیری که از تی و تی ایکس بهتره مثل اینکه!

حالا یه سوال ... HTC OneX یا galaxy nexus که شما گفتی دوربیناش 5 و 8 هست .. که htc 8 هستش .. من بیشتر از همین خوشم اومد .. ولی میشه بگید چه مزیت هایی داره نسبت به xperia v من منظورم مدله وی بودا .. نه تی .. حالا الآن بیشتر زوم کردم رو مدی وی .. بنظرت بخرم .. دیگه نگردم. .. آخه خسته شدم انقد گشتم .. حالا اگه چیزه بهتریم میشناسی ممنون میشم بگی .. قابلیت های htc هم بگو .. ممنون :) :)

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

من با هیچکدوم ازین گوشی ها کار نکردم و من طبق اون چیزایی که این مدت پیگیر گوشی بودم به این رسیدم که وان ایکس حتی از اس3 سامسونگ هم بهتره

صفحه نمایش خوب سی پی یو 4 هسته ای و...

nastaran021

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
رشته دانشگاه
lایشالا مهندسی .. دیــــ

به نقل از #Alireza# :
من با هیچکدوم ازین گوشی ها کار نکردم و من طبق اون چیزایی که این مدت پیگیر گوشی بودم به این رسیدم که وان ایکس حتی از اس3 سامسونگ هم بهتره

صفحه نمایش خوب سی پی یو 4 هسته ای و...

HTC One X Plus - 64GB منظورتون این مدله ؟؟ آره .. رفتم دیدم همه ی امکاناتشو ..دوربینش 8 خوبه بنظرت ؟ بقیه چیزاش که خوب بود ؟؟ اینترنتش چطور ؟؟ فک کنم ارزش 300 تومن بالاترو داشته باشه

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از nastaran021 :

HTC One X Plus - 64GB منظورتون این مدله ؟؟ آره .. رفتم دیدم همه ی امکاناتشو ..دوربینش 8 خوبه بنظرت ؟ بقیه چیزاش که خوب بود ؟؟ اینترنتش چطور ؟؟ فک کنم ارزش 300 تومن بالاترو داشته باشه

پولش مهم نیس واسه شما؟! :-" گوشیهای ال جی رو هم بررسی کنید حتما!!

nastaran021

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
رشته دانشگاه
lایشالا مهندسی .. دیــــ

به نقل از #Alireza# :
پولش مهم نیس واسه شما؟! :-" گوشیهای ال جی رو هم بررسی کنید حتما!!
راستش میخوام مامانمو راضی کنم .. از 700 تومن رسید اینجا :D :D :-" :-" خداکنه بالاترم بره .. حالا قیمتشو شما نمیدونی ؟ من هر جل میرم یه چیز نوشته این htc رو ؟؟
الآن رفتم دوباره یه چرهی زدم تو سایت اینا چیزایی که دیدم .. حالا شما هم نظر بده

HTC One X Plus - 64GB : صدا ش عالیه .. د.ربن و فیلم برداریش متوسطه .. زود داغ میکنه .. رمش عالیه .. سیستم عاملش و کلا از نظر نرم افزاری عالیه ..4.7 هم هست .. اندازشو دوس دارم .. موقع عکس و فیلمم لرزش دستو میگیره .. شارژ دهی خوب .. فقطم مشکی داره ..

Samsung Galaxy Nexus I9250 - 32GB : دوربینش معمولیه .. اندروید و نرم افزار عالی .. یعنی فوق العاده .. اینترنتش خوبه .. شرعتش بالاس .. صداش کمه .. دورببینشم پنجه .. اندازشم 4.65 هست

Sony Xperia V : دوربین و فیلم برداری عالی .. زاویه دید عالی .. رم میخوره .. زود داغ میکنه .. و یه چیزه بده دیگه .. شنیدم مرگ ناگهانی داره .. گارانتیم نداره نتاسفانه :-< :-< اندازشم 4.3 هست

حالا بنظرت کدوم ؟؟ راستی من صفحه بزرگم خیلی دوس دارم ..

MMAskary

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

به نقل از nastaran021 :

حالا یه سوال ... HTC OneX یا galaxy nexus که شما گفتی دوربیناش 5 و 8 هست .. که htc 8 هستش .. من بیشتر از همین خوشم اومد .. ولی میشه بگید چه مزیت هایی داره نسبت به xperia v من منظورم مدله وی بودا .. نه تی .. حالا الآن بیشتر زوم کردم رو مدی وی .. بنظرت بخرم .. دیگه نگردم. .. آخه خسته شدم انقد گشتم .. حالا اگه چیزه بهتریم میشناسی ممنون میشم بگی .. قابلیت های htc هم بگو .. ممنون :) :)
همون XPERIA V بهترین گزینه هست، شک نکن.

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از nastaran021 :
راستش میخوام مامانمو راضی کنم .. از 700 تومن رسید اینجا :D :D :-" :-" خداکنه بالاترم بره .. حالا قیمتشو شما نمیدونی ؟ من هر جل میرم یه چیز نوشته این htc رو ؟؟
الآن رفتم دوباره یه چرهی زدم تو سایت اینا چیزایی که دیدم .. حالا شما هم نظر بده

HTC One X Plus - 64GB : صدا ش عالیه .. د.ربن و فیلم برداریش متوسطه .. زود داغ میکنه .. رمش عالیه .. سیستم عاملش و کلا از نظر نرم افزاری عالیه ..4.7 هم هست .. اندازشو دوس دارم .. موقع عکس و فیلمم لرزش دستو میگیره .. شارژ دهی خوب .. فقطم مشکی داره ..

Samsung Galaxy Nexus I9250 - 32GB : دوربینش معمولیه .. اندروید و نرم افزار عالی .. یعنی فوق العاده .. اینترنتش خوبه .. شرعتش بالاس .. صداش کمه .. دورببینشم پنجه .. اندازشم 4.65 هست

Sony Xperia V : دوربین و فیلم برداری عالی .. زاویه دید عالی .. رم میخوره .. زود داغ میکنه .. و یه چیزه بده دیگه .. شنیدم مرگ ناگهانی داره .. گارانتیم نداره نتاسفانه :-< :-< اندازشم 4.3 هست

حالا بنظرت کدوم ؟؟ راستی من صفحه بزرگم خیلی دوس دارم ..

میتونی در مورد گوشیهای ال جی هم تحقیق کنی :-" نکسوس4

اینا هم در همون رینج قیمت هستند مثل اینکه!الان فقط سلیقه شماست

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

خب سلام
راستش من از زمان اوج نوکیا n95تا حالا :-" کاملا از دنیای موبایل بی خبر بودم . بعدم کنکور و اینا.
این مدت هم ده پونزده صفحه ی اول تاپیکرو خوندم هم یه مقدار سرچ
الان اینا رو میخوام داشته باشه : گفتم که اگه ویژگی مهم دیگه ای بود اشاره کنید

صفحه نمایش و با کیفیت ! کیفیت نور شفافیت و کلا زیبا دیدن تصاویر خیلی مهمه برام !
صفحه نمایش بزرگ
تاچ خازنی
خوش دست بودنیش
اندروید . :-"
قابل ارتقا و اینا
جذب نکردن اثر انگشت ! در واقع اینکه مرتب نخوام تمیز کنم صفحه اش رو !
ویدئو فول اچ دی نشون ده
باتری قابل قبول !
دوربین قابل قبول !
استفاده ها م : پی دی اف و ایبوک + موزیک + مولتی مدیا + کاربری نت درحد امکان بالا !
خوشحال میشم منوی خوبی داشته باشه و کمی پیچیده و متنوع ! که یکی دو روز اول تو بگردم و یه ساعته ته و توش درنیاد . جذاب باشه برام برام زیادی ساده نباشه
دوس دارم کلا موقع کارکردن باهاش تکنولوژی و امکانات احساس کنم خودم :-" :-" شیک باشه برام
نرم افزار هاش قابل نصبش تنوع خوبی داشته باشه
قیمتم .. خب دقیق نمیدونم بین 800 تا یه میلیون
درجریان نرخ نیسم نمیدونم نسبت به چیزایی که گفتم خیلی کمه یا نه ! :D
ولی نزدیک ترین گزینه هارو پیشنهاد بدید . چند تا مدل هم بدید مشکلی نیس میرم بررسی میکنم!وقت هس :D
خیلی مرسی و اینا

و سوال . الان بازار موبایل قیمتا رو به افزایشه یا کاهش ؟

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

قیمت دلار میاد پایین در نتیجه گوشی هم میاد پایین :-"

فکر کنم HTC One S خوب باشه..فکر کنم قیمتش حدود 950 اینا باشه

Marziyeh.banoo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
-
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

سلام دوستان من یه سوال داشتم هرچه کاملتر جواب بدید برا من بهتره

من الان چند روزیه گوشیم خراب شده و دیگه درست نمیشه قبل از این ماجرا من قرار بود یه تبلت سیم کارت خور بخرم اما الان نمیدونم برم تبلت سیمکارت خور بخرم یا یه گوشی لطفا راهنمایی کنید و دلیلتونم بگید

قرار بود گلکسی تب2 بخرم
اما اگه گوشی بخوام بخرم قیمتش باید حدودای 600 تا 800یا 900 باشه لطفا راهنماییم کنید

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

به نقل از khanoomi :
سلام دوستان من یه سوال داشتم هرچه کاملتر جواب بدید برا من بهتره

من الان چند روزیه گوشیم خراب شده و دیگه درست نمیشه قبل از این ماجرا من قرار بود یه تبلت سیم کارت خور بخرم اما الان نمیدونم برم تبلت سیمکارت خور بخرم یا یه گوشی لطفا راهنمایی کنید و دلیلتونم بگید

قرار بود گلکسی تب2 بخرم
اما اگه گوشی بخوام بخرم قیمتش باید حدودای 600 تا 800یا 900 باشه لطفا راهنماییم کنید

به نظر من گوشی بگیرین بهتره چون تبلت رو همه جا نمیشه برد و مسلما حمل و نقلش سختره،بعد مکالمه باتبلت یه ذره غیر عادی البته با هندزفری هم میشه مکالمه کرد ولی خب تبلت هم خوبیهای خودشو داره البته در کنار یک گوشی معمولی وساده
اگر خواستین گوشی بگیرین تا 600 تومان huawei g510 و htc rhyme و تا 900 htc one s پیشنهاد میدم
وان اس خیلی خویه

nastaran021

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
رشته دانشگاه
lایشالا مهندسی .. دیــــ

http://www.digikala.com/default.aspx?Page=Compare&Products=Mobile&Compare=Mobile-HTC-One-X-Plus-64GB,Mobile-HTC-One-X-Plus-32GB,Mobile-Apple-iPhone-5-64GB,Mobile-Samsung-Galaxy-SIII-I9305-16GB

سلام به همه .. دوستان اگه میشه برید به این لینک نظر بدید کدوم بهتره .. انقد گگوشی نگاه کردم خسته شدم . . . این مدله اپلم قیمتشو نزده .. اگه حدود یکو چهارصد باشه میخوام .. اچ تی سی هم فقط برا این شک دارم که مشکیه .. سفید خیلی دوس دارم .. گلکسی هم قیمتش خوبه .. فک کنم یکو چهارصده .. فقط چون سامسونگه اونم شک دارم .. تاحاالا سامسونگ نداشتم .. بنظرم خوشم نیاد .. آخه دوستم داشت .. ممنون میشم همه دلایلتونو بگید و البته کامل بگید .. >:D< >:D< :)

Nightmare

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی شهرکرد
شهر
شهرکرد
مدال المپیاد
المپاد ریاضی مرحله اول
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از nastaran021 :
http://www.digikala.com/default.aspx?Page=Compare&Products=Mobile&Compare=Mobile-HTC-One-X-Plus-64GB,Mobile-HTC-One-X-Plus-32GB,Mobile-Apple-iPhone-5-64GB,Mobile-Samsung-Galaxy-SIII-I9305-16GB

سلام به همه .. دوستان اگه میشه برید به این لینک نظر بدید کدوم بهتره .. انقد گگوشی نگاه کردم خسته شدم . . . این مدله اپلم قیمتشو نزده .. اگه حدود یکو چهارصد باشه میخوام .. اچ تی سی هم فقط برا این شک دارم که مشکیه .. سفید خیلی دوس دارم .. گلکسی هم قیمتش خوبه .. فک کنم یکو چهارصده .. فقط چون سامسونگه اونم شک دارم .. تاحاالا سامسونگ نداشتم .. بنظرم خوشم نیاد .. آخه دوستم داشت .. ممنون میشم همه دلایلتونو بگید و البته کامل بگید .. >:D< >:D< :)

آیفون 5 این مدلش را که در نظر داری قیمتش حدود 3 ملیون هستش
بین اون 2 تا هم به نظر من سامسونگ گلکسی s3 بهتره چون پردازنده ی وان ایکس پلاس هم ضعیف تره هم من شنیدم خرابیش هم بیشتره (البته این فقط نظر من هست )
اگه گزینه های دیگه ای هم تو این رنج قیمت بخوام پیشنهاد بدم اینها هستن (بازم بگم که این فقط نظر شخصی خودم هستش )
من از هر برند 1 یا 2 مدل تو این رنج قیمت میزارم انتخاب با خودتون
http://www.digikala.com/default.aspx?Products=Mobile&Product=Mobile-Nokia-Lumia-820
http://www.digikala.com/default.aspx?Products=Mobile&Product=Mobile-Sony-Xperia-V
http://www.digikala.com/default.aspx?Products=Mobile&Product=Mobile-Sony-Xperia-TX-16GB
http://www.digikala.com/default.aspx?Products=Mobile&Product=Mobile-Samsung-I9190-Galaxy-S4-Mini
http://www.digikala.com/default.aspx?Products=Mobile&Product=Mobile-HTC-One-XL
:)

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نقل از nastaran021 :

توو خرید وان ایکس پلاس شک نکن!از دیجی کالا هم بگیری خوبه..چون 48 ساعت مهلت تست میده...

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

باو...من واقعا درک نمی کنم که چرا میخواید برید گوشی اسمارت فون خفن بخرید .
اون هم گوشی ای در حد htc one x و iPhone 5
من مطمئنم شما خودتون رو بکشید هم نمیتونید از این گوشی ها اندازه 1/3 کارایی شون هم استفاده کنید .مطمئنم.
خودم الان دوسال و خورده ای میشه که اسمارت فون دارم .(N8&ArC S)
درک کردم و به این نتیجه رسیدم که بعد از گذشت یه مدت دیگه جذابیت اولیه خودش رو گوشی براتون از دست میده.
در ضمن وقتی یه گوشی میخرید باید بتونید از کل گوشی استفاده کنید نه فقط یه بعد.
الان گوشی های اسمارت فقط برای چند کار استفاده میشه تو ایران ازشون.
1_پز دادن
2_آهنگ گوش دادن
3_بازی کردن
4_اینترنت
5_دوربین و عکاسی

همین.
ولی.اسمارت فون واقعی رو ازش چنین استفاده هایی نمی کنن.
شما چند درصدتون گوشی رو برای کار دیگه ای میخواید؟؟؟(حالا مثلا تلفن کردن هم بهش اضافه میکنم)

در کل مطمئنم اگه برید اسمارت فون بخرید اندازه ی پولی که دادید نمی تونید استفاده کنید ازش.
مطمئنم

اگر هم واقعا نیاز دارید من به شخصه با تجربه ای که دارم میگم تبلت بهتره.چون;
1_نسبت به اسمارت فون ها قدرتمند تر هستش
2_صفحه نمایش بزرگ تری داره.
3_چون ازش انتظار گوشی نمیره.بیشتر راضی نگه میداره کاربر رو

در کل میخوام بگم که الکی پولتون رو حروم نکنید بابت این کارا .
نمیارزه به گوشی پولی بیش از 400تومن داد.(صد البته فقط تو ایران)

ولی برای لپتاب و کامپیوتر بیشتر می ارزه.

در ضمن برا اینکه اسمم حساب نشه.
IPhone5
بهتر از هر گوشی ای هست که الان تو بازاره.
چون اندروید سیستم عاملش NTهستش حتما باید یه سی پی یو دستورات رو بخونه بعد با رم انتقال بده به خاطره همین هم هست که سرعت اندروید از iosپایین تره.
ولی ios مستقیم هستش.
به همین دلیل هست که برا بازی های HD تو اندروید حتما نیاز به دیتا های سنگین (حتی تا 1/5 G مثله N.O.V.A3)
هست ولی تو ios این طور نیست.

در ضمن با اینکه S4 8هسته هستش.
ولی باز هم به HTC Oneنمی رسه .
چون سامسونگ بلند خوبی نیست.

کلا گوشی سامسونگ نخرید بهتره.چون سخت افراز خوبی نداره نسبت به HTCو سونی و درضمن تمام پلاستیکی هستش.

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از مَِهدی.ش :
باو...من واقعا درک نمی کنم که چرا میخواید برید گوشی اسمارت فون خفن بخرید .
اون هم گوشی ای در حد htc one x و iPhone 5
من مطمئنم شما خودتون رو بکشید هم نمیتونید از این گوشی ها اندازه 1/3 کارایی شون هم استفاده کنید .مطمئنم.
خودم الان دوسال و خورده ای میشه که اسمارت فون دارم .(N8&ArC S)
درک کردم و به این نتیجه رسیدم که بعد از گذشت یه مدت دیگه جذابیت اولیه خودش رو گوشی براتون از دست میده.
در ضمن وقتی یه گوشی میخرید باید بتونید از کل گوشی استفاده کنید نه فقط یه بعد.
الان گوشی های اسمارت فقط برای چند کار استفاده میشه تو ایران ازشون.
1_پز دادن
2_آهنگ گوش دادن
3_بازی کردن
4_اینترنت
5_دوربین و عکاسی

همین.
ولی.اسمارت فون واقعی رو ازش چنین استفاده هایی نمی کنن.
شما چند درصدتون گوشی رو برای کار دیگه ای میخواید؟؟؟(حالا مثلا تلفن کردن هم بهش اضافه میکنم)
در کل مطمئنم اگه برید اسمارت فون بخرید اندازه ی پولی که دادید نمی تونید استفاده کنید ازش.
مطمئنم

اگر هم واقعا نیاز دارید من به شخصه با تجربه ای که دارم میگم تبلت بهتره.چون;
1_نسبت به اسمارت فون ها قدرتمند تر هستش
2_صفحه نمایش بزرگ تری داره.
3_چون ازش انتظار گوشی نمیره.بیشتر راضی نگه میداره کاربر رو

در کل میخوام بگم که الکی پولتون رو حروم نکنید بابت این کارا .
نمیارزه به گوشی پولی بیش از 400تومن داد.(صد البته فقط تو ایران)
ولی برای لپتاب و کامپیوتر بیشتر می ارزه.
یعنی میگی همون ترکیب گوشی ساده + تبلت ؟
بعد الان با یه تومن یه اسمارت فون خیلی خوب میشه گرفت . اچ تی سی وان ایکس رو من عالی میگیرم
حالا مگه با این هزینه میشه یه تبلت قابل قبول گرفت ؟ :-?
اگه اره .. چون من حقیقتا قیمت دستم نیس برا تبلت اصلا .. یه مقدار از مزیت های اون ترکیب تبلت + گوشی توضیح بیشتر بذار :-??
لپ تاپ هم دارم و ازش راضیم :-"

سوال خیلی مهمی که دارم :D اسمارت فون واقعی رو چه استفاده هایی میکنن که ما نمیکنیم ؟ ;;)

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

من یه سوال دارم البته ممکنه به این تاپیک زیاد ربط نداشته باشه ولی جایه بهترییدا نکردم برای این سوال :-?
من الان میتونم دو تا انتخاب داشته باشم
1- یه گوشی 400.500 تومنی مثل huawei y300 و یک نوت بوک یک ملیونو پونصد ششصدی
2-یه گوشی 1 ملیونی مثل htc one s
به نظزتون کدوم رو انتخاب کنم

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی

به نقل از ilimo :
من یه سوال دارم البته ممکنه به این تاپیک زیاد ربط نداشته باشه ولی جایه بهترییدا نکردم برای این سوال :-?
من الان میتونم دو تا انتخاب داشته باشم
1- یه گوشی 400.500 تومنی مثل huawei y300 و یک نوت بوک یک ملیونو پونصد ششصدی
2-یه گوشی 1 ملیونی مثل htc one s
به نظزتون کدوم رو انتخاب کنم
شک نکن که گزینه 2 بهتره
من مطمئنم
بعد از یه مدت از one s زده میشی قول میدم
ولی لپتاب می ارزه بخری
به هیچ وجه گوشی رو به لپتاب ترجیح نده

sINAKINDEr

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد